Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Ja jak przejeżdżałam niedawno obok Malolepszej to rzuciłam w jej stronę paczuszkę, może się jakis przechodzien ulitował i jej doniesie:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D bo sama do siebie to chyba nie wysłała:( która się szykuje na miejsce Mimi? Jagódko, kolana duże, wszystkie wnusie się zmieszczą:D:D:D:D:D Surfitko, jak ochłoniesz, dbaj o siebie! dowiem, się kto leci w tym dniu, może znajoma, to podszepnę, coby o ciebie zadbali:):):) odpowiednio na pokładzie! jeszcze raz gratulacje!!!!!! No dobra, wobec tego i ja wybaczam wczorajsze boksy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - pytanie, która z nas szykuje sie na miejsce Mimi jest super niebezpieczne ;) :D:D:D a odpowiedź znasz - WSZYSTKIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to by było najlepszed rozwiązanie - wszystkie prawie naraz!:D pod pytaniem, która się szykuje był podtekst - tzn. której w tym czasie \"grozi\" @??? bo z tego co wiem, to ty lecisz równo z Malolepszą, ale jak pozostałe - to nie wiadomo. Może stworzycie tabelkę podobną jak na topiku u Pazi? zaraz wkleję linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega_____no fakt, do siebie nie wyslalam, ale ufam ze jakas korespondencja od was dojdzie:P, co ja zrobie z taka iloscia:D:D a propos ksiazki______dobrze ze przyklad surfici troche zaburzyl ta fabule, chociaz mam nadzieje,ze z tym sterem u nas kazdej daleko do Amandy, przyklad surfici pokazuje,ze jak ma sie udac to i tak sie uda mimo napiecia, ktore z reszta pan akupunkturzysta rozladowal:P chryste jak ja sie ciesze:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wlasnie mowilam jagodzie,ze wczoraj jakbym to ja sama rodzila, a dzisiaj to tak jakbym sie to ja dowiedziala ze jestem w ciazy radosc ta sama, a nawet bardziej, jakbym wczoraj urodzila, a dzis sie dowiedziala ze znowu jestem w ciazy i to z blizniakami:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza, już niedługo... niedługo!!! Ale już niebawem beda dyskusje:P którą mdli a która spi, a która chce sledzia o 2 w nocy... ale fajowo...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM W CIAZY...musialam to napisac i nie moglam oprzec :D Jak pisala Malolepsza, paka dotarla, beta - 844 wskazuje na 5 tydzien..pani dajac mi wyniki kazala sobie usiasc. :) I do teraz banan nie schodzi z twarzy. Mamusie placza z radosci i ja tez !!!!!!! Pozwole sobie przeslac te radosne, choc jeszcze malusie fluidki XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Czuje sie dobrze i obym Malolpesza nie musiala pisac o wymiotach.:P Nie moglam przewidziec takiego scenariusza... A co do napiecia...wlasnie w tym cyklu go nie bylo. Nie bylo pomiaru tempek, testow owu i wyczekiwania @. Ostatni cykl dal mi w dupe i jak Justynka powiedzialam sobie DOSC..co ma byc to bedzie. Cieszylam sie ze lece do Polski a sprawy dzidzia zeszly na dalszy plan. Widac moja malinka tego potrzebowala. :) Wszystkim wam zycze tego samego uczucia ..i wiem, ze jak mi sie udalo wam sie tez uda. Teraz tylko modle sie o zdrowie dla mojego malenstwa :) Kochane psiapsioly..zycze wam tych samych lez co ja dzis wylewam - lez radosci i niedowierzania...w glowie wciaz czai sie mysl..a moze w laboratorium sie pomylili...wiem, ze to glupie. Ale po tylu latach staran ciezko uwierzyc, ze jednak stal sie cud i powstalo nowe zycie :D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D Dziekuje Justynko za przekazanie brzuszka :) I Malolepsza za cudowne zamowienie. I wam wszystkim za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!! Mam nadzieje,że się nie pogniewacie,że tak wpadam na wasze forum. Wiem,że Surfitka zagląda tu częściej.... Surficiu strasznie ucieszyła mnie wiadomość ,że Ci się udało HHHHHUUURRRAAAA!!!!!! nawet niewiesz jak się ciesze,czułam,że tak będzie i Ci mówiłam,widzisz teraz dbaj o siebie i mała fasoleczke.Sciskam Cię mocno i jeszcze raz GRATULUJE,z całego serca.🌻🌻:) Justynko-Całuski dla Adrianka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka______wiesz albo nie, ale ja sie naprawde wzruszylam, wybacz ze krzycze na kazdym forum i oglaszam te nowine, jakbym mogla zalozylabym osobny topikm, lzy szczescia po wyniku bety:D:D:D:D:D:D:D:D:D nasza kochana Surfi, teraz juz bedzie pieknie, bedzie cudownie, ciaza bedzie cudowna, nie czesto to robie ale tez sie pomodle za zdrowie twojej kruszynki, to jest tak cudowna nowina,ze brak slow aby wyarazic radosc, skarbie jestem arcy szczesliwa, to twoja chwila, ale zrobilas cos wiecej, dalas mi nadzieje, i moze wkradnie sie w tej radosci troche egoizmu, ale wierze ze sie uda, ze uda sie wszystkim, dla mnie worek sie rossypal\":D sama zagram ten hejnal z wiezy dla ciebie, dla was, dla calej waszej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja na \"chwile\" odeszlam od kompa, a tu malenstwa i ciąze rozdał los, i mnie przy tym nie było!!! cudnie, gratuluje dziewczyny!! 🌼 wierze w to ze calej reszcie nakreconych sie uda!! malolepsza - nie pomin mnie w kolejnej wysyłce, prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie wlasnie przypomnialam jak klkelam w tamtym miesiacu, a teraz jakis hymn albo psalm mam ochote napisac:D Surfi_____napisz jak Maz?????, bo piszezs o babciach, a Maz jak????? Ani___dojdzie paka, juz przesylka przygotowana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poryczałam się ze szczęścia :D😭:D i sama ledwie w to wierzę!:) Jest tak jak mówiłyśmy - maleństwo wybrało sobie kraj ojczysty do oznajmienia wszem i wobec o swojej obecności:D:D Telesforka i nie wiem kto tam jeszcze siedzi aktualnie za granicą (sorrki - nie czytałam topiku od samego początku) - to kiedy wpadacie do Polandu po przesyłki?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrze na termin Surfitki - czerwiec 2008, i widze, że mi zrobi prezent na imieniny!:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURFITKO KOCHANIE NIE MASZ POJĘCIA JAK SIĘ CIESZĘ:):):):):):) Normalnie mało nie padłam z wrażenia, aż Natalka zaczęła kopać (cały dzień spała) Dziewczyny to znaczy, że zła passa minęła!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja swój brzuszek, jakbym mogła oddałabym każdej z was ❤️ ale mam tylko jeden, za to duży więc może dla każdej starczy;) M mnie podczytuje więc przyjmij gratulacje również od niego:) Uciekam bo jestem strasznie głodna, a pozatym muszę ochłonąć, bo nie wiem czy tyle dopbrych wiadomości nie wywoła u mnie porodu;) Żartuję oczywiście:) Ps. byłam u gina wszystko pięknie!!! Surfitko jeszcze raz BARDZO SIĘ CIESZĘ I GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, weszlam tylko, żeby to jeszcze raz przeczytac :D :D :D Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ tak sięcieszę, że mi literki odjęlo wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu cos z ta stronka:P to znak jakis, czy co????? wczoraj o tej porze tez jakas taka byla, a dzis piekna nowina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie wiem jak wy, ale ja zaczynam swietowac, lampka wina sie nalezy, za zdrowie Adrianka, Justynko wznosze, za kropka Surfitki, surfitko wznosze:D, hm....ciekawe czy kropka czy dwukropka:P, emocjonujace beda te usg, Surfitka, wybiegam juz tak daleko:D, snilo mi sie lekaarz mi mowi,ze mam termin na 29czerwca, pomylil sie to pewnie bedzie twoj termin, no dobra przechylam za dzieciaki, Mimi___teraz za natalke, zaczelam Bibe na staraczkach, dolaczcie, jest co uczcic, jest co swietowac, dawno nie bylo takich dobrych nowin, nareszcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, namówiłas mnie na gin z fantą:P, tym bardziej, ze przeciez ja w ogóle nie piję! Ale z taaaaaaakiej okazji to nawet ja wychylę drinka:D za zdrówko!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ponownie, ale tu dzisiaj panuje atmosfera-wszystko ożyło!!!!! Coś ruszyło-nareszcie, kto mi powie co wydarzy sie jutro??????????????????? Która jest w ciąży i nie chce powiedzieć?????????? Cieszę sie bardzo SURFICIU, że wreszcie ci sie udało, no i przy okazji nam dodałaś otuchy i nadzieji, że jednak może i nam sie uda 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja troszke spozniona z gratulacjami ale ze wzgledu na roznice czasu jestem usprawiedliwiona.Surfitka!!!!!!!!!!!!!! G R A T U L A C J E!!!!!Od wczoraj mialam przeczucie ze ta beta bedzie wysoka dlatego tak popieralam Malolepsza w tych boksach za pesymizm.Kto jak kto ale ty zasluzylas na te radosc(kazda z nas zasluguje ale ty za tyle lat walki szczegolnie).Ciesze sie z Toba ze az lezki mi sie kreca.:D:D:D Urodzisz szczesliwe i zdrowe dziecko-nawet nie mysl inaczej!!!!!! Jak tylko weszlam do domu to od razu pomaszerowalam do kompa sprawdzic.Widzisz-Malolepsza dobrze adres napisala i pomimo braku dzwonka u bramki paczka dotarla.Oby do mnie tez dotarla bo jak na razie nie mam mozliwosci leciec po odbior do Polski;)Tylko ze to nie w tym miesiacu bo @ przyszla.Ale ustawiam sie w kolejke do Surfitki po fluidki i moze ktos tam na gorze ulituje sie i cos mi zesle bo z racji wieku czekac nie moge. No ale nie o mnie mialao byc tylko o tej nadzieji ktora nam dalas-bardzo ciesze sie jakbym to ja sama sie dowiedziala.Wierze ze teraz bedzie dobrze i worek sie rozsypal. To dla naszej nowej ciezaroweczki 🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny normalnie czytam i nie wierze, jestem w szoku :) Jak na złość od wczoraj mam problemy z moim kompem, też szaleje. Musiałam do Justysi (a raczej do jej męża) na GG pisać. A teraz pedze do ciebie Surfitko z całuskami i kwiatkami. Tak bardzo sie ciesze, tak krzyczałam przy kompie, że M. przyleciał sprawdzić co sie dzieje. Malolepsza to z ciebie jednak wiarygodna firma ;) Ale emocje, brak słów A dla wszystkich przesyłam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja, nie moge ochłonąć Surfitko jeszcze raz gratulacje dla ciebie i twojego M. dbaj teraz o siebie, Dobranoc kochane ❤️ Ciekawe czy uda wam sie zasnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko - jeszcze raz gratuluję Tobie i Twojemu mężusiowi (no właśnie - jak już któraś z koleżanek słusznie zauważyła - nic nam nie piszesz o jego reakcji:D ! 🌻 Najtrudniejsze już za Wami;) teraz sprawy potoczą się już same :D I ani się obejrzysz, jak dzidzia wyląduje w Twoich ramionach:D Dziś jest Wasz wielki dzień! I oby w Waszym życiu już tylko takie były!:D Dobrej nocy i kolorowych snów - to dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna m
czesc pisze do was z tel ze szpitala, obok mnie jak juz wiecie maly, 4050g i 58cm! Porod naturalny, powinnismy dawno byc w domu ale adrianek nie moze sie wykupkac, mam nadzieje ze do rana sie uda. Surfi a nie mowilam! Superolsko, dbaj o was! Dziewczyny teraz sie posypie! Buziole do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wstalam z usmiechem na twarzy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Justynko____szybkiego powrotu do domu👄 Sufri______👄juz wszystko powiedzialam, teraz moeg sie tylko powtarzac jaka jestem szczesliwa, to prawda telesforka mi z ust wyjela, wprawdzie kazda z nas zasluzyla na ciaze, ale tobie nalezala sie ona jak nikomu, to najwieksza radosc, teraz beda lzy szcescia jak przyjdzie na swiat:D dbaj o siebie, szczesliwego powrtotu, no chyba ze zostajesz w kraju:D:D:D:D:D:D:D:D dzisiaj dzien malowania, i przygotowania do wyjazdu:D zycze wam milego dnia🌼 dziwczynki dojda do was paki z bobasami, firma sprawnie dziala, a jak ktoras chce zebym jej wmowila ciaze przez neta, to niech zagada na gg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie pomysl Omegi na temat tabelki nie jest zly, a ze mam chwilowo troche czasu, to moze zaczne, moze akurat sie przyjmie:P Staraczki🌼 Nick___________Wiek___________ilosc cykli____________data@ malolepsza..........32.....................2lata......................30.10 Ciężarówki🌼 Nick__________Wiek______________tydz ciazy__________data Mimi...............?...........................32?....................... Surfitka...........28.........................5.........................06.2008 Mamuśki🌼 Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050................08.10.08 i jak wam sie podoba?????:P moze to bedzie szczesliwa :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli____________data@ malolepsza..........32.....................2lata........ ..............30.10 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciazy__________data Mimi...............?...........................33...... ................. Surfitka...........28.........................5......... ................06.2008 Mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli____________data@ malolepsza..........32.....................2lata........ ..............30.10 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciazy__________data Mimi...............?...........................33...... ................. Surfitka...........28.........................5......... ................06.2008 Mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 wedlug mojej pierwotnej tabelki Justa powinna za rok urodzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, dzis was zadrecze moja obecnoscia:P wolny dzien, M maluje, to juz norma i wpisane w plan dnia, jutro jeszcze do pracy, a w piatek wyjazd nad morze:D:D:D:D:D:D:D:D oczywiscie jeszcze wczesniej emocje zwiazane z wizyta u gina, ciekawosc mnie skreca co tam sie dzieje w srodku, wprawdzie nie mysle uparcie na temat sukcesu, ale do niego potzrebna jest owulacja i bylabym rada jakby w koncu byla, wszystko sie popieprzylo, kiedys byla, potem nie byla, potem znowu byla, ale juz od dlugiego, dlugiego czasu cisza, kompletna loteria, wiec moze zamiast bobasa podeslijecie mi prawidlowa owu, a ja juz sie postaram o to zeby ja wykorzystac:P surfitka od wczoraj caly czas siedzi mi w glowie, kochana naprawde to taka radosc, ze cokolwiek bym nie skleila tu na forum, kazda wypowiedz bedzie sie z toba wiazala, strasznie sie ciesze, arcy szczesliwa jestem,\"kropek\"albo :kropka\" nie mogli sobie lepszego miejsca zanlezc:D wierzylam w ciebie od poczatku, a M mial racje jak cie opieprzyl o tym in witro:P od wczoraj zachowujemy sie jak nakrecone, zebys widziala nasze rozmowy na gadu, :P ech_________:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mimi_____👄odpoczywaj jak najwecej, koncowka ciazy tak jak poczatek nie jest latwy Justi_____tak samo jak reszta dziewczyn nie moge sie doczekac zdjec krolewicza, mam nadzieje,ze znajdzisz sile zeby nam wkleic troche foteczek, widze twoja usmiechnieta buzke kiedy syn lezy przy tobie, oj kochana, na pewno jestes super szczesliwa👄 Voltare_____dzieki za te gratyfikacje❤️firma ma szanse rozwoju, tymbardziej ze sie cos w koncu ruszylo, tak dlugo byla cisza na forum, przeszlo 7 miesciecy, az wreszczie, ja jestem pewna ze tu fruwaja dobre fluidy:D:D:D:D:D:D:D:D Telesforka_____dzieki za wsparcie w boksach dla naszej cieżaróweczki, teraz juz nawet kwiatkiem jej nie tkne, a i kazde zyczenia jestem gotowa spelniac, bo kobiecie jak sie w ciazy odmowi to sie myszy zalegna, a ja nie za bardzo lubie myszy:P, za ocean tez paka dojdzie, i daj spokoj z tym wiekiem, tak bardzo pod tym wzgledem to sie nie roznimy:P Milka_____👄zobacz jaki otymizm na kafe, teraz sie pozarazamy wszystkie, bedzie zbiorowe ciazowe chorobsko:D Ryba_____wczoraj to jak siedzialam w aucie mialam ochote pomknac do ciebie a co tam te 2 godzinki jazdy, bysmy sie uchlaly z tej radosci:D Omega_____a pozniej do w_wy, my juz dawno mamy ustalony plan,szykuj i dbaj o kolana, bo oprocz wnuczat to i coreczki na nie wskocza ochoczo:P Nowa, Agness___-a wy gdzie??????tu taka radosc na kafe, a was nie ma:( Jagoda_____i jak twoje wariactwo przeszlo od wczoraj????????dla ciebie szykuje dwukropka, wmowie ci te bliznieta👄 ciapus_____ty tez wejdz, zobacz jaka uczta:D Ani_____👄 alez tydzien, alez sie zaczal, i zakonczy pieknie,zobaczycie, to nie koniec cudnych wiesci, czuje to w malolepszych kosciach:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×