Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

czyżbyś również zdecydowała się na zapodanie całej 9???:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo naszych dawnych sporów pozwólcie,ze złoże szczere gratulacje nowo upieczonej mamie... Mimi GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!🌻 przyjścia na świat Waszego największego skarbu,małej Natalki ❤️ Mała Kruszynko! Z okazji Twego przyjścia na świat życzę Ci, abyś każdą wylaną łezkę odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi - :D:D:D wielkie, wielkie gratulacje 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Spore to twoje szczęście :D Malolepsza - oczywiście, ze 9 jest szczęśliwa :) Czyli oby do niedzieli a potem jeszcze bardziej będziemy zaciskały kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi_GRATULACJE. sKŁADAM NASERDECZNIEJSZE ŻYCZONKA, WIELKIEGO W ŻYCIU SŁONKA, SMUTKÓW MAŁYCH JAK BIEDRONKA ORAZ SZCZĘŚCIA WIELKIEGO JAK SMOK Z OKAZJI URODZINEK NATALKI ORAZ DLA ŚWIEŻO UPIECZONYCH RODZICÓW 🌼 🌼 🌼 👄 👄❤️ 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄❤️ 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄❤️ 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄❤️ 🌼 🌼 ❤️ 🌼 Aisza trzymam kciuki i czekamy na dobre wieści po godzinie 18!!! Odezwe sie później, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi, GRATULACJE !!!!!! Bardzo sie ciesze :D:D:D:D:D:D I Natalka urodzila sie w Barborke :) Malolepsza, to trzymamy kciuki za te twoje 9 :D Przyniosa Ci szczescie. Omego, a ja mam usg juz jutro :) Aisza, trzymam kciuki :) Monis? Muminek , witaj :) Pozdrawiam serdecznie. Mam problem z kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi!!!! super - baaardzo się cieszę!!! ucałuj maleństwo od ciotki ANity!!! Aisza - czekamy jeszcze na wieści od ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pisze w imieniu Aiszy,usg wyszło dobrze fasolka się pokazała i ma 9 milimetrów córka jest szczęśliwa.Wiecej napisze jak wróci z imienin teściowej,mama Aiszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, no to suuuuper, dzis dzień samych dobrych wiadomości :-) ;-) ;-) I spróbuj sie jeszcze kiedys tak denerowac to dostaniesz po tyłku i sadzę,że nie tylko ode mnie (Malolepsza z pewnością też sie przyłączy) Pozdrawiam, głaskanko po brzusiu Pozdrawiam równiez mame Aiszy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza! cieszę się :) no prosze, dzień ogólnej radośći :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza_____cudownie❤️ i takie dni jak ten to ja lubie:D:D:D:D:D:Dsame zajebiste wiesci:D:D:D:D:D:D:D:D Omega____no zem jeszcze nie oszala, co ja bym z takim dziewieciokrotnym szczesciem zrobila:P Surfitka____teraz wszystkie puscily i zacisnely od nowa kciuki za Twoje jutrzejsze usg:) a no i przyznawac sie, ktora przejela brzuchol Mimi??? ja sie przyznam,ze troche go wzielam, zaplodnieni bylo o 10.30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - byłabyś Matką-Polką:P:P:P A teraz wieści od Mimi - napisała, że rodziła siłami natury, uwaga tylko 4 godziny!:D i czuje sie swietnie:D:D:D Aisza - a nie mówiłam?:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie ja tylko na chwilunie wczorajsza beta 11607, dzisiejsze usg pęcheżyk ciążowy widoczny, ciałko żółte też, niestety zarodka jeszcze nie widać :( mam się zgłosić za 10 dni, mam nadzieję, że będzie dobrze bo z nerwów już wariuję!!!! przewidywany termin porodu to 1.08.08, acha niestety mam nadrzerkę :( :( :( i zwolnienie na 2tyg! naprawdę przepraszam, że tak mało ale padam z nóg po tych 2 dniach, jutro posłusznie się melduje i napewno więcej nasmaruje! 🌼 (ale się zrymowało!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ dla Natalki! i Mimi!!! :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi____czyli cudownie, wszystko jak chcialas, mialas ta swoja naturke, jak ja sie ciesze, nie moge sie doczekac zdjecia Natalki:) Nasza topikowa Barborka:) Omega___mowisz matka polka:Phahahaha....., dwa mi wytarcza, oby tylko chcialy ze mna zostac, jest tak,ze jak wszystko idzie po dobrej mysli to nie dzwonia z kliniki, w razie jakies draki dzwonia, chyba wylacze telefon, nie chce zadnych wiesci, brak wiesci to dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś - druga Aisza, normalnie! Ciężarnych się co prawda nie bije, ale az mam ochotę przełożyć cię przez kolano! Poczytałaś wiadomości od Aiszy??? U ciebie też wszystko będzie ok. A beta świetna!:D:D:D Uspokój się dziewczyno, nerwy nie pomagają... Malolpesza - czyli dwa zarodki? Dobrze zrozumiałam? 9.12 to szczęśiwy dzień - wszystko będzie dobrze! wyluzuj babo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wzywam do uaktualnienia tableki!!!!! Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Malolepsza...........32.........................27...... ..... ...chyba 30.12 Jagody................32.........................10..... ...............26.12 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Ani77..................31.........................7... .. ................28.12 Mężatka..............24.......................11........ ................09.12 Voltare...............30........................67.. ....................19.12 Milka..................32........................13..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................05.12 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................12.......... ............14.06.08 Aisza..............23..........................5 .... .................20.07.08 moniś..............27......................... 5......................01.08.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała A oto moje kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie dziękuje za pozdrowienia ja dzieki córce jestem z wami na bierząco i jak trzeba to też trzymam za was kciuki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! I tu powinnam napisac \"a nie mowilam?\"Mimi-caly cZas pisalam ze jeszcze Natalka Cie zaskoczy i tak jak troche marudzi z wyjsciem na swiat to jak nagle dostanie napedu to zanim sie obejrzysz to urodzisz.:D:D WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!! 🌼❤️🌼❤️🌼 kwiatek]❤️🌼❤️🌼kwiatek]❤️🌼❤️🌼 kwiatek]❤️🌼❤️🌼kwiatek]❤️🌼❤️🌼 kwiatek]❤️🌼❤️🌼kwiatek]❤️🌼❤️🌼 No to mamy juz super parke -ciekawe jakie nastepne dzieciaczki beda. Aisza-masz szczescie ze ciezarnych sie nie tyka bo juz bys w tylek dostawala za czarnowidztwo i czytanie zlych stron na necie(ha przygadywal kociol garnkowi:)-bardzo ,bardzo sie ciesze ze jest dobrze i mam nadzieje ze choc troszke zastosowalas sie za ten czas do mojej rady i inwestowalas pozytywne myslenie w swoja kruszynke(choc 9 mm to juz spore malenstwo:)-teraz juz bedzie tylko dobrze i nosek do gory🌼 Malolepsza-no to calkiem sporo znioslas tych jajeczek;)-az trudno sobie uzmyslowic ze jesli pojdzie dobrze-a swiecie w to wierze to twoje dziecko juz jest.Teraz trzymam kciuki za Ciebie🌼 Surfitka-jutro wazne usg-ale jestem przekonana ze wszystko dobrze-nalezy Ci sie taka bezproblemowa ciaza i cudny bobas.No i bedziemy w kontakcie;) Omega-ha-to masz troszke inaczej jak ja bo ja niespecjalnie lubie przeprowadzki-przywiazuje sie do miejsc(chociaz nie moge tego powiedziec o tym obecnym mieszkaniu) Ryba-ja tez juz chyba marze o stabilizacji-ale mi do niej jeszcze daleko:)No i nie zapracowuj sie tak bo nawet Chinka Ci nie pomoze:) Jagody-moze Twoj jajnik czuje sie niedowartosciowany ze sie tak odzywa-pogadaj z nim czule i niech produkuje co ma produkowac:) Monis-Omega ma racje-beta ok,pecherzyk widac a ze jeszcze nie widac zarodka-pewnie za malutki.I masz wykorzystac zwolnienie do tego do czego sluzy czyli leniuchowania!!!To jest prikaz odgorny:) No i buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Aiszy-Mamy juz tu doswiadczona mame- Omege a ze dobrych rad nigdy dosc to i Ciebie zapraszamy do czynnego udzielania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha stronka moja!Moze to na szczescie -tylko czemu czuje sie jak zwykle przed @(ta juz pewnie za progiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - pięknie :D:D:D Teraz to 9 milimetrów szczęścia niech sobie spokojnie rośnie a za 8 miesięcy przyjdzie na świat z głośnym krzykiem :D Moniś - spokojnie wszystko się wyjaśni. Malolepsza - spryciaro ;) Nie ma jak pól godziny przed narodzinami Natalki rączki po \"swoje\' wyciągnąć ;) Surfitka - jak nic Malolepsza wzięła z Ciebie przykład, nie ma jak osobiście sprawy załatwiać. Ty leciałaś nad Londynem jak Justyna rodziła, to Malolepsza stwierdziła a co tam ja też tak potrafię :D:D I mamy Barbórkę a za kolejne 9 miesięcy może więcej niż jedno małe szczęście. Ech piękny dzień, takie dni sprawiają, że człowiek wierzy, że mimo wszystko jemu też sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka____👄no to juz zabrzmialo jakby mi sie udalo👄jeszcze dwa tygodnie i zobaczymy czy za te 9mscy cos sie wykluje.....znowu ta magiczne 9:):):):) WSZYSTKIM SIE UDA....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________data@ Jagody................32.........................10..... ...............26.12 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Ani77..................31.........................7... .. ................28.12 Mężatka..............24.......................11........ ................09.12 Voltare...............30........................67.. ....................19.12 Milka..................32........................13..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................05.12 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................12.......... ............14.06.08 Aisza..............23..........................5 .... .................20.07.08 moniś..............27......................... 5......................01.08.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała A oto moje kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Malolepsza______9.XII❤️ET___testy__HCG12,15,19.XII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki!!! MIMI cudownie gratuluje i ucaluj nasza kochana mala kruszynke 👄 Natalko nasza kochana witaj sloneczko 🌼 no i juz po krzyku:) jest te moje upragnione dzidzi :) cale 9 mm szczescia :) macie racje w dupe mi sie nalezy za te czytanie i pesymizm ale wiecie jak to jak sie czlowiek martwi i w ogole :) dziekuje dziewczyny ze wierzylyscie i bylyscie ze na to bardzo mi pomoglo :) a powiem wam jeszcze nowine dzisiaj mam dokladnie 4 miesiace po slubie :) mame mam swietna wiem o tym dziewczyny co ja bym bez niej zrobila... aaaa bym zapomniala na maila wyslalam wam zdjecia mojej kruszynki :) malolepsza ja cos czuje ze blizniaki beda normalnie cos mi tak mowi :) podwojne szczescie trzymamy kciukasy i wierzymy ze bedzie dobrze 🌼 omega ty to umiesz do porzadku czlowieka przyprowadzic i bardzo dobrze :) mebelki super 🌼 monis nie artw sienja mialam to samo tylko ze nie nawet cialka zoltego nie bylo widac a tu prosze 9mm :) u ciebie tez tak bedzie kochana 🌼 telesforka na nowa stronka musi cos znaczyc 🌼 surfi glaskanko koniecznie 🌼 ryba karolcia jagoda ani mezatka voltare milka justi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×