Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Telesforka____jak milo cie widziec, jutro ci wysle na maila przepis na zupke,. Groszka mozesz zobzaczyc w stopce, zgapilam po Michasce:P ANNA____ owulacje potwierdzic moze monitoring, albo badanie prog w drugiej fazie cyklu, tempka jest dosc dobrym wskaznikiem i ja ci zycze 18 wyzszych temperatur i na koniec II kresek, ale tak naprawde na sto proc niegdy nie wiadomo, wlasciwie sto procent mozna poeidziec ze byla owulka, jak sie to konczy ciaza, ale znam takie przypadki, ze wszytkie znaki na niebie i ziemi mowily,ze owulki nie bylo a tu ciaza, wiec organizm nie da sie matematycznie przedstawic na zasadzie wykresow, Ani____no i dobrze,ze sie upiejsz, ost szansa, wiem,bo ja tez przed ciaza sie upilam , ost raz:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagody :(:(:(:(:(:( jak jej nie ma to ma jej nie byc przez kolejne 9 miesiecy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ,ze na gulaszowa wiecej chetnych wiec sprobuje ja odnalezc na kafe:) Surfitka___mielej imprezki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam....strona 31___jest zupa gulaszowa ZUPSKO GULASZOWE skladniki: okolo pół kg wolowiny, 2 czerwone papryki, jedna żółta,sloiczek fasolki szparagowej,sloiczek marchewki z groszkiem,30dkg pieczarek,2 cebule,przyprawa KAMIS do gulaszu,koniecznie Kamis,przecier pomidorowy ----wolowine kroimy w kostke.oprószamy makaą i przesmazamy z cebulka na oleju ----nastepnie zdrowo juz przesmazone miesiwo wrzucamy do dosc sporego gara,zlewamy woda, troche soli i gotujemy..... ------jak mieso z wolu bedzie juz wreszcie pol miekkie, dodajemy najpierw pokrojona w paski papryke i pieczarki w talarki,ja nie kroje za grubo bo od czego sa zeby a i efekt lepszy jak to nie bedzie breja -------kiedy wolowinka juz bedzie dochodzic dodajemy marchewke z goszkiem i fasolke razem z woda ze sloiczko i wsypujemy cala przyprawe do gulaszu,ja czasem jeszcze pol z drugiej dodaje,zalezy od smaku....dalej gotujemy..... -------pod koniec gotowania,a geszczamy zupe przecierem pomidorowym,nawet dosc duzo,ale to tez zalezy od gustu.... zupka jest pyszna,podaje z bagietka,no i macie akcent francuski calosc przygotowan okolo 3godzin,ale warto bo efekt jest przedni... smacznego.....proporcje zaleza od potrzeb,podaje na oko gdzies dla 6osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza-nie po raz pierwszy twierdze ze jestes wielka:)Dzieki-tak za mna chodzi cos konkretnego.Moze w weekend zrobie.Groszek super-trudno stwierdzic do kogo podobny ale sliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka_____smacznego, zupka pycha....a z tym wielka to trafilas w sedno, coraz wieksza, i wieksza i wieksza:P:P:P:Pw pasie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
aż 18 temperatur? to jeszcze kilka dni oczekiwań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza, ale i tak chyba nie tak jak ja teraz...moj brzuch dostal jakiegos przyspieszacza..3 cm w tydzien :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA____no 18 wyzszych daje juz duza szanse na ciaze.....tak mi zawsze gadal moj konowal, ze po tym czasie ewentualnie moge zrobic test, a najlepiej po dwoch tygodniach od braku@,ale wiem,ze to trudno wytrzymac, za dlugo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka_____kochana, bo Michaska to juz panna jak sie patrzy, co tam moj grosiu moze jeszcze z kolezanka konkurowac.....ale ja sie tam ciesze,ze juz troche po mnie widac, wiem co powiesz....ZDJECIA,,,,,ja tez cie bardzo lubie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza-niekoniecznie to mialam na mysli ale ..........co tam....ciaza to jedyny stan kiedy czlowiek moze sie cieszyc tym ze brzuchalek rosnie. Surfitka-wlasnie widze ze to roznie tak jest-niektore kobietki dlugo nie maja brzuszka a potem rusza z kopyta jak szalony(moja kolezanka wlasnie tak miala) a niektore jak Aisza od poczatku przyrastaja powolutku ale konsekwentnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka____ciekawe jak u ciebie bedzie, Ty taki szczuplak straszny, to pewnie tak zostanie, a przed soba bedziesz miala mala pileczke......:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza- z tym szczuplaczkiem to troche przegielas- w ktorym miejscu???:D:DA z pilka to wlasnie moja psiapsia tak wygladala-tu szczupla-caly czas miescila sie w biodrowki sprzed ciazy a przed soba wielkaaaaa pilka lekarska:D Az zabawnie to wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, czyżbym jednak była starą wiedźma i udało mi się Was pozarażać????:P:P:P A ta powaznie - Jagody nie zazdroszczę, mnie jeszcze trzyma! Dzisiaj znowu mam temperaturę i oczywiście po wizycie u lekarza drugi antybiotyk, tym na 5 dni:(:(:( czuje się jak wyżeta ściera... Surfi - Michaska przytyła, bo pewnie mamusia za dużo podjadała, skoro brzuszek bolał:P Malolepsza - Grosio też przytyje, już niedługo:D Fasolka - ucz się kochana, nie matrw o panienki, dopilnuje matczynym okiem!:) Uciekam chorowac dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze nie ma lekraskiej..ale do koszykowki ;) No nie bylo brzucha, nie bylo i bum :D I Telesforka, no szczuplak jestes jak sie patrzy....:) I pewnie tez tylko pileczka bedzie z przodu :) malolepsza, michaska panna z mokra glowa..rozrabiara jakich malo. Nie wiem czemu umyslala sobie zabawe w nocu a w dzien spanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAA i przypomnialo mi sie Aisza bardzo mi sie podoba Twoje imie dla dziewczynki🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka______no ja wlasnie probowalam w dzinsy wejsc, zero szans, bioderka mi sie rozrosly i nozki, jakies takie malutkie te spodenki,alebo sie w praniu skurczyly:P..... to juz ost chwile kiedy sie jeszcze w swoje niektore rzeczy mieszcze, tyje rowno, czyli na okraglo, tzn na wadze narazie nic, bo sie wczoraj u gina wazylam, ale jakos tak za ciala sie rozrastam:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka-oby sie corci zmienily zwyczaje jak przyjdzie na swiat-bo jesli nie to bedziecie miec ostra jazde bez trzymanki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ryba to zdaje się odrażała, że od dzisaj pisac będzie, i co????????????:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie znowu kafe szwankuje:(:(:(:( Omega___rany boskie, to fakt,ze cie choroba nie oszczedza, trzymaj sie❤️ chyba mnie znowu zn=biera na rozmowy z bialym uchem😠znudzilo mi sie ucho ale jak widac ono mnie dosc polubilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedulki..:( Omega, zdrowka tylko zycze 😘 Malolepsza..no drugi trymestr...i co? Wlasnie rozmawialam z koleznka i ona mowi, ze jej kumpela zaczela wwmiotowac dopieo od konca 3-ego miesiaca i juz jej tak zostalo do 9-ego :O Oczywiscie to nie jest pocieszenie :O I mam nadzieje, ze ciebie szybko Grosiu stwierdzi , ze jednak mama dobre jedzonko serwuje :) Oj Telesforka, mam powazne obawy co do przespanych nocy..bo moje dziecko jest aktywne :P Ale moze sie po urodzeniu sie zmieni. A ma na to jeszcze troche czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam zyczyc naszym Martusiom szybkiego zaciazenia i spelnienia wszystkich pozostalych marzen..bo to jedno jest oczywiste is ie spelni :) !!!! 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don_kichotka
Hej, znów jestem u rodziców na minutę - więc do Was zajrzałam - nie wyrabiam - upisałyście, że hej! No i jakoś gęściej się zrobiło. w domu netu dalej niet - pan naprawnik nie chce przyjść ;o)) Zmieniłam gina - i póki co jestem zadowolona - bo doinformowana, a dalej zobaczymy. Zrobiła nam badanka, jak przez trzy miesiące się nie uda, to znów badanka i decyzja co dalej. Przynajmniej ze mną rozmawia. No i mam wrażenie, że cykl mi się normuje. To ogromny pozytyw - ja w kościach czuję WIOSNĘ. Pozdrawiam gorące - mam nadzieję, że przy następnej wizycie środkowa część tabelki się poszerzy... i może niektórym spodnie ;o) CAŁUSY! Tęsknię - rzecz jasna............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wczoraj mimo najszczerszych chęci nie udało mi się wleźć na kafe:( Ale dzisiaj musiałam wpaść chociaż na chwilę - z życzeniami dla solenizantek (jedna to już chyba świętuje pełną parą i nie ma czasu nawet powiedzieć nam dobry wieczór:P) Tak więc życzę Wam przede wszystkim zdrowiutkich bobasów - a ponadto aby spełniły się Wasze wszystkie pozostałe marzenia - nawet te niemożliwe do spełnienia;) Dla całej reszty po 😘 na dobranoc - jutro mam nadzieję będzie mnie więcej na topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, ja nie spie :P Z imprezki sie wywinelam, bo chyba nie za dobrze by mi zrobila, bo ten brzuszek jakis dziwny dzis. I zdecydowanie to problemy z trawieniem. Oby to nie byla jaks grypa brzuszna, bo w pracy ostatnio szalala :o No chyba, ze Omega zgadla i za duzo zjadlam :P:P:P Dzis jestem na diecie :P Don Kichotka, ciesze sie ze postepy robisz :D:D:D I czekam kiedy w koncu na stale dolaczysz do nas..moze od razu do drugiej tabelki :D A spodnie to sie juz nie da poszerzac..trzeba nowe kupic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Pobuuudka śpiochy jedne!:D Na dobry początek dnia wkleję Wam coś \"na rozruszanie\" - w pierwszej chwili nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać:P Ostatecznie ubawiłam się nieziemsko! :D:D:D Już dawno nie trafił się równie uświadamiający topik - zwłaszcza pierwsze 2 stronki są godne polecenia:P http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3565236&start=0 Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×