Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

malolepsza 👄 dzięki za odpowiedz ... oczywiscie chce znać wiecej szegółów i bardzo chetnie posłucham wszelkich rad i uwag :) jestem trosze przerażona tym wyrokiem - bo tak to dla mnie brzmi - może lekarz mnie troszke nastarszył ale nigdy bym nie pomyslała ze Hashimoto może tak wpływac na płodność :( czasem sie łezka w oku kreci - ale staram sę myslec pozytywnie - bo jak nasza Surfi - jest w ciazy to dla mnie może też jest szansa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini____kobiety z hashimoto zachodza w ciaze, przestan gluptasku bo i ty w tej ciazy bedziesz, z tego co mi powiedzieli w ciazy scisla kontrola endo, ale nikt mi nie powiedzial,ze mam problem ze wzgledu na anty ciala TPO, doszedl mi poprostu kolejny problem i tyle, ja juz sie przyzwyczailam:P, a do ciebie bede pisac na maila wszystko co tylko bede na ten temat wiedziala, podobno ta endo w gdansku jest swietna, takze trini nie ma problemu, bedziemy w kontakcie👄 Sufri____jaka ja bylam madrala wczoraj:P, jestem dobrej mysli, ale wiem,ze latwo nie bedzie, chocby ze wzgledu na to ze doszla ta jebana tarczyca, chociaz zdziwionego juz nic nie zdziwi:P poglaszcz brzusio w imieniu cioci, ❤️ Omega___no i znowu ci sie kawa upiekla, ech masz szczescie, bo jakbym cie dopadla z moim gadulstwem, to na kawie to by sie nie skonczylo:) Jagodka____no ja sobie mysle, a nawet marze,ze skoro nie ma dzis@, to jutro TESTUJEMY??????????????cholera i oby byly dwie krechy, jeszcze wrczuce na wszelki wypadek jakas przesylke coby na pewno doszlo👄 Ryba_____👄PRACUSIU Voltare____mail poszedl, szczegoly beda po 13:D dla wszystkich po duuuzym 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio !! i jak tam? jagódko a moze my tak razem?ja objawy mam rozne i chyba sobie wmawiam jak do srody nie dostane okresu a to bedzie 30 dc to chyba test zrobie nie wiem normalnie nie wiem...ja zbyt niecierpliwa jestem :) dobra odezwe sie jak bede w domku bo zaraz prace koncze - zrobie obiadek i sie odezwe buziaki dla wszystkich psiapsiolek i mamuski oczywiscie mimi surfitka glaskanko brzuszka a dla Adrianka buziaczek od ciotki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi____od wczoraj przez 19 dni antyki, od 13 listopada dodatkowo decapeptyl, an wyciszenie przysadki, co drugi dzien zastrzyk podskornie az do odwolania, 23 listopada badanie E2, LH, FSH, a potem sie zobaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - strasznie dużo tych leków, a kto Ci będzie robił zastrzyki? A przesyłka nie zaszkodzi :D Wiesz, ze od przybytku głowa nie boli? Surfitka - mam nadzieję, ze to łamanie, kłucie itd to jakaś chwilowa niedyspozycja i minie. Dziewczynki wiem, że się niecierpliwicie ale ja wolę dowiedzieć się, ze @ przyszła w normalny sposób niż dzisiaj zobaczyć jedną smutną różową kreskę na teście. Także póki co czekam i myślę, ze do apteki pójdę w poniedziałek to będzie dziesiąty dzień. Co ma być to i tak będzie a póki co zapraszam na cisto i kawę. Do wyboru macie czarny placek Milki oraz sernik z rosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, ja cie normalnie oskubie....nie zagaduj o plackach tylko szoruj do apteki po test. czy ty chcesz abysmy oboje tutaj nie usiedzieli na krzesle i to jeszcze tyle dni...normalnie lanie sie nalezy, a ciezarnych sie nie bije. A tu nawet nie wiadomo czy mozna bic, czy nie...nie sugeruj sie duphastonem a tym kiedy bylo owu? Jak 14 dni temu szoruj po test !!!!! Chyba lepiej sie cieszyc szybciej !!! :D A na serniczka sie wpraszamy :D I od rau podwojna porcje prosze :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, ja cie normalnie oskubie....nie zagaduj o plackach tylko szoruj do apteki po test. czy ty chcesz abysmy oboje tutaj nie usiedzieli na krzesle i to jeszcze tyle dni...normalnie lanie sie nalezy, a ciezarnych sie nie bije. A tu nawet nie wiadomo czy mozna bic, czy nie...nie sugeruj sie duphastonem a tym kiedy bylo owu? Jak 14 dni temu szoruj po test !!!!! Chyba lepiej sie cieszyc szybciej !!! :D A na serniczka sie wpraszamy :D I od rau podwojna porcje prosze :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się witam!! małolepsza - zdjęcia posłałam, Aisza, trzymam kciuki za brak @ !! Jagody - dopinguje Cię od początku i strasznie jestem ciekawa, ale wiem, @ mniej rozczarowuje niż jedna kreska, więc doskonale Cię rozumiem. Ale informuj nas w tej kwestii na bieżąco!!! co się dzieje z MImi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, ja cie normalnie oskubie....nie zagaduj o plackach tylko szoruj do apteki po test. Czy ty chcesz abysmy oboje tutaj nie usiedzieli na krzesle i to jeszcze tyle dni...normalnie lanie sie nalezy, a ciezarnych sie nie bije. A tu nawet nie wiadomo czy mozna bic, czy nie...nie sugeruj sie duphastonem a tym kiedy bylo owu? Jak 14 dni temu zmykaj po test !!!!! Chyba lepiej sie cieszyc szybciej !!! :D A na serniczka sie wpraszamy :D I od rau podwojna porcje prosze :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - bij :D już można - niestety pojawił się podbarwiony śluz także @ się rozkręca. Matko nie wiedziałam że to takie niecierpliwe towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w oczekiwaniu zapraszam na kaszanke, mama zrobila, ktora lubi niech wpada, bo palce lizac jak Boga kocham:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy. To naprawdę byłby cud gdyby udało się za pierwszym razem, tym bardziej że oboje byliśmy chorzy. Także może nawet dobrze sie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszankę mówisz............:D Omega - a Ty poszłaś do tego konował i przepadłaś? Mimi - bo ta cisza jest podejrzana??????????????? Chciałam powiedzieć,z ę w dalszym ciągu nie dostałam zdjęć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda____a ta sobie juz nakreca, ech wez ten sernik i wpadnij do mnie, zjemy sernik i kaszanke a potem p;ojdziemy po test, kolo mnie jest apteka, ktora ma dzisiaj dyzur. a poczecie to oczywiscie cud i kto wie moze wlasnie to jest miesiac w ktorym zdarzyl sie wam. mozcno trzymam kciuki, wyslalam juz cale stado bocianow, leca w dobrym i jedynie slusznym kierunku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - w promieniu 100 m mam 5 aptek w tym jedna czynna do 22 także nie muszę jechać do Ciebie po test no chyba żeby przywieźć Ci sernik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda____test byl tylko pretekstem:Psernik jest kuszący, ale mam na handel wymienny kaszankę____wchodzisz?????? ja tez sie martwie o MIMI:(juz kilka stron sie nie odezwala, a to jednak do niej niepodobne.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis byla tylko buleczka z serem :( Maz sie nie popisal, bo nie wiem czy mowilam, odkad jestem w blogoslawionym stanie to on robi mi sniadanka do pracy :D:D:D:D:D Dlatego i kaszanka i serniczek by sie zmiescil :P Nic, nadrobie pozniej...mama mowi, ze na jej oko schudlam, na swoje przytylam, waga tkwi w miejscu :P Jagody, malolepsza ma racje..plamienia to jeszcze nie @. Mi sie malapa przez dwa dni rozkrecala i na szczescie nie rozkrecila :D I moze ten cud sie tobie zdarzyl!!!!! 100000 😘 z wiruskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Tobą w każden układ nawet z zamkniętymi oczami :D:D:D:D No właśnie to do niej całkiem niepodobne :( A Natalka postanowiła przyjść na ten świat przed czasem? Tak to jest jak się nosi zakupy z rynku zamiast M do tego celu wykorzystywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak coś się zmieni od razu melduję :D Surfitka - to są jedyne wirusy za którymi tęsknię, wszystkie pozostałe niech sie trzymają z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi sie przypomnialo,ze musze lyknac antyka, hahaha, bo w przeciwnym razie zaraz zaloze topik, nie lyknelam tabletki, jestem zalamana, co teraz ze mna bedzie???,hahahaha a swoja droga, pierwszy raz w zyciu lyknelam anty i wczoraj przesledzilam cala ulotke, napisane jest jak dla kretyna, jasno, wyraznie, co robic jakby to czy tamto, wiec nie czaje dziweczyn na kafe, ktore zadaja mnostwo pytan na temat antykoncepcji tabsami, albo nie umieja czytac, albo sa zeschizowane, ze nie nazwe tego inaczej:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Natalki jeszcze za wczesnie,m miejmy nadzieje,ze Mimi poprostu sie wyleguje i nawet nie chce jej sie do kompa podejsc. Surfitka____slij te zarazki, slij, Jagoda ma juz pierwsze syptomy choroby i miejmy nadzieje,ze sie choroba rozwinie a nie malpa@ Jagoda____ja dostalam @, wiec ty nie mozesz, wiem ze cie zameczymy, ale moze calkiem nie jest tak, ze probujemy wmowic cos czego nie ma, bo moze wlasnie jest:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - to, że potrafią przeczytać ulotkę nie oznacza, ze rozumieją co czytają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady aż taka zachłanna nie jestem, jedna dziennie mi wystarczy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz kobieto, ja ci nie moge przeslac wiruskow, to chociaz daje stronke i petko kaszanki......zawsze to jakas dobra wrozba👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×