Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

No, uporałam sie z najpilniejszym, moge byc juz cała dla Was:) Esy floresy bardzo mi się podobają, fajowe, chciałam takie u siebie na jednej ścianie w łazience, ale że my zawsze sami robimy (ewentualnie z pomocą brata), to nam się nie chciało wtedy i wymysliłam - kupiłam specjalną farbę, której po nałożeniu pędzlem na ścianę trzeba było nadac jakis wzorek, więc \"czesałam\" ścianę drucianą szczotką do włosów i wyszło całkiem, całkiem. A kuchnia była robiona rok temu i tu już jest tak, jak chciałam. Ofocę i wyslę wam zdjęcia jak to wygląda, i będe czekac na wyrok...:P A co do zmowy spotkania u mnie... to zapraszam!!!!!:):):) jakos się pomieścimy:):):) Surficiu, z niecierpliwością wyczekam jeszcze 2 dni! ale ani chwili dłużej!i ma być tak na teście: II innej możliwości nie ma!!!!!!!!!!!!!! jak czytam, to chiba, chiba, ale nic nie mówię, nie zapeszam... Jagódko - ale ty się z masz z tymi studentami, czy oni ci wytchnienia dać nie mogą?:P Mimi, ciekawe jak porodówka na Bródnie, ja w tym szpitalu byłam 2 lata temu na chirurgii, to za ciekawie nie było, oczywiście jeśli chodzi o warunki, bo medycznie to dzieki lekarzom żyję, ale już wtedy jakies oddziały remontowali, więc może i porodówkę, oby... pozdrawiam wszystkie bez wyjątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać, że zdjęcia są w katalogu moje_esy_floresy i tak na wszelki wypadek wysłałam do was maila z hasłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Ja jeszcze sie dzis bycze bo tu swieto a od jutra znowu do pracy a od nastepnego tygodnia do szkoly:(Mam te sama chandre co Voltare i Ryba. Wczoraj pozegnalam sezon oceaniczny bo jak przeanalizowalam to juz na kapiele nie bardzo mam czas w weekendy.Teraz mezus pojechal na rozmowe o prace-dowiedziec sie co i jak a ja stwierdzilam ze moze by tak posprzatac-no ale przeciez kafe wazniejsze niz jakies tam sprzatanie. AA i w knajpce bardzo dobre jedzonko-wzielam sobie makaron z krewetkami i scalopsami(polska nazwa scallop to przegzebki:)wiec wole juz angielska)-pychota.U mnie w domu jest zakaz krewetek-moj M nie trawi nawet zapachu wiec jedyne kiedy moge sobie na nie pozwolic to wlasnie restauracja. Surfitka-ja wiem ze od wykresow to ty jestes specem ale jak sobie popatrzylam na ten wykresik twoj to tam jest wczoraj wlasnie taki sliczny dolek implantacyjny i to przepisowo 9 dnia-powtorze za Omega-chiba chiba;)Trzymam kciuki a z testem masz swieta racje. Malolapesza swiecie wierze ze uda Ci sie bez Gdanska-Surfitka tez byla takim nietypowym przypadkiem i jakos sie to unormowalo a u Ciebie mam nadzieje ze jak jajniki przestana byc obrazone za tak bezpardonowe traktowanie w postaci klucia to wchlona co trzeba i zaczna pracowac jak nalezy.No ale dobre i to ze gin uczciwy i nie chce ciagnac kasy w nieskonczonosc. Agness-no to ciesze sie ze Cie zainspirowalam bo tak juz z wszystkimi sie zzylam ze nawet na urlopie pomyslama jak widzialam te dekoracje-o!!cos co by sie Agness spodobalo:) Omega-zazdroszcze inwencji tworczej-szczotka nie szczotka grunt ze dzialala-chetnie bym zobaczyla efekty.Mnie tu na wynajmowanym mieszkaniu brakuje tej swobody w urzadzeniu i tego ze to nie wlasne. Jagody-mam to samo z butami-nawet jak przy mierzeniu wygodne nigdy nie mam pewnosci ze nie obetra-dlatego w POlsce zaopatrzylam sie w taki sztyft przeciwko obtarciom i zawsze sprawdzalam mniej wiecej w ktorym miejscu moze mnie uwierac i smarowalam-dzialalo. Justyna-to chyba Adrianek ma co nosic az do wiosny tyle tego pierzesz;)No ale najlepiej zrobic wszystko jak najwczesniej bo juz za dwa tygodnie bedziesz miala donoszone dziecko i wtedy wlasciwie kazdej chwili mozna sie spodziewac narodzin-juz sie sama nie moge doczekac narodzin naszego pierwszego topikowego maluszka..Ale swoja droga jak ten czas leci. Ryba,Voltare-jak tam pierwszy dzien bo slodkim nierostwie?Najgorzej to zaczac a potem to juz poleci z gorki(chyba sama sie ludze;)) Dal wszystkich dziewczyn po buziaku👄🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega-masz kobieto talent-przyznaje 10 w skali 10 za \"czesanke\" i za sciane w kamieniu tez-hmmmm sama chcialabym byc tak tworcza ale to mam nadzieje jeszcze przede mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega – jaka krytyka, trzeba cenić inwencję twórczą i wkład w wykonanie. Ja bym nie wpadła na pomysł żeby uczesać ścianę. :D Wygląda naprawdę interesująco. Aparat cyfrowy to jednak super sprawa. Od razu pełną dokumentację można wykonać. Ja ze studentami mam raj, raczej powinnaś zapytać co oni mają ze mną :D W tygodniu zaczyna się sesja poprawkowa to dopiero będzie się działo, oj będzie ;) Telesforka – pierwszy raz słyszę o taki sztyfcie na obtarcia. Czy taki wynalazek mogę kupić w RP i gdzie mam zapytać? W aptece? Ja kupiłam sobie coś takiego co nazywa się spray zmiękczający buty ;) W tym przypadku okazał się zupełnie nieskuteczny. Dwie reklamówki ciuchów odstawione do oddania, chwilowo jest luźniej w szafie. Jednak znając mnie długo to nie potrwa ;) Muszę jeszcze zrobić porządek w butach i torebkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIlko odpisłam Ci na e-mila ... tylko tak szybko pisalam ze dopiero po wysłaniu spostrzegłam ze sprawa nie dotyczy Ciebie tylko Twojej przyjaciółki - sorki za tą pomyłkę ! Pozdrawiam Wszystkie dziewczynki 🌻 i przesyłam buziaki cmok... cmokkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody-nazywa sie to-sztyft przeciwko pecherzom(ale chyba bardziej zapobiega jak leczy) firmy Compeed-kupowalam to w Polsce w aptece.Zapobiegawczo dziala naprawde dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc trini:) omega no nie swiruj skromnisiu! super te twoje esy floresy!!! ja tak jak telesforka tesknie juz za swoim i byciem na swoim i urzadzaniem sobie gniazdka;) mam nadzieje ze wytrzymam z rok.. cala galeria mi sie podoba, 6++++++++++!!!! telesforka no masz troche racji maly ma ciuszkow na kilka miechow:) nie wiem czy wszystkie uda mu sie obsmarowac:) a tak poza tym to zastanawiam sie jak doprac takie male laszki jak sa uwalone np marchewka itd...czy mozna pozniej uzywac detergentow? jak dlugo bobas musi miec pranko w specjalnych proszkach?? zeby nie dostal alergii? musze sie tym glebiej zainteresowac:) czas leci, oj leci za tydzien do poloznej, ciekawe czy mi zaznaczy w karcie jakis poziom do porodu, tzn nie wiem jak to fachowo opisac, ale czym blizej porodu i szyjka krotsza to oni tu wpisuja punkty, ja na 5 mam 0, czyli 0/5, moje kol w 38tc maja juz 3/5 czyli blizutenko:) mam zapchany jeszcze nos, raz jedna raz druga dziurke i dzis chrapalam:D a przez to sie budzilam wsciekla jak osa i tak myslalam niee to nie moge byc ja:D ale zlapalam sie tak kilka razy, a pozniej w nocy obudzilam mojego zeby dal mi rennie to tez mi powiedzial ze zacinam jak stary:D:D:D zabawne to dla mnie bo ja nie chrapie:D:D:D jagoda a co sobie myslisz??? bede gadac, moze nareszcie cos sensownego wykracze i bocianek odwiedzi nasz topik:D czekamy na kolegow i kolezanki rownie mocno i ja i adrianek❤️ lece na serial pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety powrocilam do starego harmonogramu dnia i dopiero teraz mam czas, żeby coś napisać. W pracy nie bylo dziś źle, trochę się poobijałam, trochę popracowałam, na razie bez przegięć :) Jutro za to czeka mnie cieżkie 12 godzin w robocie i do tego niełatwy temat Tylko ciąża może mnie uratowąć, dlatego przed czasem biorę się za staranka :D Surfitko, podziwiam silną wolę :) Ja już nie moge siedoczekać i przeżywam stres, a co dopiero Ty :P Kciuki trzymam i baaaaardzo bym chciala, żeby Ci sięudalo ❤️ Malolepsza pewnie siedzi w jakiejś krainie chichów :D Może magik Jonathan zaczaruje te jaja i Twój plan nie bedzie już potrzebny? Justyna, z tego co piszesz to byś cały pułk niemowlaków ubrała :D Omega, za chwilę zabieram się oglądanie twoich dzieł 🌼 Telesforka, zazdroszcze jeszcze tygodnia odpoczywania. Pierwsze godziny w pracy to byla dla mnie dzisiaj masakra W ogóle nie mogłam załapać tego klimatu nerwów, ekscytowania się jakimiś pierdołami. Ale niestety wiem, że niebawem ja będę biegać, krzyczeć, denerwować się, rzucac telefonem. Na razie jeszcze spokój. Dla Ciebie 🌼 Voltare, a jak u Ciebie dzisiaj? Jak przezyłaś pierwszy dzień po urlopie? 🌼 Jagody, co to za pesymizm? Przecież starzy gorale powiadają, że póki nie ma @ póty jest nadzieja 🌼 Agness, czekam na zdjęcia dzieła zainspirowanego zdjęciem Telesforki :D Milka, jak remont?🌼 Nowa, a Ty gdzie znowu zniknęłas? 🌼 Pozdrawiam wszystkie i przesyłam 🌼 👄 ❤️❤️❤️👄🌼 ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi, mamusiu :) , tak dawno nie pisałaś, że pominęłam Cię. Przepraszam i przesyłam tysiąc 👄 dla Ciebie i Natalki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba ___lufa - to nie pesymizm tylko realizm ;) Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, ze @ przyjdzie i to szybciej niż sie spodziewam. Aż dziwne, ze mi to jeszcze nie psuje humoru, to chyba dlatego, że w bardzo bliskiej perspektywie mam urlop. Słońce, plaża........ech, niech ten czas szybciej płynie :D Najzabawniejsze jest to że jeszcze nie wiem gdzie jadę, ale JADĘ :D:D:D:D mam nadzieję, że kobietka z biura podroży wkrótce się odezwie i będę snuć swoje marzenia trochę bardziej realnie :D Telesforka - postaram się poszukać w wolnej chwili tego specyfiku ale na dzień dzisiejszy to mi pomoże jak umarłemu kadzidło ;) Justyna - w tym nie ma nic dziwnego, ze pochrapujesz skoro nos zapchany. Kuruj się i przegnaj te wszystkie bakterie i wirusy z domu daleko, najlepiej niech nie wracają. Malolepsza - chyba książka Cię wciągnęła maksymalnie skoro nie wpadłaś na kontrolę co u nas słychać wieczorową porą ;) Życzę wszystkim słodkich snów i zmykam do łazienki bo jutro sporo \'atrakcji\' mnie czeka w pracy, pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega____no no......i.na mnie uczesana sciana zrobila wrazenie, cos klasycznego, wyszlo rewelacja:)jednak pomysl to jest na wage zlota Telesforka______ja tez zyczylabym sobie ominac gdansk, no chyba,ze pojade tam w odwiedziny.....:P wysylaj nam wiecej oceanu...czlowiek chociaz sobie popatrzy i moze pomarzyc:D Jagoda_____studenci na pewno maja z toba cudownie, sam usmiech w twoim wykonaniu jak nagroda, z wlasnego doswiadczenia wiem,ze wymagajacy wykladowcy sa najbardziej docenineni, no i zapamietani:D Justyna____👄 dziewczyny...czytam carrolla i juz na samym poczatku jest goraco, tak zakrecil na wstepie,ze magia bucha od pierszej strony.....jak ja sie za nim stesknilam......starzy dobrzy zanjomi z innych jego powiesci juz sie przewijaja w umysle bohatera...... chociaz w rece tez mi wpadla powiesc szwaji.....\"grono dziewic\"chyba nie przekrecilam......lekka, latwa. prosta, z usmiechem, ma czasie, styl grocholi.....bedzie chyba nastepna...... Trini___ dla wszystkich was kochane po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega____no no......i.na mnie uczesana sciana zrobila wrazenie, cos klasycznego, wyszlo rewelacja:)jednak pomysl to jest na wage zlota Telesforka______ja tez zyczylabym sobie ominac gdansk, no chyba,ze pojade tam w odwiedziny.....:P wysylaj nam wiecej oceanu...czlowiek chociaz sobie popatrzy i moze pomarzyc:D Jagoda_____studenci na pewno maja z toba cudownie, sam usmiech w twoim wykonaniu jak nagroda, z wlasnego doswiadczenia wiem,ze wymagajacy wykladowcy sa najbardziej docenineni, no i zapamietani:D Justyna____👄 dziewczyny...czytam carrolla i juz na samym poczatku jest goraco, tak zakrecil na wstepie,ze magia bucha od pierszej strony.....jak ja sie za nim stesknilam......starzy dobrzy zanjomi z innych jego powiesci juz sie przewijaja w umysle bohatera...... chociaz w rece tez mi wpadla powiesc szwaji.....\"grono dziewic\"chyba nie przekrecilam......lekka, latwa. prosta, z usmiechem, ma czasie, styl grocholi.....bedzie chyba nastepna...... Trini___ dla wszystkich was kochane po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba_____czytasz w moich myslach........kraina chichow to tez bylo przezycie.......czaruje i bez carrolla, ale bedzie moja inspiracja:P brawo....pierwszy dzien juz za toba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) malolepsza - oj, żeby Ci czasu nie brakło - parę dni chorobowego, a Ty chcesz całą bibliotekę przelecieć :P Opracowana strategia leczenia zapowiada się obiecująco. Miejmy nadzieję, że obejdzie się bez Gdańska - trzymam kciuki (to nakłuwanie przez macicę brzmi trochę horrorowato!) Może te Twoje jaja trochę jeszcze zmiękną;) Acha - bo nie miałam jeszcze okazji - ściana extra, kolorek czupryny również bardzo twarzowy:P ryba - ciężko, ciężko po takiej labie zderzyć się z szarą rzeczywistością. U mnie dzisiaj nie było żadnej taryfy ulgowej - ja za próg, a kierownik od razu sruuu zamówienie na biurko. I to takie, że i tak nie wiedziałam o co w nim chodzi;) jagoda - biedactwo - ja bym się do takich kamaszy chyba do końca życia zraziła, jakby mi taki numer wywinęły:D A na obronę zawsze Ci jeszcze jakieś eleganckie klapki zostają:D 🌻 Coś Wam napiszę, najwyżej mnie moje Słoneczko ochrzani jak przypadkiem to przeczyta :D- to a propos butów. Mój mężuś przyszedł na naszą pierwszą randkę w nowych półbutach :P i go obtarły. Ale jemu głupio się było przyznać do tego i szło ze mną biedactwo najpierw na dłuuugi spacer :P, potem do knajpki, a potem jeszcze odprowadził mnie do domu:D A teściowa (wtedy jeszcze przyszła) jak mi potem po jakimś czasie opowiadała jak jego nogi po tej randce wyglądały, to śmiałyśmy się do łez! Co do sprzątania szafy - ja tam mogę sobie sprzątać i wywalać, a i tak cały czas mam w niej za mało miejsca. Próbowałam podejść K. żeby mnie wpuścił do swojej, ale się nie dał! ;) surfitka - bądź dzielna, wytrzymaj z tym testem jeszcze trochę. Wiem - sama Cię podpuszczałam na wcześniejsze jego zrobienie, ale to tylko dlatego, że ja sama bym pewnie w podobnej sytuacji nie wytrzymała tyle czasu w niepewności ;) To kiedy będzie ta godzina \"zero\"? Bo normalnie się chyba w tym czasie w robocie koło jakiegoś kompa z netem zakręcę, żeby być na bieżąco:D Telesforka - u mnie z owocami morza na odwrót - K. uwielbia wszystkie morskie paskudztwa, a mnie aż dreszcze przechodzą na samą myśl o nich :O Miłego powrotu do pracy;) Justyna - ja jak mam nochal zabity to nie ma mowy o spaniu choćbym się wściekła. Mój K. jak chce mi dopiec, to mówi, że ja czasem w nocy podchrapuję, ale chyba ściemnia, bo mieszkałam przez 5 lat studiów z kumpelą w jednym pokoju i nigdy mi o tym nie mówiła:) mimi - opis szpitala całkiem przyjemny. Mój mężuś zapowiedział, że on chce w razie czego poród rodzinny. Ale co on tam zobaczy - jak ogląda jakąś operację w TV to się wciska w fotel, że prawie go nie widać. Już widzę jak jakaś położna zamiast zająć się naszą dzidzią będzie musiał przwracać do życia moje Słoneczko:D milka, mezatka, omega, agness, martika, biedronka, nowa- po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare_____ja nie wiem jak ja wroce do pracy😭dzisiaj weszlam na minute podrzucic L4 i zwiewalam az dym za mna bylo widac....jak ja odwyklam od tlumu😭 a u mnie w robocie na tlumie polega cala zabawa😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie ... Ja tylko na chwilke. Nie wytrzymalam i zrobilam dzis test. Niestety jedna kreska ... chlip...chlip...chlip ...Okres zapowiada sie 5-6.09 . W nocy nie moglam zasnac , a jak tylko sie udalo - to snily mi sie dwie kreseczki na tescie - to bylo takie realistyczne... Jestem zalamana , nawet odizolowanie sie od forum nie pomoglo. Jak wroce do Polski to koniecznie zrobimy sobie wszystkie najwazniejsze badania. Nie wiem , ale mocno wierzylam , ze ten cykl bedzie szczesliwy. Wyjatkowo teraz w 7 dpo mialam przez 2 dni plamienie implatacyjne . Mam do Was Kochane wielka prosbe czy moglybyscie mi przypomniec co pijecie na sluz i jak dokladnie - chodzi mi o siemie lenne i cos jeszcze , ale nie pamietam. Myslalam , aby tutaj pojsc do lekarza ( jednak zostaje ) i poprosic o duphoston - co o tym sadzicie?? Trzymam za Was bardzo mocno kciuki , aby w koncu ktoras rozpoczela \"epidemie\" brzuszkow. Mam nadzieje , ze wrzesien bedzie jednak szczesliwy :) Dla Kazdej przesylam 👄 i po 🌼 . Ps. Telesforka i Malolepsza dziekuje za foteczki . Dostalam :D Bardzo mi sie podobaly 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się domyślacie mam jedną z bezsennych nocy:( Nie mogę się ułożyć, przewracam się z boku na bok, bolą mnie nogi, ciągną, M chrapie brr. Tak więc siedzę i oglądam rzeczy dla małej, która sobie teraz smacznie śpi, ale jak się tak wierciłam to ona też:) Wypatrzyłam łóżeczko i pościel na allegro i chyba stanie na tym: http://allegro.pl/item240342549_posciel_krolewska_3_kolory_hurtowa_cena_tutaj.html Podoba mi się kolor ecri. Co do reszty rzeczy to dużo jeszcze muszę kupić. Malolepsz to dobrze, że gi ci wszystko wyjaśnił, mam nadzieję, że jesteś trochę spokojniejsza. Co do książki, fryzjera i kosmetyczki to super pomysł-mi to zawsze pomaga. Trzymaj się kochana i myśl pozytywnie! Surfitko no, te objawy wskazują moim zdaniem na fasolinkę❤️ Ja też dużo spałam na początku ciąży, teraz jak widać to się zmieniło;) Omega ściana super, a kuchnia jest boska!!! Najbardziej podobają mi się szafki-robiłaś na zamówienie? Co do szpitala bródnowskiego, bo to on jest właśnie tym drugim to zobaczymy, może w tym tygodniu uda nam się obejrzeć porodówkę i porozmawiać z tamtejszą położną. Jagody współczuję butów, ja mam takie nogi że nigdy nic mnie nie obciera, no chyba, że założyłabym numer za małe;) Agness super, że doły zakopane i wracasz do nas znowu uśmiechnięta! Justynka nareszcie! Natalka ma już zapełnioną całą komodę, która jest dość spora więc mamy ten sam problem;) Będziemy chyba przebierać nasze maleństwa po pięć razy dziennie, żeby zdążyły wszystko założyć. Co do proszków to też się nad tym zastanawiałam jak taki dziecięcy dopierze plamy? Co do tych proszków to są drogie jak cholera-kupiliśmy dwa opakowanie Jelpa do kolorów i do białego, opakowanie ma 2 kg i wydalismy 60 zł! Rybko jeszcze pamiętam jak trudne są powroty do pracy po przerwie. Musisz teraz intensywnie się starać o dzidzię i ucieć od pracy! Dla ciebie🌻 Voltare to widzę, że twojemu M już na pierwszej randce bardzo na tobie zależało skoro biedak tyle wytrzymał:) Co do szafy to ja już powoli zajmuję terytorium M, powolutku może się nie zorientuje;) Nowa bardzo mi przykro z powodu @, masz rację powinnaś wykonać chociaż podstawowe badania, żeby wiedzieć na czym stoisz. Tak jak ostatnio Milka, co jej się bardzo chwali:) Co do odcięcia się od forum to nie wiem czy ci to pomaga, bo ja nawet jak nie pisałam to wciąż myslałam o ciąży. Pisząc zawsze możesz się wyżalić i liczyć na pomoc i zrozumienie innych osób, mi to bardzo pomagało. Co do picia siemienia to nie wiem, ale o ile dobrze pamiętam to Telesforka powinna coś na ten temat wiedzieć. Trzymaj się kochana. Milka, Biedronka🌻 Spać mi się dalej nie chce, Natalka się własnie obudziła i kopie. A nie pisałam wam, że od dwóch dni czuje nie tylko kopanie, tylko również jakby przeciąganie się, tak jakby coś mi się przesuwało pod skórą. Niesamowity widok! Całuję was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana🌼 Mimi____posciel jest naprawde boska, ciekawa z tym baldachimem na dole i tym u gory:D co do bezsennych nocy......lepeij pospij teraz bo pewnie pozniej beda one na porzadku dziennym, chociaz zycze ci zeby Natalka byla spokojniutka, u mojej kolezanki o ktorej wam opowiadam czasem, mala pieknie przesypia noc, budzi sie okolo 5 na karmienie, a potem co tzry godziny, czyli super i tego ci zycze❤️ Nowa_____moja droga, dopiero po roku reguralnych staran, nalezy sie zastanowic nad badaniami, u zdrowej pary w jednym cyklu zajscie w ciaze jest rowne 18%, nie wiesz czy to bylo krwawienie implantacyjne czy zwykle plamienie przed@, chodzi mi o to, zebys nie myslala,ze.... A .plamienie, moze Ale NIE MUSI swiadczyc o niskim progesteronie i moim zdaniem duphaston w drugiej polowie cyklu po owulacji nie zaszkodzi, jesli chodzi o wspomagacze na sluz, to polecam olej z wiesiolka w kapsulkach, ktory bierze sie w pierwszej polowie cyklu tylko do owu!!!! jesli zdecydowalas sie zostac to moze warto poszukaxc jakiegos lekarza bedziesz sie wtedy czula bezpieczniej, my tu zawsze doradzimy, ale w sprawach waznych decyzje zawsze podejmuje lekarz..... jesli chodzi o dystans....to uwazam podobnie jak Mimi, ze i tak nie da sie zupelnie odciac od myslenia, a wejscie na forum moze dac ci duzo wsparcia, ale nie wszytko co JA tu pisze jesli chodzi o moje problemy nalezy brac do siebie i powtarzam to za kazdym razem....kazda z nas jest inna, kazda ma inny organizm, i fakt,ze starania przedluzaja sie w czasie wcale nie musi swiadczyc o jakis problemach, ale poprostu o kwestii szczescia......jednak warto po pewnym czasie zrobic badania, bo problem moze byc naprawde maly...i warto poprostu zarobic je ze wzgledu na czystosc sumienia i oczyszczenia umyslu.....takze moja droga uszy do gory i nie poddawaj sie.....jestesmy razem👄 Justyna,Ryba,Omega,Milka,Surfitka,Voltare, Agnes,Telesforka, Jagoda,Martika, Biedroneczka po 🌼 na dobry dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja już od jakiegos czasu na posterunku:( Mimi, wiszące szafki pochodzą z Ikei, natomiast stojące mają wymienione drzwiczki, które kupiłam bezpośrednio u producenta gdzies w okolicach Mińska Maz., a zobaczyłam je w LeroyMerlin w Ursusie. Całe ustawienie i dopasowanie szafek - mój pomysł.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzien donry (mam nadzieję, że nie uraże żadnej z was): Kiedy Jacek z Plackiem alias Lech z Jarkiem ukradli już księżyc, na ich drodze stanęła czarownica z kotem na ramieniu. Chłopcy wiedzieli już wtedy, że świadków przestępstwa trzeba się pozbywać. Nie mieli tyle odwagi by zabić stojących im na drodze. Dlatego Lech wziął czarownicę, a Jarosław kota. :):):) Miłego dnia zyczę, narazie znikam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Nie ma jak wrócić z pracy, zjeść pyszny obiadek, zaparzyć kawkę i usiąść przed swoim własnym osobistym kompem :D Rewelacja po prostu. Malolepsza – to wszystko przez Ciebie ;) Zadzwoniła do mnie dzisiaj koleżanka z pytaniem czy nie mogłabym jej zrobić na przyszły piątek tej pysznej zupy gulaszowej bo przychodzą do niej znajome z pracy na odwiedziny. Tym samym sława zupy gulaszowej a`la Malopsza zatoczy jeszcze większe koło. Powinnaś jakiś tantiem się zacząć domagać. Eeeee dasz rady z ta pracą, przecież wracasz na krotko a potem na osiem miesięcy na kolejne tym zwolnienie ;) Ten wywód co prawda do Nowej w kwestii przedłużających się starań jak najbardziej do mnie przemawia. Potrafisz podnieść na duchu. Dla Ciebie 👄 Ryba__lufa – mam nadzieję, że pomimo tego że dzisiejszy dzien miał być super ciężki to nie jest tak źle i dajesz radę. Justyna – no i jakie wieści po wizycie? Ile punktów dostałaś ? ;) Voltare – buty chwilowo odstawione, ale tak całkiem z nich nie zrezygnuję bo w końcu były „najpiękniejsze’ w całym mieście. Liczę na to, ze taki numer z ich strony był pierwszym i ostatnim. Mi też M nie chce udostępnić swojej części szafy :( Wg niego jak ustąpi chociaż na milimetr to zagarnę całą ;) Sporo w tym prady. Szybkiego powrotu do zdrowia. Nowa – nie płacz, nie będziesz osamotniona, do mnie też dzisiaj przylazła @. Tak czułam, że nie zechce mnie porzucić na kilka następnych miesięcy. Także ja zajmuję kolejkę na październik. Co tam Justyna będzie jechała do porodu a my będziemy testować – może tym razem pozytywnie :D Surfitka – mam nadzieję, że u Ciebie brak symptomów @. Trzymam mocno kciuki żeby się udało, normalnie na samą myśl się wzruszam. Gdyby nie @, która właśnie przyszła to zastanawiałabym się czy ta „wrażliwość oczu” to przypadkiem nie objaw ciążowy ;) Martika – jeżeli w górach masz taka pogodę jak ja tutaj to wróży to super relaks. Ani zimno ani gorąco nic tylko brać plecak i wędrować. Milka – jak zajrzysz w najbliższym czasie to może mi napiszesz ile zapłaciłaś w laboratorium za badania bo mogę się zdziwić ;). Tym razem ja mam szczery zamiar przed wizytą u gina zrobić badania. Przynajmniej będę miała z czym do niego pójść w przyszłym tygodniu. Omega – dowcip polityczny – super :D:D Ja tam takie lubię. Sprzedam go dalej. Mimi – pościel mi się podoba. Natomiast nie jestem zwolennikiem baldachimów. Dla mnie to taki łapacz kurzu, ale w końcu to Ty w domu będziesz sprzątać ;) A z tych kolorów, które są podane na aukcji to faktycznie ecri jest najładniejszy. Telesforka – M chyba w domu bo Ciebie nie widać. Mówię Ci nie ma jak własny komp i podział łącza :D Agness, Biedroneczka dla Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna korzyść z tego że @ przyszła po 28 dniach to to, z enie trzeba zmieniać suwaczka ;) Mam nadzieję, że wkrótce któraś zajrzy i zwolni mnie i Omegę z posterunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Juz maialm do kazdej posta napisanego jak mi sie wszystko skasowalo. :( Jagody, przykro mi, ze @ cie nawiedzila...mnie raczej tez nawiedzi, niestety. Bola piersi, ciagnie w podbrzuszu..jedynie tempka jeszcze pozostawia nadzieje, bo wysoko...I nie ma co sie na zapas wzruszac. Ja sie obawiam ze tez jutro placz mnie czeka :( Malolepsza, jak jajeczka, uspokoily sie troche? Omega, sciana ekstra...i dowcipy tez :D Nowa, nie martw sie i posluchaj sie Malolpeszej ;) Mimi, mi sie posciel podoba, chociaz jak i Jagody nie lubie baldachimow, mam wrazenie, ze pod nim to dziecku duszno. Ale to moje zdanie. Poza tym cena...szok. Ja zyje w tym konsumpcyjnym kraju gdzie wszystko jest tanie..no moze oprocz nieruchomosci i jedzenia. Justynka, jak tam? Rybka, Voltare, mam nadzieje ze zapal do pracy wrocil. 🌻 na pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usnęłam o piatej nad ranem, a o 11 zadzwoniła moja mama tak więć spałam sześć godzin, dobre i to Mimo tej zarwanej nocy czuję się nadzwyczaj dobrze, nawet załatwiłam parę zaległych spraw, np. poszłam z psem do weterynarza-znowu ma alergię, drapie się niemiłosiernie biedulka. byłam też w banku i w sklepie, takie tam domowe obowiązki Teraz wstawiłam obiad i zaraz biorę się za sprzątanie. Mam nadzieję, że tą noc już prześpię. Co do baldachiumu to mam takie samo zdanie jak wy-po prostu nie założę go:) Omega dowcip super, uśmiałam sie do łez:):):):) Jagody przykro mi z powodu @ , ale pomysl sobie, że będziesz mogła się bez przeszkód wylegiwać pod palmami, choć wiem, że to może słabe pocieszenie ale zawsze. Surfitko ja tak samo się czułam przed okresem, mało tego przez ten tydzień, w którym powinnam mieć @ brzuch bolał tak jakbym faktycznie miała @. Tempka wysoko więc jest nadzieja, trzeba mysleć pozytywnie! Cycki do góry, będzie ok-MUSI BYĆ! Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Dzięki bardzo Trini za odpowiedź 🌻 Zaczyna dopadać mnie dół, więc zrobiłam sobie kawulca, otworzyłam paczke ciastek i zasiadam do komputera. Pasjans nie wyszedł więc skrobie do was ;) Jagody ja za badania zapłaciłam prawie 140 zł, po 20 za jeden wynik. Ale jak wiesz musze je powtózyć, bo nie mam LH MImi przykro mi z powodu nieprzespanej nocki, ale sama wiesz że to nic takiego. Ruchy maluszka rekompensują wszystko. Nie moge już sie doczekać pierwszych zdjęć Natalki, chociaż chyba Adrianek jest pierwszy w kolejce. A właśnie 😘 dla Justysi i Adrianka. Surfitko ostatnio cały czas o Tobie myśle, ja chyba bym nie wytrzymała bez testów. Trzymam kciuki, szczególnie że roboty narazie nie mam, wiadomo są fachowcy, więc im nie przeszkadzam, co by szybciej robili. Panu Fachowcowi nr 1 chyba wpadłam w oko, nie powiem miłe to szczególnie, że juz zapomniałam jak to jest podobać się komuś ;) O komplementy od mojego M. o sie musze prosić. Jagody pewnie odliczasz dni do urlpu. Ja pojechałabym jeszcze raz do Egiptu. Jeżeli chcesz się wygrzać na plaży, popluskać w basenach i popływać w cudnym morzu czerwonym,to polecam, koralowce są przepiękne, a woda tak słona, że nawet taka osoba jak ja (nie umiem pływać!!!!) unosiła się na wodzie, z maską! daleko od brzegu. Oczywiście wycieczki fakultatywne dla urozmaicenia też trzeba wziąć, najlepiej na miejscu (my wzięliśmy tylko 4, ale najciekawsze) Dla wszystkich dziewczątek po 🌻 Ryba 🌻 Omega 🌻 Agness 🌻 Biedroneczka 🌻 Nowa 🌻 Telesforka 🌻 Voltare 🌻 Martika 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×