Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Malolepsza, no to duuuzo zdrowka i szybkiego, bezbolesnego porodu z okazji studniowki :D:D:D:D A dla Marceli prezenicik w nastepnym poscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.toocutebabygifts.com/rocking-horse-girl-bgc.html http://www.kohls.com/kohlsStore/baby/apparelnewborns/girlsapparel/dresses.jsp?ENDECA_SEARCH_INPUT%3C%3ENe=&ENDECA_SEARCH_INPUT%3C%3ENo=24&ENDECA_SEARCH_INPUT%3C%3ENs=&ENDECA_SEARCH_INPUT%3C%3ENtt=&ENDECA_SEARCH_INPUT%3C%3Erecs=12&ENDECA_SEARCH_INPUT%3C%3EN=4294958892&ENDECA_SEARCH_INPUT%3C%3Etype=2&FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374752673205&bmForm=guided_nav_search&bmFormID=1211127813398&bmUID=1211127813398 http://www.kohls.com/kohlsStore/baby/babygear/bouncersinfantseats/PRD~183946/FisherPrice+Soothing+Motions+Glider.jsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi____dziekuje👄cudenka:D musze chyba jednak sie troche przejsc, o zgrozo cos mi sie wydaje ze znowu mi brzuch rosnie, bo ciagnie na calej lini:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myslisz ze przestanie rosnac? Ja tez tak myslam na poczatku osmego miesiaca, ze juz wiekszy nie bedzie :P A tu zaskoczenie :P Idz na spacer, moze sie imprezka rozkreci jak dziewczyny wpadna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don_kichotka
Hej! Dawnooooooooooo tu nie byłam. Długo nie mieliśmy w domu netu i odpukać - może się już nie powiesi. Mam dużo do nadrobienia w czytaniu,co tam u Was. Pobieżnie przeleciałam - aż do ostatniej tabelki - i widzę dużo dobrych zjawisk. Super! U mnie bez zmian. Stety niestety - nie wiadomo. Ma dość tabsów - zmieniłam gina w styczniu - i ciągle robimy badania - teraz tępiliśmy jakieś bakterie (progesteron potęgował u mnie stany zapalne - nie do wytrzymania) - w tym tygodniu testuję chlamydie. Podobno też mogą przeszkadzać. Zobaczymy. Większym problemem jest faktycznie Pan M. - jego libido jest bliskie 0. I jak tu coś zrobić, jak chłopa nie można zagonić.... No ale uszy do góry - robi się ciepło, to może zrobi się i romantycznie.... Słońca u Was dużo.Wspaniale. Małolepsza - będzie dziewczynka?! Superowo! Muszę sobie doczytać, co tam u Was wszystkich w "międzyczasie". CAŁUSY MOKRUŚKIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mogę wrócić tęskno mi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - widzisz jaki efekt mogą przynieść malutki porządki w naszej tabelce :P Zguby się nam poodnajdywały ;) Ani77, Don-kichotka - witamy ponownie na topiku :D Dobrze, ze wracacie. Ani - jaki plany na przyszłość, ustaliliście coś z M? Malolepsza - pewnie, ze fajnie ale w dużym jak to określiła Surfitka \'kulturalnym\" mieście jest znacznie więcej możliwości wyboru - aż trudno się zdecydować. Bo nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale do znanego dużego muzeum bilety są drogie. Jak idzie jedna osoba to jest to do przełknięcia ale jak w grę wchodzi rodzina to już gorzej. Dwa lata temu zwiedzałam zamek w Pszczynie i bilet do części pomieszczeń zamkowych kosztował 12 zł a gdzie reszta, gdzie wystawy czasowe. Nie mówię już o wejściówkach na Wawel, na Zamek w Malborku czy do Wieliczki. Jak się chce zwiedzić wszystko to można z torbami pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - dokładnie tak jak piszesz - myśmy kilka lat temu wybrali się na taką rodzinną wycieczkę Kraków i okolice i zahaczyliśmy przy okazji o Wieliczkę, a tam już wówczas bilet na dół kosztował 26zł/os. A myśmy byli w 6 osób - masakra! Kraków to również oddzielna bajka - człowiek chciałby być na bieżąco z historią;) a tutaj wypadało by na jej poznanie wydać przynajmniej tyle co na pół zagranicznego wyjazdu:P Ani77 - o jak miło!:D Sama widzisz, że dezercja na dłużej to niewypał:D Donkichotka - Ciebie również miło widzieć z powrotem:) Malolepsza - specjalne studniówkowe głaskanko 🖐️ dla Marcelinki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybliżam tablekę dla dezerterek:P:P:P Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................37....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................31 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................29...... ....(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................26......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .25.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................18....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Agness28.........30.........................18.......... ........????..19.10.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Ani, DonKichotka - miejsce dla was zawsze jest:D:D:D w[pisujcie się na nowo:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie porannie🌼 Ani____zdawaj szybko relacje jakie podejcte decyzje, super,ze jestes z powrotem, na pewno potzrebowalas troche czasu zeby ochlonac👄 Don__kichotka____najwazniejsze to dzialac i isc do przodu, fajnie,ze sie odezwalas, mam nadzieje,ze juz nie znikniesz na tak dlugo👄dwa razy albo trzy razy sie potwierdzilo,ze dziewczynka, wiec chyba Marcela to nie bedzie Marceli.....sprzedaje w jej imieniu kopniaczka dla ciebie za udany powrot:D Surfi____jak mi jeszcze brzuchal urosnie, to dopiero bedzie ze mnie kuleczka:P dziekujemy za zyczenia studniowkowe, swlasnie idziemy sobie zrobic sniadanie i chyba na sile troche porzadkow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki 🌼 Jagody super sprawa z tymi muzeami :) :) aż ci zazdroszcze :) malolepsza zdjęcia rewelacja, wyglądasz kwitnąco, tylko pogratulować :) :) a i wszystkiego najwspanialszego i słodzidkiego z okazji studniówki to drobiazg dla córeczki :) http://www.wszystkodochrztu.pl/popup_image.php?pID=134 http://www.wszystkodochrztu.pl/popup_image.php?pID=166 http://www.quelle-international.com/pl/q4r/kinderweltspielwelt/spielsachen/frdiekleinen/plschtiere//m-88982/z-0/f-185676/index.html?nfh_action=zoom&EMBPERL_UID=:ae7768f115c7e3d7ef9200acc665f5c1 voltare ale historia :) naprawde nie znasz dnia ani godziny ;) ;) don_kichotka, ani, witajcie kochane co tam u was? wiecie co, musze kupić odkurzacz bo mój w sobote zrobił tylko buuu i zgasł i za nic w świecie nie mogłam paskudnika przywołać do porządku!!!! zbuntował się chyba na amen, bo nawet mój Krystian nie mógł sobie z uparciuchem dać rady!!! więc miałam przymusowe loty na miotle :P :P :P zaraz będe buszować w necie za nowym, ale jestem zdecydowana na zelmera dla brzuchatek obowiązkowo głaszczemy brzuszki, dla staraczek wysyłam dzisiaj fluidki, coś czuje, że dzisiaj napewno dadzą efekty, bo dzisiaj jest dzień DOBREGO UCZYNKU więc łapcie ****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** buziaczki dla całej reszty 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................37....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................31 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................29...... ....(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................26......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .25.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................18....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................17...Helen ka/Kuba.02.11.08 Agness28.........30.........................18.......... ........????..19.10.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje, przepraszam że tak długo nie pisałam ale dużo się działo. najpierw ślub:OMEGA - dziekuję Tobie i Kasi - zobacz efekty! http://picasaweb.google.pl/kgapsj Potem komunia Agatki mojej córeczki, potem tysiące spraw do nadgonienia w pracy a teraz ----zwolenienie lekarskie do końca maja---- Kochane, boli mnie brzuch, nospa forte 2 razy dziennie a i tak boli. Dlatego muszę się oszczędzać. To dopiero 17 tydzień....a ja wiecie i balkonik chciałam ukwiecić i piknik zrobić...to mnie połamało. W pracy mega młyn a ja sie odłączyłam...tylko teoretycznie bo w domu siedzę przy kompie kilka godzin dziennie. I tak cudna pogoda za oknem a ja już jestem mężatką od tygodnia Buziaki! Pozdrowienia dla każdej z osobna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane babole padam na pysk moje malenstwo tak sie dzis meczylo w nocy a my z nim ze szok! co prawda tylko do 2:30 bo pozniej spal do 7 rano no ale.... teraz tez taki nie swoj - zabki nareszcie moge zwalic na zabki ;) mimi kochana, ty jestes laska jak nie wiem co, nie wydaje mi sie zeby twoj szukal sobie \"wrazen\" majac takie kobiety u boku! mysle jak dziewczyny ze moze ma jakis mini kryzys, co prawda rozumiem twoje zachowanie bo tez bym pewnie cos tam podejrzewala...moj jest nadzwyczaj aktywny:P:P ciagle nadrabiamy zaleglosci z okresu ciazy, wtedy to ja musialam sie domagac:P:P ale teraz ....:D wczoraj polatalam sobie z siostra po sklepach, moj z malym, wieczorem zabralam sie za robienie zrazow i znow on z malym, tak mu dal popalic przez pare h, ze postanowil chodz troche wczesniej wracac z pracy zeby mi pomoc, no zobaczymy, szczerze watpie:P ale zawsze mam sie czego przyczepic, bo sam tak postanowil:P lece po kawe bo zaraz padne, napisze pozniej, buziolki i dzieki za mile slowa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj działo sie u Was wiedzę :) Miałam dać znać wieczorkiem ale dopadła mnie migrena i cały wieczorek miałam do bani :( ... Mimi głowa do góry wszystko się poukłada...🌼 Z facetamt tak już jest... Mój np od pory jak dowiedzieliśmy się o dzidzi unikał pieszczot, raz drugi trzeci w koncu mało co sie nie poryczałam i pytam co sie dzieje... A on na to że się boi aby dzidzi krzywdy nie zrobić... Poruszyliśmy temat przytulanek u pani doktor :) i już spokojniejszy. Czasem dalikatne pieszczoszki mogą zdziałać cuda ;) ;) ;) Głowa do gory ze wszystkich sytuacji jest wyjście :) Voltare-też by mi ciśnienie skoczyło ;) Jagoda-nocne zwiedzanie hoo hoo coś wspaniałego tak nacą spacerować po muzeach :) Małolepsza- trzymaj sie skarbeczku i dobrego samopoczucia z okazji studniówki ❤️ ❤️ ❤️ Surfii- wspaniałe cudeńka powklejałaś, rozkleić się można :) :) Całuski i pogłaszcz brzusio do ciotki :) Witam owieczki Don kichotka i Ani 🌼 Milla fotki cudne :) Wszystkiego NAJ NAJ 🌼 Buziaki dla wszystkich niewymienionych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam tylko dodac ze u mnie pogoda do bani ;( co prawda JESZCZE nie pada... ale wiele nie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla - po prostu pieknie wyglądałaś i to tylko i wyłacznie TWOJA ZASŁUGA!!!!! - jesteście śliczną parą:D:D:D:D:D zdjęcia są urocze:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ;) wpadłam do brata na komp i akurat wolne...poczytałam was trochę i proszę tylko człowiek wyjedzie na wieś a tu dezerterki wracają, i nowy dzidziuś jest na topiku ;) Agnes__nie znamy się ale moje gratulacje i nie wiem jakim cudem ten sam termin mamy więc dzieczyny widzicie na pażdziernik beda 2 brzuszki do przechwycenia :) zmieniam tabelke Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................37....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................31 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................29...... ....(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................26......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .25.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................19....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................17...Helen ka/Kuba.02.11.08 Agness28.........30.........................18.......... ........????..19.10.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 powiedzcie mi jak rozpoznać piersze ruchy dziecka? bo jasię boję że one bedą a ja nie poznam ;( - wg. lekarza mam je poczuć w pierszym tygodniu czerwca, ale przecież ono już się tam ładnierusza może uda mi się je rozpoznaćwczesniej..... no i wracamy do was w sobotę :) buziaczki dla każdej z was....👄 👄 przepraszam, że nie wymieniam każdej z osobna, ale muszę jużzwolnić komp. bratu i isc do domu ulepić sobie kopytka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolko nie znamy się ale się poznamy !!! W końcu łączy nas ten sam termin ;) heee heee ale fajowo się złorzyło !!!! Ja też jeszcze nie czuję ruchów czekamy cierpliwie :) Pozdrowionka dlą Ciebie i pogłaszcz brzusio do ciotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Milla, zdjecia ja z zurnala :) Uwazajcie na siebie i odpoczywaj ile mozesz :) Justynko, alez sie ten kawaler twoj zmienia :) Fajniutki bobasek, a oczka jak iskierki :P Agness i fasolka, wy juz w kazdym dniu mozecie poczuc dzidzie :) Ja w waszym czasie juz czasem wyczuwalam Ninke :) Alez to byla malenka rybka :D A teraz jak sie przeciagnie to az zasycze z bolu czasami ;) Malolepsza, no to uwierz na slowo - brzuchal jeszcze urosnie :D Pozdrawiam was serdecznie, u nas piekna pogoda. Wogole jakos pozytywnie jestem nastawiona, spodziewam sie w srode dobrych wiesci od gina..chociaz jeszcze nie wiem co lepsze - rodzic juz za 10 dni, czy spokojnie donosic do terminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
instaluję się znowu do tabelki: Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ani77.................31........................14.......................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................37....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................31 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................29...... ....(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................26......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .25.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................19....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................17...Helen ka/Kuba.02.11.08 Agness28.........30.........................18.......... ........????..19.10.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - nareszcie!!!!! fajnie, że wróciłaś:D:D:D:D:D:D:D A Milka dzisiaj gdzie?????????????????? Rybko - odezwij się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla - nie obraź się, ale przenoszę cię o jedną pozycję niżej, chodzi o kolejność wg daty porodu:):):) Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................37....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................31 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................29...... ....(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................26......(Marcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .25.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................19....Gabriel/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................18..................????..19.10.08 milla77............30.........................17.....Helenka/Kuba.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla____jestem oczarowana Twoja uroda, jestes wyjatkowo piekna kobieta, zdjecia sa super, odrazu mnie zastanowilo kto je robil, mam bliskiego kolege fotografa i jego syl odpowiadalby wlasnie takiemu typowi widzenia swiata:D Fasolka___mysle,ze bedziesz wiedziala ze to wlasnie sa ruchy,w moim przypadku na poczatku to byly pekajace banki mydlane a takiego prawdziwego robaka i kopniaczka poczulam na koncu 22 tc i tego juz naparwde nie mozna z niczym pomylic, teraz wlasnie czuje moja aktiv Marcele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla____jestem oczarowana Twoja uroda, jestes wyjatkowo piekna kobieta, zdjecia sa super, odrazu mnie zastanowilo kto je robil, mam bliskiego kolege fotografa i jego syl odpowiadalby wlasnie takiemu typowi widzenia swiata:D Fasolka___mysle,ze bedziesz wiedziala ze to wlasnie sa ruchy,w moim przypadku na poczatku to byly pekajace banki mydlane a takiego prawdziwego robaka i kopniaczka poczulam na koncu 22 tc i tego juz naparwde nie mozna z niczym pomylic, teraz wlasnie czuje moja aktiv Marcele:D Ani____kochana podziel sie swoimi planami, bedziemy trzymac kciuki👄 Monis__dziekujemy za prezenty👄 Justa___coz za zmiana, wiec jednak warto bylo,zeby sie M na wlasne oczy przekonal,ze zajecie sie malym to nie jest takie proste i super:D:D:D:D Surfi____na pewno jeszcze jeszcze urosnie:P, te ciagniecia sa teraz w okolicy mojej starej blizny po wyrostku, przyznaje,ze to jest dosc nieprzyjemne..... dla wszystkich po duzym👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla zdjęcia przepiękne, wyglądasz jak prawdziwa modelka!!! dzieci śliczne, mąż przystojny, rodzina jak z bajki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie po weekenddzie! Milla-dziewczyny juz pisaly ale powtorze-jestescie piekna rodzina-fakt zdjecia jak z zurnala i no i sliczna z Ciebie kobieta. Ani-witaj z powrotem. Mimi-hm...znowu powtarzam za kims ale wg mnie to zmeczenie i praca u Twojego meza.Nosek do gory-bedzie lepiej-wierze w to. Justyna-nie ma to jak doswiadczyc na wlasnej skorze takiego aktywnego maluszka-miejmy nadzieje ze Tatus lekcje na dluzej zapamieta i Ci pomoze jak obiecal. Malolepsza-nie smuc sie-nie zostalas sama-Marcelinka jest z Toba-spojrz jak wszystko w ciagu jednego roku moze sie zmienic i jak inaczej to wygladalo rok temu. Voltare-to szalej jak srodek cyklu-mam nadzieje ze w koncu opuscimy te zas.....na pierwsza tabelke;) Jagody-ciekawa rzecz z tym muzeum. Mezatka,Fasolka,Agness-poglaszcie brzusia. Dla topikowych babci pozdrowienia. A ja sie nie moge juz doczekac przyszlego weekendu-poniedzialek wolny-tu jest swieto-bedzie laba,tymczasem do szkoly marsz:( Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkich! Mam pytanie odnosnie zwolnienia! jak bylam w szpitalu to dziewczyny mowily o jakims zalatwianiu jakiegos zaswiadczenia do ZUS-u po 182 dniach(ze te 182 dni mozesz byc na zwolnieniu potem pracodawca ci wysyla jakis dokument i trzeba isc z nim do lekarza czy gdzies i zawiesc do ZUS-u bo w przeciwnym razie nie wyplacaja pieniedzy) ze to jest jakis zasilek rehabilitacyjny czy cos takiego?niewiem o tym dokladnie i dlatego sie Was pytam bo moze wy bedziecie wiedzialy.ja z mala to pamietam ze cos zalatwialam ale co dokladnie to niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×