Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Robota idzie mi jak krew z nosa :P Voltare - tego to nawet bezpośrednio zaangażowani nie są w stanie odtworzyć :P Zawsze mi się wydawało, ze jak para się stara to wie dokładnie co, kiedy, jak a tu amnezja zupełna :D:D:D Malolepsza - nerwy mi nic nie pomogą, co ma być to i tak będzie. Bo co ja mogę teraz poza czekaniem zrobić. A gin mówił właśnie o pęcherzyku ciażowym, bo jeżeli nie będzie widoczny to będzie wskazywało na ciąże biochemiczną. Tak się rozpędził, że o ciąży pozamacicznej coś bąknął ale mu przerwałam pytając czy macica dwurożna nie wystarczy :P Surfitka - nie mogę sobie odpuścić tych nowych zajęć bo to nam tj. mi i moim chłopakom ratuje pensum godzinowe. A w moim zakładzie jedynie ja mam \"kwalifikacje\" w tym zakresie ;) Nie mam pojęcia co oni zrobią jak będę musiała pójść na zwolnienie? Ktoś będzie musiał zrobić przyspieszony kurs :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!mam pytanko od ktorego tyg widac plec dziecka?tzn jezeli dziecko na to pozwoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki malolepsza - zawsze do pionu postawisz, wróciłam właśnie z tanca brzuszkiem... ciekawe ile jeszcze potańcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Ojej Jagoda ale wiesci!!:D:D Dzis juz ktoras z rzedu pisze to samo ale pelne zaskoczenie i to na dodatek tak pozytywne-widzisz pisalam ze czesto wyglada jak angina a to moze byc w polaczeniu z ciaza.Ciesze sie bardzo.I za dziewczynami powtorze ze to ciaza-bo wg mnie kompletnego laika gdyby opierac sie na zdaniu pana z labu to skoro \"cos bylo tylko sie nie udalo\"to gdzie to \"cos\" jest?????Skoro nie mialas zadnego plamienia ani krwawienia.Czyli obstawiam na wczesna ciaze.🌼Zeby nie zapeszyc pogratuluje Ci w srode ale juz dzis tak po cichutku gratuluje. Ryba-moze za wczesnie na test?Mnie testy nie pokazywaly owulki i nie robilam ich dalej bo w tym czasie co by sie wydawalo ze powinna ona byc to sie kochalismy a potem odpuscilismy na kilka dni wiec obstawiam ze u mnie z tego cyklu nici-@ nie ma ale to jakas anomalia bo w zeszlym miesiacu przyszla 2 dni wczesniej a w tym pewnie dwa dni pozniej. Ani-masz troche urwanie kapelusza z tymi zaliczeniami ale poradzisz sobie. Monis-fakt ciaza to nie choroba i normalnie trzeba zyc-z naciskiem na normalnie a nie ekstremalnie.Jesli wezmiesz pod uwage ze bedac w dobrej formie i bez zadnego obciazenia bylabys takim tempem zmeczona to pomysl jaki wysilek fundujesz swojemu cialu.Odpocznij troche kobietko,swiat sie nie zawali jak troche odpuscisz a fasolka teraz najwazniejsza🌼 Surfitka-no madra z Ciebie mamuska ze zostalas w domku-na zimne trzeba dmuchac.POglaskaj Michalinke. Justyna-jej dopiero co sie maluszek rodzil a juz na zeby mu idzie-ucaluj go ode mnie. Omega-fakt,takie wiesci moga oderwac od roboty nawet najbardziej zatwardzialego pracownika. Ani jak teraz tak wycwiczysz brzuszek to potem bedzie jak znalazl na nowe mieszkanko (chocby tymczasowe:)) dla malenstwa. Dobra,zmykam ,moze na chwilke sie zdrzemne przed szkola choc po Jagodowych wiesciach nie wiem czy mi sie uda. Buzki dla wszystkich. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i masz :D następna zwala na mnie, ze tym razem zasnąć nie będzie mogła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - ja jak, ja ale moja beta to na pewno :P Dobrze dziewczynki słodkich snów wszystkim życzę i uciekam do łóżka 😴 Myślę, ze na dzisiejszy dzień to tych emocji wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda___wcale sie nie dziwie Telesforce, ja tez wciaz o Tobie ,mysle....ale jutro na szczescie juz sroda:) Voltare_____no wlasnie ja juz chcialam interpol wysylac Justa____ale fajnie bylo wczoraj pogadac👄 Surfitka____i jak dzis samopoczucie??? Ryba____i co z @????? jak sie rozbudze, to wiecej popisze marazie ide sobie sniadanie zrobic:) Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................14.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................1....... ...............01.03.08 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................25....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................19 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................15...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................15........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................13......... . . .ok.22.08-10.09 Fasolka81........26............................7........ .. ....ok.19.10.2008 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge z powrotem wkleic:(:(:( Babciu Omego jakbys miala chwile, to poratuj zagubionego wnuka.... data ost@20listopad. z gory dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody slonce gratuluje jestes w ciazy wyszla krecha i nawet jak jest blada to ciaza jest a beta sie nie przejmuj te normy maja taki rozrzut ze szok jestes w ciazy i zobaczysz ze to sie potwierdzi tylko sie kochana nie denerwuj i powtorz bete za kilka dni :):) GRATULUJE i caluse dla przyszlej mamuski :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
jagody_____trzymam kciuki i mam nadzieje ze to ciaza🌼 po za tym w nocy zostalam ciocia:)szwagierka urodzila synka robili jej cesarke poniewaz bardzo spadło tetno plodu podobno wszystko z obojgiem oki potem pewnie dowiem sie cos wiecej a ja sie nie wyspalam cala noc spac nie moglam po za tym od 3 dni strasznie bola mnie jajniki:( pozdrawiam wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
wlasnie sobie uswiadomilam ze mam 3 ludkow z rodziny co maja 26 lutego urodziny-moja siora ze swoim synem i teraz dokoptowal sie nastepny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu z rana my mamy dyżur:-) U mnie @ nadal nie ma, tempka na stałe chyba juz 36,8 Jutro rano jadę na delegację i wracam w niedzielę wieczorem. Ciekawe czy do tego czasu dostanę @. Już sama nie wiem... Ach jak mnie korci żeby zrobic test ale trzymam się dzielnie do weekendu! Pokemonowa, no widzisz a mój synek ma jutro urodziny też:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
milla___to wszystkiego najsłodszego dla synka:) no zostało ci troszke czasu do testowania u mnie ciekawosc wziela by gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, gdyby nie to że to pierwszy cykl po odstawieniu tabletek to miałabym nadzieję a tak...raczej myślę że to tylko hormonalna huśtawka. W mojej 2 ciazy 5 lat temu już w 5 tygodniu widac mi było brzuszek. Dzis tez mam jakiś inny brzuch, nawet patrzyłam w lustrze. Może to spuchniete wszystko przed @ Wiem że sa kobiety które po odstawieniu dostaja @ nawet po 60 dniach, bo organizm nie może sie przestawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
milla nie powiem ci nic na ten temat bo nie bralam pigulek niestety nie moglam nie słuzyly mi ale przed 1 ciaza staralam sie o nia prawie 2 lata niestety nic z tego nie wychodzilo i zdarzyl mi sie wyjazd wiec zaczelam brac po cichu tabletki anty jednak kiedy wrocilam za 2 miesiace naturalnie je odstawilam to bylo w listopadzie a w grudniu zaszlam w ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla____i za pierwszym razem sie udaje, czego bardzo ci zycze.... Surfitka____u ciebie jest zima na maksa, wlasnie zobaczylam w TV,ze macie 30cm sniegu, mam nadzieje,ze Ty dalej pod koldra i sie kurujesz...... zrobilam sobie przerwe w sprzatniu, po 30 min musze odpoczywac, milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam na innym topiku, moim zdaniem w deche:P Dobry rodzic? zapomnij o poradnikach na temat wychowywania dzieci i przestan bujac w oblokach. Oto dziewiec sposobow na sprawdzenie, czy jestes juz gotowy zostac dobrym rodzicem. 1.Kobiety: Aby przygotowac sie do macierzynstwa: wloz szlafrok i przymocuj na brzuchu worek z grochem. Trzymaj go tam przez 9 miesiecy. Po tym czasie wyjmij z worka 10 procent grochu. Mezczyzni: aby przygotowac sie do ojcostwa, 1. Pojdz do najblizszej apteki, wyloz cala zawartosc portfela na lade i oddaj aptekarzowi. Nastepnie pojdz do supermarketu i zalatw, by cala Twoja pensja byla co miesiac przelewana bezposrednio na konto sklepu. 2.Aby przekonac sie, jak beda wygladaly Twoje noce, powinienes chodzic po pokoju od 5 po poludniu do 10 wieczorem, noszac mokry tobolek o wadze okolo 5 kilogramow. O 10 wieczorem odloz tobolek, nastaw budzik na polnoc i idz spac. O polnocy wstan i choc po pokoju z tobolkiem na rekach do godziny pierwszej. Nastaw budzik na 3 rano.Poniewaz nie mozesz zasnac, wstan o 2 i wez sobie cos do picia. Wroc do lozka o 2.45. Wstan, gdy budzik za dzwoni o 3. Spiewaj piosenki przy zgaszonym swietle do godziny 4. Ustaw budzik na 5. Wstan. Zrob sniadanie. Postepuj tak przez 5 lat. Sprawiaj wrazenie zadowolonego z zycia. 3. Wydraz melon, robiac mu z boku maly otwor o srednicy pileczki pingpongowej. Zawies na sznurku u sufitu i rozbujaj. Wez miseczke wodnistej papki i sprobuj za pomoca lyzeczki przelozyc jej polowe do wnetrza bujajacego sie melona, udajac przy tym, ze jestes samolotem. Druga polowe papki wylej sobie na kolana. Jestes juz gotow karmic roczne niemowle. Aby przygotowac sie na karmienie raczkujacego dziecka, rozsmaruj dzem na kanapie i wszystkich zaslonach. Ukryj paluszek rybny za szafa i zostaw go tam na pare miesiecy. 4. Ubieranie maluchow nie jest wcale takie latwe, jak sie wydaje. Kup osmiornice i siatkowa torbe. Sprobuj wlozyc osmiornice do torby tak, by zadne jej ramie nie wystawalo na zewnatrz. Czas przeznaczony na to zadanie: cale przedpoludnie. 5.Przygotuj sie do wyjscia rano z domu. Czekaj pol godziny przed drzwiami do ubikacji. Wyjdz z domu. Wroc. Wyjdz ponownie. Wroc. Wyjdz i odejdz kilkanascie metrow od domu. Wroc. Wyjdz i oddalaj sie bardzo powoli. Po drodze zatrzymuj sie, by dokladnie przyjrzec sie kazdemu niedopalkowi na chodniku, kazdej gumie do zucia, kazdemu papierkowi i kazdemu martwemu owadowi. Wroc pod dom. Krzycz glosno, ze masz juz tego wszystkiego dosyc, az sasiedzi stana w oknach i z zaciekawieniem zaczna sie na Ciebie gapic. Teraz jestes juz gotow, by zabrac swojego malucha na spacer. 6. Pojdz do supermarketu, zabierajac ze soba cokolwiek, co przypomina dziecko w wieku przedszkolnym. Najlepiej nadaje sie do tego dorosily koziol. Jesli chcialbys miec wiecej niz jedno dziecko, wez ze soba kilka kozlow. Zrob sprawunki na caly tydzien, nie spusczajac ich z oczu ani na chwile. Zaplac za wszystko, co kozly zjedza lub zniszcza. 7. Naucz sie na pamiec imion bohaterow dobranocek. Kiedy zorientujesz sie, ze spiewasz podczas kopieli "Ja jestem pan Tik-Tak", jestes gotow, by zostac rodzicem. 8. Pamietaj, aby wszystko to, co mowisz, powtarzac przynajmniej piec razy. 9.Zanim dorobisz sie potomstwa poszukaj ludzi, ktorzy maja juz dzieci. Krytykuj ich bezustannie za brak konsekwencji i cierpliwosci, za to, ze nie ucza swoich pociech dyscypliny i ze pozwalaja im na wszystko. Doradzaj im bez przerwy, co powinni zrobic, by dzieci wczesniej szly spac, jak maja nauczyc je dobrych manier i zachowania przy stole. Ciesz sie tym okresem. Nigdy pozniej nie bedziesz juz tak doskonalym ekspertem w wychowywaniu dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
hehe ale ktos wymyslił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś koszmarny poranek, bo o 7 zatakowała mnie ta koszmarna @. Po prostu wyłam z bólu. NIe wiem, co się stało, że takie spóźnienie i jeszcze tak bardzo bolesna. Może to stres daje o sobie znać? Najwazniejsze, że już czuję się lepiej. Mogę normalnie w miarę funkcjonować. Jesli nadal będę miała takie długie cykle to inseminacja mi przypadnie jakoś tak koło 15/16 marca. Na szczęście mój lekarz pracuje także weekendy. Nie ma to jak mieszkać w regionie pracoholików :D Widać ma to swoje dobre strony. Pozdrawiam Was i i de się jeszcze położyć 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w dechę!:-) cudownie...tylko że do rodzicielstwa nie da się przygotować. ale zobaczcie ja mam już 2 cudownych skarbów i marzę o kolejnym - DZIECI SA NAJWIĘKSZYM DAREM I SZCZĘŚCIEM. malolepsza...ty jakaś pedantka jesteś , nic tylko sprzątanie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka_lufa Ojej ty bidulko, przykro mi że tak Cie boli wszystko. Trzymam kciuku żeby kolejny cykl był regularny i jak należy...a w marcu aby był marcowy migdał:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba____@franca nie nalezy do przyjemnosci, ale jak juz ten zepsuty plastik pokazal jedna kreche, to dobrze,ze juz sie pojawila, bo tym sposobem coraz blizej do IUI....a ja na nie bardzo licze i wierze za ciebie i za siebie❤️ Milla____tez tak uwazam, dzieci to jest sesn zycia, dlatego kazda z nas o nie tak tu walczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak z mojej ciąży nic nie będzie :( Chciałam zrobić rano betę ale w pobliżu miejsca pracy nie dość, ze pani w laboratorium krzyknęła 50 zł za badanie to jeszcze wyniki za dwa dni - kto w takiej sytuacji wytrzyma tyle czasu. Kupiłam sobie na pocieszenie test ciążowy z nadzieją, że może wyjdzie wyraźniejszy niż ostatnio - wyszedł negatywny 😭 Także chyba zostałam oddarta ze złudzeń. Już sama nie wiem czy iść jutro powtarzać betę czy dać sobie spokój. I najważniejsze pytanie co dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba oszaleję, poszłam jeszcze raz do toalety bo teraz mam manię czy @ nie nadciąga. Akurat kosz był otwarty patrzę na mój nędzny test a tam jest druga blada różowa kreska??????????????????????????????????????? Przecież nie było!!!!!!! Był idealnie czysty test z samotną jedna krecha, ja naprawdę zwariuję do jutra. Sprawa sie rozwiązała koniecznie muszę jutro rano powtórzyć betę. Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, chyba jednak nie ma co ale trzeba zrobić ponownie BETĘ. MOcno przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka , ale test robiłaś pewnie nie z pierwszego moczu prawda? Mógł być rozcieńczony...no wiesz prawa fizyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ta kreska chyba jednak nic nie znaczy bo doczytałam w ulotce, ze wynik odczytany po czasie dłuższym niż pięć minut jest niewiarygodny :( Kurcze normalnie jest 30-40 minut, przynajmniej tak miałam w dotychczasowych testach. Już nic nie wiem. Nie ma rady, wszystko rozstrzygnie jutrzejsza beta. Jednego właśnie sie o sobie dowiedziałam - nie mam w ogóle dystansu do siebie jeżeli chodzi o ciążę i wszystko z nią związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×