Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Hej Cos sie z tym kafe porobilo, wczoraj od poludnia ostatnim dostepnym postem byl post telesforki z 26.11 z 21,54 :P A na glownej stronie topik guz tarczycy :( I tak bylo do dzisiaj, teraz wchodze i wreszcie moge poczytac..z braku laku wczoraj zaczelam czytac same poczateczki naszego topiku, kiedy nikt nie chcial pisac i Malolepsza z Justynka podtrzymywaly topik na gorze :) Jagody, wygon ta przekleta @ daleko...moze juz dosc krakania ze @ przychodzi, moze trzeba mowic, ze ciegle jej nie ma . I odpedzac te mysli od siebie. Jagodko, nawet jesli cos nie tak po mysli, pamietaj, ze sie uda..Mikolaj juz blisko :) mimi, nie martw sie . 😘 dla was Voltare, nieladnie, ze tak krotko :( Malolepsza, kroliczka na bank boska :) Aisza, Monis trzymamy ciagle kciuki 🌻 Milka???? Rybka ❤️ Ani🌻 Klara, ja tez dostalam plamien a bylam w ciazy. Zrob test :) Ja wciaz mam duzo pracy, pomalu sie odkopuje i koniec juz widac. Znowu musze dzwonic do ubezpieczyciela, tym razem nowego bo cos pochrzanili...zamiast do laboratorium, pieniazki wyslali do mnie :D Tylko , ze za malo..i chyba wszystko pokrecili. a teraz wis na telefonie pol godz zeby sie dogadac z ta na drugim koncu, co bardziej martwi sie dlugoscia swych paznokci niz twoim problemem 😠. A dzidzia ma sie dobrze, czasem mnie kuje brzusio, ale tak chyba normalnie. Mam wrazenie, ze codziennie jestem wieksza...a na wadze o 1kg mniej :D A spodnie musza juz byc rozpiete jak siedze :P Pozdrawiam was serdecznie, sle duuuzo buziakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - mu mamy z Malolepszą plan na święta ;) i tego chyba trzeba się trzymać, zwazywszy na mój ból głowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie mój post?? dziewczynki, pomyślcie o mnie jutro ciepło popołudniu mam wyniki z krwi na przeciwciałap.plemnikowe :( no i mam już pełne gacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani___trzymamy👄 Jagoda___dokladnie, swieta sa nasze, Ryba dolacz👄, mobilizuje Voltare i telesforke, Ani, mezatke.....dziewczyny wysylalam wam paki, narazie nie dotarly, wiec teraz was mobilizuje, mobilizuje wasza psychike, dolaczcie do mnie, zrobmy w koncu ten magiczny grudzien, zbiorowe ZACIAZENIE, musi sie udac.......zbierzmy sily, RAZEM👄👄👄bedzie cudownie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - ja się przyłączam bez dwóch zdań - musi się przed świętami udać i tyle - nie mam po prostu wyjścia - bo z badaniami na posiew i takie tam inne to będę chyba miała pod górkę - w przychodni pod którą należę mogę sobie co najwyżej cytologię zrobić gratis, a reszty już nie robią wcale. W drugim miasteczku wczoraj był gin po południu, ale taki, że skierowań ot tak sobie \"bez potrzeby\" nie daje. To nawet nie szłam - bo co się będę produkować na darmo - podsumowując i tak chyba już od początku naszego leczenia obleciałam większość ginów z okolicy! Już za niedługo wszyscy mnie będą od tej strony znali:D Tak więc sama widzisz - musi się udać bez tych wszystkich badań:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Wrocilam z pracy-wlaczylam sobie polska tv coby sie zrelaksowac ale wkurzylam sie jak rzadko kiedy jak posluchalam tych bzdetow o ivf.Ja jestem pewna ze to nie przjedzie ale jak dodatkowo posluchalam takich durnowatych wypowiedzi to choc nie lubie zlorzeczyc to pomyslalam sobie-obys ty jeden z drugim przeszedl przez to przez co przechodza ludzie pragnacy dziecka tobys inaczej spiewal.Ja wiem ze jest mnostwo dzieci bez wlasnych rodzin czekajacych na adopcje ale jesli jest szansa na urodzenie wlasnego dziecko to trzeba o to walczyc ze wszystkich sil. Ani-no to trzymam kciuki za dobre wyniki. Monis-na pewno taka niepewnosc jest dobijajaca ale bete mialas ok wiec jak na razie tego sie trzymaj-no i najwazniejsze ze plamien nie ma. Surfitka-dobrze ze powoli sie odkopujesz.Glaskanki dla Kubusia. Aisza-pamietaj o pozytywnym mysleniu.Do 4 tego jeste jeszcze troche dni a w tym czasie ksztaltuje sie twoje dzieciatko wiec inwestuj w nie jak najwiecej sily.Jestem dobrej mysli. Mimi-jak czytam to widze ze kilka dziewczyn czeka na cos w niepewnosci-Monis na bete powtorna,Aisza na usg a ty juz na swoja coreczke.Jest Ci juz pewnie trudno ale silna z Ciebie kobitka i jestem pewna ze wytrzymasz-no i podtrzymuje swoja wersje ze byc moze Natalka Cie zaskoczy.POglaszcz brzusio-choc teraz to pewnie juz brzuchalek. Malolepsza-wiadomo hormony pewnie daja Ci sie we znaki tymi bolami glowy ale to za co bardzo bardzo lubie czytac Twoje posty to ten optymizm i determinacja.Masz juz Tymka,Amelke a myslalas juz o imionach dla maluszka? Jagody-co za plan?Moze sie dolacze?Co do badanmojego M-pewnie sie odrobine ociaga ale tez z drugiej strony pracuje w okropnych godzinach i badania wymagalyby brania wolnego a przed nami jeszcze przeprowadzka przed swietami-no ale mam nadzieje ze zdazy zrobic co mi obiecal. U mnie zero czegokolwiek odbiegajacego od normy,powoli zaczynaja odzywac sie cycki,czasem zaboli brzuch czyli norma.No ale mam jeszcze kilka dni na zludzenia.Dobra bede znikac. Buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani - za Ciebie trzymam kciuki🌻 aisza - za Ciebie również - naprawdę musisz czekać do tego 4 grudnia? W sumie niby to już nie długo, ale ja bym chyba poleciała do innego gina \"dla spokojności\" ;) telesforka - ja też myślę, że ta refundacja nie przejdzie. Szanowni księża zbiorą się w kupę i natłuką komu trzeba do łba takich \"mądrości\", że nie ma szans! A najlepiej niech sami startują do rządu razem z tymi którzy tak drą mordy, że niepłodność nie jest problemem. I jak do tej pory nikomu źle nie życzyłam, tak teraz życzę tym wszystkim matołom, żeby pragnęli czegoś (czegokolwiek co było by dla nich równie ważne jak dla nas posiadanie własnego dzieciątka) bardzo, bardzo, ale to bardzo mocno - i w życiu tego nie osiągnęli! się zdenerwowałam tylko! piszę na raty, żeby mi znowu nie uciekło jak przedtem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie zycze nikomu zle ale to co pomyslalam to ksiezom akurat pasuje-im ivf nie potrzebne bo zwykle narodzimy tez im wystarczjaco zycie zazwyczaj komplikuja:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka___mam nadzieje,ze wchodzisz do planu grudniowego, e tam, musisz wejsc i koniec, upsralam sie na was,ze razem i wam nie odpuszcze👄Kochana, a swoja droga moze jakos uda sie wyslac M na badania, w sumie to chwila, a juz mielibyscie te nerwy za soba👄 A jesli chodzi o imiona..... dziewczynka___Tatiana jak dla mnie, M chcialby Roksane, w gre wchodzi jeszcze Paulina i Gabrysia Chlopak___Maks, Olaf, z reszta zobaczymy......pomysl sie znajdzie, byle jeszcze bylo komu imonka nadawac:) ps. zwierzyniec juz zaspypia, Amelka buszuje jeszcze w pasniku, kroliki jedza 80 razy na dobe, szok, ale Tymek juz spi, ma swieza wode, duzo tlenu, ma spokojny sen:) czyli machanie pletewka dla was i strzyzenie uszkami na dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi - bez nerwów- u Justynki też się przeciągnęło, a wkońcu Adrianek się zmobilizował;) 😘 dla Was! Jagoda - no skoro twierdzisz, że wiesz lepiej, że @ w tym miechu nieunikniona - to ustawiaj się już dzisiaj do kolejki - zawsze to zajmiesz w niej jakieś korzystniejsze miejsce;) Surfitka - głaskanko po brzuchalu;) i nie przepracowuj się mimo wszystko - robota nie zając;) malolepsza - ja też chcę króliczka!!!!! Ja to bym chciała wszystko co jest mięciutkie, milusie i da się pogłaskać - myszy, szczurki, chomiki, króliczki, nawet tchórzofretki i w o góle!!;) Tyle, że z moim rudzielcem nie miały by one spokojnego życia, bo moja paskuda jest bardzo \"zabawowa\" i nie rozumie, że nie każdy może mieć ochotę na lizanie albo inne okazywanie uczuć;) I chyba muszę się już pożegnać... Bo ja teraz rano dzielę wóz z K i dzięki temu, że on jeździ sobie do pracy na 6 to ja również wybywam z domu o tak nieprzyzwoicie wczesnej godzinie... Co skutkuje tym, że już dzisiaj byłam skrajnie wyczerpana a do końca tygodnia jeszcze całe 2 przedpołudnia:O Kolorowych snów - i dla wszystkich niewymienionych po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny_____no to ja wam nie musze mowic jak sie wku....wilam na te gadanie klerykow......w ogole mnie to nie ruszylo, jestem wierzaca, nie widze w IVF zadnego problemu moralnego, wynika ta gadanina z niewiedzy i ogolniania, niczego wiecej, a jesli zadaniem malzenstaw z perspektywy kosciola jest posiadanie potomstwa, to juz kompletnie nie rozumiem tego stanowiska.....juz wam pislam, przynajmniej sie ciesze,ze jest jakas dyskusja na ten temat, chociaz osobiscie tez mam watpliwosci co do tego czy w ogole kiedykolwiek dojdzie do jakies chocby groszowej refundacji, nie chodzi juz nawet o same IVF, ale chociaz refundacje bardzo drogich lekow ogolnie w leczeniu nieplodnosci, a takze dostepu do badan...... A KLER....no coz, brak mi slow:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-ja mam doswiadczenie ze tchorzowfretkami bo moj brat mial dwie-jedna dosc szybko zeszla bo tesciowa mojago brat na niej usiadla jak tamta wcisnela sie pod poduszke na kanapie;)Te zwierzatka juz tak maja ze im ciasniej i ciemniej tym fajniej.No a ta druga uwielbiala mojego brata i jak wracla w nocy z pracy to wiedziala mniej wiecej o ktorej i lezala na dywanie w poblizu drzwi i czekala-gorzej jak mu sie przez kilka tygodni zmienilo i praocwal na pierwsza zmiane:D:DBardzo inteligentne zwierzaczki-niemal jak psy.Wszystko co miekkie ladowala w koncu pod lozkiem-kapcie,zostawione koszulki itd no i czekoladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka____odrazu mi sie przypomniala reklama super kleju do wykladzin, dosc masakryczna bo panowie likidowali dosc duzy objetosciowo pecherz na podlodze i kiedy udalo im sie juz ujarzmic ten wzgorek na wykladzinie na to weszla wlascielka w poszukiwaniu swojego chomika:P:(straszne moje zwierzatko nie zasnie chyba dzisiaj, wciaz palaszuje z pasnika, przeczytalam,ze sianko ma miec podawane bez ograniczen, chyba do rana, to sladu nie bedzie po sianku:P zrobie fotki iwam poprzesylam moja blondyneczke.....wlasciwie jest ruda, jasno ruda, slicznosci:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - ten królik to Cię z torbami puści - kto to widział jeść 80 razy na dobę ?????? :D:D:D:D Voltare - i to jest właśnie darmowa służba zdrowia :O szkoda gadać, mojej mamie już po raz trzeci przekładają wizytę w przychodni bo panu doktorowi coś wypada, dziwne, ze w prywatnym gabinecie mu nie wypada. To jest w ogóle jedna wielka paranoja, żeby zrobić badanie w szpitalu za darmo trzeba mieć skierowanie z przyszpitalnej przychodni, żeby dostać się do przychodni na wizytę trzeba odczekać w trzymiesięcznej kolejce, która zaraz będzie czteromiesięczna ze względu na przesunięcia. Mówisz, ze może dla mnie miejsca w kolejce na grudzień zabraknąć, o rany to już staję !!!!! :D:D trochę się tylko martwię czy paczki w porę przyjdą bo poczta zawalano przesyłkami w związku z Bożym Narodzeniem - mogą być problemy :( Telesforka - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Tak jak napisałaś w przypadku kleru narodziny to problem, wiec po co to popierać. Ja już dzisiaj do Malolepszej powiedziałam, ze żywcem do piekła pójdę za te swoje poglądy i wypowiedzi ale słów brakuje na ludzką głupotę!!!!!!! Apropos Bożego Narodzenia miałam dzisiaj z rodzeństwem konsultacje w sprawie prezentów dla rodziców. Co to znaczy rozmowa konferencyjna za pośrednictwem neta i zdjęcia z komórki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody ja zerknelam na twoj suwaczek i trzymam kciuki zeby objawy nie zapowiadaly @ ale cos zupelnie innego. Zmykam do szkolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm ......wrocilam do domu dopiero i patrze ze tu nikogo nie ma-no ale chyba nie powinnam byc zdziwiona:D:D:D:D:D Niech Wam sie snia Wasze obecne i przyszle dzieciaczki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszystko jasne. Miłego dnia Wam życzę 🖐️ Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Malolepsza...........32.........................27...... ..... ...chyba 30.12 Jagody................32.........................10..... ...............26.12 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Ani77..................31.........................7... .. ................03.12 Mężatka..............24.......................11........ ................09.12 Voltare...............30........................67.. ....................19.12 Milka..................32........................13..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................05.12 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................40...... .................27.11.07 Surfitka...........28.......................12.......... ..............14.06.08 Aisza..............23..........................5 .... .................20.07.08 moniś..............27......................... 5..................pocz.08.08. Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkie dziewczyny!!!!! jagody tak mi przykro! :( ale dołącz do dziewczyn z PLANU GRUDNIOWEGO! trzymam ogromne kciuki za jego powodzenie :D :D :D dziewczyny nie poddawajcie się jestem pewna i z całego serca wierze, że wszystkim nam się uda, jesteśmy najlepsze i nic nam nie przeszkodzi w dążeniu do celu! :) :) :) :) ale mnie poniosło!!! :D :D :D ale naprawdę w to wierze!! moje drogie jest światło w tunelu!!! zrobiłam dzisiaj test (bo oczywiście nie mogłam się powstrzymać!!!) i są dwie kreski, grube wyrażne i ciemniejsze niż w niedziele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jutro andzejki może jakieś wróżby?? może któraś wywróży zbiorowe zaciążenie?? :D :D :D mimi tylko cierpliwość nas uratuje :D :D :D :D :D :D :D aisza trzymam kciuki i chucham i dmucham i i i ..... i wogóle na maxa wierze że będzie dobrze!🌼 małolepsza ciebie też to się dotyczy j.w. !! 🌼 👄 ❤️ ryba, voltare, omega, telesforka, ani, mężatka, justi, surfi, i dla wszystkich których nie wymieniłam 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś - pięknie, że test wychodzi wyraźne ale i tak trzymam kciuki do usg - tak na wszelki wypadek ;) Jeszcze raz poprawiam tabelkę bo zapomniałam zmienić ilość cykli 😠 taraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Malolepsza...........32.........................27...... ..... ...chyba 30.12 Jagody................32.........................11..... ...............26.12 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Ani77..................31.........................7... .. ................03.12 Mężatka..............24.......................11........ ................09.12 Voltare...............30........................67.. ....................19.12 Milka..................32........................13..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................05.12 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................40...... .................27.11.07 Surfitka...........28.......................12.......... ..............14.06.08 Aisza..............23..........................5 .... .................20.07.08 moniś..............27......................... 5..................pocz.08.08. Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie że się zapytam skąd jesteście? ja z okolic Poznania, pewnie pisałyście, ale do jutra będe szukać każdej z was na topiku buziaki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki!!! nie mam tego cholerstwa we krwi!!! dziekuję wszystkim trymajacym kciuki! tylko teraz laparo :( dziewczyny, ktore miałyście laparo, miałscie szczepienie p.żółtaczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda_____cholera jasnaale trzymaj sie planu....w tym cyklu trzeba duzo zalatwic, bedziemy wtedy spokojniejsze i walcz o swoje, Gin to tylko Gin, tez czlowiek i nie zawsze na wszystko wpadnie, moj nie o wszystkim pomyslal i chociaz nie mam absolutnie do niego zalu, bo nadal bede z nim wspolpracowac, to jednak moglam byc bardziej pyskata. Takze kochana przy nastepnej wizycie wszystko tak jak pisal;ysmy na gg, Bedzie dobrze👄 Monis____bardzo sie ciesze👄 Surfitka____no wlasnie beidaku nie mozesz wejsc na kafe, wiec w Twoim imieniu pozdrawiam te kochane czarownice, macie kwiatka od naszej mamuski🌼 Mimi____a moze to dzis??????? Ryba___👄 No i oczywscie dla wszystkich kochanych czarwonic nie podanych z imienia🌼 Zalatwilam to zwolnienie, narazie do 14XII, mam nadzieje,ze pozniej bedzie juz klinika wystawiac i ze w ogole bedzie po co:P Jutro kolejna wizyta, minal rowny miesiac odkad pojechalam pierwszy raz, tyn razem jest dosc wazna i decydujaca o dalszym planie dzialania, mam nadzieje,ze cos uroslo, a teraz ide sobie zrobic ost zastrzyk w tej serii:P niedlugo wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani____szczepienie jest konieczne,mialam dwie dawki, w przeciagu miesiaca, po drugiej juz jestes chroniona, ale Omega kiedys pisala jeszcze o jakies szybszej.... wciaz sie zastanawiam. po co laparo???ale chodzi pewnie o endo.... jakbys miala jakies pytania pytaj, mialam laparo 16sierpnia, jeszcze cos tam pamietam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laparo, zeby sprawdzic droznosc jajowodow przed iseminacją, wiem, wiem sprawdzic mozna przez HSG ale nie chce sie zgodzic na to moj lakarz, nie wiem dlaczego pytalam 100 razy wolalabym HSG, moglabym zmienic lekarza, zastanawiam sie nawet nad tym ale temu zaufalam jest prezesem novomedici no i przyjmuje w moim miescie, dlatego sie go tak trzymam, zastanowie sie jeszcze. Laparo boje sie strasznie, wiem juz panikowalam ale w tej sytuacji znowu mnie panika dopada, boje sie nawet zalozenia weflonu (czy jak mu tam) a co dopiero :( całej reszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani____bez paniki, no coz nie zjadlam wszystkich rozumow, skoro lekarz uwaza,ze laparo bedzie lepsze, to przestaje dsykutowac na ten temat. Jesli chodzi o sam zabieg, bo w takich kategroiach trzeba go rozparzyc, to naprawde moja droga nie ma czego sie bac, wiem,ze jestem cwaniara, bo mam to za soba, ze wszystkim razem trzy dni w szpitalu, podaja ci glupiego jaska, potem narkoza, nic nie czujesz, pelen blogostan, po zabiegu sala pooperacyjna i kilka kroplowek, na nastepny dzien wypisuja do domku.w moim przypadku byly wprawdzie powiklania, ale mialam klute jajniki, a tobie nikt durszlaka z janikow robic nie bedzie, wiec spokojna glowa. poszukajmy pozytywow wykonania laparo...wiec obejrza sobie ciebie bardzo dokladnie, oprocz badania droznosci, sprawdza sobie macice i jajniczki, wszystko zobacza jak na dloni:) Nic sie nie boj......jestes coraz blizej upragnionego dziecka, super ze nie masz przeciwcial, cycki do gory, bedzie wszystko bardzo dobrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno....skoro ufasz lekarzowi, to nie ma co go zmieniac no i nie ma co za duzo myslec......dzialaj kochana, poprostu dzialaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu - malolepsza - jesleś lepsza niż wizyta u psychoterapeuty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×