Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Mężatka, po prostu ja też zastrajkuję!:P:P:P Odezwę się dopiero wtedy, jak wszystkie \"córeczki\" co do jednej, mnie wezwą!!!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje , ja już jestem! ależ dziś piękna pogoda się szykuje! Wymalowałam paznokcie na malinowy kolor i poprawiłam sobie humor. Otóż wczoraj nie weszłam w ciuchy które kupiłam na poczatku ciąży...i się spłakałam. Nei wiele myśląc pobiegłam do sklepu ciążowego ( modlę sie że po raz ostatni) i kupiłam 2 bluzeki , rybaczki i spódniczkę na ciepłe dni. Czuję się już bardzo ciążowa, i tak tez wyglądam. To dopiero piąty miesiąc a mam spory arbuzik. Ale to chyba dobrze , to znaczy że dzidzia rośnie. dzis wizyta kontrona u ginekologa, marze usłyszeć moje serduszko małe. I pewnie dostanę kolejne zwonienie lekarskie. a mój zespół w pracy szaleje w Pradze, na integracji którą dla nas zorganizowałam. Nie jest mi przykro, lubię siedzieć w domuku i się relaksować. Chyba nie chciałabym latać po miście i zwiedzać. fasolka gratuluję egzamsów! zuch dziewczyna ! W najbliższy weekend dzień dziecka także mam do kupienia zarezerwowane przez moje szkraby prezenty- hula hop, bluzka z bratz, samochód sterowany...ech cudownie być dzieckiem:-) Miłego letniego dnia babeczki! ps mam już 6 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i witam dzis bez problemow. wczoraj bojala mnie caly dzien glowa dzis tak troche i z przerwami. remont nadal w akcji. myslalam nad kupnem lezaczka http://allegro.pl/item371928167_fotelik_lezacek_r_baby_z_bujakiem_i_pluszakami.html ale praktyczniejsze bedzie chyba kupic fotelik samochodowy -mimo ze nie mamy samochodu zawsze sie przyda chocby do przywiezienia dzidziolka. http://allegro.pl/item373905581_fotelik_sam_cheerio_lux_0_13_kg_cena_hurt_zabacz.html lub http://allegro.pl/item372359160_fotelik_kolyska_lezaczek_nosidelko_od_e_kids.html cos takiego ale jeszcze zobaczymy jaki. do konca jeszcze 3 miesiace i 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie gaduly:P Melduje sie tylko i lece sie polozyc, dopiero wrocilam od gina, mam sie oszczedzac, [w sumie nie wiem jak mozna bardziej]bo szyjka macicy sie skrocila, na szczescie jest zamknieta, za dwa tyg kontrola, musze troche polezakowac, bo podroz w korkach w ten upal to srednia przyjemnosc:P milego dnia moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chyba tez zastrajkuje..tylko ze jak sie przestane odzywac bedziecie myslec ze juz urodzilam :P A to nie takie proste :P Omego, to ja juz wzywam !!! Pisz, pisz i jeszcze raz pisz...Jak z samochodem? Malolepsza, uwazaj na siebie i Marcelinke. I lez skoro kazali a nie imprezuj ;) Milla, i tak napewno slicznie wygladasz..ja sobie kupilam za duze ubrania - przyszlosciowo :P i juz 9 -ty meisiac i nie doroslam do nich i chodze w luznych troche :P Na szczescie juz niedlugo :) Bettym fajne takie uniwersalne rzeczy. Napewno taki fotelik sie przyda :) Do mnie w koncu dotarl fotelik wczoraj - zakonczylam kupowanie wyprawki :D:D:D Mezatka, a to super ze juz konczysz szkole :) Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznę od najważniejszego a CDN za moment bo w jednym poście się nie zmieszczę. Ręce normalnie opadają :O W tym cyklu @ się spóźniła 6 dni !!!!!!!!! żarty sobie ze mnie zrobiła, zero jakichkolwiek objawów na @ aż do wczorajszego bólu głowy i dzisiaj rano - stęskniona paskuda się znalazła :( Czyto nie jest jawne prześladowanie mojej osoby????? Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17.......................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................1-0?........ .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................38....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................33 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................31...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................28......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................28......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .26.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................20....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................20...Rafał, Roksana...19.10.08 milla77............30.......................18....Helenk a/Maciuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CD ;) Ja Wam postrajkuję !!!!! a Wy w szkole pracujecie czy co? Bo ostatnio to nauczyciele się zbuntowali :P Omega - nie daj się prosić i nie opuszczaj dziatek w niedoli 😭 Surfitka - wychodzi jednak na to, ze mam dziurawe ręce :( Ninka nie jest mi pisana ale może któraś ze staraczek się załapie, byłoby miło :D Malolepsza - no proszę najpierw babskie balety a teraz kłopoty, a tak poważnie leż kobieto bo co prawda brzuszek chętnie przejmę ale we właściwym czasie. Poza tym Marcela obiecywała mi ostatnio jak Ci składałam życzenia urodzinowe że będzie grzeczna i poczeka z przyjściem na świat na tatusia. Fasolka - dla wtajemniczonych taki naukowiec na wielu posadkach to w naszym żargonie kolejarz ;) Bo tylko jeździ z miejsca na miejsce. Agness - jak samopoczucie? Voltare - mam nadzieję,ze złość na kafe Ci przeszła i trochę z nami pogadasz? Ani - czekamy na szczegółowy raport z kliniki. Jak wrócisz melduj zaraz co i jak!! Słoneczko - to musi być niesamowite przeżycie pierwszy raz zobaczyć bijące serduszko swojej pociechy :D Telesforka - przeżywanie swoich smutków w samotności w cale nie pomaga :( wracaj do nas Milla - myślę, że takie zakupy ciążowe to jednak przyjemność co prawda pewnie każda z nas wolałaby kupować ciuszki niemowlęce ale od czegoś trzeba zacząć. Martunia - a Ciebie Milla gdzieś wygoniła w świat, ze zamilkłaś ? Moniś - nie ma się co dziwić, że Ci ciężko biegać i załatwiać wszystkie sprawy w końcu już zostało niewiele a jak wiadomo ostatni trymestr to dopiero sprawdzian naszej kondycji. I jak może udało się załatwić formalności z autem? Mimi, Justyna - pogoda cudowna to rozumiem, ze spędzacie czas z dzieciakami na dworze i bardzo słusznie :) Ale listę obecności proszę podpisać ;) Aisza - jak tam Twoje kostki, na dworze upal wiec pewnie nie jest za ciekawie :( Mężatka - no proszę jeszcze jedna studentka nam sie objawiła:) Nieźle się kamuflowałaś do tej pory :P Tylko się nie stresuj przed obroną wystarczy że sama komisja egzaminacyjna sie denerwuje żeby im studentka nie zasłabła albo nie daj Bóg nie zaczęła rodzić z wrażenia. Będzie fajnie zobaczysz. Betty - a czy te leżaczki są rozkładane na płasko bo noworodka nie będziesz mogła kłaść na półleżąco? Ryba____lufa, Milka, Nelcia - co u Was? Chwilowo się odmeldowuję i biegnę wypić jakąś herbatkę na tarasie, uwielbiam taka pogodę. Co prawda jak przyjdą prawdziwe upały to jeszcze mi bokiem wyjdzie ale na razie można sie nimi pocieszyć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody no wlasnie nie ma innych fotelikow dla noworodkow do samochodow. Mimo ze jest specjalna wkladka i tak nie wiem jak to dziecko tam wsadzic.. a tu nie wolno w samochodzie miec nic innego niz fotelik, nie uznaja zadnych koszykow czy gondoli. Kupowalam specjalnie dla malenstw. Podobno personel w szpitalu pomaga pierwszy raz :D I na to licze. A brzuszek czemu niby masz nie zlapac..moze owu bedzie akurat jak ja bede rodzic..kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody- Surfitka juz odpisalai mi sie wydaje ze one sa juz przystosowane dla noworodkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, faktycznie mało naskrobane na topiku, ale co się dziwić jak taka piękna pogoda za okienkiem.... :) jeśli chodzi o urząd to z pomocą przyszła moja mama, która jak się okazało ma tam znajomości, więc obyło się bez stania w kolejce, wiem, że to nie fer wobec innych, ale... ;) dziewczynki jutro zaczynam 32tydz, jak ten czas leci... malolepsza kochana odpoczywaj ile się da, masz teraz wszelkie prawo do nicnierobienia :) fasolka ciesze się, że tak ładnie idzie ci zdawanie :) omega nie strajkuj bo kto nas tu będzie do raportu przywoływał? milla ach te uroki ciąży... powiększający się rozmiar też ;) 🌼 buziaczki dla wszystkich, szczególnie niewymienionych 👄 👄 musze zmykać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez bym zapomniala dzis, ze pora na zmiany :D Zostalo dwa tygodnie... Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................1-0?........ .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................39....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................33 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................31...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................28......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................28......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .26.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................20....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................20...Rafał, Roksana...19.10.08 milla77............30.......................18....Helenk a/Maciuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja odswierzam tabelke Surfitka - Ty juz konczysz a ja Ci zazdroszcze Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................1-0?........ .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................39....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................33 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................31...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................28......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................28......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .27.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................20....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................20...Rafał, Roksana...19.10.08 milla77............30.......................18....Helenk a/Maciuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty, ty tez juz niedlugo bedziesz miala dzidzia po tej stronie :) Z tym, ze ta koncowka sie dluuuuzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, jagody - pamiętałaś :) wieści z kliniki takie: jajowody bez płynu, więc nie będzie mi potrzebna kolejna laparo uff....! więc już nieodwołalnie, podchodzę do następnego IVF ( a tak naprawdę IMSI - bo ponoć mają lepsze rezultaty) w lipcu, tym razem długi protokół, więc transfer wypadnie na koniec sierpnia, więc nie czekam na wyniki od genetyka, więc najpierw dłuuugie wakacje a potem do boju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadziłam z ilością więc, więc kilka proszę wykreślić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty, ja sadze ze o 41 sie zalapie :P Ani, no to trzymamy kciuki..jednym slowem lapiesz brzuszek monis, mezatki, malolepszej lub betty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANI\= Surfitka Odda Ci szybciej niz ja zreszta szkoda czasu na czekanie ,brzuszek i tak bedzie niespodziewanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł!:) Wraca córka marnotrawna:P Jagoda - ja w życiu złości na kafe nie miałam tylko nie podoba mi się jak moje kolejne posty po kolei gdzieś przepadają :P A teraz na swoje wytłumaczenie mam tylko jedno - moje lenistwo ups... tzn chęć wypoczynku na łonie natury jest silniejsza niż chęć wypoczynku w czterech ścianach:P A chwaliłam się Wam, że będę miała hamaczek na ogrodzie?:P To się dopiero wybyczę!:P Omega - żadnych strajków, jak wszyscy zaczną strajkować, to w końcu kto tych strajkujących będzie do porządku przywoływał?:D Fasolka - gratuluję egzaminów 🌻🌻🌻 Surfitka - Ty też się nie waż zamilknąć - Ty teraz to powinnaś przynajmniej 2 razy dziennie chociaż jakąś parafkę wrzucić na topik, żebyśmy wiedziały, czy to już pora czy jeszcze nie na przekazywanie brzuchalka;) Chyba muszę kończyć, bo mężuś się drze, że się chce jeszcze dzisiaj do kompa załapać:( Pozdrawiam wszystkie niewymienione koleżanki , a dla wszystkich bez wyjątku po wielkim 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej I znów jestem na kafe pierwsza_jak zwykle czytam was i zajadam śniadanko :-) I znów mamy piękny dzionek, wcale sie nie dziwię, że jest mało wpisów, w taka piekną pogodę to nic tylko leżak i leżenie w cieniu - sama przyjemność Jagódka__tak jakoś wyszło, że nie pisałam, że chodzę do szkoły. A teraz moge się pochwalić, że juz kończę :p Trzymam cię za słowo, że na obronie będzie spoko, w końcu chyba nie chcą żebym im tam zaczęła rodzić :p Voltare__no hamaczek fajna rzecz :-) Ale zajrzyj na kafe jak juz go będziesz miała :-) Hamak nie ucieknie :-) Betty__ja tez myśłam o takim foteliku, według mnie fajna rzecz :-) Ani_bardzo się cieszę, że wszystko w porządku, w sierpniu są 3 brzuszki do oddania, także niczego się nie obawiaj, tym razem musi się udać :-) Surfitka__ale to zleciało, pamiętam jak mówiłaś, że jestes w ciąży a tu zostało 2 tygodnie do spotkania z maleństwem. Super, będzies mogła wyściskać już swoje maleństwo :-) Omega__kolejna córka wzywa do raportu :-) Miłego dzionka życze babolki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolpeszaa
Witajcie kobity🌼 Jagoda____lapiesz brzuch Surfi, a z tego co czytam Ani lapie moj:D:D:D:D:D Ani____super, teraz musi sie udac, jak zaczniesz od poczatku lipca to transfer moze nawet gdzies w polowie sierpnia, trzymam mocno kciuki Surfi____ninka jednak chce byc czerwcowka:D:D:D:D:Dobstawialam na niedziele, ale w sumie czy to wazne, juz takj niewiele zostalo:D:D:D Przepraszam,ze nie pisze do wszystkich, ale mam sopadek formy, cala noc mialam ciagnace pachwiny, zaczynam miec jakas schize przez co malo spalam, chyba musze troche wiecej w poziomie przebywac, bo moj rosnacy balonik nie ulatwia z tym cisnieniem owego ciezaru szyjce, mam nadzieje,ze na kontroli bedzie ok, ale to dopiero za dwa tygodnie, do tego czasu dmucham na zimne:D caluje Was wszystkie bez wyjatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry wszystkim. ja dopiero wstalam a jeszcze bym pospala ale prze ta moja mala glizde nie moglam bo od 7 rano mama wstalemy,potem z M wariowala lazila kolo mnie szelescila torebkami bo zabawke ubierala i wkolko gadala.jak miala wlaczone bajki to juz ciszej bylo . musze isc do sklepu zrobic zakupy isniadanie malej bo M nie robil ani jej ani sobie wiec musze zrobic calej rodzinie-M kosi trawe a jak skonczy to bedzie docieral sciany w pokoju.od ponad tygodnia robie dla niego sniadania i obiady i kolacje i kawe i td juz nawet kilka dni temu powiedzial ze moze ten pokoj robic i robic chocby dla tego jedzenia.-zawsze robil sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadło mi całego posta 😡😡😡😡 jak mi trochę złość przejdzie to postaram się odtworzyć elaborat. Gdyby któraś miała ochotę na młodą kapustkę to zapraszam a tym czasem porządki wzywają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! a jak któraś ma ochotę na obiadowego grilla to również zapraszam - zaraz wybywam "na zieloną trawkę" :D A tak w ogóle miłego słonecznego dnia i udanego wypoczynku!:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×