Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Fasolka81 -- ja sie na nia nie zloszcze tylko to juz jest meczace jak ona w kolko nawija o jednym.ja sie ciesze ze i ona sie cieszy i nie moze sie doczekac. co do twoich obiawow to masz takie same jak ja i kilka innych kobitek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - skoro znalazłaś informację w necie, ze takie objawy występują to dobry znak jednak jak się będzie nasilać to szybko do gina niech zobaczy o co chodzi??????? Betty - lepiej jak Asia się nie może doczekać niż miałaby być już teraz zazdrosna, ja swoje młodsze rodzeństwo za każdym razem chciałam oddać :P Taka była ze mnie siostra do dziś mi to wypominają ;) Mimi - wielka szkoda :( No ale brzuszków do przejęcia jest trochę więc się w końcu uda. Musisz niestety uzbroić się w cierpliwość z Natalka też nie było łatwo i pojawiała się w najmniej spodziewanym momencie. Zatem kochana myśl o pójściu do pracy, korzystaj z tego, ze możesz być z Natalką jeszcze w domu a dzidzia sie pojawi :D Odebrałam wyniki wg mnie rewelacja :D W morfologii wszystko w normie a przed ciążą różnie bywało :O Glukoza 81 jednostek, mocz też wzorcowy bez bakterii, leukocytów, glukozy czy innych niespodzianek :P Oby tak dalej :D Czekam na rodziców i nie mogę się doczekać bo mama obiecała mi zrobić buraczki. Czekam na nie jak narkoman na działkę :P:P:P Ja to mam zachcianki, zamiast słodyczy, coli itp cudów chodzą za mną buraczki, no i bez śliwek też sobie nie wyobrażam dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - zobacz jakie mamy skojarzenia, Ty pokuta jak narkoman a ja na głodzie :P:P Oj tam prywatne usg bardzo byłoby przydatne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - ja tam się na dobrowolnego narkomana nie nadaję, bo choćby mnie nie wiem jak skręcało, to w życiu bym sobie sama w żyłę nie dała:P Dzisiaj u mnie pobieranie krwi wyglądało tak - ja w lewej ręce nie mam żył w ogóle!:P, a prawa już posiniaczona i pokłuta, więc ja (głupia) do laborantki, niech próbuje w tą bez siniaków - próbowała - a jakże - kilka razy bez rezulatu 😡, po czym i tak wzięła z tej posiniaczonej :O Teraz już mam obie jednakowe:P a jak LH nie spadło wystarczająco to jutro powtórka z rozrywki:O Zaraz jadę po wyniki...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wpadam tylko powiedziec czesc:D na pewno nadrobie wszystkie zaleglosci, dziekuje Wam moje kochane,za wasze wsparcie i zainteresowanie, dziewczynki za smsy i tel......naprawde nie ma jak nasza kafeteryjna brac:):):):) wczoraj nam tfu tfu zoltaczka przeszla, nasza pszczolka mogla isc do domku, za to mnie chceli zatrzymac na obserwacji, ale ucieklam na wlasne zadanie, jeszcze jedna doba w szpitalu i dostalabym swira!! narazie odpoczywamy, dzisiaj w nocy tatus karmil dziunie ja tylko na szybko odciagalam mu mleczko....odsypiam te 10 dni:d montuje fotki na bobasach, teraz na szybko chociaz jedno http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ec35a77fb90cd4a8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo babolki!! widze ze Nelcia sie juz pochwalila jak wnusio ladnie przybiera na wadze wiec nie mam teraz o czym pisac :( nie no zartuje :P malutki glodomorek straszny wiec mleko -Bebilon 1 nie starcza na dlugo, do tego teraz doszla herbatka z kopru wloskiego i woda z glukoza wiec na okraglo biegam z butelkami :):) wczoraj bylismy w markecie na zakupkach z Nelcia no i tak sie Bartusiowi chcialo pic - o czym nas zawiadomil glosnym zawodzacym placzem :) ze musialam w markecie dac do picia herbatke :) dzisiaj maluch nie bardzo spi no ale po 15 przyjdzie M i mnie troche odciazy :) a i w ogole dziewczynki jutro Bartus konczy 4 tyg :):):) MALOLEPSZA malutka jest przesliczna dodaj wiecej zdjatek proooossszzeeee........ :) Fasolka takie bole krocza i pachwin miala od mniej wiecej 28 tc i meczyly mnie do konca...jak pytalam gina to powiedzial ze miednica sie rozszerza i wszystko sie rozluznia generalnie trzeba wytrzymac... Jagody spoznione ale szczere : 🌼W dniu Twojego Święta, dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości. Mało smutku oraz łez, pełni szczęścia - jeśli chcesz.🌼 dla pozostalych babolek buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza__piekna córcia 🌻 Jagody----no jak nie przestanie boleć a wręcz sie nasili (poczekam ze 2 dni) i pójdę do gina niech mnie obejrzy czy coś tam....ale może przestanie - jak długo leże to mniej boli potem .... Voltare----droga cierniami usłana wręcz - ale warta zachodu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Malolepsza - uroczy bobasek :) Aisza, swietnie, ze maly rosnie :) Jeszcze troche i \"przegoni\" Ninke :P Voltare, biedulko - wspolczuje. Z drugiej strony cel jest znany i wiadomo po co to wszystko :) Mimi, wkrotce @ sie nie pojawi. Jagody, bedzie dobrze 😘 Rybka, skoro krwawienie to lez, jak pisala Jagoda. Telesforka, mam nadzieje, ze uda sie przed IUI, albo za pierwszym razem w IUI :) Fasolka, tez mialam ten bol, z tym ze gdzies zaczelo sie kolo 34 tc. No a mala na swiat sie nie spieszyla. Mezatka, objawy porodu czasem sie dlugo utrzymuja, a czasem sie jedzie na porodowke w ten sam dzien. Roznie to z tym jest ;) Nalcia, omega 🌻 betty, corcia mysli, ze dzidzius to jak lalka. Mam nadzieje, ze bedzie ci pomocna w opiece nad Ala, zawsze to cos poda np. :) Pozdrawiam wszystkich i przepraszam jak kogos pominelam. Nina lezy mi na kolanach a ja jedna reka skrobie, bo cos corcia nie moze dospac..chociaz noc byla super :) Troche sie denerwuje wizyta, czy wszystko dobrze, bo czasem troche mnie tam ciagnie.. a najgorsze, ze zrobil mi sie hemoroid po tym parciu. :O Jeszcze raz buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis bedzie 2 dzien jak m wroci z pracy a tu nie ma obiadu! niech doceni to co ma bo jak zona zla to zle w domu! nie chce mi pomagac to trudno ja jeszcze troche i dam sobie rade ze wszystkim sama choc teraz sie przemecze ale w miare nie dzwigam nic ani takiech rzeczy.daje sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza---------Marcelka jest sliczna,niech sie zdrowo chowa i daj buziaka od \"babci\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Malolepsza__no córunia prześliczna, jak bedziesz mieć chwilkę czasu to podrzuć więcej fotek :-) Aisza__no niech Bartulek rosnie sobie zdrowo :-) Już z niego kawał mężczyzny :-) Surfi__hehe to mówisz, że Ninka pisze do nas razem z tobą :-) Dziewczynki boli mnie w dole brzucha po prawej stronie, normalnie jakbym miała kolkę, poszłam do sklepu i myślałam, że już nie doxczłapę do domu. Coś czuję że moje dziecko nie chce już siedzieć w brzuszku. Chyba że tak jak mówi Surfi---takie objawy moga trwać zanim zacznie się poród. a u mnie trwają już jakieś 4-5 dni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 no i sobie wykrakałam - LH mało spadło - jutro zastrzyk i powtórka badania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba granat-bez ,grafit-pistacja i tyciu mniej ale na koncu teen roz voltare-no coz mam ci powiedziec kolejna przeszkoda do pokonania.trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro będzie gorzej niż dzisiaj, bo dzisiaj to ja mogłam badanie zrobić na miejscu, a jutro muszę jechać ponad 80km:O U nas robią je tylko raz w tygodniu - właśnie w środy, obdzwoniłam wszystkie laboratoria naokoło i nie ma bata - muszę jechać jutro do kliniki:O Ale nic to - damy radę - cel uświęca środki:P Dobrze, że mam urlop - przynajmniej nikt nie musi "podziwiać" moich posiniaczonych łap:P malolepsza - pooglądałam sobie fotki na NK - tam przynajmniej jest co popodziwiać - masz śliczną córę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty_ mnie sie bodoba klor zielony ciemny z dodatkiem jasnego zielonego - ale to dla chłopca mojego :P a dla Alicji bym proponowała bordo z rózem :) ale to mooje typy tylko :) troszkę juz mniej mnie boli - wiec moze po prostu csie mały gdzies tam wepchnął - moze z upału mu sie daty pomieszały :P Voltare---dasz radę kochana - i jutro i pojutrze i kazdego dnia bo juz blisko jest celu !! Aisza ---ucałuj Bartusia w jego 4 tygodniowe swięto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki, na jutro mam termin a tu nic się nie dzieje, skurczy brak a rozwarcie tak jak było!! :( eeee pewno przenosze i wcale się nie ciesze, bo już wszystko przygotowane.. jak miał siedzieć to chciał wyleźć a teraz uparciuch nie ma zamiaru się ruszyć, buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gdzie się wszystkie podziałyście??? Moniś__widac towjemu maleństwu nie spieszy sie na ten świat. Obawiam się tego samego co ty czyli przenoszenia ciąży czego bym nie chciała, bo później na siłę wywoływać poród to nie powód do radości.Chciałabym tego uniknąć. A może ta cisza u ciebie to taka \"cisza przed burzą\" i nagle buuum i dzidzi się pojawi....tego ci życzę Ja od wczoraj (od tych bóli przypominających kolkę) mam spokój i nawet przespałam całą noc (nie licząc przerw na siku),więc też cisza. Ale ten upał jest nie do zniesienia, wczoraj dopiero ok.20 było można wyjść na dwór i dzisiaj to samo Odezwijcie się babolinki co z wami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem - cześć Wam! 🖐️ właśnie odebrałam wyniki - i d*pa - jutro znowu wycieczka na badania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×