Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Witajcie babolindy👄 Justa____alez kochanaja tam mogr urodziny ciagle obchodzic👄wiec spoznione zyczenia jak najbardziej tal❤️ Don___kichotka___wez mnie kobietko moja kochana nie strasz, bo jak rzeczywscie jak Marceli ogonek urosnie, to ja dziecka naparwde nie mam w co ubrac, wszystko babskie mam i chcoiaz rozwego jak na lekrastwo z daleka widac,ze to moda dziewczeca\":P:P:PFajnie ze nie masz tej chlamydii, no i owocnego cyklu z clo👄 Martunia____badania nie takie straszne, ja mysle,ze mysl o nich i tak gdzies juz w Twojej pieknej \"rudej\" Glowce zakielkowala, dlatego podejrzewam, ze predzej czy pozniej je zrobisz bo nie bedziesz mogla wytrzymac, ja osobobiscie popieram, zawsze lepiej predzej niz pozniej, jesli chodzi o faceta, kazdy ma jakiegos stracha, moj mial schize a wrecz pewnosc, ze nasze nie powoedzenia sa z jego winy, gdyz jako dorosly facet mial swinke, nie musze mowic jak sie bal jak szedl zbadac nasienie, a sie okazalao,ze ma takie wyniki,ze moglby byc ojcem calkiem sporego miasta.....prawda jest taka,ze przy badaniach facet to podstawa, od tego sie wlasnie zaczyna, potem sie juz meczy babe, w razie potzreby podpowiemy co trzeba zrobic a i wyniki odczytamy, na forum same specjalistki. W moim przypadku nosze pod sercem taki cud medycyny, dlatego uwazam ,ze zawsze jest jakies wyjscie a i mozliwosci jest sporo, dlatego uszy do gory, dajcie sobie jeszcze troche czasu, my bedziemy ten pierwszy cykl zaklinac, zeby byl mega szczesliwy❤️ Voltare_____kochana juz widze ich miny jak blysne na zebraniu:P:P:P:P Surfitka___jak po wizycie?????co powiedzielii????? Jagoda____wiem , jak sie mocno musialas wku.....😠tez dostaje bialej goraczki jak mi wetnie posta, bidulka Ryba___zlituj sie!!!!!! Ani____napiosz cos pozniej poczytasz Nelcia___dziekuje👄 to co jutro swietujemy corci urodziny, w koncu ona zmieni date w tabelce:P Milla____jak znajdziesz chwilke daj znac jak sie czuje swiezo upieczona mezatka:D Omega___jak zwykle na strazy porzadku👄 Betty___fakt im wczesniuej zalatwisz sprawe w zusie tym lepiej Agness___jeszcze troche i te dolegliwosci mina, mnie tez dusilo gdzies do 17 tc👄II trymestr jest super, naprawde:D Milka____zatopiona w lekturze?? Telesforka____zawsze zaczynam rano od Twojego raportu:D👄 Monios, Mezatka___🌼 Mimi____❤️ skopiowalam to co napisalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Ooooo matko,Aisza jak to strasznie zabrzmialo ze rozcielas sobie brzuch-mam nadzieje ze szybciutko Ci sie zagoi. Martunia-oj wiem przez co przechodzicie-ja z moim M wlaczylam o zrobienie badan dosc dlugo- i to nie dlatego ze nie chcial ale mysle ze obawial sie ze cos nie tak z nim i odkladal je.A ja balam sie ze jesli faktycznie to z jego strony jest problem to jak to wplynie na nasz zwiazek-balam sie jakiegos chorego pomyslu w stylu\"moze ktos inny da Ci dziecko skoro ja nie moge itd\"I na serio myslalam ze wole zeby to u mnie gdzies byl feler bo ja sobie z tym predzej poradze a meska duma to wiadomo ze latwa do urazenia...Koniec koncow wyszlo ze ma podwyzszone ph ale to wina infekcji,dostal antybiotyki i tyle.Mamy niby wyluzowac i dac sobie 3-4 miesiace i jak nie wyjdzie to mnie na tapete ale mysle ze wczesniej cos zaczne badac.Dziewczyny maja racje-najwazniejsze to zapomniec o pojeciu\"winy\" Surfitka-gdzies pominelam jaki wozeczek kupujecie w koncu-wrzcu linka. Betty-jak remoncik? Agness-ot uroki bycia w ciazy,ale nic to-pomysl o koncowej wygranej. Ani77-czytaj,czytaj a potem wracaj szybciutko. Voltare-sklepy z ciuszkami tez mnie nie doluja-jejku jakie to wszystko sliczne. Malolepsza-dzis troszke wczesniej pisze to nie wiem czy Ci na rano starczy:):):)A jakbys miala Marcelego -to coz....jemu chyba poczatkowo byloby wszystko jedno w co ubrany,najwyzej bys potem dziecku zdjec z najwczesniejszego dziecinstwa nie pokazywalo zeby mu sie swiadomosc plci nie zaburzyla:D Ja czekam na swoja @ ale cos mi robi psikusa i jeszcze sie nie pojawila choc powinna-no ale mamy dopiero polowe dnia to ma wciaz szanse-niestety czuje sie dokladnie jak kilka godzin przed @ wiec zero zludzen.Pogoda nawet niezla to i humor nienajgorszy-grunt ze zapowiadaja na weekend super aure to mozna cos bedzie pokombinowac-po glowie mi chodzi pierwszy w tym roku wypad nad ocean:)No ale na razie poki co mamy tydzien pracy wiec gonie do garczkow zeby moja szczescie z glodu nie przymarlo jak z pracy wroci a ja w szkole. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzatania troszke mam bo M musial skrobac sciany a ja zamiatalam te odpadki umylam podloge a M stwierdzil ze jeszcze zacznie sufit i znow nabrudzil.podloge juz zamiotlam i troche umylam bo w pokoju zostala jeszcze wersalka komputer i telewizor.potem zdjelam firanki a m pomogl mi zdjac zaslonki bo byly za daleko i musial wejsc na biurko.ja lubie remonty ale nie lubie na nie wydawac,a ze mamy bardzo sklromny budzet to bedzie i tak lepiej niz wczesniej. a tak to by nic nie bylo dzis robione bo caly dzien padal dzien a nie mamy samochodu i m musial jechac rowerem i czesc przywiezli ze skladu. ale ja nic nie naciskalam i sam pojechal a przy okazji troche mokry przyjechal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki uciekam do ginka, dam znac potem co i jak u nas. Chyba cos sie zaczelo bo mam dzis dosc regularne lekkie skurczyki :) Moze szyjka zaczela pracowac :) Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza- uwarzaj kochana bo do nieszczescia to niedaleko,wystarczy chwila.to tak jak ja ostatnio odwalilam jak sie poślizgnęłam. wczoraj ogladalam wozki i sie wwystraszylam bo nie moglam znalesc tego wózka co sonbie upatrzylismy ii troche zaczelam panikowac.ale jeszcze nie bedziemy kupowac bo niewiem jaki kolor wybrac http://allegro.pl/item362281378_super_ekskluzywny_wozek_safari_travel_gratis_.html a i przy nastepnej wyplacie bedziemy kupowac lozeczko ,ale i tu nie wiemy jaki wybrac wzor http://allegro.pl/item362785162_super_lozeczko_dobry_materac_posciel_54_wzory.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - pisz zaraz p powrocie i powodzenia :) a ja juz pokazywalam Wam co chcemy kupic ale pokazuje po raz kolejny a z 2 dni temu myslalam ze moja sunia bedzie sie szczenila zaprosilam ja do domu dalam jej taka duza miske poscielilam jej siedzialam przy niej a ta .... sie wyspala i poszla rano i do dnia dzisiejszego sobie lata.a tak chcialam byc przy porodzie nawet aparat naszykowalam -glupia co nie? ale jednego psiaka stracilam bo pieski byly za duze i jeden wylazl i nie oddychal i zrobilam mu sztuczne oddychanie ale to pomoglo tylko na chwile. potem widzialam przy nastepnym psiaku jak sie szczenila fajne przezycie,ale nie takie fajne jak nasze porody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cóż ja mogę pisać... ogólnie do dupy, po nieudanym IVF wróciłam do kawy i wina :) źle mi, smutno i tak jakoś nie umiem się odnaleźć. W lipcu startuję od początku, zmieniłam klinikę, lekarką mam taką ciepła i bardzo sensowną, więc liczę ze tym razem będę miała więcej szczęścia. Póki co mam wspaniałego męża i poza brakiem dzieci to na żadne inne braki narzekać nie mogę :) więc chyba nie jest najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani-jesli pasuje Ci lekarka to juz czesc sukcesu,patrz pozytywnie-kolejna szansa-jesli sama nie bedziesz wierzyc w sukces to Twoje cialo bezblednie to odczyta i nawet nie bedzie probowalo sie wysilic bo psyche ma ogromny wplyw-nosek do gory. Surfi-mam nadzieje ze wszystko ok,pisz po powrocie. Betty-niewazny rozmach,kazda zmiana w mieszkanku cieszy-a tym bardziej taka z ograniczonymi funduszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani77-wiem ze i Tobie/Wam sie uda jak i kazdej z Was w tej nieszczesnej tabelce.Ja niedawno tez tam bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego Wy jeszcze nie śpicie :) ?? znikam już czas najwyższy dobranocka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani-dla mnie stanowczo za wczesnie na spanko-dopiero przed 17-ta:):):)ale za to z Surfitka smacznie spimy jak Wy wstajecie do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka -szukalam i niewpisywalam sie do tabelki niezdazylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero niedawno wrocilam. U nas dobrze, skurcze wciaz sa, ale dosc lekkie. Mam sie nie przejmowac dopoki nie beda co 5 min, nie zaczne krwawic, albo nie odejda mi wody :P A tak od poczatku, te wlasnie nieszczesne wody wrocily do normy, lozysko tez ok, Nina wazy juz 3 kg. No i mam rozwarcie na 1 cm..a porod moze sie zaczac od teraz kiedykolwiek. Ciaza jest donoszona, dzidzia nie jest za duza, ani za mala. No i jestem umowiona do szpitala jakbym wczesniej nie urodzila na 15 czerwca na wywolywanie porodu. Gin bardzo zadowolony, ze mala juz gotowa, i ze nie jest za duza. No i ze zaczelo sie robic rozwarcie :) Zmykam, bo dosc zmeczona sie czuje..jednak to sa emocje i cos czuje ze Nina naprawde niedlugo pojawi sie na swiecie. Pewnie z poczatkiem czerwca..Malolepsza czarownico :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ przyszla-to tyle ze zludzen. Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................1-0?........ .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................37....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................32 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................29...... ....(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................27......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .25.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................19....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................19.......... ........????.19.10.08 milla77............30.........................17.....Hel enka/Kuba.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!:) Zapraszam na poranną kawkę;) Surfitka - oj córa widać daje Ci pierwsze znaki;) Jak fajnie! Mam nadzieję, że zdążysz nas przed szpitalem poinformować o godzinie \"zero\" ;) Wczoraj obejrzałam sobie jeszcze raz zdjęcia no fotosiku:D Czasem zastanawiam się jakie rysy twarzy będzie miało moje dziecko;) do kogo będzie podobne;) telesforka:( Ani - mam nadzieję, że tym razem kolejna próba okaże się bardziej owocna 🌻 Trzymam kciuki 😘 życzę Wam wszystkim miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje wiedzmy👄 Bardzo chetnie napilabym sie kawki, ale ze wzgledu na cisnienie sobie odpuszczam, jedyna rzecz jakiej mi brakuje to wlasnie takiej prawdziwej kawy po turecku z dwoch czubatych lyzeczek bez cukru i mleka, mniam:D Surfitka____a nie mowilam,ze sie zaczyna:D:D:D:D:D:D:Djak przestalam z Toba wczoraj rozmawiac to buch do ksiazki i to wlasnie jest wczesna faza, tak jak mowil gin prod wlasciwie mozliwy w kazdej chwili, a dziecko juz w pelni donoszone, ale cudownie, ja tam uwazam ze lepiej urodzic w 38 tc niz w 42, czekamy w takim razie z nieceirpliwoscia!!!![spalam z komorka przy uchu:P] Ani____wiem,ze swojego doswiadzceia,ze wsparcie meza to skarb, zwlaszcza jak sie czlowiek decyduje na program, ja naprawde mialam duzo szczescia,ze udalo sie za pierwszym razem, zwykle nie jest to takie oczywiste, jak wchodze na forum moich inictowek widze jak robia drugie podejscie, czasami trzecie, czego oczywscie ci nie zycze, tym razem z plusow, wiesz juz czego mozesz sie spodziewac, poza tym uwazam,ze poprzedni lekarz popelnil wiele bledow, bo jak cokolwiek mialo sie zagniezdzic w takim chudym endo, a na zwiekszenie endo w kazdym momencie sa przeciez leki, tymnbardziej mysle,ze ta druga proba bedzie udana, bo jestes calkiem zdrowa oprocz tych jajowodow wlasciwie nie ma problemu, wiec sa duze, ba, ogromne szanse na sukces, mam nadzieje,ze spadniesz do drugiej tabelki, bo teraz czas zaczac kompletowac dzieciaki na 2009 i jak w koncu cale to przedzskole sie porodzi, to sie spotkamy aby te sucesy siwetowac,trzymaj sie kochana, ja tam w ciebie wierze👄 Betty____nie przeginaj z tym remontem, na tym etapie trzeba juz sie zastanawiac co sie robi, mam na mysli dozowanie wysilku, to bardzo wazne, ja sobie zakupy io do samochocdu ze sklepu i do domu nosze na razty, naprawde trzeba dmuchac na zimne, takze ostroznie z ta szczotka. Voltare____podelektuj sie kawka w moim imieniu, mniam, mniam... wiecie jak ja sie cieszez,ze znowu sie toche ruszylo w pisaniu na topiku, moim zdaniem kazda zlapala kolejny oddech, i teraz bedzie lapac brzuchy, Surfitki juz do zlapania blisko:D:D:D:D Ryba____wzywam cie po raz ktrorys, bo podjade i dupsko przetrzepie, czy moze gdzies wyjechalas, o czym mi nie wiadomo???? milego dnia dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza______sto lat, duzo zdrowka, pieknego usmiechnietego synusia, radosci na co dzien, spelnienia marzen i samych tylko pozytywnych wydarzen👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Voltare - oj tak, ja poproszę kawkę :D oczywiście z mlekiem ;) Malolepsza - masz rację trafiło mnie coś wczoraj 😠 jak skopiuję posta to nie ma żadnego problemu z jego wysłaniem, a raz się rozpędzę to masz poszedł w eter :P:P Aisza - wszystkiego naj, najlepszego :D:D .......... * * * ........*.........* .....*...............* ...*....................* ..*......................* .*........................*.........*....* *.........................*...*..............* .*.........................*...................* ..*............. ♥♥♥___♥♥♥............* ...*......... ♥♥♥♥♥_♥♥♥♥♥........* .....*...... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥....* ........*........ ♥♥♥♥♥♥♥.....* ...........*......... ♥♥♥......* ...............*....... ♥......* ..................*.....♥...* .....................*..♥..* ......................* ♥ * ........................* ........................* ........................* ........................* ........................* ........................s ........................t ........................o ......................... .........................l .........................a .........................t .........................! .........................:D Surfitka - skoro wszystko idzie w dobrym kierunku to ja wyciągam ręce ;) może akurat złapię? Do mojej @ już blisko i jakby się tak zgrała z przyjściem Ninki na świat to kto wie może w końcu udałoby się spaść z tej przebrzydłej pierwszej tabelki :( Martunia - różne są teorie co do czasu starań, mój gin kazał się nam pokazać po pół roku bez efektów. Mi się to wydawało trochę na wyrost więc przeciągnęłam do 9 miesięcy bo po drodze były wakacje, urlop a to wiadomo sprzyja luzowi. Dzisiaj wiem, że miał racje gdybym zaczęła szukać przyczyny po pół roku dzisiaj byłabym o trzy miesiące do przodu, może nawet w ciąży? Ale nie ma co gdybym i szukać winnego to nie jest indywidualny problem, to dotyczy pary. Musicie spokojnie porozmawiać i postanowić co dalej w przeciwnym razie poczucie winy jednej czy drugiej strony może zniszczyć wszystko co do tej pory tak ciężko budowaliście. Świetnie, ze masz dziecko z pierwszego związku ale to chyba nie pomaga twojemu obecnemu partnerowi bo podświadomie zaczyna myśleć, że to tylko jego wina a tak jak sama powiedziałaś coś się mogło poprzestawiać. najlepiej sprawdzić i przestać żyć w domysłach :D Zobacz ile brzuszków do przejęcia się szykuje któryś musi być Twój :D Telesforka - brak mi słów :(Ale kiedyś w końcu się uda!I to jest chyba jedyna rzecz, która nie zniechęca mnie do dalszej walki. Betty - Malolepsza ma rację ostrożnie z tymi porządkami tym bardziej, ze miałaś problemy z ciśnieniem. Ani - pierwszy krok już zrobiłaś, zmieniłaś lekarza i klinikę teraz będzie już tylko lepiej. I jeżeli nie załapię się na brzuch Surfitki to też zaczynam w lipcu. Agness - bidulko, mam nadzieję, ze jak Cię dopadły te sensacje żołądkowe to byłaś przynajmniej w domu bo moja siostra to dopiero miała przeżycia. Jechała tramwajem do pracy i nagle zrobiło się jej strasznie niedobrze więc panika w oczach oby tylko dotrzeć do przystanku bo w przeciwnym razie trzeba będzie w torebkę wymiotować ;) Siłą woli udało sie dotrzeć do przystanku, motorniczy otworzył drzwi, pierwsze co zobaczyła przed sobą to żywopłot więc nie zastanawiając się wiele głowa w krzaki i ciąg dalszy wszyscy znają ;) Jak już pierwsze torsje minęły usłyszała za swoim plecami komentarz dwóch starszych pań stojących na przystanku - o taka młoda i tak się napiła, że wytrzymać nie mogła :P:P Ręce jej opadły ale nic nie tłumaczyła tylko zrobiła w tył zwrot oby jak najdalej od tego miejsca. Dziewczynki życzę Wszystkim miłego dnia, ja mam zamiar dzisiaj leniuchować ile się da👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak zwykle , moje dzieło się posypało :P artystki to ze mnie nigdy nie będzie ;) Aisza - ale zamiar był szczery, to tylko złośliwość losu. Fasolka - wracaj do nas bo jakoś już długo Cię nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda___ja sie pisze na to slodkie ciacho, mniamusnie wygląda:D:D:D skończyłam pisanie tych głupot , jestem nareszcie wolna, oltare jeszcze raz pokłony w Twoja strone robota poszła mi dzieki Tobie szybciej👄 dzisiaj dzień cos pochmurny,oj czas sie do mamci szykować, dzisiaj impreza z okazji moich urodzim i dziadka, mamy w jeden dzien, mam dzisiaj przyszykowała pyszności:D:D:D:D:D bede grzeszyć co nie miara, za trzy miechy juz tak nie pojem:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza-WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO I SPELNIENIA WSZYSTKICH MARZEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście i takie mądre wszystkie. :) Surfitka ale mnie nastraszyłaś że to już! Dbaj o siebie i oszczedzaj sie kobieto. A ja leniuch dopiero wstałam, hehe i czas zebrać się do przysłowiej kupy. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czarownice, ja na sek, dalej mnie chorobsko trzyma:O maly zakatarzony:( oby nie gorzej... malolepsza no to STO LAT STO LAT :D:D:D moze mi zaspiewasz juz z coreczka:P albo ona mi a ja jej;) aisza tobie rowniez najserdeczniejsze zyczonka🌻, spelnienia marzen!!! dzieki za komplementy dla mojego urwisa😘 witam diablice jagoda no zdolna z ciebie bestia, takie male bladki to nic, ja za chiny nawet tego serduszka czarnego nie zrobie:P buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza - ja również przyłączam się do życzeń:) Wszystkiego naj, naj, najlepszejszego i spełnienia wszyściuteńkich marzeń 🌻 ___________$$$__$_$$$$ ___________$$__$$_____$ __________$$$_$__$_____$ _________$$$$_____$$___$$$$$$ ________$$$$$______$$_$______$$ _______$$$$$_______$$________$ _______$$$$$_______$_______$ _______$$$$$$_____$_______$ ________$$$$$$____$______$ _________$$$$$$$$_______$ _$$$_________$$$$$$$_$$ $$$$$$_________$$$ $$$$$$$_________$ _$$$$$$_________$$ __$$$___$_______$$ __________$_____$ ______$$$$_$___$ ____$$$$$$__$_$$ ___$$$$$$$___$$ ___$$$$$______$ ___$$$________$ ___$__________$ ____________$_$ _____________$$ ______________$ ______________$ ______________$ jagoda - torcik mniamuśny!:D malinki z bitą śmietaną - miliard kalorii, ale pychotka!:D Właśnie uzmysłowiłam sobie że nie mam w domu niczego (poza tym tortem;) ) słodkiego 😭 Ciekawe, czy znajdę dzisiaj w pobliżu jakiś otwarty sklep:P martuniadiablica - \"do kupy\" to się zbierzesz jutro - dzisiaj jest święto, a w święto się leniuchuje na maxa!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza: W dniu urodzin zycze Ci aby kazdy dzien byl nie zapomniana przygoda i powodem do zadowolenia.Aby nigdy nie zabraklo Ci ciepla i milosci najwazniejszych osob w Twoim zyciu - tych ktorzy sa teraz i ktorzy beda...Powodzenia we wszystkim co robisz:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ale wam dobrze, macie znowu wolne :o A my mamy w poniedzialek !!!!! No i dobrze ze sie szykujecie, bo brzuchy zaraz sie posypia :) Jagoda, czy ja dobrze zrozumialam? W lipcu IUI czy IVF juz? Ani, bedzie dobrze, trzeba w to wierzyc. Voltare, no tak uroki zycia na wsi - wszystkie sklepy pozamykane o 5 i w swieta :) A jak to jak bedzie wygladalo twoje dziecko - bedzie sliczne na bank :) Wszystkie dzieci sa sliczne :) Justynka, zdrowia zycze. Malolepsza, baw sie dobrze :) Telesforka, masz ci los :(:(:( Betty, glaskanko po brzusiu. Martunia - odpoczywaj ile wlezie :) Pozdrawiam serdecznie, rowniez te co zamilkly ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, dziecko moje kochane - wszystkiego co najlepsze, szybkiego bezbolesnego porodu i zdrowego Bartusia (a może i Bartusicy:P), to dla Ciebie 🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×