Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Gość pokemonowa
w ostatnim cylku tez tak mialamna poczatku tempka trzymala sie okolo36.8 na 15 dc skoczyla na 37.2 potem spadla na 36.6 do 23 dc wtedy znowu skoczyla na 37.2 jak pokazalam ten wykres ginekologowi to mi powiedzial ze pierwszy skok temperatury to byla owulka czyli 15dc a caly cylkl mial 35 dni wiesz sama zaczynam sie juz gubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ..tak sobie myślę a jakie ma znaczenie kiedy jest owulacja? jezeli z moim misiakiem się tulimy prawie codziennie to szansa jest duża, bez względu na dzień- i ten sposób polecam -miły i przyjemny;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
hehe pewnie ze tak to jest najlepsze tylko wiesz staramy sie juz tak dlugo i proboiwalismy sposobow codziennych co 2 dzien i co trzeci dzien i nadal nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba___:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( dziewczynki, bo jesli nie ma zadnego medycznego wytlumaczenia niepowoiedzen, to jedyny sposb to wrzucic na luz, to jest najlepsza metoda, jak to zrobic to ja niestety nie wiem, ja ani przez chwile tego luzu nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
malolepsza____ ja niestety tez nie:( to jest ponad moje sily jak ktos zna sposob to prosze o podanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
dziewczyny troche mi glupio ale moze ktoras z was podala by mi namiary jak zrobic suwaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, od razu ozdrowiałam od takich wiadomości!!!!!!!! Ale będe w nerwach do popołudnia!!! Ale przyjemnych:D:D:D:D Ryba - pamiętaj - jeszcze nic straconego? To że teraz test pokazał jedna krechę to nic nie znaczy! Może jednak zamiast sprzątać idź na bętę????? Malolepsza - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza ma racje - trzeba wrzucić na luz:-) Bo inaczej o niczym innym człowiek nie myśli , widze po sobie. Dziękuję dziewczynki, że jesteście, gdyby nie to miejsce to codziennie mój chłopak musiałby mnie wysłuchiwać. nie ma to jak babskie porady- dziękuję! Pokemonowa, niestety nie wiem nic o suwaczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokemonowa - www.suwaczki.pl i jak już sobie wybierzesz jaki, co chcesz aby w nim było itd. itp. kopiuj skrót do niego i wstaw - ale najpierw musisz zaczernić swój nick na kaffe (strona głowna kafeterii "internautko, zarezerwuj swój nick"), a potem wstawiasz ów skrót do stopki w ustawieniach twojego profilu. Mam nadzieję, że za bardzo nie namotałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
omega____dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
kurcze ale mialam wiadomosc:(u szwagieki na porodowce nie zaciekawie moj dzonil do poludnia jak tam a szwagier mu powiedzial ze u malenstwa puls zanika a piel;egniary czekaja za obchodem z podjeciem decyzji kurcze co za znieczulica panuje jeszce nie mam zadnych wiesci cxo tam sie dzieje siedze jak na iglach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
hej! a u mnie 9 dzień podwyższonej czyli 37!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane tak dawno tu nie zaglądałam, że pewnie już o mnie zapomniałyście :) ;) ;) Jak wiecie z pracy do domu (po 17.oo) obiad, lekcje z córeczką, i jeszcze na dodatek robimy generalny remont!!! oc sufitów po podłogi całe mieszkanie, robimy inne wejście, zakładamy wszystkie nowe instalacje - ogrzewanie, woda, prąd!!! obecnie to wygląda jak po eksplozji bomby!!! całe mieszkanie rozryte! Niestety o mały włos zapłaciłabym za tem intensywny tryb życia wysoką cene, dostałam silnych bóli krzyża, co prawda bolały mnie plecy już wcześniej ale nie tak mocno, wizyta w szpitalu i okazało się, że skróciła mi się szyjka! dostałam coś rozkurczowego i zwolnienie lekarskie, zakaz powrotu do pracy i takiego intensywnego życia!! ja naprawdę nie myślałam dziewczyny, że tak to się mogło skończyć, słyszałam zdania typu ciąża to nie choroba, ja starałam się żyć \"normanie\", ale jednak brak odpoczynku dał o sobie znać, naprawdę dziewczyny odpoczywajcie jak najwięcej to bardzo ważne!!! mi grozi leżenie w szpitalu plackiem do końca ciąży, ale cały czas mam nadzieję że jednak będzie dobrze. na szczęście po kilku dniach w domu czuje się lepiej, ograniczam się do wyjścia po zakupy i odprowadzenia córki do szkoły, trochę ogarne w domku i staram się częściej odpoczywać i też wam radze z całego serduszka, mimo tych zagalopowanych czasów, dla naszych maleńkich istotek. Pozdrawiam was moje drogie i aktualizuje tabelkę Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................14.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................1....... ...............01.03.08 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................25....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................19 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................14...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................14........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................13......... . . .ok.22.08-10.09 Fasolka81........26............................6........ .. ....ok.19.10.2008 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany Monis to teraz dmuchaj i chuchaj....ja wlasnie robie porzadki w kuchni i aktualnie wlasnie robie sobie przerwe..... tutaj wklejam link do moich ulubinych suwaczkow ciazowych http://lilypie.com/index.html Omega____👄 Jagoda____nie przestaje a ni na chwile o Tobie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wstalam, mleczko z miodem na stole i zanim wroce do lozka postanowialm was poczytac..i ale super wiesci. Jagody jak jest druga kreseczka to i jest ciaza :D Robilas test po poludniu, a dzis to pech :o , ale wedlug mnie udalo sie :D:D:D Teraz tylko beta na potwierdzenie i za tydzien - dwa serduszko na ekranie :D:D:D Byloby boskie dziewczyny to zbiorowe zaciazenie :) Jak sie spojrzy na tabelke ciezarowek raz juz takie przezylysmy, az nie chce wiedziec jaka impreza bedzie jak sie zaczna rodzic te nasze pociechy :) Rybka, :(:(:( jak nie ciaza to szkoda, ze nie ma @, ale jak to mowia dziewczyny = poki jej nie ma poty jest nadzieja :) Pozdrawiam was serdecznie i sorki ze wiecej nie pisze ale zmykam do lozeczka. Malolepsza, no pewnie ze jestem dzis w domu :P Wiem, ze ze mnie pracoholik, ale taka zla mam nie jestem, zeby ciagac corke po swiecie z goraczka, katarem i bolem gardla :o A najgorsze, ze od tego kataru to juz mnie brzuch zaczal bolec..dobrze ze mala jak zwykle daje o sobie znac to wiem, ze u niej jest dobrze :) W srode mam wizyte u gina i mam nadzieje, ze do tego czasu bede na chodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody trzyma nas w niepewności specjalnie - zrobi nam IMPREZĘ NIESPODZIANKĘ :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis, kurcze :( Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Dbajcie o siebie ile mozecie i wypoczywaj maksymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kochane, ze się denerwowałyście ale laboratorium wydaje wyniki po 14 a jeszcze musiałam się skonsultować z ginem. Sprawa wygląda tak, ze na dwoje babka wróżyła. Beta w 32 dc - 23,34. Pan w laboratorium wyraził się tak, ze albo coś było i niestety się nie udało, albo jest to bardzo wczesna ciąża. Zakładając 4 tydzień wynik powinien być wyższy :( Zadzwoniłam do gina co dalej bo może trzeba podać duphaston ale stwierdził, ze mam łykać tylko folik i w środę pokazać się u niego na wizycie bo trzeba sprawdzić czy aby na pewno jest to ciąża prawidłowa, bo może być pozamaciczna - co skwitowałam pytaniem, to rogi już nie wystarczą??? Najważniejsze, ze nie plamię, nic mnie nie boli a resztą zajmiemy się w środę. Do tego czasu mam się nie denerwować bo to nie pomaga. Mając w pamięci chociażby przykład ciąży Aiszy wiem, ze nie mam wyjścia muszę czekać. W końcu jest cień nadziei? Wiecie co gdyby nie ten wyjazd do BS to żyłabym sobie w błogiej nieświadomości jeszcze przez kilka dni i może nie byłoby tego całego zamieszania, a tak nie miała baba kłopotu poszła na betę :P W związku z powyższym impreza topikowa zostaje zawieszona - mam nadzieję, że jedynie chwilowo :P Ryba___lufa - obie jesteśmy w podbramkowej sytuacji - czekamy co los przyniesie. Surfitka - to dobrze, że zostałaś w domku. Ja chyba zaraz też sobie jakieś mleko podgrzeje bo gardło mam jakieś suche i rano męczył mnie kaszel. Omega - myślę, ze Twoja super herbatka z majeranku na moją ewentualna ciążę nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka, jedyne co mozna powiedziec to ze ciaza jest :) Jak dla mnie to wczesna ciaza a nikt nie wie dokladnie kiedy byla owulacja..i ile dni trwalo zanim jajeczko dotarlo do macicy i zaczelo sie zagniezdzac. Bo czasem to trwa 12 dni...patrzac po wynikach malolpeszej, kiedy wiedzialysmy ze jajeczko jest w macicy a ona po 6 dniach miala bete 12, wierze, ze u ciebie jest wszystko dobrze. Ja na twoim miescu powtorzylabym bete w srode przed wizyta. Obawiam sie ze gin nic w srode jeszcze nie zobaczy, ale jak bedzie prawidlowy przyrost bety znaczy ze dzidzia rosnie i to rosnie w macicy, znalazla sobie jakies fajniutkie miejsce na kolejne 9 miesiecy. Przeciez wiesz, ze my to stare czarownice i jak juz czarujemy to na dobre :P:P:P A w srode po wynikach bety bedzie imprezka..i dobrze, ja bede po wizycie, wczesniej w domku i zdrowsza to bedziemy swietowac :) A wczoraj chyba na dobry znak maz kupil mi malinoew delicje :D:D:D:D Bedzie Jagodka !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - gdyby nie ten facet z laboratorium to przez myśl by mi nie przeszło dzwonić do gina imprezowałybyśmy jak nic :D A tak jestem w kropce. Może faktycznie zrobię jak mówisz i pójdę w środę na betę. Przeglądam neta i widzę, że różne przedziały normy podają - bądź tu mądry. W zasadzie to się w nich mieszczę więc do środy bez paniki bo to nic nie pomorze trzeba czekać. No i co ja bym bez Was zrobiła czarownice moje kochane :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, az odszukalam moja kartke z laboratrium :D I tam przedzial na 1-2 tydzien ( po zaplodnieniu) to 16-156 :D Jestes kochana w ciazy a czarnowidztwem sie nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do lozka :) Przy okazji zobaczylam moj tescik..nadal sa dwie ciemne krechy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie znalazłam normy na forum naszego bociana: tydzień ciąży 3 – 4 mlU/ml 9 - 130 tydzień ciąży 4 – 5 mlU/ml 75 – 2600 tydzień ciąży 5 – 6 mlU/ml 850 - 20,800 tydzień ciąży 6 – 7 mlU/ml 4,000 - 100,200 tydzień ciąży 7 – 12 mlU/ml 11,500 - 289,000 tydzień ciąży 12 – 16 mlU/ml 18,300 - 137,000 tydzień ciąży 16 – 29 mlU/ml 1,400 - 53,000 tydzień ciąży 29 – 41 mlU/ml 940 - 60,000 jednak najczęściej podawane są takie przedziały 1 tydzień 10-30 U/l 2 tydzień Do 100 U/l 3 tydzień Do 1000 U/l 4 tydzień Do 10000 U/l 5-12 tydzień Do 29000 U/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko, specjalnie dla ciebie, moja kochana:D:D:D:D:D:D:D:D TAKIE SA NORMY BETA HCG tydzień ciąży 3 – 4 mlU/ml 9 - 130 tydzień ciąży 4 – 5 mlU/ml 75 – 2600 tydzień ciąży 5 – 6 mlU/ml 850 - 20,800 tydzień ciąży 6 – 7 mlU/ml 4,000 - 100,200 tydzień ciąży 7 – 12 mlU/ml 11,500 - 289,000 tydzień ciąży 12 – 16 mlU/ml 18,300 - 137,000 tydzień ciąży 16 – 29 mlU/ml 1,400 - 53,000 tydzień ciąży 29 – 41 mlU/ml 940 - 60,000 ja wierzę, że w środę beta będzie jeszcze wieksza!!!!! a na wynikach z labo masz napisane normy, jakie panują w twoim labo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAGODY! gratulacje jestes w ciąży, wszystko będzie dobrze zobaczysz...to małe ziarenko jeszcze:-) jeszcze urośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nazywa jednomyslność!:P:P:P A herbatka napewno ci nie zaszkodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - dobre jesteśmy ;) Mówię wam wszystko przez tego gościa w laboratorium, zamorduję go następnym razem albo przynajmniej powiem do słuchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno: własnie obwieściłaś swój wynik z bety na przeszczególnej, wielce szczęsliwej stronie nr 313!!!!! Dla mnie zawsze 13 była dobra i szczęsliwa, wszystko co dobre zawsze wiąże sie u mnie z 13, nawet nr rejestracyjny samochodu ma zawsze 13! Tak więc moja droga nie ma przepros - ale czekamy cierpliwie do środy:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×