Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

oczywiście, że mam podane normy tylko jak zapytałam czemu on uważa, ze na dwoje babka wróżyła skoro jest więcej niż 5 (norma od 0,25-5uIU/ml)to usłyszałam, ze to dotyczy zdrowej fizjologicznie kobiety a ciężarne obowiązują inne normy. Nie ma co tego roztrząsać, prawda jest taka, że trzeba czekać.Dobrze,z e mam masę roboty to się czymś zajmę, chociaż skutki tych prac mogą być opłakane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - o widzisz a to jeszcze mój 13 cykl starań - lepiej nie mogło się ułożyć. U Malolepszej były same 9 i proszę to ja będę miała 13 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olac faceta z labo! a ty co, chora! własnie podwyższona beta u zdrowej kobiety świadczy o tym, że jest w ciązy. Ale co facet może o tym wiedziec?:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia ale w końcu jest specjalistą medycznej diagnostyki laboratoryjnej - a przy tym magister ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki macie racje co facet może mieć pojęcie w laboratorium, krótko-wzroczność i tyle. Tak sobie pomyślałam że co tydzien mamy nowa ciaże na nasyzm topiku - super!!:-))))) Dbaj o siebie Jagódko i nic sie nie martw - UDAŁO SIĘ BABO , !!!!! Świętuj z ukochanym radosna nowinę:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - cichutko zacisam kciuki i kibicuję, musi się udać, baaaardzo Ci tego życzę, ale nie zapeszam czekam cierpliwie do środy. Na 12 marca jestem umowiona w klinice, 18-tego czekam na @ i ruszam z programem, tak bym chciała.... az się boję głośno mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody teraz nie moge lezec z wrazenia..jak przeczytaalm o dwoch krechach wczoraj to mi katar na chwile przeszedl :P Facet z labo nie jest lekarzem i co on tam wie :) A moze i dzidzus stworzony 13 -ego :P:P:P:P I wtedy wszystkoby nam gralo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama pewnie dobrze wiesz, to że magister o niczym nie świadczy:P:P:P różnie z tym bywa:P:P:P Aż mi się pracowac odechciało!:D A zawalona jestem przez tę chorobe, że ho ho!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - powiem Ci całą prawdę nie mam pojęcia kiedy to zrobiliśmy :P M od wczoraj się drapie po głowie i przelicza ale w żaden sposób nie może dojść kiedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mato i co ja narobiłam - jedna nie może leżeć, druga pracować - a co ja mam powiedzieć :D:D Obok mnie tona papierów a ja ni jak sie nie mogę do niej zabrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to kochana jest wlasnie ten LUZ !!!!!!! Ze sie nie liczy kiedy..tylko jakos samo wychodzi :) Ani, uda sie..jak pisalam, z takimi czarownicami jak tu uda sie !!!! Ja kochana tez nie wierzylam, ze kiedykolwiek bede mama, ale na tym topiku wszystko jest mozliwe !!! A ty jestes zdrowa i twoj maz jest zdrowy :) Uda sie i postaraj sie wykrzesac z siebie odrobine optymizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódko, a zrób ty sobie dzisiaj wolne!!!!!!!!!!!! A to jeszcze inne normy, bardzej szczegółowe: NORMY DLA PIERWSZYCH DNI PO OWULACJI (DPO-dni po owulacji) Dni po owulacji Zakres hCG inmIU/ml 10 DPO ---- 5 - 50 12 DPO ---- 10 - 100 14 DPO ---- 20 - 200 16 DPO ---- 40 - 400 18 DPO ---- 70 - 800 20 DPO ---- 140 - 1600 22 DPO ---- 180 - 3200 NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży w licząc od daty ostatniej miesiączki (LP-last period) 3 LP --- 5 - 50 mIU/ml 4 LP --- 5 - 426 mIU/ml 5 LP --- 18 - 7,340 mIU/ml 6 LP --- 1,080 - 56,500 mIU/ml 7 - 8 LP --- 7, 650 - 229,000 mIU/ml 9 - 12 LP --- 25,700 - 288,000 mIU/ml 13 - 16 LP --- 13,300 - 254,000 mIU/ml 17 - 24 LP --- 4,060 - 165,400 mIU/ml 25 - 40 LP --- 3,640 - 117,000 mIU/ml kobiety nie w ciąży:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jest bardzo dobry dzień. Rybko_lufko, tak jakoś pomyślałam o Tobie, czy Tobie jest smutno? U Ciebie też jeszcze piłka w grze , nic straconego!! Jagódka- ja tez nie moge coś już sie skoncentrowac na niczym...ech dobry dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, czemu całe nie weszło: NORMY DLA PIERWSZYCH DNI PO OWULACJI (DPO-dni po owulacji) Dni po owulacji Zakres hCG inmIU/ml 10 DPO ---- 5 - 50 12 DPO ---- 10 - 100 14 DPO ---- 20 - 200 16 DPO ---- 40 - 400 18 DPO ---- 70 - 800 20 DPO ---- 140 - 1600 22 DPO ---- 180 - 3200 NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży w licząc od daty ostatniej miesiączki (LP-last period) 3 LP --- 5 - 50 mIU/ml 4 LP --- 5 - 426 mIU/ml 5 LP --- 18 - 7,340 mIU/ml 6 LP --- 1,080 - 56,500 mIU/ml 7 - 8 LP --- 7, 650 - 229,000 mIU/ml 9 - 12 LP --- 25,700 - 288,000 mIU/ml 13 - 16 LP --- 13,300 - 254,000 mIU/ml 17 - 24 LP --- 4,060 - 165,400 mIU/ml 25 - 40 LP --- 3,640 - 117,000 mIU/ml kobiety nie w ciąży:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolinki :-) Co ja tu widze takie super wieści:-) Jagódka trzymam za ciebie moooocno kciuki do środy :-) Wtedy dowiesz się, że naprawdę jesteś w ciąży, i znów mamy dopry miesiąc i znów imprezka na którą sie zachaczę bo na ostatnią sie nie załapałam :-( Narazie zmykam zrobić jakić obiad, bo ja zamiasts do obiadu to do komputera po pracy zasiadłam :-) Ale jak sa taaaakie wieści to co tam obiad-może zaczekać No i aktualizuję tabeleczkę: Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................14.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................1....... ...............01.03.08 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................25....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................19 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................15...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................14........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................13......... . . .ok.22.08-10.09 Fasolka81........26............................6........ .. ....ok.19.10.2008 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i d****pa blada! wklejam samą koncówkę: kobiety nie w ciąży:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - Ty to masz siłę perswazji - w zasadzie to łapię się na wszystkie możliwe normy. Te normy mają taki rozstrzał, ze trudno się nie załapać ;) Grunt, ze jest powyżej 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie rozumiem!!!! w okienku tekst jest, a po wysłaniu (chyba w kosmos) go niet!!!! Ale poczatek najwazniejszy!!!!!! I nijak nie wychodzi NIECIĄŻA tylko CIĄZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody i tak myśl!! nie zapeszamy ale po cichu się już cieszymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - ja z reguły jestem optymistką ale i optymistki czasami łapią doła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka____ja doczytałam, że ty robiłas test domowy!!!! No nawet jak wychodzi blada krecha to jak na 3 drugi trzeci dzień spóźnienia to już wszystko jest dla mnie jasne-jesteś w ciąży-mówię ci!!! Tez miałas umówiona wizytę do kliniki, a tu natura sprawiła ci fantastyczny prezent!!! Tak jak mnie!! Ja też czekałam na pojawienie sie @ żeby zrobić wszystkie badania, a tu okazało sie że jestem w ciąży!!! Wystarczy organizm postraszyć lekarzami, klinikami, badaniami i widzisz cos sie dzieję!!! Cuda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciaza jest na bank. Teraz tylko potwierdzenie, ze sie rozwija :) Wszystko Jagodko bedzie dobrze, teraz wyluzuj..i chyba zrezygnuj z dodatkowego przedmiotu :P Wypoczywaj :) I spokojnie bez stresu ( zapomnij pana z labo) czekaj do srody na wynik bety. A ja z goraca herbatka zmykam do lozia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️g❤️r❤️a❤️t❤️u❤️l❤️a❤️c❤️j❤️e❤️ jagoda kochanie licze na pierwsze topikowe blizniaki dzidzia lub dzidziulki beda mlodsze od mojego szkraba o rok i miesiac:) super rozpoczecie tygodnia!!! ja walcze z moim misiaczkiem bo szaleje, tak go swedza dziaselka ze szok, wszystko pcha do buzki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey śłoneczka ojojoj :) ależ się tu ładnie porobiło :) Jagodeczka !!! trzymam kciuki i moj Fasolek też. dziś pożno się melduję, źle się czuję...mam taka zgagę że masakra i to od rana...blee do tego zmęczona po szkole, w której i owszem wyznaczyli mi nowe róznice, ale jak się okzuje do dupy są moje wcześniejsze zaliczenia ich bo teraz mimo że mam niektóre przedmioty takie same to musze je zaliczyć na nowo bo mam wyznaczonych innych wykładowców, którzy jak na złość nie przepisza ocen swoich kolegów....do tego nie zdąże na nowo zaliczyć wszystkich 30 róznic do 10 marca, a do tego dnia trzeba złożyć wszystkie papiery by dojść do obrony pod koniec marca, fizycznie i psychicznie niemożliwe zebym w ciagu 2 zjazdów [o ile to by byly 2 zjazdy] marcowych zaliczyla to wszystko na nowo....pisze o ile 2 zjazdy bo moze sie okazac ze pierwszy zjazd w marcu jest 8-9 to wtedy bylby jeden zjazd na zaliczenie, a ci wykładowcy pracuja tylko zaocznie a na dziennych nie uczą .... można ocipieć :0 rodzice moi ciesza sie z wnusia/wnusi przyszłej :D u mnie w grupie na studiach jest 12 osób, z tego 4 dziewczyny w ciązy :) widać naród nam rośnie w siłę i tak trzymajmy - Jagoda :) No i aktualizuję tabeleczkę: Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................14.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................1....... ...............01.03.08 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................25....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................19 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................15...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................14........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................13......... . . .ok.22.08-10.09 Fasolka81........26............................7........ .. ....ok.19.10.2008 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, Surfitka ma rację, są dwie kreski, nie ma @ - to co to może oznaczać? :D Ciąża jak nic :) Dla Ciebie ❤️ i GRATULACJE!❤️!❤️!❤️!❤️ U mnie bez zmian. Jak tylko coś się zmieni (czyli przyjdzie ta głupia @) to dam znać. W optymistycznym podejściu do życia to bym mogła z Ani konkurowac :P Pozdrawiam Was wszystkie i przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda _____dokladnie tak jak powiedziala Surfitka, ja w 6 dobie po podaniu zarodki=ow mialam bete 12, a biorac pod uwage,ze zaplodnienie bylo 5 dni wczesniej to liczac w cyklu naturalnym byloby razem 11dpo, ja caly czas jestem dobrej mysli, warto p[owtorzyc bete, tez jak powiedziala Surfitka, jestesmy podobnego zdania za trzy dni czyli w srode, jej przyrost bardzo duzo powie, bo watpie,ze bedzie cos widac na usg....hm.....moze, moze pecherzyk ciazowy....bede Ci gratulowac oficjalnie w srode, narazie zero stresu, kompletny luzik, a M niech cie traktuje jak Krolowa, trzeba teraz chuchac i dmuchac, niech sie malenstwo dobrze wgryzie👄 Ryba____kochana, fakt optymizm jak u Ani,ze mi sie to wczesniej nie skojarzylo:Pw kazdym razie jak @ nie przyjdzie przez kolejne trzy dni, trzeba powtorzyc tescior, a jak @ przyjdzie to IUI, masz wielkie szanse juz o tym dzis trabilam👄 Ani_____skoro 18 ruszasz to dzidzius bedzie zaraz po nowym roku, czyli tez jakby 2008, te pare dni w te czy we te nie ma zanzcenia, odgon pesymistyczne mysli, ciagle cie odsylam to tych przykazan, ktore ci napisalam, w razie jakichkolwiek pytan wal jak w dym, na wszytko ci odpowiem, chyba kiedys ci podawalam gadu na maila, a jak nie masz daj znac to ci wysle, bedzie dobrze Justi____❤️❤️❤️❤️❤️Adrianek Boski....rany kiedy moj Grosiu bedzie taki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - Grosio? w grudniu :D:D:D:D:D:D:D malutki Mikołajek:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega____no fakt na Boze Narodzenie bedzie juz swobodnie prezenty rozdawal:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale newsy! Jagoda - ściskam oba kciuki do środy, chociaż i tak swoje wiem;) Olej gościa z laboratorium - co on myśli, że zaraz po zapłodnieniu beta skoczy od razu do 500 albo wyżej? Skąd on wie kiedy miałaś owulkę a kiedy przytulanki? Specjalnie dla Ciebie;) (i dla całej reszty;) ): http://lilos.wrzuta.pl/audio/wTjSELkwWT/silesian_sound_bedzie_dobrze i zero stresów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×