Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Dziewczynki, czy któraś ma kontakt z Voltare? Dawno jej nie widziałam u nas... Betty - a ty nie przesadzaj:P:P:P, a co ja mam o sobie powiedzieć??????!!!!! ty świezo po porodzie, ja już 19 lat po, i wyglądam jak wyglądam:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pomysl jak bede wygladala w twoim wieku jak teraz tak okropnie wygladam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział, że wyglądasz okropnie???? Betty, ty uważaj!!!:P:P:P Okropnie to ja wyglądam, a ty wygladasz młodo, świeżo, a że troszkę ciałka - bez przesady - dojdziesz powoli do swojej wagi sprzed ciąży. Spokojnie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z przed ktorej ciazy? to juz przed Asia mi sie zaczelo zbierac i jeszcze wczesniej od 17 roku na hormonach i to do tego gratis kilogramy z biegiem lat to sie duzo nazbieralo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!! Betty--------żółta kartka dla ciebie znowu zapomniałaś o \"mamusi\"oj nieładnie:P:P:P Dziewczyny Bartuś jest wspaniały codziennie odwiedzi go jakaś \"ciocia\"to mały jest bardzo towarzyski uśmięchniety nic tylko do rany przyłożyć a póżniej to różnie bywa ale mimo wszystko jest to mały słodziak ten jego uśmiech i o wszystkim sie zapomina. Dzisiaj M. zafundował mi nowa komórke(chyba ma cos na sumieniu):D i od jutra mam lekcję obsługi a ze ja jestem bardzo kumata uczennica to chyba szybko sie nauczę:D:D:D:D Aisza juz po kolędzie Bartus był bardzo grzeczny i o mało by nie zasnął tak ksiadz ciekawie mówił :D:D:D. Jutro bedzie u mnie Aisza i Bartulek bedzie fajnie i wesoło. Mimi-------100Lat dla Natalki i duzego buziaka od e-babci 👄👄🌼🌼 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelcia ale o co chodzi? o fotki?jak tak to juz sle nie mam wszystkich z kafe i dlatego tak sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ze zostalas slonce pominieta jestes wyrozniona z iloscia fotek! juz poszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn jeszcze ida do Ciebie ale jestem ciezka i sie z tym wysylaniem jeszcze zejdzie! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babole! ja na sek doslownie! natalka serduszko duuuzo zdrowka i szczescia z okazji pierwszych urodzinek!!!!😘 jagoda ogladam - i tez oglada mi sie dobrze ale zarazem naleze do osob o ktorych pisalas bo troszke przegieli... wypowiedzialam sie tak : POLSKA EMIGRACJA A POLSKA EMIGRACJA 24 Listopad 2008 r., godz. 02:35 -------------------------------------------------------------------------------- Czesc, Do ogladania serialu namowili mnie znajomi, obejrzalam 6/13 odc i szczerze - jest w nim duzo z tutejszego zycia na starcie ale odnosze wrazenie ze to film w 80% o ludziach bez edukacji, bez ambicji, malo inteligentnych szukajacych czegokolwiek, zycia od wyplaty do wyplaty tyle ze w UK. Mieszkam w Londynie od 5lat i moglabym wiele opowiedziec, poczatki byly trudne ale tak jest w kazdym obcym dla nas kraju, cala reszta zalezy od nas - wystarcza checi, determinacja (w pozytywnym tego slowa znaczeniu), poczucie wlasnej wartosci! Ja tu jestem szczesliwa, zalozylam rodzine, urodzilam dziecko i wszystko sie uklada poniewaz mysle i staram sie aby tak bylo. Wyjazd do Londynu trzeba zaplanowac z glowa! Jezyk-kasa-flat to podstawa, jak ktos sie porywa z motyka na slonce jak serialowa Asia to nie ma co liczyc na sentymenty i tak jej sie jakos na bank ulozy a wiekszosci by sie jednak nie udalo! A pozniej sie slyszy ze kradniemy, pijemy, spimy gdzie popadnie, mieszkamy po 15 osob na flacie, jestesmy chamskimi rasistami. Sorry od kogo to zalezy??? Nikt nie pomysli wczesniej jak moze byc ciezko tylko jak bedzie kolorowo, prawda jest taka ze moze dzieki okrutnosci w serialu co niektorzy sie ciut glebiej zastanowia bo ludzie z glowa na karku tak sie nie zachowuja. Mam nadzieje ze bedzie sezon 2 i pokaza calkowicie normalnych ludzi co nie znaczy nudnych, majacych wiele do powiedzenia o zyciu i doswiadczeniach w Londynie nie koniecznie zwiazanych z dragami, vodka i brakiem pracy. Poza tym nie wszyscy jednak wyjezdzaja jedynie w celach zarobkowych, troche za ogolnie nas potraktowali. Pozdrawiam wszystkich londynczykow - polakow, zrobcie wszystko aby godnie reprezentowac nasza Polandie, w tym kraju mozliwosci jest bardzo wiele i dacie rade tylko poprostu myslcie i zyjcie uczciwie!!! no i to by bylo tyle tak czulam to napisalam choc nie znam pewnych statystyk, czytajac wypowiedzi aktorow oni na kazdym kroku podkreslaja ze jest to jednak serial a nie dokument! sama osobiscie rozne rzeczy tu przezylam ale zachowania typu \"are you british\" bez przesady!!! ah kazdy ma jakies lepsze i gorsze doswiadczenia, np ciaza same wiecie i moze pamietacie jak narzekalam - teraz z perspektywy czasu balabym sie rodzic w pl bo tu jakby nie bylo dostalam epidural (znieczulenie w kregoslp) a w pl graniczy to z cudem badz kosztuje majatek a urodzenie 4050kg dzieciaka SN to jednak cos, choc z drugiej strony boimy sie poprostu tego co nieznane....ksiazke mozna by napisac! lece kochane, milego wieczoru! tzn dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ratujcie Nelcie od wczoraj nie dala znaku zycia -i po co ja jej te zdjecia wyslalam! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pogoda fatalna, leje i generalnie jest jakoś ponuro. Wstałam o 6 z bólem głowy i czuję się tak jak pijana :P Justyna - dlatego zapytałam o odczucia kogoś kto faktycznie jest na miejscu. Omega/Betty - czyżbyście startowały w konkursie na dużego człowieka i stąd ta licytacja, która większa ;) Nelcia - ja kto co M ma na sumieniu? Zwolnienie lekarskie i marudzenie :P Ryba__lufa - jak po wizycie? Miłego dnia Wszystkim życzę i idę poleżakowac bo nie nadaję się do niczego więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałabym o najważniejszym ;) staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33..........................20... . ....................... Ani77..................31..........................13... . ....................... Martuniadiablica.....32..........................9...... . . ..............28.12 A.N.N.A...............30.........................11..... ..................05.12 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Ryba_lufa........33............30............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............28...........(Michał)... ............09.03.09 Voltare..........31...............18.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Zaprzestałam starań z wiadomych względów Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008 Agness28.......Roxanka.....................3300......... .......21.10.2008 Fasolka 81......Gabryś......................3820................22.1 0.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tylko tak szybciorem, powiem w skrócie - wizyta u gina dzis była- wszystko ok , juz mam moja antykoncepcje, Omega - twój pomysł nadal w fazie przemyślenia jest ... zważyłam sie przy okazji bo w domu moim wagi nie mam niestety lub stety :P przez 6 tygodni straciłam 12 kg :) , waze teraz 60 - i jeszcze 10 kg mam do zrzucenia :( ...nie wiem jak ja tego dokonam ... uciekam bo Gabryś jakiś marudny jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody- tak troszke :P musialaby mi wyslac fotke to bym powiedziala kto WIEKSZY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, do lekarza idę na 13, za parę minut wychodzę. Jak już się doprowadziłam do wyjściowego wyglądu (a nie codzienne dresy) to od razu i kompa odpaliłam :) Dzięki za tabelkę. Spadam, bo jeszcze wlosy musze trochę podsuszyć. Pa, napisze po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja na sek bo mamy dzisiaj goscia! 13mies dziewczynke:) zostaje z nami na 5h:) zagladam bo wlasnie moje dzieciaki spia:) ale swietnie wygladaja i w szoku jestem ze tak zgodnie zasnely - roznica 5min! az nie do pomyslenia:D pozdrawiam was serdecznie! looknelam na tabelke i jestem w szoku z 25tyg gdzies mi zwialo!!!! mimi ja tez musze zmienic suwaczek ale jakos nie moge sie zabrac:P ryba na bank wszystko ok, podziel sie wiesciami! fasolka 12kg to wow!!! a waga 50 to malutko napewno az 10kg chcesz jeszcze schudnac? jagoda no opini pewnie tyle co londynczykow:D buuziole lece😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nadal mam leżeć. Szyjka się skraca nadal, ale rozwarcie póki co, na szczęście nie ma. Olo waży już 1,5 kilo :) To idę na swoje miejsce na kanapie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka---ja przed ciaża ważyłam 48 kg, wiec jak dojede teraz do 50 to bede happy :), poza tym ja przy moim wzroście 152 cm nie mogę wazyć wiecej - bo wygladam jak puplet wtedy, tak że te 10 musowo muszę żeby w miarę wygladać i czuć sie super... rybeczko --- to leż kochana...a Olo już kawął chłopa :D głaskanko dla niego Jagódka ---głaskanko dla Michałka właśnie mnie też już niepokoi i martwi nieobecność Voltarki :( :( Voltarko ---odezwij sie do nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwile,Betty---jestem a twoje fotki i tak nie dotarły. Dzisiaj cały dzien była Aisza z Bartusiem który był dzisiaj troche marudny nic mu nie pasowało mało spał mnie to wygląda na zęby ,no ale zobaczymy co bedzie dalej. ide spac bo jestem padnieta,jutro sie odezwie ale dopiero wieczorem jade do mojego małego mikołajka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. My dzis z Ninka po sprawdzaniu. Duzo opowiadac. W kazdym razie moj szkrab rosnie - wazy juz prawie 8 kg. No i trzecie szczepienia za nami. Musze z nia isc do innego lekarza bo temu nie ufam. Ale o tym kiedy indziej :( Malolepsza zaginela? Voltare, odezwij sie !!!! Rybka, lez kochana a Olo to juz niezly bobas :) Nelcia, milo, ze babcia pamieta o wnusiu :) Fasolka, ale ty pchelka jestes :) I jeszcze sie chce odchudzc..no z kosci na osci chyba ;) A potem to juz z osci na proch :P Betty, Omega to moze i ja sie dolacze do zawodow :P I pewnie jeszcze pare chetnych by sie znalazlo :P Justys, ja tam nie wiem o czym mowa :P Ale o emigracji duzo by opowiadac..ciekawe czy ta angielska rozni sie od tej amerykanskiej ? I czym ? :P Jagody? A Michas ile juz wazy ? Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem! Uprzejmie melduję, że żyję;) I z góry przepraszam za nieodzywanie się - w tygodniu po pracy jestem wypluta jak pies pluto:P w łóżku ląduję zwykle krótko po 20:00. Na dodatek w tym tygodniu zafudnowaliśmy sobie z K. kilka wycieczek po sklepach z artykułami dziecięcymi - zaczynamy robić pierwsze drobne zakupy - czysta przyjemność! Nie chcę zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę -zwłaszcza, że nie wiem czy będę do końca na chodzie - na koniec zostawię tylko te grubsze sprawy typu łóżeczko i wózek. Czytałam Was na bieżąco i jestem na bieżąco, tylko na pisanie sił nie starczało, zresztą po 8 godzinach kompa w pracy staram się go ograniczać przynajmniej w domu - dzisiaj postaram się wszystko nadrobić, ale najpierw uciekam troszkę posprzątać, póki mnie spanie nie łamie. Wpadłam się tylko zameldować, bo Malolepsza z samego rana smsem wezwała mnie do raportu (a widzę, że sama udziela się że hej!:P) Acha - nasz bąbel chyba zacznie niedługo dawać znać o sobie - od wczoraj wieczorem czuję takie lekkie łaskotanie i bulgoty, ale jeszcze słabiutkie i nawet nie jestem pewna czy to to;) Życzę wszystkim miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem , na moment! Mój szkrab rośnie ja raczej nie tyję ale też nie chudnę. Mam wilczy apetyt ciągle .On jest bardzo dużym łakomczuchem i zjada co 2 godziny więc i ja magazyny zapełniam. Od 2 tyg biorę cerazette i mam okres, fatalnie się czuję...mam nadzieję że przejdzie... Całuski dla Was wszystkich, obiecuję że w poniedziałek napisze więcej! buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ryba___lufa - cała ja znowu coś pokręciłam, byłam pewna ze wizytę masz w czwartek :( Z Olego już na prawdę spory chłopczyk, to że musisz leżeć na pewno nie napawa entuzjazmem ale z drugiej strony trzeba szukać pozytywów lepiej leżakować w domu niż w szpitalu. Tam to się dopiero człowiek może podłamać jak się mimo woli nasłucha opowieści z życia :O Surfitka - nie mam pojęcia ile Michał waży bo jak ostatnio byłam na wizycie to strasznie byłam przejęta tym twardnieniem brzucha i cała moja rozmowa z ginem toczyła się wokół tego :O a kolejną wizytę mam w przyszły piątek, mam nadzieję,z ę wiercipięta da się zmierzyć i będę wiedzieć coś więcej. Malolepsza - no pięknie innym to reprymendy dajesz a sama nie świecisz przykładem :P wracaj do nas. Voltare - no proszę zaczęło się szaleństwo zakupowe :P nie wytrzymałaś do momentu aż się dowiesz kto w brzuszku mieszka :D Przypominam,z e czekamy na fotki bez tego nie ma mowy o obstawianiu płci, w końcu nikt nie chce pójść z torbami jak tu tyle wydatków w okresie przedświątecznym ;) Fasolka - fakt, ze nie masz wagi w domu jest pozytywny, przynajmniej jak się zważysz raz na jakiś czas to widzisz różnicę a tak to pewnie stałabyś na wadze codziennie i niepotrzebnie się denerwowała. Milla - z tym apetytem to podobno tak jest jak się karmi :O miejmy nadzieję, ze do lata zapomnisz o nadprogramowych kilogramach. Aisza - pierwszy tydzień pracy za Tobą - gratulacje :D Jak palec? Mnie dzisiaj nad ranem obudził ból na wysokości prawej nerki :O nie mam pojęcia dlaczego ale obudziłam się leżąc na wznak, zwykle śpię na boku wiec pewnie sobie to miejsce nadusiłam???? Całe szczęście po zmianie pozycji przeszło ale robi się coraz ciekawiej ;) Miłej soboty Wszystkim życzę i mam nadzieję, ze Mikołaj bym szczodry przynajmniej dla maluchów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego z okazji Dnia św. Mikołaja.... jak pisałąm o mojej antykoncepcji to gin mi przepisał tabletki o nazwie \"AZALIA\" - sa to tabl. antykoncepcyjne dla kobbiet karmiązych piersią - (tak że jak widzicie nie tylko Cerazette istnieje na świecie) - Sa produkowane przez firmę Gedeon Richter, czyli ta samą firmę z której ja brałąm normalne tabl. anty. Jedno opakowanie Azalii kosztuje 28 zł. tak że Milla- jeśli bedziesz sie źle czuła po tych co masz wiedz że są inne również dla kobiet karmiących piersią, podejrzewam że są nowesze jeżeli chodzi o wejście na rynek dlatego tak mało osób o nich wie, a większość ginów z tego co sie orientuje to najchętniej by swim pacjentkom wciskali przez cały czas te same metody antykoncepcji. Kiedyś słyszłąm o takim ginie co to kazdej dziewczynie tez same tabletki anty przepisywał. :( no i wróce do siebie - wczoraj zaczełam brać Azalię - ma 28 tab. w opakowaniu i jak sie skonczą to mam nie robić przerwy tylko zacząć brać te swoje tabletki co zawsze brałam czyli Novinette....:D bede na bieżaco informować jak sie czuje po Azalii - żebyście wiedziały i miały porównanie z Cerazette. Bo z tego co słysze kazda sie źle czuje po Cerazette...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie mnie jeszcze??? Kurcze ostatnio miałam problemy z internetem, jak sie nie zawieszał to chodził jak muł, az w końcu przestał wogóle działać, więc zadzwoniłam po pomoc i tak juz mam internet. Mam internet i sporo do nadrobienia ale postaram sie nadrobic jak nie w weekend to w przyszłym tygodniu. Dziś Mikołaj więc pewnie dziadkowie wpadna do Kubusia :-) Jeden prezent już dostał :-) Przeczytałam wypowiedz Fasolki o tabletkach, ja jeszcze jak karmiłam małego to lekarz tez przepisał mi Azalię, ja dobrze się po nich czuję. Póki co juz nie karmie ale biorę je nadal (mam jeszcze recepty na 5 op.) . Moja @ gdzies przepadła dalej jej nie ma. Aż się wkurzyłam i zrobiłam test-negatywny :-) I juz wymysliłam tyle wytłumaczeń dlaczego jej nie ma że zgłupiałam całkiem i wybieram sie znów do lekarza, chyba pojadę w przyszły wtorek. Dobra dziewczynki biore sie za czytanie póki Kubus śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam, ale już nie dążę napisać więcej Sprawdzcie pocztę, wysłałam wam zdjęcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×