Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

hey Jagóda__zobaczymy co i jak bedzie z moimi oczami - co powie \'okolog\' :) modlitwa kobiety ciekawa bardzo :) fakt meska byłaby pewnie 2 razy dłuższa..:p Omega__ja bym też zasadziła w doniczce ale mam tylko jeden parapet :( Betty_ty się tak nie przemeczaj! i żeby mi to z tym strychem ostatni raz było, żebyś ty po drabinie się wspinała! ja też bede za wami tęskniła, ale jak mówiłam zajrzę tu i skrobnę coś na pewno :) oby tylko była pogoda przez ten tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody-teraz mamy tylko ta szklarnie.w tamtym roku to zawozilam do pracy i tam sprzedawalam. Fasolka81 --- nie weszlam na strych bo moj mnie sciagnol i poszedl sam :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jagody, cud sie zdarzy bo w czerwcu brzuch przekazuje i naprawde licze ze ktoras a was zlapie :) A ja mysle ze mezczyzna to proste stworzenie i on jak moj kolega pomodlilby sie o prosta sprawe...cytuje kolege.."mnie by wystarczyl taki robot w postaci kobiety z trzema guzikami...1. Dom (gotowanie/sprzatanie/pranie) 2. Sex i 3. OFF" :P Rybka, no i jak poszlo? Nelcia,mezatka dziekuje za komplement w imieniu Niny 😘 Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................05.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................34....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................28 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................23......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................23......( Marcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................21......Kub a/Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................15....Gabr iel/Julia...19.10.08 milla77............30.........................13...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!! dzisiaj fajna pogoda byla posiedzialm na ryneczku poczytalam ksiazke i jakos mi tak do 15 zeszlo, pozniej pojechalismy z M do Katowic no i Bartus ma kilka nowych ubranek - jak ja to uwielbiam ostatnia kase moge nawet na niego wydac :):) takze z ciuszkow juz nam do kupienia duzo nie zostalo teraz bardziej konkretne rzeczy typu wanienka, podgzrewacz , buteleczki, smoczki itd tak zeby na czerwiec zostalo tylko lozeczko, wozek, nosidelko i takie konkrety :) po tym Fenoterolu niezbyt fajnie sie czuje ale najgorzej jest rano masakra totalna trzese sie jak osika...zauwazylam ze jak chodze to brzuch robi sie napiety a jak siedze albo leze to nie - na sama mysl juz mi sie ta perspektywa nie podoba no ale dla Bartusia wszystko :) dziewczyny powiedzcie kiedy dziecko powinno sie obrocic glowka w dol? Ninka juz sie obrocila ale to jest 34tc , a ja mam tak ze Bartus glowke ma blisko ojej lewej pachwiny a nozki pod zebrami z prawej strony nawet sie gin troche dziwil ze on juz tak lezy no i troszke sie tym martwie... postaram sie jakos odtworzyc to co napisalam wczoraj ale znajac zycie pojdzie mi to z marnym skutkiem ... :P Fasolka jesli chodzi o okuliste to jak moj gin dowiedzial sie ze mam wade wzroku (do marca chodzilam w soczewkach kontaktowych to sie nie zorientowal) od razu dal mi skierowanie na konsultacje okulistyczna czy moge rodzic silami natury,wyszlo mi ze na lew oko mam -3,25 wade a na prawe -3,00 ale szkla w okularach mam -2,5; okulistka napisala ze moge rodzic silami natury ale mam wskazanie do skrocenia drugiej fazy porodu gdyby sie przeciagala, wiesz popros gina o takie skierowanie oczka sa wazne i dziwie sie ze jeszcze nic ci o takiej konsultacji nie mowil... Betty no nareszcie doczekasz sie tego usg , normalnie ten twoj gin to w kulki leci czy jak? ciekawe jak ta twoja dzidzia wyglada no i oczywiscie co bedzie...ja ci zycze synusia zebys miala parke :) Surfi no Ninka jest przecudowna taka pulchniutka sliczniusia ehhh teraz widze roznice usg 4D ja mialam w 20tc i Bartus jeszcze nie wygladal tak jak powinien a ty juz zobaczylas malutka tak jak bedzie wygladac po urodzeniu ! super kochana :) Rybciu nie no normalnie skandal i tyle ! przeciez mozna bylo przez ta niedouczona babe zawalu dostac i to jeszcze w aptece!! no nic wazne ze jednak nie zbankrutujesz i teraz to juz tylko trzymac kciuki zeby sie wszystko udalo!! a tak na marginiesie jak ci kasiurka zostala to mozemy obstawiac co ma miedzy nozkami dzidzius Betty :P:P Jagody no i ode mnie spoznione zyczonka dla M a ze spoznione to jeszcze buziaka mu ode mnie daj 👄 :P tylko nie mow nic mojemu M bo sie obrazi :P:P Milla kochana nie denerwuj sie tak - wiem ze to tak latwo sie gada bo sama calkiem niedawno przez to pzrechodzilam :) ale chyba nie chcesz sie przeobrazic z panny mlodej w zdenerwowanego potwora :P:P zobaczysz wszytsko sie uda pogoda bedzie cudowna i dzieki temu przezyjesz cudowny niezapomniany dzien :) powodzenia :) Babcie topikowe Omega i Nelcia po 👄 od wnuczka :) Voltare 🌼 Telesforka 🌼 Ani 🌼 Monis, Mezatka, Malolepsza po glaskanku brzuszka :) wszystkie niewymienione buziaki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surftika
Aisza, z tego co ja wiem dziecko powinno sie odwrocic do 32 tc, wiec Bartus ma jeszcze sporo czasu :) Zdarzaja sie przypadki, ze nawet pozniej dzieci sie odwracaja, choc juz rzadziej, bo po porstu nie maja juz na to miejsca. A Bartus mowisz ma pozycje skosna? Ja az do usg nie wiedzialam co ona tak naprawde wypycha..pupe czy glowke. Teraz wiem ze to okragle co lapie to jej pupka :) No i dziekuje za komplement, ogladalam wlasnie ponownie Bratusia, przystojniaczek sie zapowiada, a w 20 byl jeszcze malutki. Ale teraz napewno juz jest znacznie wiekszy :) Ciekawe co tak wiekszosc zaniemowila? Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane🌼 Melduje sie z rana... Nareszcie wiosna w pelnej krasie, a nawet rzeklabym lato......wczoraj wlasciwie caly dzien spedzilam testujac moj nowy lezak u rodzicow na wsi....posiedzialam troche na sloncu i opalilam delikatnie marcelinke, jednak wiekszosc czasu spedzilam w cieniu dopingujac M w pracach dzialkowych:D Niesstety dzisiaj juz sie zapowiada,ze bedzie padac:( wpadlam tylko na czesc i lece po sniadanie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! dzis ponownie ladna pogoda,mam w planach koszenie trawy ale noiewiem czy mi to wyjdzie? :) wrzucilam zdiecia a Wy zero komentarzy :( a moze to i lepiej sama nie wwiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza----mam nadzieje ze pani dr juz nauczyla sie dobrze obslugiwac sprzet do usg i wydrukuje mi ladne zdiecie,bo nie mam nawet jednego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) A już miałam nadzieję, że będę pierwsza;) Zaglądam z rana,bo po południu wybywamy z K. z domu na małą imprezkę, a po powrocie to już pewnie nie będzie czasu, ani sił;) na kompa. malolepsza - nie wywołuj deszczu, bo moje pranie od wczoraj wisi sobie na ogrodzie i jakoś nie na rękę by mi było jakby mi z powrotem zmokło:P A propos leżakowania - przypomniałaś mi że powinnam pomyśleć o nowym komplecie plażowo-wypoczynkowym na działkę... Póki co K. bawi się w \"zrób to sam\" i po pracy tworzy jakieś stołeczki do grilowania;) a w tym tygodniu planuje przerabiać ławkę, bo jak zeszło się u nas więcej niż 4 osoby był już problem ze swobodnym usadowieniem się. A wczoraj (rzecz jasna przy pomocy kosiarki) były u nas pierwsze w tym roku \"sianokosy\":P Jak mi się już chce wiosny, słonka i ciepła! Surfitka - jeszcze nie miałam okazji tego napisać, ale Ninka jest ślicznym bobasem i nie dziwię się, że nie możesz się jej już doczekać:) Ona jak widać też chce już do mamy, skoro powoli przyjmuje pozycję \"wylotowa\";) A propos robota - myślę, że w drugą stronę również wystarczyły by tylko takie 3 przyciski;) Milla - dzień ślubu jest niezapomnianym dniem - nie denerwuj się tylko na zapas i nie planuj za bardzo! Ja byłam kiedyś na ślubie i weselu u mojej kuzynki - i tak obserwując młodych wcale nie jestem pewna czy dobrze się bawili. Wszystko chcieli mieć dopięte na ostatni guzik, zaplanowane, poukładane, ustalone - a tak się nie da! No, przynajmniej nie do końca. A jak coś \"zboczyło z toru\" to zaraz psuł im się humor. A myśmy się na swoim wybawili i do dzisiaj jest co wspominać:) Fasolka - wypoczywaj zatem u rodziców i czerp siłę z natury:) A może kiedyś jeszcze uda się Wam wyprowadzić się w jakieś zaciszne miejsce, gdzie będzie czuć i słychać coś więcej niż miejski szum i hałas. Ja kiedyś mieszkałam przez pewien czas prawie w centrum Wrocławia. I to była masakra! Kocham to miasto, ale bez przerwy jak nie tramwaj to karetka pogotowia, jak nie pogotowie to straż, jak nie straż to gównażeria po libacji - no szło się zajechać! Ani okna nie można było otworzyć, bo natychmiast w całym pokoju i kuchni wszędzie na meblach była masa pyłu i dymu. A potem mieszkałam już w fajnej dzielnicy - cisza, zieleń, spokój - za to do Odry jakieś 100metrów i wszystkie robactwo miałam bez przerwy w pokoju - jakbym nie kombinowała - dopóki były zimą okna pozamykane to ok, a od wiosny przeciskało się to przez najmniejsze siatki w oknach! aisza - nie dziwię się, że porywa Cię wir zakupów. Dla dzieciaczków są teraz takie cuda, że chciało by się mieć od razu to wszystko dla siebie;) Jagoda - i jak tam - @ jest? Mam nadzieję, że o ile nie przyszła to miała ku temu konkretny powód. Ja tam już widzę po sobie - liczyłam, planowałam to @ wywinęła mi numer i potrafiła przyjść po 34 dniach, albo po 31 - chociaż nigdy w życiu tak jeszcze nie miałam. A teraz rzuciłam na luz i jak w mordę strzelił 27 dzień - jak zawsze. Tylko że takie częste rzucanie na luz, przynajmniej u mnie, niestety do niczego nie prowadzi - samo się nie zrobi nic:( No ale niech się wszystko unormuje i uspokoi i działamy dalej;) Ryba - ja to bym chyba na zawał padła, jakby mi ktoś taką cenę zaśpiewał za same leki do IUI - toż u nas IVF kosztuje 3500zł (fakt, że badania, leki i wizyty jeszcze drugie tyle z kawałkiem, no ale jednak!) No ale za to - jak ktoś wspomniał - została Ci za to kasiorka na topikowe zakłady:P Trzymam kciuki za IUI- i informuj nas tutaj na bieżąco jak się sprawa przedstawia;) Omega - oj tyle zastrzyków co Twój M to ja bym sobie dobrowolnie chyba nie zrobiła. Ja miałam tylko jeden ovitrell/miesiąc na pękanie pęcherzyków, a ręce mi się trzęsły jak alkoholikowi:P Przychylam się do prośby surfitki o fotkę papryfiutków jak urosną - też jestem ciekawa czy nabiorą odpowiedniego kształtu;) Już zamówiłam, ale zawsze to dobrze wiedzieć wcześniej czego się spodziewać:P:P:P Betty - fotki super rzecz jasna - brzuchalek ładnie się prezentuje - szkoda, że nie udało Ci się wymóc na lekarzu jakiejś fotki malucha - zawsze to pamiątka.:) My takich nie mamy, to może chociaż nasze dzieciaczki będą miały. Szkoda, że kiedyś nie było takich możliwości z USG jak dzisiaj - dzięki temu ja omal nie udusiłam się pępowiną - byłam nią zdrowo pookręcana, a oczywiście bez USG nikt nie miał o tym bladego pojęcia - ani lekarze, ani rodzice. Mój gin zawsze daje mi fotki - nawet te z monitoringu - tak, że jak kiedyś się uda, to mój brzdąc będzie miał nawet fotkę jak wyglądał na kilka dni przed zapłodnieniem:P I również życzę Ci tym razem synka:) Chociaż to akurat nie ma znaczenia - byle by dzidzia była zdrowiutka:) I nie pracuj tyle! A do koszenia trawska to męża zagoń - oj Ty to masz tendencje do wynajdywania sobie zajęć w sam raz dla kobiet w ciąży!:P:P:P mężatka - mam nadzieję, że senny nastrój minął i znalazłaś jakieś lekarstwo na nudę?;) Ale mi elaborat wyszedł - za cały tydzień!;) Dla wszystkich wymienionych i niewymienionych - po 🌻 i miłego dnia!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Betty - komentarzy nie było bo i cichutko na topiku :P Oj widać, ze się dziecię pcha do przodu :D:D I tak patrzę na Ciebie i chyba zaryzykuję te moje ostatnio wygrane pieniądze i postawię na synka :D:D Malolepsza - niektórzy to mają szczęście, leżaczek, błogie lenistwo i jeszcze pewnie pełna obsługa kulinarna ze strony mamy ;) A my tu obstawiałyśmy, ze Ty M pakujesz a tu proszę :) Aisza - widzę, ze to się udziela że kobiety które są w ciąży albo mają dzieci chętniej kupują coś swoim maluchom niż sobie. Bartuś się jeszcze pewnie wierci ale jak przyjdzie jego pora to ustawi się w dobrym kierunku. Z niego taka mała przekora ;) Ryba__lufa - jak Ci idzie kłucie? Surfitka - zdecydowanie lepiej Ci w czerni ;) Voltare - oczywiście, że @ przylazła 😠 i czy to nie jest złośliwość losu, ech ręce opadają :( Zrobiłam dziś dobry uczynek :D prawie bezinteresownie zresztą :P Wyskoczyłam rano po pieczywo, patrzę a tu z wielką torbą idzie moja koleżanka w z pracy. Na jutro ma termin porodu swojego pierwszego dziecka, jej M w delegacji (o ironio) a ona sama w domu. W nocy odszedł jej czop i pojawiły się pierwsze skurcze więc z rana \"pobiegła\" do szpitala sprawdzić czy aby nie rodzi ;) A tam jej powiedzieli, ze skoro jest sama to ma przychodzić więc wróciła do domu po rzeczy a że do szpitala ma 100m to nawet taksówki nie ma jak zamówić :P Odstawiłam ją na porodówkę a przy okazji pogadałam żeby mi brzuch sprzedała :D Ma urodzić dziewczynkę więc wszystko pasuje jak należy ;) Tylko po powrocie z izby ginekologicznej okazało się ze @ sobie o mnie przypomniała!!!! 😠 Mam nadzieję, że to ostatni raz na kolejne 9 miesięcy. Surfitka jak nic nie wyjdzie tym razem to liczę na Ciebie :D:D A tak w ogóle to głowa dalej boli :( Zwariować można jak słowo daję. Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................05.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................34....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................28 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................23......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................23......(Marcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................21......Kuba/Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................15....Gabriel/Julia...19.10.08 milla77............30.........................13...Helenka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to miłej soboty wszystkim życzę :D Pogoda iście letnia, żyć nie umierać :D:D Dla każdej po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody-- mam nadzieje ze we wtorek jak bede miala to usg bedzie juz widac kto mnie tak kopie.tyle zarazkow napewno odgoni @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że letnia pogoda nie sprzyja pogaduchom na kafe. Całe towarzystwo korzysta pewnie ze słońca. :D No cóż sama ze sobą nie będę gadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy owulacyjne są wiarygodne pod warunkiem że nie macie podwyzszonej prolaktyny. Z temp nic pewnego...ale to juz pewno same wiecie. Raczej obserwacja śluzu plus te testy. Dobrze zrobić sobie badanka hormonalne. Owulka jest zazwyczaj mieczy 12 a 18 dc ale może byc nawet o wiele później..niestety Podsyłam sciągę (kiedyś dostałąm to od mojego ginka) Długość cyklu w dniach Owulacja zazwyczaj występuje w dniu 26 10-14 dzień cyklu 27 11-15 dzień cyklu 28 12-16 dzień cyklu 29 13-17 dzień cyklu 30 14-18 dzień cyklu 31 15-19 dzień cyklu 32 16-20 dzień cyklu 33 17-21 dzień cyklu 34 18-22 dzień cyklu 35 19-23 dzień cyklu 36 20-24 dzień cyklu 37 21-25dzień cyklu 38 22-26 dzień cyklu 39 23-27dzień cyklu A zbilżenie jest najlepsze na 1-2 dni przed owulką i ewentualnie w dniu owulki. Plemniki ulegaja końcowemu dojrzewaniu w ciele kobiety (wszytko zajmuje im ok 6 godz)...same żyją śr 3 dni. (ale mogą do 7dni w dobrym środowisku!). Komórka jajowa ma tylko 12-24 godz życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cóż to za przejmująca cisza przez całe popołudnie i wieczór???? Telesforka - piękne🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Mam usprawiedliwienie, wczoraj mialam imieniny, z reszta obchodze razem z Marcelina, swietowalysmy na powietrzu, na lody to juz dlugo nie spojrze, dla Was mam tez deser malaga z podwojna smietana i polewa:D dzisiaj tez sie zapowiada istnie letnia aura, juz jestemy po sniadaniu na balkonie, jest cudnie:D slonecznych wiec nastrojow w niedzielny poranek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepszaa-WSZYSTKIEGO NAJ. NAJ, NAJLEPSZEGO Z OKAZJI WCZORAJSZYCH IMIENIN.ZYCZENIA SKROMNE ALE BARDZO SZCZERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Malolepsza - wszystkiego najlepszego, spokojnej ciąży, łatwego porodu i cudnej Marcelinki :D http://digart.img.digart.pl/data/img/39/53/download/468998.jpg A u mnie pogoda taka sobie, niby ciepło ale chmury domagają się swoich praw :P M w pracy więc w domku błogie lenistwo i spokój ;) Ryba__lufa - jak Ci idzie kłucie bo zaczynam mieć obawy czy żyjesz, nie dajesz znaku życia :P Justyna - i jak się mają sprawy z chodzikiem? Dotarł czy ciągle czekasz na wybawienie? A może teraz biegasz za Adriankiem w chodziku bo tak mu się spodobała wolność ze wszędzie wszędzie go pełno? Miłego dnia wszystkim życzę i mam nadzieję, ze się trochę rozgadacie bo strasznie pusto na kafe :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam ze spacerku :):) ale cudowna pogoda :D wyslalam wam dziewczyny nowe zdjatka takze sprawdzac maile prosze :) Malolepsza sto lat sto lat... szczerze mowiac ja zapominam o imieninach bo na Śląsku obchodzi sie urodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki🖐️ Malolepsza-------------wszystkiego najlepszego ,szczesliwego rozwiazania 🌼🌼 Aisza-------zdjecia sa super ,prosze o wiecej:D:D:D Ryba---------no własnie jak zaczłas sie kłuc to zamilkłas,:P:P:P:P U nas piekna pogoda,słoneczko swieci ,jest cieplutko szkoda ze nie mam ogródka wtedy bym wiedziała co zrobic :):):) Betti-----------ogladałam twoje zdjecia ,wygladasz super ,pogłaszcz brzusio od babci topikowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta. Meldujemy sie grzecznie i uciekamy. Niestety klopoty nie omijaja. Wczoraj wyladowalam z tata na ostrym dyzurze z arytmia serca...nie zostawili go w szpitalu, ale co zjadlam nerwow to moje :O POzdrawiam i zycze milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nadrabiam z mezem zaleglosci bycia sami ze soba i powiem Wam ze jest bosko-kazdego dnia na nowo upewniam sie ze jestem z czlowiekiem ktory jest dla mnie najlepszy na swiecie.No ale dosc tych wynurzen:) Malolepsza-z okzaji imienin spelnienia niemal wszystkich marzen(nie wszystkich bo zycie calkiem bez marzen byloby nudne),spokojnej ciazy,zdrowej Marcelinki i oby ten czas bez M smignal Ci jak z bicza trzasl🌼 http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/55/Bukiet-konwalii.jpg/800px-Bukiet-konwalii.jpg Surfitka-mam nadzieje ze z Tata bedzie dobrze i obejdzie sie bez dalszych wrazen. Wszystkie dziewczynki pozdrawiam i do napisania🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja dzisiaj jak po ogień i musicie mi wybaczyć:P Mam za sobą wczoraj jedną imprezkę, dzisiaj drugą, rozpoczęcie sezonu grillowego:P i już wymiękam...;) Malolepsza - wszystkiego naj, naj, naj dla Ciebie i Twojej panny! Obyście się spotkały bez żadnych problemów i zmartwień! http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/55/Bukiet-konwalii.jpg/800px-Bukiet-konwalii.jpg Surfitka - dużo zdrówka dla taty! 🌻 Pozdrowionka dla całej reszty! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, malolepsza spoznione ale szczere🌻 jagoda moje zbawienie nie nadeszlo😭😭 i latam z malym a nie za malym :O:O:O padam na pysk, mam wizyte w czartek od 6 rano do niedzieli wieczorem...i musze sie rozdwoic badz roztroic... zajrze jak przyjdzie ten cholerny chodzik pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×