Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

A co ci wyszlo konkretnie w tym moczu? Ja mialam raz bialko, a potem juz nigdy..pewnie jakas infekcja byla, ale samo minelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze wszystkie się zgadzamy co do cc :) Jak będzie taka konieczność to oczywiście nie będę dyskutować z ginem ale dobrowolnie nie ma mowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o mocz to najgorzej z osadem: -nablonki wielokatne--------->pojedyncze w p.w. -leukocyty------------------->pojedyncze w p.w. -erytrocycty---------------->10-15 sieze i wylugowane w p.w. -krysztaly szczawiany wapnia------------>liczne w p.w. -bakterie------------->pojedyncze w polu widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez wydaje ze po prawej glowka i raczki a po lewej pupa i podkurczone nozki - czasami nawet stopke uda mi sie zlapac ze tak powiem mam czasami takie dwie wypuklosci na brzuchu z parwej i lewej strony pepka i mysle ze to glowka i pupa i jak tak jest jak mi sie wydaje to Bartus jest w poprzek a czy 30tc to nie za wczesnie zeby sie juz ustawil glowka w dol?? spytam o to gina we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na odwrot napisalam! powinno byc po prawej pupa a po lewej glowka i raczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, w sumie ksiazkowo do 32 tc to juz powinien byc glowka w dol. :) wiec w 30 jak najbardziej moze. A z moczem to ci nie pomoge...powinnas pewnie duzo pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy co gin powie we wtorek a z tym polozeniem Bartusia to mnie zaciekawilas! teraz to ja juz sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - jeżeli chodzi o szczawiany to na bank trzeba dużo pić - przynajmniej mój M mia takie zalecenie w zwiazku z piaskiem w nerkach. Trzeba płukać. U Ciebie to może być zupełnie inna kwestia. No i nie wiem czy duże ilości płynów w twoim przypadku nie pogorszą sprawy bo możesz zatrzymywać wodę w organizmie i dodatkowo puchnąc :( Gin musi to rozstrzygnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Jagody! no we wtorek ide do gina to zobaczymy co powie a teraz zamiast pic duzo herbaty bede pic wode i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz troszke lepiej bo wiecej do poczytania.Ja dzis jestem padnieta i marze o sobocie ale jeszcze na horyzoncie piatek-no nic jakos trzeba dotrwac.Pogoda btyle jaka bo bardzo duszno i parno a jutro ma sie ochlodzic. Surfitka-na puchnace nogi-a wlasciwie kostki to dobra jest Epson Salt-dostaniesz wszedzie,ja kupuje najczesciej w CVS i mocz nogi w wodzie o pokojowej temperaturze-nie za cieplej i nie za chlodnej.Pomaga. Jagody-warto sprobowac i IUI a jesli nie wyjdzie to dopiero wtedy ivf-trzymam kciuki. Justyna-no maluszek chyba daje Ci troszke odetchnac bo sie pojawiasz:) Malolepsza🌼 Mezatka-dobrze ze juz po remoncie-bedziesz z nami czesciej. Aisza-mam nadzieje ze Bartus obierze prawidlowa pozycje do wyjscia a najwazniejsze zeby szczesliwie pojawil sie na swiecie i zdrowo chowal.No i mam nadzieje ze z tym moczem to nic wielkiego. Milla-zycze Ci aby jutrzejszy dzien spelnil Twoje oczekiwania. Ja juz po staraniach-jak zwykle nastroj siadl bo mimo ze bylo jak trzeba jak zwykle chodzi mi po glowie ze po co sie ludzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę, że jestem pierwsza na topiku dzisiaj :-) Wstawać spiochy, ja juz po zakupach na weekend, obiadek sie pichci a wy śpicie! Co do cc, ja nie myslę o niej żeby ją zrobić na własne życzenie, to raczej zdecyduje mój gin w 37 tc, a to dlatego że ja jestem za wąska w biodrach i jeśli dzidziuś będzie sporawy to nie mam szans na naturalny poród. Dużo czytałam o cc i są tego negatywne jak i pozytywne strony. Ja wiem, że nie będe mogła za długo przebywać po cc na oddziale z synusiem, ale przecież całe zycie przed nami, jeszcze zdążę sie nim nacieszyć w domu :-) Co do bólu to jasne że boli!!! Ale czy po naturalnym porodzie zaraz wraca sie do normy, też wszystko jest obolałe. mam sporo koleżanek które urodziły ich dzieci mają po 1, 2 latka i mówią, że do tej pory jak załatwiają potrzeby fizjologiczne to odczuwają skutki po porodzie naturalnym. Licze sie z tym, że rekonwalescencja po cc jest dłuższa niż po naturalnym porodzie, ale jak nie będę miała wyjścia to niestety będę musiała pocierpieć :-( Aisza__do wtorku niedaleko,więc wszystkiego sie niebawem dowiesz Telesforka_oby wasze staranka zaowocowały :-) Odezwe sie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki J Pogoda taka piękna na dworze, że żal w domu siedzieć....zaraz idę na spacerek.... Jagódka___wreszcie się odezwałaś kobieto....no ty to dopiero elaborat napisałaś :D – a wykładowca, no cóż jest jaki jest – dawno powienien siedzieć na emeryturze i wygrzewać kości, ale nie ....lepiej pozrzędzić i pomęczyć niewinne owieczki – takie jak Ja J i mówiłam mu że jestem w ciąży, że tyle przedmiotów jeszcze przede mną do zaliczania, a on na to a w którym miesiącu pani jest? Ja mówię że prawie w 5, a on: to nie jest jeszcze tak źle....ooo i tak to było, tyle jeżeli o zrozumienie ze strony męskiego podgatunku... Myślę, że twoje lipcowe IUI – odniesie bocianie skutki !!! Surfitka___lenius pospolitus więc ciebie dopadł :D ponoć to choroba zaraźliwa....hehe Odpoczywaj więc z nóżkami w górze, wtedy troszkę opuchlizna schodzi J Mężatka___żebyś wiedziała, że jeszcze kilka dni i znów długi weekend spędzę na wsi u rodziców, już nie mogę się doczekać, poza tym tam jest mój psiurek kochany, którego też mi tu cholernie brakuje.... Telesforka__kawały świetne, :D Dziewczynki co do CC to ja nie mam wyrobionego zdania, jeśli nie będzie przeciwwskazań to oczywiście pomęczę się przy SN Męzatka ja też jestem wąska w biodrach, ale znam sporo kobiet właśnie wąskich w biodrach, które urodziły SN bez problemów... Poza tym co mogę powiedzieć – miałam usuwany wyrostek robaczkowy, ciecie na 5 cm w poziomie i jest ból wielki przy tym, potem przez rok czasu miałam po prawej stronie brzuch taki jakby zdrętwiały, a przez kilka miesięcy po operacji ciągnęło mnie tam przy chodzeniu jak nic...mimo, że generalnie wszystko było zagojone, bo po tygodniu ściągnęli szew, a po następnym tygodniu strupek mi odpadł...Więc ja jednak jakby co to już z dwojga złego wolę SN. Milla___dziś Twój WIELKI DZIEŃ :D 🌻 i gratulacje !! Dodałam nowe zdjątko z wczorajszego spacerku J http://www.photoblog.pl/leyla81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Fasolka, a czemu lenius?? Ja nadal w pracy :D A wykladowca zawsze taki musi sie znalezc..nudno by bylo na uczelni :P Mezatka, co do porodu silami natury i waskich bioder. Nie wazne jakie ma sie biodra z zewnatrz, ale jaki "otwor" w srodku. Czasem dziewczyna z szerokimi biodrami nie jest w stanie urodzic dziecka, bo sie blokuje ono w srodku. A to jaka jestes w srodku jest w stanie stweirdzic poloznik - podobno uzywa sie do tego jakiegos specjalnego cyrkla :) Pewnie ze sa plusy i minusy cesaki jak i porodu naturalnego. Moja siostra przy naturalnym popekala na szyjce, dlugo sie goilo, zrobila sie nadzerka itp. ogolnie komplikacje. A sasiadka po cesarce po tygodniu juz nie czula. Ale jak nie trzeba nie dam sie pokroic :) Telesforka, mam juz pralke :D:D:D:D:D Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niestety nie zdązyłam na uroczystość:(:(:(:( było zdecydowanie za późno, żeby atakowac dojazd:( Milla - wszystkiego naj, naj, naj! i oczywiście bukiet🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 jestem, żyję, obiecuję, że po niedzieli będzie mnie więcej, bo moja reh się skończyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie cieplutenko z Anglii .Mam nadzieje ze mnie jeszcze ktos pamieta jesli nie to sie przypomne to ja za ktorej nickami nie mogliscie nadazyc(biedroneczka,lilka) Hm nawet nie ma sie co tlumaczyc czemu tak dlugo mnie nie bylo poprostu zamknelam sie w sobie po tylu nieudanych probach zajscia w ciaze i nie wchodzilam na portale zwiazane z dzieciaczkami wiem wiem niektore z was dluzej sie staraja ale mimo to trwaja dalej na topiku no niestety ja jestem inna jak cos mi nie idzie to chowam glowe w piasek jak strus nic na to nie umiem poradzic ,ale dosc biadolenia:) Otoz wyglada na to ze moj M i ja bedziemy rodzicami:):):) robilam wczoraj test i wyszly 2 piekne kreski dzis powtorzylam test i rowniez 2 piekniutkie kreseczki a @ nie ma 2 tyg ostatnia byla 26 marca a dzis mamy 9 maj i nic dodam jeszcze ze musialam wczesniej brac tabletki na wyregulowanie cyklu no skonczylam brac w lutym @ podczas brania clo byla planowa w marcu nie bralam juz tabletek ale @ pojawila sie jak w zegarku no az do kwietnia bo nie przyszla a za 2 tyg powinna byc nastepna ale 2 krechy na tescie jestem w 45 dc i tempka stala powyzej 37 stopni mierzona rano wiec chyba moge sie zaczac cieszyc co o tym myslicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie cieplutenko z Anglii .Mam nadzieje ze mnie jeszcze ktos pamieta jesli nie to sie przypomne to ja za ktorej nickami nie mogliscie nadazyc(biedroneczka,lilka) Hm nawet nie ma sie co tlumaczyc czemu tak dlugo mnie nie bylo poprostu zamknelam sie w sobie po tylu nieudanych probach zajscia w ciaze i nie wchodzilam na portale zwiazane z dzieciaczkami wiem wiem niektore z was dluzej sie staraja ale mimo to trwaja dalej na topiku no niestety ja jestem inna jak cos mi nie idzie to chowam glowe w piasek jak strus nic na to nie umiem poradzic ,ale dosc biadolenia:) Otoz wyglada na to ze moj M i ja bedziemy rodzicami:):):) robilam wczoraj test i wyszly 2 piekne kreski dzis powtorzylam test i rowniez 2 piekniutkie kreseczki a @ nie ma 2 tyg ostatnia byla 26 marca a dzis mamy 9 maj i nic dodam jeszcze ze musialam wczesniej brac tabletki na wyregulowanie cyklu no skonczylam brac w lutym @ podczas brania clo byla planowa w marcu nie bralam juz tabletek ale @ pojawila sie jak w zegarku no az do kwietnia bo nie przyszla a za 2 tyg powinna byc nastepna ale 2 krechy na tescie jestem w 45 dc i tempka stala powyzej 37 stopni mierzona rano wiec chyba moge sie zaczac cieszyc co o tym myslicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko - myslę, że TAK!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jak już potwierdzisz, wpisuj się się do naszej tabelki!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji porządze się sama, ale jako żem najstarsza, to daję sobie to prawo:P, poprawię tablekę - czyt. usunę osoby, które już daaaaaaaaaaaaaaaaaawno się nie pojawiły na topiku (pokemonowa, Annai xmadziarax), mam nadzieje, że się nie obrazicie (a zawsze można się dopisać): Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................35....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................30 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................25......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................25......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................23......... .....Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................17....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Milka, zostajesz wezwana do aktualizacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odezwij się kobieto!!!!!! Bo o Ahness i Nowej to nawet nie wspomnę!:( choćby słowko napisały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko, no jasne ze pamietamy :) Ja tez mysle, ze mozesz sie juz cieszyc :D:D:D:D:D Testy sie w ta strone nie mylai to 2 tyg po @ ;) I oczywiscie juz GRATULUJE z calego serca 🌻🌻🌻 Mam nadzieje, ze teraz bedziesz sie juz czesciej udzielac i pisac do nas :) Omego, ale cudnie z ta tabelka..wiecej ciezarowek niz staraczek :) Dziewczynki, a wy mam nadzieje wkrotce zlapiecie od nas te brzuszki, bo za chwile ja, Aisza..a w kolejnosci Monis, mezatka, malolepsza i Betty beda sie rozpakowywac :) Mam nadzieje ze moje nadzieje na przekazywanie brzuszkow sie spelnia i kazda zlapie jeden dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane🌼 Wpadam na chwile,zeby sie zWami pozegnac na kilka dni, jutro prawdopodobnie klade sie jednak do szpitala. Poki co pakuje M, Boze znowu to samo, ze cztery pelne torby i to nie koniec, nie wiem jak On sie zabierze, zawsze mamy stracha,ze go Bus nie zabierze😭 Co do cc....mam pozytywne przyklady,ze nie taki diabel straszny, obie moje nkolzenaki juz na 3 dobe byly po zabiegu na pelnym chodzie,wszystko na swoje plusy i minusy, sama nie wiem jakbym chciala, chyba tak zeby bylo jak najlatwiej Marcelinie...hm juz chcialabym zaczac jej wszystko w zyciu ulatwiaj rozpoczynajac od tego pierwszego dosc trudnego wyzwania jakim jest przecisniecie sie na ten swiat:P zobaczymy:d Tymaczasem dziewczynki szykujcie Lapki na brzuszki, bo jak Surfi rozpocznie to potem naprawde bedzie co lapac, wlasciwie co chwila, dlatego ja tam jestem przekonana,ze wszystkie zlapia co trzeba:D a tak mnie jeszcze naszla mysl,bo ktos powiedzial ,ze topic zaczyna byc ciazowy, ja tam bym tak tego nie dzielila, po pierwsze to nasz ukochany topic, na ktorym zawiazaly sie super znajomosci i po tak dlugim czasie mysle,ze beda one trwale, ba pewna jestem, a za chwile bedzie on juz dzieciakowy:Dponiewaz kazda sie doczeka:D Sloneczko___gratulacje🌼 No dobra czas znowu troche pomoc mezowi, poprostu az ciezko uwierzyc, ze juz jedzie😭😭 caluje Was mocno o do napisania w przyszlym tygodniu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................36....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................30 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................25......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................25......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................23......... .....Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................17....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - jak ci się będzie nudziło, dłuzyło, będzie ci źle - czy to w szpitalu czy później samotnie w domu - wiesz, że zawsze możesz zadzwonić i pogadac:D:D:D:D o każdej porze:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym jak masz telefon domowy w TPSA to ja mam darmowe wieczory i wekendy i możemy sobie gadać nawet cała noc:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki! Nareszcie się dopchałam do kompa:P Muszę się zameldować, żeby i mnie Omega z tabelki nie wywaliła:P:P:P Miałam awarię neta, a wczoraj to już wymiękłam, przy rozpoczętej próbie napisania posta 😭 Zanim co to tylko się pochwalę malolepszej przed szpitalem, zanim pójdzie spać;) - malolepsza mam królisia:D Nie takiego jak Ty - tylko takiego hodowlanego - K. dostał małego, żeby sobie niby na mięcho wychował, ale już mu zapowiedziałam, żeby nawet nie myślał o konsumpcji futrzaka - tak więc króliś dostał własną klatkę, imię;), zagrodę z mleczem na ogrodzie;) i ma zapewnione dożywocie:P Dobra - zabieram się za czytanie co tam u Was słychać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby moje kochane jak ja za wami tęskniłam! Czytam oczywiście na bieżąco ale brakuje czasu aby coś naskrobać, a to pranie, a to prasowanie...Na Natalkę nie mogę zwalić tego, ze nie piszę bo jest bardzo grzeczna. Sama się bawi, ładnie śpi w nocy w swoim łóżeczku i to jest mega sukces, bo już myśleliśmy, że będzie spała z nami do 18 lat:P Mamy stały rytm dnia i wszystko odbywa się mniej więcej o tej porze, dzięki temu mała jest grzeczna. Karmie nadal piersią plus słoiczki z zupkami i deserkami-mała wcina aż jej się uszy trzęsą! A pozatym jest najsłodsza, najcudowniejsza i najpiekniejsza!!!!Kocham ją ponad wszystko! Co do mieszkania to na razie nie szukamy, bo musimy sprzedać najpierw działkę, a na rynku nieruchomości niestety zastój:( W poniedziałek za to kupujemy samochód bo z Natalką nie mieścimy się w Micrze;) no a pozatym bez klimy z małym dzieckiem nie da się wyrobić-wyjmuję małą z samochody całą spoconą... Juz nie mogę doczekać się kolejnych topikowych dzieciaczków, bo wszystkie się doczekamy i musicie baby w to wierzyć! I jak najbardziej przekształcimy topik w ciążowy a potem w macierzyński! Ściskam was wszystkie! Muszę uciekać kąpać małą. Buziaki 102! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam i nadrobiłam:) a propos dyskusji na temat cc czy natura - nie wiem, ale chyba skłaniałabym się do cc. Miałam też laparo i cięcia nieco większe niż 1cm, bo przy okazji się mięśniaków w ten sposób pozbyłam, ale te wszystkie rany i szwy były do zniesienia. Za to jakoś czułabym się pewniej. Moja bratowa miała cc - bardzo szybko doszła do siebie, a cięcie ma małe i takie, że i w bikini nie będzie tego widać. Za to maluch urodził się bez problemu, bez wysiłku, główka od razu była śliczna i okrąglutka. Był owinięty pępowiną - przy porodzie naturalnym różnie mogło by się to skończyć - znajomej córa się w ten sposób mocno poddusiła - a tak to go odmotali z tego i spokój. Bratowa mówi, że kolejny poród tylko cc - leżała, napatrzyła się i nasłuchała jak wygląda naturalny (po wszystkim też rana i szwy do wygojenia) i uważa, że skoro coś można ułatwić sobie i dziecku to należy to wykorzystać. Zresztą ja uważam podobnie;) Ale oczywiście będę śledziła Wasze kolejne relacje z porodów i nie wykluczam zmiany zdania. Póki co - na obu topikach urodziło się \"nam\";) już kilkoro dzieci i jakby nie było bardziej zadowolone z przebiegu są mamy po cc... Z Czech z kliniki odpowiedzi nie dostałam - pewnie nawet się nie wysilili, żeby spróbować zrozumieć to o co ich pytałam - ale im nie odpuszczę - po niedzieli \"replay\" i kolejny mail:P Jeżeli chodzi o przekazywanie brzuszków, to przy takim stanie obu tabelek chciałam zauważyć, że część z nas ma okazję załapania się nawet na podwójne szczęście:P Ani - nie wygłupiaj się;) - wracaj do tabelki i głowa do góry! Póki jest nadzieja, to nie ma się co dołować, tylko wierzyć w rychły sukces:) Słoneczko - Tobie oczywiście gratuluję 🌻 - takie posty jak Twój zawsze dają jakiś łut nadziei:) milla - wszystkiego najlepszejszego ;) na nowej drodze życia:) __000000___00000 _00000000_0000000 _0000000000000000 __00000000000000 ____00000000000 _______00000 _________0 ________*__000000___00000 _______*__00000000_0000000 ______*___0000000000000000 ______*____00000000000000 _______*_____00000000000 ________*_______00000 _________*________0 _000000___00000___* 00000000_0000000___* 0000000000000000____* _00000000000000_____* ___00000000000_____* ______00000_______* ________0________* ________*__000000___00000 _______*__00000000_0000000 ______*___0000000000000000 ______*____00000000000000 ______*______00000000000 _______*________00000 ________*_________ Buziaki dla całej reszty 😘😘😘 - zmykam do wyrka, bo jutro niestety do roboty 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega3- hmmmm zapisze sie zapisze ale zanim potwierdze to troche czasu ulynie u mnie jak podejzewam to okolo 4 tydz dopiero a tu w Anglii do lekarza jak sie idzie kiedy sie podejzewa ciaze nie jest leciutko zapisuja na specjalistyczne badania dopiero okolo 10 tyg wczesniej mozna pomarzyc oni nazywaja to okresem przejsciowym poprostu jazda bez trzymanki ale damy rade ja i malenstwo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Omega - cóż za porządki :P Popieram w całej rozciągłości :) Rany jak nas mało w tej tabelce zostało :( Ale w sumie to dobrze bo w końcu każdej się kiedyś uda i jakoś pospadamy w dół. Milka - zwróć uwagę, ze zostałaś w tabelce :) Masz jedyną niepowtarzalna szansę żeby do nas wrócić :D Słoneczko - wielkie gratulacje :D:D ❤️❤️❤️ Malolepsza - ja mam nadzieję, że Tobie się w tym szpitalu nie będzie podobać i szybko do nas wrócisz. Milla - byłam dzisiaj z wami myślami o 13.30 :D trochę mi się zrymowało :P Jeszcze raz wszystkiego najlepszego 👄 A może malutki kawałeczek tortu weselnego dla topikowych koleżanek został ;) :P Surfitka - normalnie nie wierzę, ze to już 36 tydzień????? ZA dwa tygodnie będzie to już w pełni donoszona ciąża :D:D Apropos ten sprzęt do pomiarów miednicy u ciężarnych ma dwie nazwy albo goniomierz albo cyrkiel kabłąkowy ;) Voltare - jesteś jak na najlepszej drodze do maleństwa - u Malolepszej też się od królika zaczęło :D ;) Telesforka - oj z tymi naszymi nastojami to różnie bywa, fakt pierwsze dwa tygodnie cyklu są znacznie bardziej emocjonujące :D A może los Cię miło zaskoczy? W końcu ostatnio w drodze do BS widziałam 4 bociany w locie a staraczek po porządkach zostało generalnie 4 bo Milka nas porzuciła wiec za karę jest w kolejce rezerwowej :P 4 bociany + 4 staraczki powinno = się 4 bobasy :D:D Bo ja za ciążę wielopłodową w sensie 4 maluchów na raz to dziękuję ;) Podobno od przybytku głowa nie boli ale już taka pazerna nie jestem podzielę się z koleżankami :D:D:D Po jednym będzie akurat ;) Fasolka - mój ostatni elaborat jak sie podzieli na trzy dni nieobecności to średnia będzie całkiem przyzwoita :D Mimi - mam nadzieję, że uda się szybko sprzedać działkę za dobre pieniądze i zrealizować plany mieszkaniowe. Wrzuć jakieś aktualne zdjęcie Natalki na bobasy bo ostanie jest z lutego a od tego czasu już na pewno sporo podrosła :D Mężatka - dziecko samo zdecyduje jak przyjdzie na świat. Najważniejsze aby całe, zdrowe i krzyczące :D:D Aisza - jak Ci idzie picie wody? Moja siostra była dzisiaj na pierwszej ciążowej wizycie. Serduszko bije, maleństwo rośnie i oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×