Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Gość pokemonowa
ups!!!! to bylo do mili anna przepraszam pomylilam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
jagody_______ duzo zdrowka zycze kuruj sie dla reszty pan🌼 u mnie dzis pochmurnoi ale cieplutko znowu siedze sama w domu:(dzieciaki maja swoje zajecia a moj robi pieniadze jak on to mowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam podeslalam kilka aktualnych fot adrianka 😘 milej niedzielki u nas pomalutku, nadal zabiegana (co za zbierznosci wypisuje ale tak jest, czyli czas sobie leci jakby pomalu a ja chyba nie nadarzam nie wiem jak sie pisze:O moze z? sorry) maly od 2mies cholernie sie slini i juz tak jak skonczyl 3,5mies bardziej i lada dzien bedzie pierwsza jedynka juz ja czuc palcem:):) to po tatusiu tak szybko ja mialam zeby okolo roczku:) a ten pewnie na 5 miesiac bedzie juz swiecil:)) co do tempki ja mam zawsze do konca cyklu czyt do dzien przed @ temp 37-37,4 dop przed spada do 36,6:) pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wczoraj nie mogłam wejść na kaffe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, moze teścik? nie chce zapeszać ale jakas imprezka mogłaby się ziścic wieczorkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie jestem w domu i tak zostanie cały tydzień prawie. Do tego mam jeszcze urlop, więc już na pewno zaglądać będę częściej. Jak wracałam to myślalam sobie o Jagodzie, bo @ nam się zapowiadała na ten sam dzień, a u mnie nie ma. No i proszę, u Jagody to samo. W piątek miałam lekkie plamienie, potem w sobotę przerwa i dzisiaj znowu niewielkie plamnienie, a po @ ani śladu. Gdyby nie to, że wyraźnie widzialam na monitorze, że plemniki się nie poruszają, myślałabym, że może jestem w ciaży. Ale jak? Skoro rycerzyki nie przechodzą przez śluz :( W sumie dobrze, że się nie nakręcam, chociaż R już próbowal uknuć teorię, że jeden siłacz sie przedostał :) Owu na pewno miałam w sobotę, bo bylam przecież na usg. Fazę lutealną zazwyczaj miałam krótką, a teraz już z 15 dzień. Nawet luteiny nie brałam w tym miesiacu, bo jak zobaczyłam te nieruchome plemniki to stwierdzilam, że to bez sensu. To opóxnienie tłumaczę sobie zmianami klimatu i częstymi podróżami. W sumie nie pozostaje mi nic innego, jak poczekać na tę głupią @. Pewnie dzisiaj przyjdzie. Rzeczywiście sporo napisałyście i trudno mi nadrobić zaleglości. Mam nadzieję ,że wybaczycie mi, jeśli nie bedę calkiem na bieżąco :) nad morzem z siostrą nie było źle, ale wydaje mi się, że jeszcze długo nigdzie nie będzie tak, żebym mogła napisac, że bylo fajnie. Ale na pewno odpoczęłam. Przesyłam wszystkim 👄 i cieszę się, że wróciłam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki!! ja tylko na chwilke bo bylismy z M na ponad 3godz spacerze okrezna trasa wiec padam na twarz ... zycze milej niedzielki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................14.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................1....... ...............01.03.08 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................25....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................19 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................11 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................14...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................14........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................12......... . . .ok.22.08-10.09 Fasolka81........26............................6........ .. ....ok.19.10.2008 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................14.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................1....... ...............01.03.08 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................25....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................19 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................11 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................14...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................14........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................13......... . . .ok.22.08-10.09 Fasolka81........26............................6........ .. ....ok.19.10.2008 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 aktualizuje tabelke i sie witam choc na koniec dnia.czytam Was ale niemam co pisac bo nic ciekawego sie niewydazylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki! Stawiam sie pod koniec dnia bo wiadomo niedziela i staram sie choc w ten dzien byc jak najwiecej z mezem.U nas dla odmiany sliczna pogoda-slonce,cieplo i gdyby nie to ze na ulicach pelno pozostalego sniegu trudno byloby uwierzyc ze w piatek byl tu taki\"maly koniec swiata\" Troszke odpoczelam w ten przedluzony weekend,ale czuje sie kiepsko bo czuje nadchodzaca @. Jaogody-tu jest tak ze musisz miec najpierw skierowanie od lekarza nawet jesli za badanie placisz sobie sama-wiec jestesmy juz po etapie skierowania-pewnie w ktorys z dni tego tygodnia moje szczescie pojdzie sie przebadac. Malolepsza-zupa zrobiona-wyszla super-wlasnie objedlismy sie jak baki. Surfitka-wyslalam Ci maila. Aisza-w okularkach napewno wygladasz super a nie staro!!!! Jagody-mam nadzieje ze jednak @ nie przyjdzie na dobre.Juz kiedys pisalam ale znam wlasnie kilka przypadkow ze wszystko wygladalo na angine a to bylo to!!!! Voltare-mam nadzieje ze @ nie przyjdzie w Wielkanoc. Milla-trzymaj tempke wysoko-moze nie spadnie ?;)Oby nie spadla i szczescie Ci dopisalo Omega-grypsko przeszlo? Dla wszystkich po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ja krociutko, bo dopadlo mnie chorobsko :o Omega siala wiruski i zasiala :P Mam okropny katar, boli mnie gardlo, 37,7 i zajadam sie czosnkkiem :o, popijam herbata z miodem i spie caly dzien :o Mam nadzieje, ze wkrotce minie i co najwazniejsze temperatura nie podskoczy. Dobranoc, buzki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Co my wczoraj mieliśmy za dzień ;););) Pół niedzieli przepłakałam bo przecież ta okropna @ nie chce przyjść a tu termin wizyty w klinice :P W końcu M nieśmiało zapytał - a może Ty jesteś w ciąży - szkoda,z e nie widziałyście mojego oburzenia :D !!!!!!!!!Około 14 pojechaliśmy po test do apteki - na drugi koniec miasta, oczywiście kupiliśmy tylko jeden test bo przecież nie mogę być w ciąży. Zrobiłam test i dopiero zaczął się cyrk :P:P:P pojawiła się druga bardzo blada różowa kreseczka - zgłupiałam. Teraz dopiero miałam powód do płaczu, M się w końcu zdenerwował bo nie wiedział czy ma się cieszyć czy wręcz przeciwnie????? Bo może ten słabiutka krecha to tylko ślad po odczynniku????? Mówię Wam cyrk za darmo. Pojechał po kolejne dwa testy - znowu na koniec miasta - całe szczęście, że mieszkamy w małym mieście :P Zrobiłam kolejny test, znowu pojawiła się kreseczka ale tym razem jeszcze słabsza. No wymiękłam po prostu. M ze sto razy mnie zapytał kiedy to się mogło stać???? :D Dzisiaj rano miałam zrobić trzeci test, który wszystko wyjaśni i trzeba mieć moje szczęście - wyszedł błędny :P większość pola testowego zabarwiła się na różowo a w miejscu drugiej kreski jest biały ślad???? Także chcę czy nie idę na betę - mówię wam oszaleć można ;) Mila jakiś czas temu napisała: \"Oczekujemy, że to będzie jak grom z jasnego nieba pełen blasku i nagłego zawrotu głowy. Dziś w świecie nowoczesnego sprzętu diagnostyki medycznej chcemy zajrzeć w głąb człowieka i przewidzieć, podglądać, badać, wyprzedzać. Organizm jest jak nieobliczalny ocean...jak pogoda , jak burza w środku wspaniałego słonecznego dnia. Chcemy badać hormony, monitorować pęcherzyki, sprawdzać płeć a ciąża przyjdzie bezgłośnie JAK STARY PRZYJACIEL.Usiądzie w fotelu bez zapowiedzi :)\" DOKŁADNIE TAK!!!! ZERO objawów ciążowych, żadnego biegania do toalety, żadnej senności, wrażliwego biustu, braku apetytu czy innych atrakcji. Powiem Wam, ze jeżeli faktycznie jestem w ciąży to zostałam wzięta z zaskoczenia. Wszystko przygotowane - od czwartku - na wyjazd do BS, przekładana wizyta a tu taka niespodzianka :P Surfitka - kuruj się Kochana, dużo zdrówka 👄 Omega - Ty to masz talent, zarażasz przez internet ;) Telesforka - kto zrozumie system leczenia w stanach :P Powodzenia na badankach będę trzymać kciuki za silną i wojowniczą armię. Ryba__lufa - a jak Twoje plamienie może to podobnie jak u Surfitki a w efekcie końcowym ciąża??? Trzymam kciuki - nie powiem byłoby mi raźniej - o ile ja jestem w ciąży bo już wszystkiego mogę się spodziewać ;) Dziewczynki muszę zmykać bo trzeba się zbierać do pracy a przed pracą jeszcze laboratorium zaliczyć - nie wiem czy wynik będzie dzisiaj, ale macie jak w banku, ze jak tylko czegoś sie dowiem to dam znać. W każdym razie @ dalej nie ma :D Miłego dnia WSZYSTKIM życzę 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda______czelkamy z niecierpliwoscia, chociaz ja obstawiam ciaze, ale gratulacje i fanfary beda po becie, trzymaj sie dzielnie i nie denerwuj, BS zadzialal jak straszak no i ten jakrze zawsze wyczekiwany luuuzik:D:D:Dszykuje sie bal nad bale:D:D:D:D:D:D Surfitka____biedaku, mam ndzieje,ze dzisiejszy dzien spedzisz w domku, u Was poprostu zima na maksa....gorace mleczko z miodem, czosnek, sok malinowy i pod kolderke... Ryba____no w lasnie, ja tez sie zastanawiam jak zta@.....a moze zbiorowo, Boze jakie to byloby cudowne, daj znac koniecznie co w tej kwestii..... Telesforka___no to sie ciesze,ze smakowalo....tez sie zykuje zeby zrobic, ale odkad siedze w domu na nic nie mam czasu, paradoks:P wlasnie palaszuje sniadanie, Groszek byl strasznie glodny, zaraz jeszcze chyba wskocze pod kolderke do M, ten to nie wstanie przed 9.:P milego dzionka, ach jakie emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę proszę! Otwieram komputer a ty takie newsy!!! jogody ja coś w ogóle czuje że ten topik to jest jakiś magiczny!! mam przeczucie....że Ty i nie tylko Ty jestes w ciąży! Wszystkie z tabelki czekające na @ jej nie mają ! ale numer Ja dziś 30 dzien cyklu - tem 36,9 I @ nie ma:-) Jagody - lec na tą bete bo az zaczełam sie drapać z emocji:-0 i dawaj znac jak najszybciej!!!! Ryba Lufa - Ty tez nie jestes lepsza , @ nie ma:-) Nie martw sie nieruchomymi rycerzami. Mój ma ruchomych tylko 30%...także mamy taka samą sytuację. Trzymam kciuki. Telesforka - jeszcze Ty!!!czaruję mocno i @ nie będzie!! Surfitko - bidulko, jakoś tak dużo nas zachorzało. Taka pogoda dziwaczna. Dbaj o siebie:-) bobofruty z wrzatkiem ...już móiłam , dobre są na chorowanie. Pokemonowa - i tak trzymać walczymy o 3 maleństwo:-) Ale szykuje sie IMPREZA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to odliczamy - check lista!!! Jagody...............32........................13...............22.02 Ryba_lufa............32........................14...............22.02 Milka..................32........................16...............25,02 Telesforka...........35........................15...............25.02 Milla77................30........................1................24.02 no to jest nas 5 w kolejce:-) Ja wam mówie że będa z tego dzieci. W tabelce jest jeszcze niepokorna, czy ktos cos wie co u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zasiadlam przed kompem w moich czerwonych okularach :D Aisza, polecam ten kolor 🖐️ Jagody, ale wiadomość od rana :D U mnie bez zmian, ale plamienie jakby sięskończyło, chociaż może tylko w nocy. @ nadal brak. Wczoraj byliśmy w wypożyczalni, a obok jest apteka całodobowa i nieśmialo zaproponowalam, że zakupię może test. R spojrzal na mnie wymownie i zrezygnowalam. Ja wiem, że to dla mojego dobra, żeby znowu się nie rozczarować :) Chcial dobrze, tym bardziej, że ja przecież mialam fazę, że niemal codziennie się testowalam ;) Jak nie test ciążowy, to owu był w użyciu. Więc testu nie zrobiłam, nie mam żadnych objawów ani na @, ani na ciążę. Czekam. Dzisiaj raczej nie wytrzymam i jak @ nie przyjdzie to sama kupię ten test. Co chwila liczę na palcach ;) który to dzień cyklu i który po owu. Wychodzi mi 35 dc, czyli jednak rekord i 16 dzień po owu - to raczej u mnie niespotykane. To plamnienie byłozupelnie delikatne, nie takie ciemne, jak w przypadku niskiego progesteronu. Ale nic mnie nie bolalo, może w piątek lekko brzuch, ale naprawdę troszkę. Cały czas próbuję się przekonać, że to niemożliwe, żebym była w ciąży, bo przecież widziałam wyraźnie te nieruchome plemniki. Znalazłam nawet kolejne wytłumaczenie tych objawow (oprócz zmian klimatycznych i podróży). To może być strach przed IUI, na którą przecież jestem umówiona. Nawet jak to piszę to cały czas myślę, że zaraz przyjdzie @ i wszystko pryśnie. Bo do mnie, odwrotnie niż u naszego (wątpliwego)mistrza poezji :) czucie i wiara nie przemawia silniej niż szkiełko i oko mędrca. Kurcze, przecież ufam nauce, logice i rozsądkowi :) A według tych autorytetów, to od piątku powinnam mieć @ :| Malolepsza, już po 9, może M wstał i masz chwilę? Potrzebuję guru od testowania :) Telesforka, trzymam kciuki za badania M 👄 Omega, Surfitka oraz wszystkie pociągające (nosem) i kaszlące, wracajcie do zdrówka szybko 🌼 Dla wszystkich przesyłam buziaki 👄 i ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Milla. Rycerzyki mojego R są w normie, jeśli są osobno, ale w moim śluzie w ogóle się nie ruszają. To takie jeszcze wyjaśnienie. Trzymaj się i miłego dnia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, rozumiem że sie boisz testowac i te wszystkie obawy ...Mam dokładnie to samo. Mam wrażenie, że tak sie nakręciłam że siłą autosugestii nie mam @ Na szczęście z ta Ciąża tak jest że możemy ja planowac lub zapobiegać a jak magik na górze zaczaruje to zachodzimy w ciąże nawet w 21 dc:-) Całuję i trzymam kciuki ...ech , ja to mam uderzenia gorąca od tygodnia. Nie wiem czy jestem chora czy w ciąży. W ciagu dnia w ustach moja temp to 37,2...dziwne a wieczorem się normuje... Jagody...będzie dobrze! malolepsza , daj nam jakies rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale mi fundujecie emocje....... Ryba_____nic dodac nic ujac,sama kiedys leczylam cie z testomani, ale w tych okolicznosciach koniecznie lec po test.czekam z niecierpliwoscia i takim przejeciem jakbym to Ja sama robila, bedzie w porzadku, MUSI....przeciez 2008 jest Nasz Jagoda_____trzymam mocno kciuki i tez czekam na wiesci, powoli juz szykuje jakies smnakolyki na imprezke👄 Milla77____ktory masz dzien podwyzszonej tempki????naprawde byloby cudownie w takim zbiorowym zaciazeniu. ale dzien,,,,,,,,ile emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwyzszonej mam dopiero 12 dzień, bo mi sie chyba owu przesunęła z 14 dc na 18 dc...tak wynika z tempki. Także ja testuje w weekend:-)))) Aż sie boję !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
czesc dziewczynt🌼 Jagody...............32........................13....... ........22.02 Ryba_lufa............32........................14....... ........22.02 Milka..................32........................16..... ..........25,02 Telesforka...........35........................15....... ........25.02 Milla77................30........................1...... ..........24.02 trzymam za was bardzo mocno kciuki mam nadzieje ze wam wszystkim sie poszczesci i przeskoczycie z gory tabelki na dol:) u mnie jest teraz17 dc tempka 37.9 ale z wykresu mi wynika ze owulka mogla byc w 11 dc szok co mialam skok tempki na 37.3 ale na nastepny dzien spadala juz na 36.8 wiec sama zaczynam sie mieszac w tych wykresach dla wszystkich milych pan🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
czesc dziewczyny🌼 Jagody...............32........................13....... ........22.02 Ryba_lufa............32........................14....... ........22.02 Milka..................32........................16..... ..........25,02 Telesforka...........35........................15....... ........25.02 Milla77................30........................1...... ..........24.02 trzymam za was bardzo mocno kciuki mam nadzieje ze wam wszystkim sie poszczesci i przeskoczycie z gory tabelki na dol u mnie jest teraz17 dc tempka 36.9 ale z wykresu mi wynika ze owulka mogla byc w 11 dc szok co mialam skok tempki na 37.3 ale na nastepny dzien spadala juz na 36.8 wiec sama zaczynam sie mieszac w tych wykresach dla wszystkich milych pan 🌼 ups wkradly sie male pomylki korekta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
aaaaaaaaaaaaaaaaa zapomnialam wam powiedziec najwazniejszego wczoraj po 22 siostra mojego dostala bole i zawiezli ja na porodowke chyba jeszcze sie nic nie urodzilo bo nie daja nic znac szkoda ze mamy do siebie tak daleko i do nas zawsze wiadomosci dochodza ostatnie ale mam nadzieje ze wszystko u niej oki i ze niedlugo bedzie juz miala swojego pieknego bobaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
no tak zawsze tak mam ze jak wejde to zapada grobowa cisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam jednak test i wyszła jedna wyraźna krecha więc wracam już na normalne tory i przestaję wymyślać. W marcu ide na IUI i trzymam się planu. Martwi mnie tylko, że @ ciągle nie ma. Pozdrawiam i wezmę sielepiej za coś bardziej pożytecznego. Na przykład sprzątanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki nie ma@ to jest nadzieja o! Także Ryba, nie łam sie ...pamietaj mój test tez wyszedł negatywny 20 lutego. Pokemonowa, najważniejsze jaka jest temp w pierwszej fazie cyklu . wzrost powienien być około 0,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
milla w @ nie mierze mam go 6 dni potem tempka byla do 9 dc 36.7 na 10 dc urosla do 36.8 na 11dc byla juz 37.3 potem znowu spadla na 36.8 wiec myslisz ze to byl ten dzien?? ryba-lufa___mysle ze jeszcze nie powiedziane ze nie jestes moze powtoz test za kilka dni jesli @ nie bedzie:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokemonowa Musisz zobaczyć cały cykl, to trochę dziwny skok. Poczekajmy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×