Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Omega - szczęściaro a ja jeszcze w papierach. Co prawda oczy same sie już zamykają ale jeszcze tak niewiele zostało, ze żal zostawić ;) A przy okazji mogę zajrzeć na kafe :D Nad nowym kontem popracuję jutro, nie mam pojęcia dlaczego to stare tak chodzi. A zdjęcia Mimi w pidżamie dostałam - są jeszcze jakieś inne, których nie mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam wam tylko napisac dobranoc dziewczynki 🌼 omega dziekuje za zdjatka :) ale ta mimi fajnie wyglada fajowa fryzujrka brzuchalek sliczny a piesio to super no zapomnialam jeszcze o makijarzu :) a tak na marginesie ciekawe komu mimi brzuchalek przekaze ... 🌼 buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko, wysłałam ci Mimi w piżamce, ale wróciło, widocznie to co masz, masz od niej... Mężatka - tak, jedna fotka, o nr 010.jpg. A powinno byc więcej? to poproszę:D dobranoc córeczki, mamusia odpada, gasi światełko i leci lulu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo,halo:P czy ktos tu o mnie zapomnial???????? ja tez chce zdjecia od mezatki:(, a nie mam:( zyje, duzo nie napisze, bo dziewcze z knajpy wrocilo, wiec jeno snow kolorowych👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Nie śpię, nie śpię - jakbym mogła - skoro dzisiaj z samego rana - niespodzianka:( Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza...........32.............24.i dosc teraz inf...............30.10 Jagody................32.........................9.... . .. ...............31.10 Aisza..................23.......................1.... . .................kto to wie? Ryba_lufa.............32.......................10.... . ................27.10 Ani77..................31.........................6... .. ................31.10 Mężatka..............24.......................10.. . ...................07.11 Voltare...............30........................66.. ....................23.11 Milka..................32........................12..... .................17.10 Telesforka...........35........................11... ...................06.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................35...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................7......... ..............14.06.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Punktualnie - jak w książce pisało! Ale nic to - w tym cyklu i tak na nic innego nie liczyłam. Badania w każdym razie porobione - jutro się trzeba zarejestrować w końcu do kliniki - nie mogę się doczekać - mam nadzieję, że w końcu coś ruszy:) Ja już jak malolepsza opracowałam wstępnie plan działania - zweryfikuję go jeszcze po wizycie w klinice - ale na dzień dzisiejszy wygląda to tak: 1) wizyta w klinice i uzupełnienie badań, 2A) 3-4 podejścia do inseminacji, 2B) w międzyczasie wzorem surfitki może uda mi się znaleźć jakiegoś dobrego czarodzieja, który moją psychikę spróbuje wyprostować;), 3) do 3 razy sztuka z in vitro 4) potem nie mam pojęcia. O adopcji narazie nie myślę, nie jestem tego pewna, więc póki co oddalam to od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare, najważniejsze, że masz plan, ja też jestem spokojniejsza, znalazłam specjaliste który wie co robi i ja mu ufam, to podstawa, więc wszystko bedzie jak ma być, Ty też zaufaj lekarzowi, oni wiedzą co robią - szczególnie w specjalistycznych klinikach :) głowa do góry - mam nadzieje ze plan zakończy się sukcesem po punkcie 1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja, na moment maly nie spi, cos sie kisi;) je nonstop! spi po troszku a ja w tym czasie piore i parsuje! dziennie z 2 pralki bo nonstop a to mu sie uleje a tao posika sie po same pachy a to cudna kupka wszdzie dookola! no i musze leciec, buziaki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza...........32.............24.i dosc teraz inf...............30.10 Jagody................32.........................9.... . .. ...............31.10 Aisza..................23.......................1.... . .................kto to wie? Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................6... .. ................31.10 Mężatka..............24.......................10.. . ...................07.11 Voltare...............30........................66.. ....................23.11 Milka..................32........................12..... .................17.10 Telesforka...........35........................11... ...................06.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................35...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................7......... ..............14.06.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 No to ja się w końcu wzięlam i poprawiłam w tabelce :( Jeszcze suwak musze zmienić i zaraz to zrobię. A potem zaczynam kolejne starania w nowym cyklu. Myślalam, że dziś będę pierwsza, ale widze, że same ranne ptaszki :D Pozdrawiam wszystkie i przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zmieniłam suwak :) Zastanawiałam się nad jakąś romantyczną scenerią, ale może coś jest w tej czerwieni? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Za rada Omegi założyłam konto na tlenie - może tym razem będzie działać. Justyna - z tego co piszesz uroki macierzyństwa w pełni ;) Jeszcze trochę tego szaleństwa, jak mały skończy miesiąc powinno się trochę unormować. Voltare - widzę, że plan dopracowany do ostatniego szczegółu, ale ja Ci życzę niespodzianki tak na przeciw losowi i wszelkim planom :D Ryba__lufa - coś mi sie widzi, ze i na mnie doping nie zadziałał i @ czai się za drzwiami. Także wkrótce dołączę do Ciebie. Życzę WSZYSTKIM miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki!:D Jagody - tamto stare wyrzucić z ksiązki adresowej? Bo nowe dodam na pewno:D Rybko - tylko czerwony!!!!!!:P:P:P Malolepsza - wytrzeźwiałas już?:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pewnie już wszystkie powstawałyście i obiadki gotujecie, ja standardowo dopiero sie wykulnęłam :) wczoraj siedzałam do 1.00. Głowa mi pęka jak nigdy, niedobrze mi, a przede mną dzisiaj dużo pracy, tak to jest jak się na ostatnie chwile weekendu odkłada robote! Tak poza tym też musze zmienic tabelke, ale może później. Voltare ja nie mam żadnego planu, ale myśle, że mógłby wyglądać tak jak twój. Zobaczymy co z tego wyjdzie... Eh ja już bym chętnie zajęłą sie takimi kupkami jak Justysia ;) Malolepszej po wczorajszym wyjątkowo nie ma od rana :) ale nie dziwie sie Acha, może Mężatko tez mi podeślesz fotke, dla ciebie 🌻 No właśnie, dzięki za zdjęcia Mimi, wyglądacie przefajnie!!!, doszły od Surfitki i Omegi, dzięki Telesforka też sie rozmeilowała, ale ja i tak chce więcej, masz coś jeszcze to dawaj :) Miłego dnia babolki, dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie odmedowuje :) obiadek juz postawiony tak wiec mam chwilke zeby napisac :) wieczorem idzemy w gosci wiec mnie nie bedzie 🌼 ryba i voltare nie martwcie sie w nastepnym cyklu sie uda idzcie na spontane tak jak ja zobaczymy moze to jest jakies wyjscie jakis sposob 🌼 omega mamusiu a ty co tak nic nie piszesz co u ciebie? bo corcie sie stesknily za toba 🌼 malolepsza ani jagody milka mezatka buziaki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, przekonałaś mnie, idę na spontan :D ;) Tylko że od pierwszego d.c. zastanawiam sie, jak to zrobić i bardzo stresuję się tym, że nie mam za bardzo pomysłu. Może jednak za radą Omegi, czerwona pościel :P ?http://www.allegro.pl/item257754221_piekna_satyna_bawelniana_160x200_rozne_wzory.html Oczywiście w grę wchodzi tylko ta ostatnia :D Niestety, musze się jakoś ogarnąć i pójść na chwilę do pracy. Jak wróce to może Malolepsza już się zwlecze z wyra :D ? Aisza, jestem pod wrażeniem godziny obiadu. U mnie dopiero po śniadaniu :D Jagody, nie ma co narzekać przed godziną W :D Chociaż szczerze mówiąc, to myślę, że coś w tym jest, że jak siejest w ciąży to się o tym wie. No może jakieś wyjątki są. Ale ja od początku w tym cyklu czułam, że nic z tego nie bedzie. Zobaczymy w następnym, na spontanie, a nie na clo :D No ale u Ciebie to przecież nie wiadomo jeszcze, czy zadziałał doping, czy nie. Moje jajniki to już dawno zapomniały, co to clo. A Twoje dopiero się oswajają :D Powodzenia ❤️ Pozdrawiam wszystkie i idę się w końcu umyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ryba jak wykrzesac ten spontan, bo ja w tym mam największy problem :( a co do czerwonego to nie działa :( ja mam czerwoną świecę przy łóżku, oprócz togo że pięknie pachnie i ładnie się pali efektów nie przynosi... no chyba że w tym cyklu :) ale jeszcze o tym nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba__lufa - w związku z tym, ze lubię czerwony to ta pościel nie byłaby takim złym pomysłem ;) Milka - zapisałam sobie przepis na czarny placek i oczywiście gdzieś wsadziłam :( Dzisiaj wertowałam topik i już myślałam, ze nie znajdę aż nagle odkrycie na 52 stronie :D Tradycyjnie na Wszystkich Świętych mamy najazd rodziny i od mamy dostałam zlecenie na ciasto. Siedzę od rana i wymyślam co tu zrobić. Najlepiej żeby było proste, nie skomplikowane i jeszcze nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to nie tylko czerwona świeca ma być!:P przeczytajcie dokładnie wypowiedź \"wykropkowanej mandarynki\", to zrumiecie, gdzie popełniacie błędy:P:P:P bo mi wyszło, że robicie to za często, wg tego tekstu to chyba można \"przytulac się\" 2x w miesiacu, w określonych dniach... :P:P:P:P:P:P:P:P pozdrawiam, spadam na imprezę imieninową:D:D:D:D do jutra dziewczynki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Pozdrawiam serdecznie. Coraz wiekszy stres przed jutrezjsza wizyta, Zeby tylko wszystko bylo dobrze :) Voltare, przykro mi ze znowu @ przyszla. Plan masz w sumie podobny do mnie, z tym ze u mnie poki co sie zatrzymal na czesci A, podejscie drugie bez inseminacji ;) Paczki poszly w Polske, wiec na pewno wkrotce ktoras z was ja otrzyma skoro do mnie doszla w tak krotkim czasie :) Rybenko, kurcze, a ja chyba dzialalm bezwiednie na niebiesko ;) Grunt ze skutecznie, czego i tobie zycze :) Justynka, a ja ci juz zazdroszcze tych kupek :) Nie moge sie doczekac... Malolepsza, a ty gdzie? Mezatka, a o mnie to sie zapomina? :( Ani i Aisza, postaram sie wam dzis podeslac jakies moje zdjecie :) Jagody, a moze nie dostanesz? Ja sie czulam kompletnie jak przed @, nawet plamienia dostalam w terminie, brzusio ciagnal, piersi bolaly...wyjcie moglo byc tylko jedno. A plamienie zamiast sie rozkrecac ustalo, a inne objawy nie..czego i tobie zycze :) U nas leniwa niedzielka, ja wstalam, mezus pod wrazeniem wczorajszych polowow, przywlokl do domu 70 cm rybe, pychotka. Tylko jeden problem, nie wiem jak zniose smazenie tej ryby bo na sama mysl, dziwnie sie robi w brzuszku :P Pozdrawiam i zycze milej niedzielki. 😘 dla wszystkich psaipsiolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że ruch nawet niezły tutaj jak na niedzielę ;-) My też wybieramy sie w gośći za jakąś godzinkę więc będę sie zaraz zbierac Ani, Surfitka foteczki poszły do was, a ja poproszę o wasze fotunie ;-) Milego dzinka, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - obyś miała rację :D Już niedługo się okaże, ale ja jakoś tak podświadomie chyba spodziewam się nadejścia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem:) Ani - oj, żeby to zaufanie do lekarzy tak łatwiej przychodziło... Ja się już 3 razy sparzyłam...:( No ale cóż, tym razem to klinika, więc może jakoś solidniej się za mnie zabiorą;) Justynka - Jesteś rozgrzeszona z nieobecności - mały kawaler wymaga nieustannego służenia \"jego wysokości\";) 😘 ryba - z pościelą może by głupi pomysł nie był, z tym, że u mnie nie wypali raczej - ja już sobie kuchnię w odcieniach czerwieni \"montuję\" i jakby K. jeszcze w łóżku coś czerwonego zobaczył, to by go chyba krew (czerwona:P) zalała:D:D:D Ale mam za to pościel z satynki - nowiutką jeszcze nie tkniętą;) - może w końcu się na coś przyda:P Kolor wprawdzie nieco jaśniejszy - beż z abstrakcyjnymi wzorkami, ale też ładna i może akurat się sprawdzi;) malolepsza - a co to dzisiaj kaca leczymy, że do psiapsiółek się nie odzywamy?:D:D:D telesforka - dziękuję za maile - się wzruszyłam przy psiakach...:) Dla całej reszty po 😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×