Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

no nie, surfitka przytulam🌻😘🌻 kurde😡😡😡😡😡😡 brak mi slow, tak mi zle:( masz racje robaczku, jak nie plan a, to jest i b a nawet c!!! dzieci byc musza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka ja jeszcze kciuków za tą próbę nie puszczam! A jeżeli nawet..., no właśnie, mamy dalszy plan działania. A jak chcesz to płacz i krzycz i sie przytulaj,a potem się uśmiechnij bo nie jesteś sama ❤️ a nasze dzieciątka to tylko kwestia czasu, chociaż wydłuża się on nam niemiłosiernie. dla ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka______Kurwa mac!!!!!przepraszam za moj grubianski wstep, ale to pierwsze co mi przyszlo na usta........bardzo mi przykro, ja wiem,ze ty sie nie poddasz, bo silna z ciebie babka, nie bede tu snuc wywodow filozoficznych jakie to jest bez sensu, bo uczynilam to wczoraj......ale to niesprawiedliwe, pieprzony niewdzieczny kawal plastiku, co mu zalezalo zeby pokazac dwie krechy, no co!!!!!!!!!!!! mysle,ze nalezy do tego podejsc jako do pierwszej choc niestety nieudanej proby, ale cykl byl tak piekny,ze to tylko poprostu pieprzony pech bo powinno sie bylo udac!!!!!!! nie denerwuj sie kochana, wiem,ze latwo mi mowic, ale w pewnym sensie kazda z nas wie co czujesz w tej chwili, ja tam uwazam,ze oni nam sprzedaja jakies te testy uszkodzone chyba narazie jeszcze plan A!!!!!!!daj sobie ta ilosc cykli o ktorej pisalas, potem bedziemy myslec co dalej, no i zakoncze jak zaczelam KURWA MAC, porostu to chyba najbardziej adwekwatne przeklenstwo jakie ktos wymyslil zeby oddac wyraz tej sytuacji............ 👄 cie bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, strasznie mi smutno. Tak bardzo chciałam, żeby Ci się udało :( Następnym razem będę chciała tak samo mocno. Trzymaj się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:(:(:(:( i jeszcze powtarzam słowa Małolepszej: K*********************a mać!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko nie masz pojęcia jak mi źle:( Ale wierzę w ciebie, w nas wszystkie!!! JESTEŚMY SILNE BABY I KAŻDA Z NAS BĘDZIE MIAŁA DZIECKO!!! JAK NIE TERAZ TO PÓŹNIEJ!!! Pamiętaj o tym i się nie poddawaj! Dla ciebe kochana ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Przytulam cię wirtualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko_👄tak mi przykro. Ja tez sobie poplakalam jak to przeczytalam :(. Przytulam mocno. Najwazniejsze to sie nie poddawac. To takie niesprawiedliwe. Achhh jak mi smutno...nawet nie mam sily nic zrobic. Dla Ciebie 🌼 Surfitko jestesmy z Toba i kazda z nas po trochu wie co czujesz. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny....jestescie kochane :) Juz mi lepiej, o niebo lepiej..ju z mam plan dalszej walki...jeszcze ta sie nie skonczyla bo @ poki co nie ma :) A poki ni ma poty nadzieja...a nadzieja matka glupich, hehehe..... Pocieszacie i ja jestesm naprawde wzruszona... Jestescie jak prawdziwe przyjaciolki...nawet nie, lepsze niz te z realu :D ja tez z wami przezywam mocno powodzenia i niepowodzenia....niestety tych ostatnich u nas wiecej na topiku. Ale sie odwroci, przeksztalcimy nasz topik ..ba przeniosa nas na macierzynstwo :) Zobaczycie i wspomnicie moje slowa. Wszystkie bedziemy mami...poki co w tym roku Justys i Mimi...ale do reszty z nas starajacych 2008 rok nalezy. Malolepsza, umowa stoi 🌻 Justyniu, kochana jestes 😘 dla ciebie i 😘 dla synusia. mimi jak dla kobietki to 🌻..a ze ty tez jestes tez kobiekta to tez 🌻. dziekuje kochana rybka ❤️...dziekuje milka...dzieki za wiare..ja tez wierze ze sie uda..i tobie piorunem teraz jak juz zazelas sie leczyc 😘 Omego..a co to za slownictwo..malolepsza papla to wszystko z ust wyleci a ty ;) Wiem o co ci chodzilo i zartuje ;) Jak widac nie jest ze mna tak zle :) Dziekuje bardzo za wsparcie...❤️ Dziekuje ze jestescie, ze rozumiecie..i ja was tez rozumiem, mamy te same cele, pragnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga Surficiu, bluzgnąc to ja potrafię czasem... nawet nieźle... :P ostatnio tak sie wybluzgałam na mojego M. i prosze - przyniosło to efekty:) więc może i u Ciebie efekt będzie? 3mam kciuki... nadizeja jeszcze jest!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam do Was wielka prosbe - czy ktoras moglaby mi napisac ile kosztuje duphaston i jak go brac ( tzn. od ktorego dnia cyklu ). Ja jednak postanowilam , ze zalatwie sobie z Polski.Chce zrobic wszystko w tym cyklu, bo nie wiem kiedy bedzie nastepny. Mam tylko nadzieje, ze poczta mozna wysylac leki.Ale musze sie jeszcze upewnic. Surfitko_dzis caly ranek mysle o Tobie. Wiem jak strasznie to boli. Ja wierze , ze kolejna proba bedzie udana. 👄 trzymaj sie Kochana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa df kosztuje ok 35-40 zl..i mozna slac poczta bo tesciowa juz mi slala kiedys :) A bierze sie go od 16 - 25 d.c po 1 tab dziennie. Nowa , dziekuje za troske 😘 😘😘..jestes kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Surfitka – dzisiejsza aura doskonale oddaje co czuję po tej wiadomości od Ciebie :( Leje jak by od stu lat nie padało :( Strasznie mi przykro. Justyna – obyś była dobrym prorokiem, że Ty urodzisz a któraś z nas będzie w ciąży. Mały barter zrobimy ;) Mimi – Ciebie też trzymam za słowo, ze swój brzuszek przekażesz następnej. Malolepsza – widzę, ze przejrzałaś mój plan na ten cykl :D Owszem mam szczery zamiar przywieźć dobre wieści z urlopu, a czy z Egiptu to jeszcze do końca nie wiadomo. Milka – a czy Ty też strzelasz fochy jak przyjeżdżają rodzice M. Jeżeli nie to proponuję zacząć, może wtedy M zastanowi się nad swoim zachowaniem? Omega – jeden z moich kolegów szkolnych jest księdzem i on zawsze powtarza, ze jak nie można prośba to trzeba puścić soczystą wiązankę…….;) Na pewno zadziała. Także od czasu do czasu przekleństwo okazuje się zbawienne w skutkach. Nowa – ja jutro będę męczyć biednych studentów, którzy przełożyli egzamin na wrzesień albo zdają poprawki, oj będzie ciekawie :D Ryba__lufa – przepraszam bardzo ja też wpraszam się na szarlotkę o której wspominała Malolepsza – poproszę na ciepło ;) Biedroneczka, Mężatka, Telesforka, Voltare, Martika, Agness 👄 Ja po jedenastu godzinach dotarłam z pracy do domu, nóg nie czuję ale kafe nie mogłam odpuścić. O mały włos nie utopiłabym się w kałuży błota. Od wczorajszego wieczora u mnie leje a miałam rano odstawić auto do mechanika. A ponieważ ma zakład przy bocznej ulicy to jest ona nie utwardzona a dodatkowo przez liczne auta „odpowiednio” rozjeżdżona. Przejście 50 metrów do drogi asfaltowej okazało się nie lada wyczynem. Jak już przebrnęłam przez tą drogę to moje buty wołały o pomstę do nieba a dzień w pracy zaczęłam od ich czyszczenia. Potem było już tylko lepiej, nie wiem ile razy weszłam i zeszłam z parteru na trzecie piętro. Po kilkunastu takich rundach zaczęłam powtarzać jak mantrę ze takie chodzenie po schodach ma zbawienny wpływ na moją figurę ;) Widzę, ze sporo rocznic ślubów mamy we wrześniu - doliczyłam się trzech - ja , Milka, Justyna i o ile mnie pamięć nie myli to również Malolepsza - jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka_ale slyszalam ze df bierze sie juz po owulacji, tak?? a u mnie w ostatnim cyklu wypadla 17 dnia. U mnie cykle przewaznie trwaja 29 - 33 dni wiec mam nieregularne. To co myslisz, zeby zaczac od 16 dnia ?? jeszcze raz dla Ciebie 🌼👄 Jagody_tylko nie mecz za bardzo swoich studentow. Wiesz jak ciezko wrocic po wakacjach do codziennosci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie..ja bym poczekala az bedzie owu i zaczela juz jak wzrosnie ci tempka..czyli dzien po owulacji i brala 10 tabletek. :) Df moze zblokowac ci owu, wiec lepiej zaczac brac po niej :) Pozdrawiam. Jagodko 🌻...a figure to ty nabedziesz...okragla po tych wakacjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka_ja niestety nie mierze temperatury, nie mam na to cierpliwosci. Czyli przypuscmy , ze podbnie jak w ostatnim cyklu 17 i 18 dnia cyklu testy owulacyjne wskaza owulacje , to od 19 dnia brac df przez 10 dni , dobrze rozumiem?? Zaluje , ze nie pomyslalam wczesniej i nie zalatwilam czegos na stymulacje np. clo. Moze wiesz czy tutaj dostane cos podobngo?? Dziekuje Surfitka za rady i przepraszam , ze zawracam Ci glowe. Po prostu chcialabym zrobic wszystko w tym cyklu, zeby pozniej nic sobie nie zarzucac, ze moglam , ale nie zrobilam ... Od dzis lykam wiesiolek jedna tabletke rano i jedna wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa..no jest tu clo na stymulacje. Mozesz sprobowac isc do gina.ja nie mam, jakbym miala to bym ci podeslala. Przepisuja tu tylko na 1 cykl niestety i wszystko na bierzaco zuzylam :O Pytanie tylko czy ci gin tak przepisze? Chyba ze znasz kogos kto ci pomoze..jak nie przyjedz do NY to cos wykombinujemy ;) No i masz racje z tym duphastonem. Chodzi o to by po owu faza lutelna byla dluzsza i lepsza :) adlugosc cyklu nie ma az takiego znaczenia...wazne jest by po owu bylo conajmniej 13-14 dni do @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche juz ochlonelam, wiec obiecuje nie bluznic:P Surfitka_____umowa stoi, chociaz powtorze, wolalabym zebys na mnie nie czekala, ale 2008 nalezy do nas czyli.......surfitka, Ryba, Jagoda, Milka, Nowa, Telesforka, Martika, Agness, Voltare, Mezatka,........no chyba ze dziewczyny Mimi z Justi tez w to wchodza.........a co.odrazu bach drugie i po klopocie:P....omega a moze ty sie przylaczysz?????? jakkolwiek i poniekad(zdradze wam sekret,ze slowo \"PONIEKĄD\" to ulubione slowo Rybki,mnie tez sie podoba:P) w 2008 roku na swiat ma przyjsc conajmniej 10 dzieciakow z topku staraczek, juz to zalatwilam z kim trzeba, luz.....my musimy dokonac tylko formalnosci i przytulac sie z mezem:P a tak serio ciesze sie ze juz lepsza forma....my jak czarwonice zlecialysmy sie tu z odsiecza i to ty dzis polecialas patosem i w tej chwili to nie paple tzry po tzry:P Jagoda_____zapraszam na szarlotke, kawalek dla ciebie tez sie znajdzie, w odwecie poprosze o mnostwo fot z cieplych krajow bo u nas jak zdazylam zauwazyc juz zima sie zaczyna...w gorach snieg😭......no i oczywiscie powrotu w wiekszym skladzie👄 aaaaaa rocznice slubu juz mialam......u mnie to czerwiec, stuknelo 9 lat:D Justi_____Surfitka ma racje jestes kochana, ale mowilam ci to juz z tysiac razy👄 dla ciebie i malucha Rybka_____nie zdazylam ci dzis odpisac ale , a jak juz mialam to zrobic to wlazl M z mina takiego strasznie wyglodnialego i zmordowanego biedaka, ze ruszam mu zrobic jakis obiad......tradycyjnie......kanapki:Pzartuje:D ale dokonczymy te rozmowe👄 Mimi, telesforka, Milka, Nowa, Mezatka, Agness, voltare, Omega❤️ i po 🌼 na dobry wieczor z innej beczki...........plan dnia zaliczony, fryzura przystrzyzona, kosmetyczka zaliczona.......ale nie wiem jakos dzisiaj nie sprawilo mi to przyjemnosci...z wiadomego wzgledu, ale nie przeklne bo obiecalam..... a jesli chodzi o moje pieprzniete jajniki[sorki a jednak nie dalam rady sie powstrzymac] to b/z.chociaz mam wrazenie,ze juz mnie mniej boli, ale moze sie juz przyzwyczailam do tego bolu:P czekam na @.......co bedzie dalej zobaczymy co nas nie zabije to nas wzmocmi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza – czyli z tą wrześniową rocznicą ślubu to mi się ubzdurało, cóż czasami trzeba coś nazmyślać ;) A jeżeli chodzi o tą dziesiątkę maluchów na przyszły rok to sprawdź jeszcze raz czy aby przyjeli zamówienie i nie będzie cięć bo reklamacje będziemy składać do Ciebie jako przedstawicielki ogółu :D Nowa – a Ty wiesz w jakim ja stresie idę, ze będę musiała tych biednych zestresowanych studentów pytać i jeszcze uważać, żeby któregoś nie zamordować wzrokiem jak głupoty będzie opowiadał ;) Czy jesteś przekonana, ze pomysł z duphastonem bez jednoczesnego monitoringu cyklu jest dobrym rozwiązaniem. Wiem, ze tonący brzytwy się trzyma ale może być z tego więcej szkody niż pożytku. Może chociaż po termometr warto sięgnąć. Mi też na początku mierzenie tempki wydawało się niemożliwe i jak widać zmieniłam zdanie. Surfitka – jeżeli chodzi o tą okrągłą figurę po wakacjach to nie miałabym nic przeciwko ale tylko na kilka miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no malolepsza to sie rozpedzilas! poczekaj niech to mimi i omega przeczytaja:D daj mi jedno urodzic a pozniej odchowac:D to pomysle o drugim;) zreszta adrianek podpowiada ze najpierw chcialby miec kolegow i kolezanki! takze zaczynajcie;) 2008 caly wasz:) jagoda pewnie ze wykrakam ze mnie ktoras z brzuszkiem podmieni, a zaraz mimi:) jak to musi byc jakas ciaglosc;) wy tez jestescie kochaniutkie babolki❤️ i po to tu piszemy i mamy siebie, kto by tak dobrze zrozumial jak nie baba babe❤️ moj to sie smieje ze zyc bez was nie moge! i glupolkowato sie mnie czasem pyta co u was slychac wymieniajac nicki ktore spamietal:) no dobra koncze bo sie rozczulam a tu trzeba sie brac w garsc i pchac przez to zycie do przodu!!! buziole dla kazdej😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to znaczy ze sie zalapiesz na 2007 ;) Oczywiscie z zachodzeniem..podmienisz Justynke. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza, to aż tak źle mi zyczysz? W moim wieku dziecko?! Tyś chyba oszalała:P Mnie teraz czas wnucząt wyglądać...:) Surfitko, wyczytałam, że wrześniu przylatujesz. Jakimi liniami? I do Krakowa od razu czy przez W-wę? Jagódko, nie bądx jutro sroga, przecież te biedne studenciny całe wakacje za granicą tyrali, żeby kolejny rok w kraju przeżyć!:P nie oblewaj ich! pozdrawiam wszystkie, a teraz padam na łóżk i idę spaaaaaaaaaaaaaaaaaać!!!!!!!💤 dobranoc!!! do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór - ja tylko dzisiaj na sekundę się przywitać:) Omega a czemu nie? Dzidzia ponoć zawsze odmładza :) Hormony buzują i robią w organizmie takie spustoszenie, że każda mama niezależnie od wieku jest piękna i młoda:D A wnuki? Będą, a kto powiedział, że nie mogą być starsze od własnej cioci, albo wujcia;) No aż się ciepło robi na sercu jak sobie tak pomyślę, że dzięki malolepszej i jej zamówieniu na brzdące wszysttkie w przyszłym roku odmłodniejemy i wypiękniejemy:P Malolepsza w tym miesiącu jeszcze fryzjer i kosmetyczka, ale w przyszłym może po prostu fasolek załatwi sprawę;) justyna - ale gdzie powiedziane, że Adrianek nie może mieć równocześnie kolegów, koleżanki i siostrzyczki albo braciszka?;) Nie to żebym Ci coś krakała, ale wiesz, że jak ktoś się tak zapiera, to hmm.... no różnie może być :P Jagody a ja Cię chciałam do własnej komisji obronnej, a teraz wychodzi szydło z worka - biedni studenci - nie ma nic gorszego niż piorunujące spojrzenie komisji:D A jeżeli chodzi o rocznicę ślubną - tu ja tak jak malolepsza - postawiłam na czerwiec (dokładnie na dzień dziecka;) ) nowa - ja z mierzeniem tempki robię tak: mam 2 budziki nastawione z różnicą 5 minut. Dzwoni pierwszy, ja łap za termomtr, siup go gdzie trzeba i czekam na drugi budzik :P no i wtedy już nie ma mocnych - trzeba zwlekać tyłek z wyrka i wlec się do roboty 😭 W każdym razie mierzenie tempki jest do opanowania i wbrew pozorom czegoś się nawet z tego idzie o sobie dowiedzieć;) po 🌻 dla całej reszty - zmykam, bo normalnie grzeszę siedząc tu teraz z Wami, zważywszy na to, o której jutro muszę się obudzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gdyby nie to ze moje czucia w wyrazila Malolepsza a potem powtorzyla Omega to tez bym sie dolaczyla do tego chorku-Surfitka-szkoda wielka-co i raz mi sie w pracy dzis przypominalo ze to godzina zero dla twojego tesciku i serio mialam nadzieje ze u nas na topiku bedzie dzis swieto i gratulacje.Buziaczki wielkie dla Ciebie👄-trzymaj sie dzielnie. Wierze w Twoj optymizm i zyczenia Malolepszej-no i rzeczywiscie ten cykl byl juz unormowany i sliczny(do diabla ze slicznymi cyklami-moje niby tez takie a nic nie ma;()Choc z drugiej strony jak sama pisalas dawno nie bylas tak bliska pozytywu i pelna nadzieji a to jesli porwnac z wiecznym oczekiwaniem na @ to juz olbrzymi krok naprzod-wierze ze nastepny to juz bedzie malenstwo. Malolepsza-moze twoje jajniki daly sobie juz na wstrzymanie i rzeczywiscie przestaja dokuczac?Mialam wyslac zdjecia ale teraz jak wrocilam po urlopie to pracuje i pracuje i konca pracy nie widze;)Jak mi sie juz unormuje to sie postaram wyslac. Jagody-jak tam nogi?Mozesz jakiekolwiek buty zalozyc?To mialas dzis blotnisty tor z przeszkodami. Omega ja tam wcale sie nie zdziwilam ze sobie zaklelas:)Wygladasz mi na ciepla kobitke-taka do tanca i do rozanca ale do czasu-chyba jak Cie juz cos mocno zdenerwuje to potrafisz zdrowo opieprzyc. Nowa-ja tez bym bala sie brac duphaston bez monitoringu-nie narob sobie problemow czasem przez nadgorliwosc(moze za bardzo chcesz a z Twoim organizmem wszystko ok i tylko tam pomieszasz?) Justyna -to rzeczywiscie masz koszmary-ja to chyba juz bym sie bala isc spac:)Ale to chyba normalne-poglaszcz Adrianka ode mnie. Voltare-dwoch budzikow u mnie toby moj M nie przezyl-juz i tak sie wierci jak jeden dzwoni:)No ale nie slysze zeby marudzil. Mimi-przekopalas sie przez papiery?Jak Natalka?(sliczne imie) Milka-jak mieszkanko po fachowcach? U mnie oprocz wiecznej roboty teraz nic specjalnego-monj mezus wlasnie za chwile bedzie tarl ziemniaki bo mu sei zamarzyly placki ziemniaczane-mamy uklad-on sciera ja smarze(ale sie ustawilam prawda?;).Brzuch juz zaczyna pobolewac-zadnych odchylen od normy w tej materii-wiec ja tez pewnie nie bede sie wylamywac z ogolnego trendu-ktory mam nadzieje zmieni kierunek o 180 st-ha kiedys kolezanka sie ze mna klocila sie jak sie cos zmienia w przeciwna strone to o 360 st:D Buzki dla wszystkich. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana🌼 dochodze do wniosku,ze bezrobocie naprawde mi sluzy, odkad zaczelam moja prace zawodowa nigdy w zyciu tak sie nie lenilam:P, jak mialam firme i pracowalam na kontrakcie to trzy lata nie bylam nawet 5 dni w ciagu na wolnym, a teraz juz prawie miesiac i nawet nie tesknie......no coz.....wszytko co dobre sie konczy i wracam od poniedzialku nawet jesli jaja beda strajkowaly, moze robota do nich przemowi:P Telesforka____mysl o plackach ziemniaczanych przesladuje mnie juz od dawna i chociaz zakazalam sobie skrobi w posilkach, zlamie sie i chyba jutro zrobie, chyba podobnie jak ty wykorzystam M do ciezkich przygotowan i niech trze:P...........mam nadzieje,ze w twoim przypadku trend zmieni polozenie o 180st i @ nie przyczlapie....swoja droga ja tez sie spotakalam z tym ze ludzie mowia,ze cos sie zmienilo o 360st:P Omega____podpisuje sie pod wywodem Voltare, a co by sie takiego stalo jakbys dolaczyla do grona mamusiek, sama radosc i uwierz mi,ze zycze ci jak najlepiej:D Voltare____wczoraj uscislilam moje zamowienie jesli chodzi o dzieciaki, zamowilam jeszcze doatkowych kilka sztuk,w promocji zero za koszt przesylki za to czas oczekiwania jakies dziewiec miesiecy, ale mysle,ze to jestemy w stanie przelknac:P Justynka_____nie mow chop.......powitamy twojego krasnalka juz za niespelna miesiac...a co do rodzenstwa to tak jak w twojej stopce....pelen luzik i mam wiare,ze moze byc szybko jakis nastepny krasnal👄 Jagoda_____a ja tam mysle,ze cieplo twojego usmiechu natychmiast przycmi srogi wykladowczy wzrok.....szczerze zadroszcze, ja tez chcialabym siedziec po tamtej stronie, jeszcze dzisiaj pamietam pot na plecach kiedy siedzialam przed swoja konmisja:D Nowa____tak mysle o tym duphastonie, hmmm....surfitka juz ci napisala o co w nim chodzi, warto byc pewnym kiedy ta owu byla i dopiero potem zaczac brac, moze rzeczywiscie testy i mierzenie tempki....zacznij juz od dzis👄 Rybka____a ty jeszcze nie w firmie, wypatruje i nie widze::( Surfitka____czekamy na @, moze rzeczywiscie nie przyjdzie i wtedy beta.......bardzo bym chciala zeby byla wysoka👄 Martika, Agness, Milka, MImi, Mezatka po 🌼 M pojechal na zakupy, ja dzisiaj dzien domowy, nie zamierzam nosa wystawic, poza tym ze ziab jak cholera....a mialy byc upaly, chyba jednak sa ale tam gdzie Jagoda jedzie a nie tu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! wstalam, jestem po sniadanku, normalnie az dumna z siebie:) dop 9:53:) dzis mi sie snila malolepsza:) hihihi i jej luby:) sen byl zakrecony na maxa, ale ogolnie bylismy we 3 na jakims morzu!!! i jej maz mial jakby lodke, ktora mial plynac na Giblartar!!! zerwal sie wielki wiatr i chcac niechcac ja i malolepsza musialysmy sie lapac lodki i plynac z nim:) a pozniej juz tylko widzialam jak suniemy i te rownolezniki i poludniki jak na mapie narysowane mijamy:) w miedzy czasie tzn przed wstaniem pisiu snilo mi sie ze poszlismy z moim na grzyby, szukalismy i raczej nic, mialam jakas wielka torbe a w niej jakies markowe sportowe ciuchy, moj sie oddalil i przechodzilo jakis 2kolesi i chcieli mi to zabrac, jakims cudem nagle siedzialam z tymi ciuchami w wielkim dole i wolalam mojego po jego 2imieniu ktorego nigdy nie uzywam zeby skumal ze cos nie tak:) dalej taki meksyk ze nawet nie wiem od czego zaczac i nie pamietam jak sie sprawa zakonczyla, hahahaha:)) wnioskuje ze jak morze, grzyby to jakis urlop mi sie marzy:) oby nas tylko nie chcieli okrasc:) zreszta co ja gadam, za 27 dni to bede miala urlop:)) az sie zdziwe:D dziekujemy z adriankiem cioteczkom za pamiec:) maly wyglaskany, ja skopana, dzis od rana mial czkawke:) spadam z neta cos robic bo inaczej znow mnie wciagnie... milego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna______poprostu brak mi slow,az mnie zatkalo a u mnie to wrecz niemozliwe...dawno sie tak nie usmialam,szczegolnie te rownolezniki, pludniki i ta mapa, i ten dol i grzyby:D:D:D:D:D:D:D wiesz sprawdze w senniku, chociaz zwykle tego nie robie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzyb__________symbol seksualny; nie należy pozwolić omamić się pokusami; ujrzeć jadalny: będziesz miał niepozornych, ale wpływowych przyjaciół; zbierać: spotkasz szczęście z dala od światowego zgiełku; jeść: korzystny bieg życia; Morze________symptom nadci±gaj±cego „nowego”; patrzeć na spokojne, pogodne: zd±żamy ku pięknym, słonecznym czasom; burzliwe: przed tob± ciężka walka; k±pać się w nim: nadarzy się okazja, by na krótki qzas pozostawić za sob± troski dnia powszedniego; wpa¶ć do niego: można się liczyć z ciężkim ciosem losu; zakladam ze my wlasnie w nim sie kapalysmy.tzn w tym morzu...wiec nawet mi sie podoba ztym zostawieniem trosk:D..... naprawde usmialam sie po pachy:D dostać się pod wodę i utopić się: oznacza ratunek z niebezpiecznej sytuacji albo opresji życiowej; rozbójnik morski, pirat: osi±gniesz swój cel; bitwa morska: twoje interesy przynios± ci zasłużon± rado¶ć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu dzis takie pustki? Wszyscy pracuja? Ja tez :D Omego, lece jak pisalam 24.09, 25.09 jestem w kraju. \"Niestety\" lece Lotem, bo nie udalo mi sie dostac biletow innymi liniami...znaczy byly ale jakies 30 % drozsze, wiec bez sensu az tyle przeplacac. Bede miala srodladowanie w Warszawie, poogladam nasz nowy terminal na lotnisku F.Chopina ;) W Wawie bede chyba tylko godzinke i od razu do Krakowa. Juz sie ciesze :D:D:D:D:D:D:D:D: Justys...no to sie usmialam. Normalnie jak w 80 dni dookola swiata ;) tez mi sie kiedys snilyscie, ..jagoda, ty, malolpesza i rybka...spotkalysmy sie w jakims mieszkaniu na blokach..i moze to zbieg okolicznosci ale tez snily mi sie grzyby, ktore znalazlam pod choinka rosnaca przed blokiem ;) Ale to bylo tak glupie ze nawet wam nie pisalam...pisze teraz bo to ciekawe z tymi grzybami...:) Ja z reguly mam glupie sny :p Malolepsza...pamietaj tylko ze dwojka, a nawet trojka z zamowienia ma trafic za ocean ( nie wiem gdzie bedzie Nowa) ..no chyba ze ja teraz swoje zabiore jak bede w PL, moge tez podrzucic Telesforce ;) No ale nie tak zebym sie pchala na pierwsze egzemplarze dostepne...ja tam poczekam az przyjdzie z moimi inicjalami ;) A moze juz sie robi dla mnie prototyp? Tempka dalej wysoko o dziwo, dzis 27 d.c.....Nadzieja matka glupich..:p Jagodka..jakos nie widze cie jako srogiej pani wykladowczyni :) To po prostu do ciebie nie pasuje ;) telesforka, nastepnym razem sie wpraszam na placki ziemniaczane..u mnie nie ma kto trzec. Ale zrobie sobie w PL z dobrych polskich ziemniaczkow i tam mam maszyne :D:D:D:D...ona wszystko trze 5 min i placki gotowe :D:D:D:D Voltare, ty nocny marku...🌻 Dobre slowa u pazi, dzieki. Nowa..jesli chodzi o df to do niego nie potrzeba zadnego usg..on tylko porawi druga faze..co do clo to usg by sie przydalo, czy przypadkiem nie ma hiperstymulacji (malolepsza 😘)..lub nie zrobila sie torbielka..i tu uklon w moja strone..surfitka 😘 :p Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kobietki 🌼 Surfitka_jak samopoczucie ?? Jak jeszcze tempka wysoka to jest nadzieja. Ja mam zawsze dopoki nie dostane @. Czasami jak nie jest zbyt obfita to sobie wmawiam, ze to moze tylko plamienia, ktore czasem wystepuja w ciazy. Wczoraj mialam jakiegos strasznego dola, cala noc snily mi sie koszmary i poranek tez nie nalezal do najlepszych. Jagody_co do tego duphastonu to nie jestem do konca przekonana. Boje sie troszke , ze cos mi sie nie daj Bog rozreguluje czy jakies inne nieszczescie. Zastanawiam sie jeszcze czy sobie nie odpuscic w tym cyklu lekow. Moze jak wroce do Polski to pojde do lekarza i cos pomyslimy razem. Jak sobie mysle co mnie czeka na poczatku pazdziernika to az mnie ciarki przechodza. Choc moja siostra dzis miala jakis egzamin i nawet nie musiala odpowiadac, bo z gory wykladowca postawil wszystkim po 3, a wszyscy jej mowili, ze na PB nie ma takich sytuacji. Wiec i ja jestem dobrej mysli, ze moze moim wykladowcom tez nie bedzie sie chcialo nas meczyc :D Voltare_jakos nie moge sie zmobilizowac do mierzenia tempki. Czytalam, ze najlepiej mierzyc kolo godziny 6 rano nie wstajac z lozka - ja od kilku lat moze z 5 razy wstalam tak wczesnie, przewaznie na samolot i to ledwo. Choc jesli to ma mi pomoc w \"zabrzuszkowaniu\" jestem gotowa sie poswiecic. Pozniej pojade po termometr elektroniczny i od jutra ( 3dc) bede mierzyla. Telesforka_widzisz u mnie jest taki problem , ze zaraz wyjezdzam i bedziemy musieli przerwac starania. Dlatego tak strasznie mi zalezy, zeby jakos \"sobie\" pomoc. Wiem, ze nie powinnam na wlasna reke. Choc im wiecej czytam na temat duphastonu to coraz mniej jestem zdecydowna. Justyna_heheh ja tez sie usmialam z Twoich sennych przygod. Pozdrowienia i usciski dla Adrianka 👄 Pozdrawiam Wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×