Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Hej To ja skonana Milka :( Przede wszystkim chyba coś przegapiłam, jaka Joanna, gdzie, ja też chce poczytać. Malolepsza to ja sie ustwiam za Omegą w kolejce po grzybki :) Jagoda ja wprawdzie na wycieczki tyodniowe juz sie nie pisze, uważam że to troche za mało żeby odpocząć, a poza tym bilety tylko troche tańsze niż za 2tyg pobyt. Najdroższy w tym wszystkim i tak jest przelot. Jakiś czas temu byłam w Turcji z tureckim biurem podróży i też dopiero po powrocie z biura do domu zaczęłam szperać w necie. Opinie o hotelu i o pobytach tam były koszmarne! W ogóle jakieś zatrucia, brud smród i ubóstwo. Wpadłam w panike i dzwoniłam nawet do jakichś stowarzyszeń WIT itp. Ale,że pieniądze i tak bym straciła, zaryzykowaliśmy. Powiem jedno. Było cudownie pod każdym względem. Nie wiem może po prostu tamta grupa się pochorowała, albo \"hotel\" zrobił wszystko, żeby podobna historia się nie powtórzyła. A tak poza tym opinie zawsze są podzielone :) Co do malowania, na moich ścianach pojawił się jasny łosoś, nie o to mi chodziło, ale już mi się nie chce jeździć za nowymi farbami. Mam inny problem, pojawiły się miejsca gdzie się farba odparza, właśnie czekam na fachowców (mieli być przed południem!) Już nie mam sily. A na dodatek była teściowa (jak co dzień zresztą) i stwierdziła, że ten kolor jej nie zachwyca! Ona woli żółte. I masz babo placek! A co mnie to!! Wogóle nie wiem po co przychodzi, przecież widzi, że mamy ful roboty, kuchnie też malujemy, \"kawe robie na kolanie\" a ona wygalantowana przyłazi. Moi rodzice też byli 2 dni, ale było spokojnie, kazdy zajął się swoją robotą :) Justyna, brak słów na te twoje sny. 🌻 dla ciebie Voltare, ja też chętnie bym zobaczyła twoją buźkę :) Narazie Lece sprawdzić co tam M. broi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie zalatwilammaja awarie systemu, ale chlopiec ktory mnie obslugiwal byl tak bezradny, ze sumienia na niego krzyczec nie mialam:P za to gzrybow mam cale wiadro, zaraz sie biore za robote, bo wieczorem przychodzi rodzina glodomorow, w sloiki chce wlozyc a reszta nakarmic, dla was oczywsicie bedzie:)) po porcji dla kazdej👄 oczywiscie nie bylabym soba jakbym jeszcze nie zachaczyla sklepu z ciuchami......dziewczyny jaka obnizka w carry, wszytko minus 80%, wyszlam z pelna reklamowka.....spodnie sztruksy w granaciku, wczesniej 170, a ja za 40zl kupilam, koszula haftowana, pasek pleciony, plaszczyk, bluzka w serek.....no i juz wychodzilam i sobie przypomnialam ze mam meza i mozeby cos jemu odpalic....wzielam mu cztery super koszulki kazda po 15zl, naprawde sa cool:classic_cool: leccie do carry, kazda znajdzie cos dla siebie:D Justynka_____ja sie zgadzam z Omega, Joasia ma dramatyzm wpisany w styl opisu, na pewno swoje uzyla, ale kazda kobieta przechodzoi inaczej, takze glowka do gory👄 Jagoda____no i fajnie,ze Tunezja, wiesz jak to z ludzmi, ile ludzi tyle opini, urlop bedzie na pewno udany, a kto wie z jakim skladem wrocice:D Mimi____wypoczywaj, widocznie taki dzien, wiec nic na sile robic nie nalezy👄...tak mysle,ze jescze kiedys wroce do rudego koloru, narazie niech maz ma radoche, bo lubi mnie jako blondynke:D Rybka_____jak dzis samopoczucie?? Milka____na pewno jakas farba przypadnie ci do gustu, wiem jak to jest uzerac sie z robotnikami, ale efekt jest wart chwili nerwow👄 Voltare____ugotowalas cos, czy sie przestraszylas naszych wczorajszych ekscesow:D? Omega_____dla ciebie dodatkowo beda ziemniaczki, :D Telesforka,Agness,Nowa, Martika.....po 🌼 a jak o ktores zapomnialam lac mnie jutro, teraz uciekam bo mam tyle roboty,ze az mnie glowa boli jak o tym pomysle, wiadro grzybow, wysyp na maksa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka______ja juz tak czesto o tobie mysle,ze nawet mi sie wydawalo,ze napiasalam co mysle:P oczywiscie czekamy do poniedzialku, napisz ta franca przyszla czy nie, bo to dziaij termin przeciez, daj znac koniecznie,👄 posluchajcie sobie barry white ze stopki, mi dzis uplywa dzien pod znakiem jego aksamitnego glosu..... lece bo wiadro mnie wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - ja niestety w związku z urlopem M nie mam wyjęcia, albo jadę na tydzień albo wcale :( Więc już wolę na tydzień:D Tym bardziej, ze w tym roku nie planowaliśmy wyjazdów bo przecież w kwietniu miałam być w ciąży ;) Malolepsza - weź mnie nie dobijaj tymi cenami, a skąd ja Ci wezmę w mojej metropolii carry ;) W tej kwestii jestem z góry na przegranej,a le reszcie życzę udanych zakupów. Wiecie co chyba to własne łącze to nie jest najlepszy pomysł, stanowczo za dużo siedzę przy kompie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki :) Wczoraj wrzucilam kilka zdjec, jesli ktoras nie dostala to krzyczec. Te pierwsze to z moja siostrzennica - wszyscy mowia wykapana ciocia :). Niedawno scielam grzywke i bardzo zaluje, ale ponoc dzieki niej wygladam duzo mlodziej ;) Malolepsza_nie dostalam zdjec :(. Wczoraj co kilka minut sprawdzalam maila, a dzis od razu po przebudzeniu usiadlam do kompa, ale nadal nie ma :( . Szukalam wczoraj tego opisu porodu joannyz, ale nie znalazlam. Malolepsza czy moglabys podeslac link? Jagody_ @ przyszla i to 4 dni temu. Juz niedlugo kolejne staranka :). Surfitka_napisz co u Ciebie, bo widze, ze nie tylko ja sie niecierpliwie na wiadmosci od Ciebie . Uciekam , mielgo dnia i dla kazdej po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolacie wiec pisze ;) @ nadal brak !!!! I nie wiem czy sie cieszyc czy juz zaczac martwic...chociaz do wieczora jeszcze pare godzin jest...Tempka nizej niz wczoraj, ale wyzej niz przed owu, czyli umiarkowana, ale mierzona w innyej godzinie :( Nowa, dziewczyno ty jestes mlodziutka i wygladzasz jak modelka..i obojetnie w jakiej fryzurze zawsze ladnie :) Dzieki za foty..a Joanna - zagladnij na topik Dziecko TAK i na jednej z ostatnich stron jest opis porodu..taki dosc dlugi i dokladny ;) Wiecie co mnie dziwi..mam koleznake ze szkolnej lawy i ona jest polozna..i powiedziala mi kiedys, ze przyjeta jest zasada, ze jak kobiecie odejda wody i szyjka nie rozszerzy sie przez 12 h to pakuja ja na stol, bo to zbyt duze niebezpieczenstwo dla dziecka. A tu 36 h ?? Normalnie szok !!!!! Malolepsza, nie ma jak polowy sklepowe..ja dzis tez polowilam troche, kupilam sobie sweterek i 2 bluzeczki, maz zarobil kurteczke z zamszu i perfumy. Ale jeszcze pjoedziemy na zakupowe szalenstwa :D Milka, powtorze jeszcze raz - Jak Ja Nie Cierpie Remontow...A tesciowa to powinna w dresach przyjsc by pomoc a nie na kawki przy robocie ;) Justynka, nie martw sie, wszystko bedzie dobrze. Jezu..do terminu niewiele zostalo..a najgorsze ze bedziesz rodzic jak ja bede w pl..a ja tam nie mam komputera. Normalnie wyjde z siebie i bede u tesciow 3 razy dziennie ;) No i mam nadzieje ze przeszkolisz meza, zeby tu skrobnal kilka slow o tobie i Adrianku. Jagody..tydzien to krociutko. No i z tymi dzialaniami musicie sie sprezac, skoro dziecko ma byc afrykanskie ;) Ja po cichu licze, ze moze moje bedzie miedzynarodowe :D:D:D:D:D Mimi, milego wypoczynku w domku :) Omega 🌻 Voltare, ciesze sie ze znow zamierzasz brac sprawy w swoje rece :) My juz tez wczoraj z moim kochaniem obgadalismy wszystko co i jak. I wszystko niby gra, tylko troche szczescia potrzebujemy..taka odrobinusie, szczypte doslownie :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień przeleżelismy z M w łóżku, obejrzeliśmy ze trzy filmy i kabareton. Super było! My wiecznie gdzies latamy, ja zawsze uważałam, że dzień spędzony z domu na nierobieniu niczego to dzień stracony, a tu się okazuje, że raz na jakiś czas jest potrzebny. M już w robocie, a ja siedzę i buszuję w necie. Dziś M bawił się z Natalką, pukał w jedną stronę brzucha i ona zaraz kopała tam i tak na przemian. Nie wiem czy to nie zbieg okoliczności, ale wyglądało jakby naprawdę się bawili❤️ Łóżeczko już zamówione, wózek chyba kupimy taki: http://allegro.pl/item241798118_chicco_trio_enjoy_w_rewelacyjnej_cenie_gwarancja_.html Surfitko trzymam kciuki!!! Co do porodu joanny to też się zdziwiłam, przecież to chyba niemożliwe aby rodzić tyle godzin, to groźne dla dziecka! Po 12 godzinach porodu robią cesarkę. Jagody super, że poszłaś za moją radą:) Opiniami się nie przejmuj bo są bardzo różne. Pamiętam jak my szukaliśmy opinii o naszym hotelu, zdania były bardzo podzielone. A wakacje super!!!!!!Chętnie bym raz jeszcze pojechała do tego hotelu. Milka teściową się nie przejmuj, najlepiej jak są daleko. Co do remontów to my w styczniu skończyliśmy remont całego mieszkania i na razie mamy spokój. Telesforka a ty gdzie przepadłaś? Nowa zdjęcia doszły, dziękuję. Malolepsza moja mama też ostatnio robiła awanturę w orange, nie wiem do końca z jakim skutkiem. Co do zakupów to ja się na razie wstrzymam z wiadomych względów;) Chociaż ostatnio kupiłam sobie zimowe buty, bo stwierdziłam, że potem nie będę miała na to czasu jak Natalka już będzie z nami. Voltare bierz się z M za staranka!!! Rybka a ty gdzie??? Weekend przecież jest:) Justynka tak jak mówiłam takie sny to norma pod koniec ciąży. Mi dla odmiany nie ma kiedy co się przyśnić, bo co godzina wstaję na siku. Pogłaszcz brzusio❤️ 🌻 dla każdej. Pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi - staranka cały czas w toku, tylko przez ostatnie 3 miesiące bez \"wspomagaczy\" ;) Ale ponieważ nawet bez wspomagaczy może się czasem jakiś cud trafić, więc ja licząc, że właśnie trafi się on nam - mimo wszystko nie przestaję wypatrywać mojej fasoleczki ;) No od dzisiaj kilka dni przerwy, bo @ przylazł i czuję że mam brzuchal jak balon, który za moment pęknie. Zresztą nie tylko brzuchal, ale dosłownie wszystko. Zanim zaczęłam ładować w siebie hormonki - @ przyłaziła i mijała bezobjawowo, bezboleśnie i w ogóle jakby jej nie było, a teraz w pierwszy jej dzień czuję się jakby mi ją ktoś za karę zesłał! :P Surfitka - przypomnij mi bo nie mogę nigdzie tego namierzyć - ile Ty czasu będziesz w Polsce? Rozumiem na podstawie ostatniego posta, że będziesz miała dostęp do netu u teściów i będziesz tutaj do nas czasem zaglądała? Nadal trzymam kciuki ❤️ - a niech tam - przecież dopóki @ nie ma, to może akurat na coś się to moje trzymanie przyda:) 🌻 malolepsza - jak ja bym dzisiaj liczyła na te Twoje grzybki to bym cały dzień głodna biegała;) Naobiecywałaś, nazapraszałaś a teraz udajesz że jeszcze nieobrane :P Wszyscy siedzą na topiku i wypatrują, a Ty co? Obiad był, wyłączyłam kompa na czas przygotowań i sprawa załatwiona - gotowanie zakończone sukcesem ;) Twoje bajeranckie fotki dopiero dzisiaj do mnie dotarły - podoba mi się zwłaszcza ta z piesiem, w tych sexi podkolanóweczkach ;) Postaram Ci się też coś podrzucić - ale to jutro albo w poniedziałek, bo to wymaga ode mnie wstania od kompa i udania się po płytę z fotkami, a jak wstanę od kompa, to już do niego nie siądę, bo K tylko czyha na taką okazję :P Ja sobie tak myślę, że jak w tym orange zobaczyli przez okna jak pędzi do nich klientka która trzyma w jednej ręce rachunek telefoniczny, a w drugiej pewnie jakiś \"środek perswazji\", to ta awaria systemu była dla nich jedynym ratunkiem w zaistniałej sytuacji :P milka - teściową się nie przejmuj. Twoja chata-Twój kolorek na ścianach:) Po różnotopikowych opisach różnych stosunków z teściami, a zwłaszcza z teściowymi - coraz bardziej doceniam moich - oboje są kochani:) jagody - a ja w poszukiwaniu moich korzeni genealogicznych wylądowałam na Syberii :D No nie osobiście rzecz jasna, ale kontakt z jedną panią prawnik z Jakuckiej prokuratury umożliwił mi uzupełnienie potężnej luki w historii mojej rodzinki. Czysty przypadek - efekt błądzenia i zabawy na rosyjskich stronach internetowych. A podała mi wiele szczegółów, które przeplatały się ze strzępkami informacji które już posiadałam:) Ona też tworzyła takie drzewo ale z własnej perspektywy:) A co do opinii na temat wycieczki - ile osób, tyle zdań! Dopóki się człek na własnej skórze nie przekona, to nie ma co się na zapas martwić:) Jakbym już tutaj dzisiaj nie zajrzała - wszystkim życzę kolorowych snów :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza - grzybki pyszne, a i ziemniaczki nieczego sobie! Pychotka - dziekuję za kolacyjkę:):):):0 Nowa - a ja zdjęć nie mam:(:(:(:( Jagódko - ja też czytałam różne opinie na temat hotelu, do którego pojechała córa, ale okazało sie ok. więc pewnie u ciebie będzie dobrze.🌻 Surficiu - oby dalej tempka nie spadała! Mimi - zdjęcia super! Dzisiaj byłam w \"naszej\" Ikei, w windzie razem ze mną jechała dziewczyna strasznie do ciebie podobna, ale skoro cały dzień przeleżałas w łóżeczku, znaczy się - to nie byłas Ty! I jak, zwizytowałaś już szpital na Bródnie? a to link do porodu Joanny: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3242903&start=7260 dalej uważam, że opis przerysowany...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka_kurcze dzieki za komplement :D Jutro wysle nowsze zdjecia i zobaczysz jaka jest roznica jak nie mam grzywki. Z grzywka wygladam jak bym miala z 19 lat ;). Omega_nie wiem jak to sie stalo, ze nie doszly do Ciebie foteczki, ale juz powinny byc. Jak dostaniesz potwierdz. 🌼. Przeczytalam porod joannyz- faktycznie mozna sie wystraszyc. Malolepsza_a ja wciaz czekam na Twoje foteczki ... Mimi_Twoich zdjec tez nie mam :(... uciekam Kobietki. Milej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omego..juz nie musi spadac. Widac spadla wystarczajaco by przytrafillo mi sie to samo co wczoraj Malolpeszej a dzis Voltare :( Z tym, ze opis bardziej pasuje do Voltare...bol napompowanego brzucha ktory promieniuje w dol az do kolan i w gore, kumulujac sie w piersiach ktore dzis waza wiecej niz chyba cala ja :( Nie mam pojecia dlaczego tak boli..zaczely sie plamienia wiec jutro pewnie @ sie rozkreci na dobre. I prysla ostatnia banieczka marzen zwiazanych z tym cyklem...kontynnuje plan A. ;) Volatre, ja leniuchuje az 4 tygodnie :D:D:D:D:D Ale postanowilam ten czas wykorzystac troche inaczej i zapisalam sie na akupunkture. Pani byla tak mila i zapisala mnie na juz 26 wrzesnia :) Moze to chociaz troszke wplynie na te moje jajniki :) Mimi, strasznie podoba mi sie twoj brzusio..jest taki zgrabniutki :) Z reszta wszystkie brzuszki w ciazy mi sie podobaja :D:D:D:D Dziekuje za zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie śpiochy :D:D:D Ja już od ósmej jestem w pracy i nawet wykład zaliczyłam. Teraz spokojnie piję sobie kawkę przy kompie naszej sekretarki i mogę do Was skrobnąć dwa słówka, bo potem jak zacznę ćwiczenia to zero szans. Nowa – super w Was babeczki, mała faktycznie podobna do Ciebie. A z tym, że wyglądasz młodziej to nie przesadzaj lepiej tak niżby miano by Ci dodawać lat ;) Docenisz to jeszcze z czasem. Skoro małpa przyszła 5 dni temu to w cyklu idziemy prawie identycznie :D Surfitka – to, ze @ przyszła ma swoje dobre i złe strony. Źle bo mogłaby się zgubić na dziewięć miesięcy a dobrze bo to oznacza normalny cykl i szansę na kolejne starania :D Rany cztery tygodnie bez neta ja nie wiem jak Ty to wytrzymasz i jak my wytrzymamy bez Ciebie :( Kto nam będzie rozwiązywał nasze problemy z wynikami itd.??? Malolepsza – mam nadzieję, ze wszystkie grzybki były ok. i Twoja nieobecność na necie wieczorkiem to efekt wizyty głodomorów a nie zatrucia muchomorkiem ;) Tfu, tfu… Mimi – do mnie fotki nie dotarły :( Ryba__lufa – mam nadzieję, ze dzisiaj nie pracujesz i napiszesz co u Ciebie zapracowana kobieto ;) Telesforka – a Ciebie M odciął od kompa, szkoła a może to zapowiadane wesele? Voltare – no to faktycznie nieźle z tymi korzeniami. Ja również zahaczyłam o wschód, ale bliższy, bo jedynie tereny przygraniczne. Fakt pozostaje faktem, ze własna rodzina może człowieka zaskoczyć :D A co najciekawsze to im więcej się dowiadujesz o pochodzeniu rodziny tym bardziej takie poszukiwania wciągają, nawet jeżeli jakieś przeszkody stają po drodze. Omega – właśnie czytając różne opinie na temat hotelu Twojej córki trochę się uspokoiłam, bo nie ma jak relacja z pierwszej ręki a dziewczyny są zadowolone. Ludzie są bardzo różni a co za tym idzie różne maja oczekiwania. Najczęściej chcieliby za jak najmniejsze pieniądze wszystko z górnej pułki. Już za 11 dni przekonam się na własne oczy kto miał rację :D Na pewno będzie pogoda bo u mnie dzisiaj od rana leje, mgła jak mleko, bardzo ciężko mi się wstawało rano do pracy Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄 i zmykam pracować dalej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyje:D:D:D:D:D:D:Dwszytkie byly jadalne:P witajcie🌼 nawet nie sadzilam,ze bedzie z tymi grzybami tyle roboty, nazbieralam takiej drobnicy, ze jej szczyszcenie powinnam pod lupa robic, ale wyszlo z tego 6 sloiczkow w occie, a reszta czesc z jajkiem, czesc ze smietana.....plus oczywiscie ziemniaczki dla omegi🌼 dom zaknelam lolo polnocy i leglam spac stad absencja na necie:D Jagoda___.....z ciebie istny pracus, w doatku w niedziele, ale juz niedlugo wyjazd ,odpoczynek ,relaks.....👄 Mimi____mam fotki:D....jezu jak ty promiennie wygladasz w ciazy, poprostu rewelacja, widac Natalka slicznie rosnie biorac pod uwage wymiary brzusia, wyslylam jej jedno smeranko od ciotki malolepszej👄 Milka____fotki stare boskie, takie to bym sobie na sciane powiesila, stara fotografia ma swoj niepowtarzalny urok:D Surfitka____przykro mi,ze @ przylazla ale....no wlasnie z drugiej strony to znak ze caly cykl byl piekny i bedziesz mogla juz niedlugo podjac nastepne proby i to bardzo szybko, czyli idziemy blisko, razem z Voltare:D.....tak licze, ze srodek cyklu przypada chyba juz w PL....?????moze to dziecko ma byc poczete w ojczyznie i tak mialo byc👄 Justynka______coraz blizej i rowniez mam nadzieje,ze M skrobnie na kafe co nie co, chociaz ja i tak cie przyatakuje wczesniej👄 Rybka____oszalalas, gdzie ty sie podziewasz???? Voltare_____czekam z niecierpliwoscia na fotki:D, porcja grzybkow czeka zapraszam👄 Nowa____pod palmami, u marzenie, z grzywka ci do twarzy i zgadazam sie o jakis ty latach mowisz zeby ci odejmowac????? jeszcze raz wyslalam zdjecia, mam nadzieje,ze tym razem doszly Telesforka_____a co u ciebie?? mezatka, martika, ___po 🌼 Omega_____wpadnij na deser...dzisiaj kuchnia poleca \"fale dunaju\" tak sobie siedze i mysle,ze dzis ostatni dzien na zwolnieniu😭 od jutra wracam do kieratu i gdyby nie fakt,ze nie zamierzam tam dlugo zostac, bo przeciez w koncu musi sie udac, to plakalabym rzewnymi lzami, niestety czlowiek musi pracowac, i chociaz lubie swoja prace, nie narzekalabym jakbym miala taki rok przerwy:P milego ranka..... zajrze oczywsice tu dzisiaj jeszcze jakies sto piecdziesiat razy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - dzieki! doszły!!!:):):) a gdzie te bez grzywki??? Jagódko - na jakie linie się zdecydowaliście (mam nadzieję, że NIE na PrimaCharter)? Lecisz z W-wy? Kiedy? Pisz, pisz, ciekawam... Surfitko - :(:(:(:(:(:(:( to tyle, co mogę powiedxzieć. Małolepsza - tak, poprosze ciasteczko, a potem prosze mnie przekonić \"ścieżką zdrowia\", żeby po tych smakołykach parę kilo mojego nadmiaru zrzucić:) Mimi - brzusio piekny:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję :D Jakoś przeżyłam ten tydzień i weekend. W piątek wócilam bardzo późno, bo pojechałam jeszcze odwiedzić koleżankę, z które spotkanie przekladalam z 5 razy. Jak padlam to w sobote nie moglam wstać. A jak już wstałam to musialam się wybrac na zakupy, przygotowac na imprezę i w pośpiechu wychodziłam. Dzisiaj w koncu się wyspałam i oto jestem :D Od kilku dni robię testy owu i nic. Dziś 17 d.c a wczoraj wyraźna jedna kreska :O Ja mam dość dugie te cykle, więc może jeszcze nie wszystko stracone? Albo miałam wyjątkowo wcześnie owu, zanim zaczęłam robić testy? Już sama nie wiem. We wtorek pójdę na usg, bo w poniedziałek się szkolę i nie moge 😠 Malolepsza, czy jakieś grzybki zostały dla mnie? Ja lubię ze śmietaną :D 🌼 Mimi, 🌼 ja tam czasami lubię tak cały dzień sie poobijac (bez przesady, nie codziennie, ale raz na jakiś czas), ale wiem, ze niektórzy to sobie nie wyobrażaja czegoś takiego. Na przyklad, moja mama :P Surfitko, trzymam kciuki za kolejne próby. Przecież musi się udać!!! ❤️ Omega 🌼 to jesteśmy umówione na kolacji u Malolepszej :P Jagody _ słońce, plaża, morze - idealne warunki dla dziecka :D Od samego początku pozna uroki życia :D 🌼 Milka, po tym remoncie to chociaż mały wypoczynek Ci się chyba nalezy :D 🌼 Voltare, ja też chcę zdjęcia :D Jak się doprowadzę dziś do porządku to może sobie jakieś pstryknę i zaktualizuje dane :D Moja rodzina ma drzewo w internecie, ale ja tam nie zaglądam :) 🌼 Justyna, co u Was? Jak Adrianek, coś mówi, pisze, znaki jakieś daje? :D ❤️ Nowa, dostałam od Ciebie fotki. Super wyglądasz :D A mała śliczna 🌼 Telesforka, gdziesię podziewasz? 🌼 Agness 🌼 Dla wszystkich 🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) jak co dzien cos tam mi sie snilo:) tzn cos tam, ktos❤️ dzidzia mi sie snila, tyle ze nie sam porod, tylko juz po, za wiele nie pamietam:) tylko wagi 3140g czy 3400g:D:D:D:D aj ludzie juz zaczyna mnie to smieszyc:D mimi tez juz cie zlapalo? wiem ze latasz siku czesto i nie masz czasu na sny;) ale tak od czasu do czasu??? malolepsza znow mnie katujesz grzybkami...juz drugie lato tak mi przykro:O:O:O tez bym poleciala na grzybobranie!!!!!!!! moze w nastepne sie uda! morze..glebokie i szerokie:P:P:P ryba adrianek daje znac w rozny sposob❤️ kopy, wiercenie sie, przeciaganie, wystawianie nogi na dobre kilkanascie-dziesiat sekund, czkawka, zgaga, opuchlizna, sny itp..takze wyczytalam miedzy wierszami pozdrowienia dla ciotek 🌻 co do tego ze maz moj sie pojawi na kafe to mam jednak wielkie watpliwosci:D:D:D niestety moje drogie nie wydaje mi sie:D:D:D malolepsza dam znac na kom jak mnie zlapie, to sie podzielisz wiesciami:) zreszta jak wszystko pojdzie sprawnie (prosze cie Boze) to lada chwila bedziemy w domu! nie wiem czy wam pisalam, polozna powiedziala nam wprost: 1.starac sie rodzic w dzien (starac sie dobre co :P) 2.starac sie rodzic od pon do pt (w weekend jest malo personelu) 3.starac sie nie wzywac karetki 4.jak sie juz wystara urodzic w dzien do poludnia i wszystko jest ok, po 6h won do domu!!! tak, tak po 6h!!! takze cala uchachana czekam na ten moment:) mysle ze jestem jeszcze daleko w polu, mimo ze 24dni do terminu:) zreszta juz we wtorek jestem u poloznej to zobaczymy co powie:) a mysle tak bo nadal ma zgage czyli maly nie zjechal na dol, do tej pory mialam to 0/5 i nie mam zadnych skurczy, tzn nawet tych lekkich przygotowujacych macice - tak mi sie wydaje:) no wiec jeszcze mam nadzieje przed porodem uslysze jakies dobre wiesci, i bede wiedziala ktora mnie podmienila z dzwiganiem brzuszka:) mimi, nowa tak jak pisalam w mailu - zdjecia bajera!! pozdrawiam was wszystkie serdecznie😘 milego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna no niezle z tym porodem. W USA to 24 po porodzie daja w szpitalu :) Wiec moze jest troche lepiej ;) I jak tak mozna starac sie? No nic..tlumacz Adriankowi zeby byl grzecznym chlopcem i sie staral przyjsc na swiat w tygodniu i to w dzien :) Malolepsza, ja tam lubie grzyby pod kazda postacia..chociaz najbardziej chyba grzybowa zupke, z duzymi kawalkami grzybow, nie jakis przemielony krem z odpadkow :p Ale tezlubie w smietanie, w occie...a tego z jajkami przepisu nie znam. :( Jagodko, pozdrawiam i zycze powodzenia w pracy..niedziela, brr. Rybeczka..a moze owu juz bylo i przegapilas? Grunt ze starania sa na biezaco to wszystko ladnie wyjdzie ;) Dzis tez mialam sen...snilo mi sie ze moj maz mial wypadek, pojechalismy do mojej starej pracy, tam plac ze stala, ja sie zagadalm z szefem a on gdzies polazl i nagle slysze krzyk kolezanki z PL ( z ktora nie gadalm juz z 5 lat), bo moj lezy caly w krwi. Zaczelam dzwonic na emergency, a tu nic.. nikt nie odbiera, poza zasiegiem, inni zaczeli dzwonic to samo...nie moglam sie obudzic ...normalnie szok. I nagle tyle ludzi gapiow sie zbieglo, jak w tym filmie \"Zgromadzenie\"..niewiadomo skad...no i w koncu sie obudzilam. Nie wiem Justynko czy straszne sny maja tylko kobiety w ciazy...bo jak widac ja tez :p A w ciazy na pewno nie jestem. Dzis juz potop...:( I wiecie, wiem ze to byl dobry cykl, ze zrobilismy wszystko co moglismy i nie moge zrozumiec dlaczego sie nie udalo. Wiem ze kiedys sie uda, a dlaczego nie teraz? Normalnie niemoge sobie z tym poradzic, przejsc nad tym do codzinnosci..wciaz to samo pytanie czai sie w mojej glowie - dlaczego? Co z tego ze cykl byl dobry skoro zakonczyl sie niepowodzeniem? Dobra, koniec zalenia. Jutro pedze do kliniki, niech dadza tego leka na pecherzyk i zastrzyk na pekanie...i owu wypada na samolot...to sie bedzie dzialo :p A w Polsce bede korzystac z neta u tescia..dostal od nas nasz komputer to i neta musi teraz udostepnic ;) Moze nie bedzie to tak czesto jak teraz..tzn. kilka razy na dzien, ale kilka razy w tygodniu na pewno. :) Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie...czyli wszystkie kobietki obecne na tym forum. No i oczywiscie juz mamusie ( omego ;) ). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki dzisiaj. Nawet Malolepszej nie ma :P Znowu zrobiłam sobie test owu i znowu jedna kreska To kiedy ja tę owu będę miala? Justyna, fajny ten Adrianek i jaki pomysłowy :D Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! :D U mnie dopiero 9. Wstalismy z samego rana obejrzec wyscig F1 i wlasnie sie skonczyl.A zaraz wybieramy sie na grzyby. Ostatnim razem jak bylam ( to bylo w Polsce ) to przynioslam tylko 3 grzyby i dwa razy wiecej kleszczy na ubraniu. Mimo to dobrze polazic na swiezym powietrzu. Slyszalam, ze w USA nie ma w ogole kleszczy. Malolepsza_dostalam foteczki. Sa super. Dziekuje. W sumie to i w rudych wlosach Ci dobrze. Jagody_ja jednak bym wolala wygladac troszke powazniej, bo wszedzie pytaja o dowod ;) A ta mala taka fajna - urocze dziecko. Dzis mam 5 dc, a w ostatnim dni plodne mialam 17-18. Omega_bez grzywki jeszcze nie wyslalam.Zrobie to jak tylko wroce z grzybkow i dosle mojej malutkiej siostrzennicy. :) Surfitka_ :( jak to mowi malolepsza cycki do gory, przed Toba kolejna proba. Justynka_to normalnie jakies jaja z porodem. Nie moge uwierzyc, ze po 6h wypuszczaja - to strasznie szybko i jeszcze te staraj sie w dzien i nie w weekend. Pozdrowienia Tobie i dla Adrianka 👄 Rybka_mi ostatnio tez owulacja sie troszke spoznila, a ja panikowalam, ze przegapilam - testy zaczelam robic od 12dc. Na szczescie wszystko bylo ok. Ok zmykam, do uslyszenia pozniej , dla kazdej po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, też podejrzewałam ,że przegapiłam owu, bo rzeczywiście nie odczuwam teraz żadnych dolegliwości w postaci kłucia jajnika, a na początku, gdzieś tak 8 d.c jakieś tam znaki były. Ale teraz spojrzałam na test owu i jest druga kreska. Wprawdzie dość blada jeszcze, ale jakaś zmiana idzie :) Widzisz, ja mam tak od wielu, wielu miesięcy. Niby wszystko ok, jest owu i rycerzyki w pełni sił i nic :( I też nie wiem dlaczego 😭 Ale od zastanawiania się nad tym, nic się raczej nie zmieni :O Niestety. Masz więc rację, nie ma co się użalać, trzeba się starać i czekać. Dla Ciebie na szczęście ♥ ♥ ♥ i jeszcze jedno duże ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa..a ja sie boje zbierac grzybow w USA..oni tu maja jakies inne te grzyby..tak jak i drzewa. I jak wezmiesz ksiazke w reke to wiekszosc pisza - niejadalne, co nie znaczy ze trujace. To tak jak w Pl ciotka meza mowi ale piekne grzyby znalezliscie - mowa o borowiku ceglastoporym - takie zdrowe, duze. Super..a druga patrzy mowi, Boze przeciez oni sie tym grzybem zatruja..No nic wzielam ksiazke i czytam a tam pisze niejadalny. A ciotka ktorej bardziej ufam i znalazalm te grzyby w jej lesie zrobila pyszna potrawke, zjedlismy i nikomu nic nie bylo :) Od tamtej pory zbieram, zjadam i zyje :) Nowa..ja mam prawie 28 i ciagle wolaja dowod przy zakupie zwyklego piwa :p Oni tu maja jakies glupie przepisy, ale moze lepiej tak niz sprzedaz malolatowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak zaczęłam pisac to i Nowa się pojawiła Ja o swoim grzybobraniu to się nie wypowiadam. Zdradzę tylko, że dla mnie Twoje trzy grzyby to rekord nie do pobicia :D Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka nie uwierzysz!!! robie zupe grzybowa!!! z wielkimi kawlkami polskich grzybkow!!! (suszki oczywiscie - zbierane przez moich rodzicow) serdecznie zapraszam!!! juz nie moge sie jej doczekac! jeszcze z 1h i bedzie gotowa:) nie martw sie kochana, wytrzyj oczka, najwazniejsze ze cykle sie unormowaly! pewnie ze wszystkie chcialysmy zeby to juz!!! ale widzisz, tak jak ci pisalam moje juz tez troche potrwalo choc wszystko jest ok! na bank wam sie uda!!! i nie doszukuj sie dziury w calym bo szkoda nerwow! mysl pozytywnie i czekaj na nastepne piekne jajo!!! a co do snow, brrr...co to nam w glowie nie siedzi!! ryba no i to jak:):) mam nadzieje ze szykuje jakis pomysl na szybkie wyjscie:) ❤️ wlasnie ma czkawke!!! racja cichutenko dzis bardzo, lece do zupki zajrze za jakis czas 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spojrzalam czy post poszedl a tu 3 doszly prawie w jednym czasie:) pozdrawiam dziewczyny🌻 nowa milego grzybobrania:) ryba moze owu sie przesunela szczegolnie jak masz dluzsze cykle, ja tez miewalam dlugie jak zaczelismy sie strac , ok 34dniowe! czasem owu nawet w 18-20dc takze rob testy i do dziela!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie spojrzałam na swój własny suwaczek. Trochę wybiegłam naprzód :) Dopiero 16 d.c. i do tego jutro planowana owu. Pojawiła się blada kreska na teście więc wszystko idzie zgodnie z planem. Na szczęście, bo już mi mało testów zostało :P Justyna, ja mam tak samo długie cykle i późne owu ostatnio. Może, tak jak u Ciebie, coś z tego będzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ryba, tego zycze!!! mam nadzieje ze nie bedziesz musiala dokupywac testow owu:) no to fajnie slyszec:) suwaczki gora:)) jestesmy po zupce mniami:) zjadlam 2 miseczki czubate i kotlet sie nie zmiesci:) odczekam z godzinke:) polezakuje zeby sie ulozylo:) halllo? gdzie sie babki podziewacie? piekna pogoda i wszystkie na wychodnym czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj na posterunku :D Pogoda jest taka okropna, że mi się nie chce nigdzie wychodzić. Zimno strasznie. Ale moze to tylko u mnie tak? Ja dzisiaj cały dzień sama, więc na kanapkach jade :D no i jeszcze kawa i ciastka. Leżakuj Justyna, póki możesz :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×