Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

jakoś tu tak cichutko... u mnie nic się nie dzieje :( w kwestii planu B niiiiic, czekam ale kłuję się do ostatnich mrozaczków i kończę przygodę in vitrovą niezależnie od wyniku :( .... chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Od wczoraj jestem ciocią :D Ostatecznie wszystko się dobrze skończyło tylko dlaczego dopiero po 30 godzinach. Mała dostała 10 punktów, ważyła 3800 i długa jest na 55 cm. Śmiejemy się, ze niezła z niej klucha :P:P Policzki jak u chomika, wałeczki - Michał przy niej to szczupak ;) W sumie gdyby nie szwagier to siostra jeszcze by rodziła, oxy dostała przy rozwarciu na 8 cm, a o ZZO to nawet mowy nie było, bo podobno to się na stole operacyjnym może skończyć, ręce opadają normalnie :( Niektórym to mózg powinni zoperować :O Zmykam bo na 11 mam wizytę z małym u ortopedy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i napisałam i mi zerzarło napiszę tak w skrócie Jagódka__dzięki za meila. I gratulacje ciociu ;-) Za bardzo nie ma kiedy pisać, załatwiam wszystko związane z moim planem A. Mało śpię, o jedzeniu nie wspomnę. Jednym słowem ledwo żyję, M dalej w delegacji na dodatek ta pogoda mnie tak wkurwia, juz nie miał kiedy spaść ten śnieg!!!! Wszystko pod górkę wczoraj gasili mi światło 4 razy, a ja na komputerze teraz siedzę non stop i piszę takie tam różne ważne rzeczy,to sie nazywa złośliwość rzeczy martwych napisze jak ochłonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda gratulacje:)) fajnie ze malutki bedzie mial sie z kim bawic:)) moj adrianek tez juz niedlugo bedzie mial:) siostra ma termin na 4 czerwca:)) buziole spiochy:)) lece sie dalej ogarniac, dzis juz czwartek a wtorek raniusienko lecimy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellow witajcie👄 nie miejcie za zle milczenia, rodzice wyjechali,M mial operacje na zatoki, teraz dochodzi do siebie w domu, wzielam urlop, ale naparwde mam pelne rece roboty, Marcelina to lobuz jakich malo, m slaby wiec jakbym miala dwojke w domu, moze wieczorem jakos wiecej sklece, caluje was mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem-spisek to spisek,ale żeby od razu wszystkie naraz??? Ja pracuje dalej, chociaz mam wrazenie,ze zaczynam sie cofac.....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Kochane! Wn tym tygodniu to na 100 % mam usprawiedliwenie ciagla gonitwa,troche pracy wiecej,a to szkola a to nerwy z wyplatami M i zanim sie obejrze juz tydzien mija i nic nienapisane. Bylam rano na monitoringu-w srode zakonczylam branie tabletek,dzis juz czuje brzuch jak na zblizajaca sie @ wiec pewnie za chwile bedzie( tu rozwiazuje sie moj dylemat czy endo bedzie"swieze"):):)No i mniej wiecej za jekies 2-3 tygodnie bedzie godzina"0" Pogoda tez niezaciekawa,deszcz,wiatr-narazie nie pada ale na wieczor zapowiadaja kolejna fale. Betty-no to dzielni jestescie z tymi remontami. Jagody-gratulacje ciociu.No i Michalek bedzie mial towarzystwo do zabawy. Mezatka no to trzymam kciuki za powodzenie w tym co planujesz. Ani-a moze to bedzie ten"zloty strzal"?Trzymam kciuki za nas obie. Rybka-daj znac co u Ciebie,jak sie czujesz?Jak wyniki? Voltare-jak samopoczucie? Malolepsza-no to szpital w domu-a chorego faceta licz za dwoje dzieci:);) Zmykam konczyc ciasto bo upieklam juz biszkopt a teraz dorobie do neigo mase cytrynowa. Pozdrowienia dla niewymienionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka no super!! widze ze idziecie do przodu jak burza :D:D no to czekamy te 2 tyg :D Malolepsza ojejku szkoda mi was ty zagoniona i jeszcze twoj biedny M trzymajcie sie cieplutko 👄 Justi no to super ze zostaniesz ciocia :D a kiedy bedzie siostrzyczka dla Adrianka? :P:P Mezatka no to trzymam kciuki zeby plan A wypalil :D:D:D uwierz w siebie a uda ci sie to planujesz zobaczysz :) Jagoda gratulacje dla ciebie i twojej dzielnej siostry! matko tyle godzin, bohaterka i tyle! Ani serce mi sie kraje jak czytam twoje posty, kurde ale to wszystko niesprawiedliwe jest i tyle...ale patrzac na dziewczyny na naszym topiku i ich walke zakonczona sukcesem to zaraz czlowiek nabiera nadziei !! i ty tez masz tak do tego podejsc !! Mimi czekamy na zdjecia tych 3 :D a mala to juz prawdziwa pannica :) Fasolka 👄 Omega👄 Betty no to teraz bedziesz miec szczerbaczka w domku jak ten zabek wyleci :D ja strasznie lubie jak dzieci jak im zebolkow brakuje bo uroczo to wyglada :D Voltare 👄 ja dzisiaj wczesniej wrocilam z uczelni, i taka wykamana jestem szczegolnie po 3 godz matmy, ale ten facet powalony jest ! nawet sobie nie wyobrazacie...dzisiaj prowadzilam seminarke no i zaliczylam na 5 :D:D od wtorku sie uczylam jak glupia ale widac efekt :D dziobak jestem :P:P kurde ale sie chwale ale nawet nei wiecie jak sie ciesze bo tak strasznie ciezko bylo mi wrocic na uczelnie ale to juz drugi zjazd i jest mi latwiej zaczynam sie przyzwyczajac chyba... mykam babki myciu spaciu bo jutro od 8 mam juz zajecia az do 21 ... :( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a raczej nadal hop hop aisza :) maly mi daje tak popalic ze szkoda gadac - bunt 2latka czy jakos tak to nazywaja...mimo iz jest przeslodki, przecudny i wogole to jak sie drze to az mi szklanki dzwonia - serio mowie i to kiedys bylo zabawne ale teraz juz nie jest...i to wcale, mnostwo rzeczy wywoluje krzykiem i zloscia, i madrala jak juz wrzask nie skutkuje przylazi, tuli sie i mowi przepraszam mamusia, kocham, anianek kocha.. i co mu zrobic? serce mieknie i tyle! wogole byscie nie uwierzyly jak on nawija i jakie slowa, sa tez niestety od nas podlapane te brzydkie i wszyscy zrozumieja bo on mowi mega wyraznie, takze nie wiem plan rodzenstwo jest nam dosc daleki... aisza serio podziwiam cie za wytrwalosc, wow 3h matmy to dla mnie juz chyba nie do przejscia...chociaz tez mysle zeby isc na zaoczne i dolozyc ten mgr do inz :) nie wiem czy dam rade...jak piszesz te calodzienne weekendowe zjazdy, praca, dom kurcze..choc pozniej jaka mega satysfakcja! a i brawo dla ciebie za 5teczke!!! telesforka no wow nawet jak mnie nie bedzie na kafe to bede myslec o tych waznych dla was dniach!!! ani dasz rade, dasz rade!!! bedzie w koncu dobrze! nad kazdym zaswieci sloneczko i pojawi sie promyczek!!! nie stresuj sie i mysl mega pozytywnie!!! mezatka nie poddawaj sie i nie wkurzaj, oby do przodu jak to krzynowek mowi:) czasem warto zrobic krok do tylu bo masz 2 do przodu :)) rybka jak tam??? malolepsza jak idzie prowadzenie domowego szpitala? mam nadzieje ze chorobska juz przeszly! maz mnie goni bo narozkladalam ciuchow wszedzie, staram sie pakowac ale nie chce mi sie i tak zrobilam przerwe na ploteczki:) ale coz czas leci wiec spadam bo do rana sie nie uporam:) pozdrawiam was wszystkie, postaram sie zajrzec przed wyjazdem😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tu ruch, że hej :P Aisza - ja uważam, że studia zaoczne mają poroniony system jeżeli chodzi o godziny zajęć. Jaka to efektywność nauki gdy siedzisz na zajęciach 10 godz a ktoś kto je prowadzi też od rana gada, gada i gada. Wszyscy są zmęczeni i generalnie chcą do domu ;) Ale niestety nie wszystko jest dane studiować dziennie i dobrze, ze są takie możliwości tylko czemu się człowiek tak umorduje przy tym ;) Telesforka - zaciskam kciuk i 👄 na szczęście. Malolepsza - oj to się Wam narobiło, obyśmy zdrowi byli. Justyna - niezła teraz z Ciebie podróżniczka, o rany jak ja nie lubię się pakować :O:O Mężatka - czuję się dokładnie tak samo, piszę i piszę a tu zamiast ubywać papierzysk to ich przybywa :O Ech oby tylko takie mieć problemy ;) Ani- to jednak tak całkiem nic się u Ciebie nie dzieje, może tym razem się uda to inv a jak się uda to omijaj szerokim łukiem szpital w Tychach. Mimi - jak nie piszesz to nie piszesz a jak wpadniesz to od razu z takimi wiadomościami - no proszę gonisz Omegę :D Omega - uważaj bo Twoja pozycja w kwestii wiadomej może ulec zagrożeniu ;) Dziewczynki słodkich snów Wam życzę i zmykam bo M wzywa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka śpiochy ;) Voltare - zapomniałam wczoraj zapytać wróciłaś już do pracy? Kto jest w tym czasie z Anią i jak ona to znosi? Miłego dnia Wam życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U nas jakoś leci. Do pracy wróciłam, wdrożyłam się na powrót w swoje obowiązki, Ania rośnie i jest coraz ładniejsza i radośniejsza i jakoś mija dzień za dniem. Przepraszam Was, że nie piszę, a teraz wysyłam jednego posta na oba topiki, ale mam mega doła - czuję się jakby waliło mi się życie. Nie chcę pisać o tym na forum:( Jest mi smutno i źle:( Jagoda zajrzyj na maila. Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - a cóż to za doły????? Pamietaj, nigdy nie jest tak źle, zeby nie mogło być gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Telesforka__trzymam mocno kciuki :-) Voltare__co masz za doły-związane z pójściem do pracy??, wszystko bedzie oki :-) Aisza__Ciebie to podziwiam za wytrwałość ale zarazem zazdroszczę, ja tez lubię jak coś się cały czas dzieje. Jagódka_ja tam papierki, mnie sie powoli zmiejszają :-) Tfu,tfu-co by nie zapeszyć.... A jak Michaś?? Justyna__spakowaś się wkońcu??? Fasolka__jak przygotowania do roczku Gabrysia?? Kończę na dziś bo mi już mózg paruje. Jutro jak dobrze pójdzie to mój plan A do końca tygodnia bedzie w pewnej (najważniejszej)części skończony :-) Ale póki co nie zapeszam, dam znac jutro Mój mały smyk nie daje mi spokojnie pracować,na szczęście od czasu do czasu wezma go dziadkowie i jakoś to idzie. Jest bardzo złośliwy, ma dużo złości w sobie, nie wiem czasem co mam z nim zrobić :-( Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi az sie boje jak moj bedzie mial bunt dwulatka :P dlaczego zawsze tak jest ze brzydkie slowa dzieci pierwsze podłapuja :P:P Jagody ja tez uwazam ze zaoczne sa chore! ja inzynierke robilam dzienna na polietchnice slaskiej, a teraz uzupelniam mgr po dwoch lata od zakonczenia inz, bo jak konczylam to byly mgr tylko diznne a ja juz pracowalam w obecnej firmi i szkoda mi bylo z tego zrezygnowac, wiec teraz jak otwarli zaoczne to sie zdecydowalam jakos przeboleje, ale piewszego stopnia nigdy bym nie robila inaczej niz dziennie :D Voltare dostalas maila ode mnie? no i mam nadzieje ze humor juz lepszy i ze jest ok :) Rybko jak wyniki? mam nadzieje ze dobrze ale prosze cie odezwij sie koniecznie bo wsystkie sie martwimy.... Omega co tam u ciebie ty pracusiu? :P Mezatka nie ma kochana czego zazdroscic ... chyba ze tej harowki... no i jak tam plan A???? u mnie jakos leci , regeneruje sily po tych zajeciach ostatnich a nastepne dopiero mam 6 list. we wtorek znowu mam jazdy na prawko bo 10.11 egzamin :/ no i tzreba jeszcze pojezdzic no i te parkowanie...ale jakos nie wierze ze zdam :(:( a tak bym potzrebowala to prawko no i sprawa jazdy na studia by sie rozwiazala nie musialabym wstawac o 4 rano zeby dojechac...no ale zludzen nie mam pewnei znowu nie zdam :( chodze nadal na te cwiczenia w pracy ale oprocz wzmocnienia miesni to nic sie nie dzieje wiec znalazlam silownie blisko mnie i nawet tania no i wykupie chyba karnet na caly listopad i zainwestuje w cwiczenia aerobowe gl rowerek i bieznie ktora uwielbiam :D i moze wtedy ta reszta brzuszka spadnie...bo niestety jak tak siedze na tylku to nic nie zdzialam :P:P no chyba ze dam sobie odessac co nieco :P:P:P:P mam jets cudowny i bardzo samodzielny jednak to ze chodze do pracy duzo robi ale to akurat jest plus dla mlodego :) zabki juz sie przebijaja no i zobaczymy kiedy juz tak an dobre sie pojawia :D teraz w listopadzie mamy ostatnie szczepienei a pozniej dopiero chyba jak bedzie mial 5 lat czy cos no zdecydowalismy ze po nowym roku zaszczepimy Bartka na meningokoki (do 2 lat mozna skutecznie) a jak skonczy 2 latak to na pneumokoki bo wtedy wystarczy jedna dawka...straszniensie boje tych paskudnych chorob ktore moga byc przez nie wywolane i jednak wole dmuchac na zimne... a wy szczepiliscie?? jak mis ie uda jakims cudem wrzucic te zdejcia od fotografa do kompa to wam wysle ale narzaie nie wiem jak bo to jets taki papier fotograficzny o takiej teksturze ze skany sa brzydkie i tak sie nie da a zdjecia sa swietne poprostu i chcialabym je wam pokazac :D buziaczki dla wszystkich szczegolnie tych niewymienionych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka jako pierwsza :) dziekujemy ci kochana potem wrzuce cos pysznego na kaffe --moze wiecej babolek sie zleci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka hejka!! Kochany Gabrysiu! wszystkiego dobrego z okazji pierwszych urodzinek ! rosnij zdrowo nam sloneczko!! sto lat sto lat 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Gabrysiu przyjmij życzenia od e-babci,wszystkiego naj naj najlepszego duzo uśmiechu rośnij zdrowo i samych pogodnych dni sto lat sto lat sto lat 👄🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, Nelcia- widac niedaleko pada jabłko od jabłoni :) tak samo zaczęłyscie słowa DO Gabrysia. a on dziś wielka marudda - nie wiem ale chyba mu jakiś ząb idzie...i taka beksa dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu-w Dniu 1-wszych Urodzin zycze Ci zdrowka,usmiechu na buziaczku,mnostwa prezentow i fantastycznych kolegow w piaskownicy❤️❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu Dzisiaj zrobisz pierwszy krok. Ooo! To właśnie minął rok! Coś już mówisz, papki zżerasz i swe ciotki poniewierasz, ryczysz, płaczesz, lamentujesz, śmiejesz się, bawisz i podskakujesz, masz kilka ząbków i jeden rok, właśnie zrobiłeś swój pierwszy krok. Wszystkiego zyczy Ninka z mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiowi w pierwszą rocznicę urodzin wszystkiego co najsłodsze życzy e-babcia Omega Przepraszam, że dopiero teraz, ale jestem w tzw. przelocie miedzy badaniami. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu - życzę Ci abyś przez calutkie swoje życie był dobrym i szczęśliwym człowiekiem. Buziaczki! 😘 Omega, Aisza - ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gabrysiu - wszystkiego najlepszego w dniu pierwszych urodzin, buziaki od e-cioci i e-kuzyna 👄 oraz malutki prezent dla nas ;) http://www.bajarka.pl/zasoby/images/big/41916602152KS.jpg Fasolka - jeszcze pamiętam tego smsa, że będzie cesarka, ech zleciało.... Czas biegnie jak szalony jeszcze niedawno Michaś był noworodkiem a tu proszę problemy brzuszkowe tfu, tfu odeszły w dal przyszła pora na ząbki itd. Teraz rozmawiam z moją siostrą i biedaczka się martwi bo brzuszek małą boli mi się to wydaje już takie odlegle :P:P A tu raptem minęło 7 miesięcy ;) a tak w ogóle to odszukałam tabelkę bo przecież teraz mamy w sumie trzy urodzinowe imprezy :D staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli_______________data @ Milka..................33..........................20... . .................... Martuniadiablica.....32.........................20..... . . .............05.08 A.N.N.A...............30.........................12..... ...............25.01 Marcelina ............25..........................22.................. ........ Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Ryba___lufa..............8.................6-8.04.10 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś ......................3440...............17.10.2008 Agness28.......Roxanka.....................3300......... .......21.10.2008 Fasolka 81......Gabryś......................3820................22.1 0.2008 Ryba__lufa.... Olgierd.......................3250................28.01.2009 Jagody..........Michał.......................3650....... ........07.03.2009 Voltare...........Ania........................4150...... ..........05.05.2009 Martunia - pisz jak na spowiedzi!!!! ucałowałaś urodzinowo Maciusia? Bo jeżeli tak i nam sklerotyczkom nie przypomniałaś to lanie Ci się należy a jeżeli jeszcze nie całowałaś (o ile Maciuś Ci pozwoli) to ucałuj go urodzinowo od nas. Milla - myślę, ze będzie nam dale zobaczyć cudne fotki z takiego uroczystego święta :D W końcu pierwsze urodziny obchodzi się tylko raz. Buziaki dla Maciusia 👄 Agness - i wczoraj były urodziny Roxany także kolejna feta ale jak przepadłaś tak nie dajesz znaku życia, szkoda :( Ryba__lufa - kochana odezwij się do nas bo na prawdę się martwimy jak nie chcesz na topiku to może dwa słówka na e-maila? Jak się ma Oluś? Voltare - jeżeli ten dół jest związany z powrotem do pracy to na pocieszenie Ci powiem, ze mi też było ciężko :O Ale cóż zrobić taki świat, że trzeba z czegoś żyć. W moim odczuciu takie maleństwo lepiej znosi rozłąkę z mamą niż jak jest trochę starsze. Marne to pocieszenie ale zawsze coś. Mężatka - to ja już wiem czemu tobie ubywa tych papierów one trafiają do mnie :P Normalnie czuję się zasypana papierzyskami a za chwilę będę żyć na dwa domy bo rodzice jadą do siostry zobaczyć wnusię to dopiero będzie się działo ;) prawdziwy potop makulatury :P Aisza - trochę więcej optymizmu w końcu uda się zdać to prawko, kurcze najgorzej że już by się przydało :O to dodatkowy stres. Co do szczepień to nie pomogę, też się wstrzymałam i ciągle rozważam kiedy to zrobić, różnie radzą sama nie wiem. Omega - mam nadzieję, że wyniki badań są po Twojej myśli. Malolepsza - u Was dalej szpital domowy? Jutro idziemy na ćwiczenia w ramach NFZ, jakieś dziecko zachorowało i wskoczyliśmy w kolejkę. Michał próbuje przyjąć pozycję do raczkowania ale kiepsko mu idzie, są problemy z koordynacją ;) jak podciągnie kolanka to głowa ciężka i nie jest się w stanie podnieść. Jak podniesie klatkę piersiową na wyprostowanych rączkach to znowu w pupie ołów :P Komedia ale próbuje zawzięcie. Czy Wasze maluchy miały problemy z jedzeniem zupek z większymi kawałkami? Te po 7 miesiącu nie są już taka papką i Michaś mi się dławi, 2 dni temu wszystko co zjadł, wróciło z powrotem. Daję mu powolutku a i tak ma momentami odruch wymiotny. Nie chcę mu rozdrabniać bardziej zupek bo to do niczego nie prowadzi, przecież musi się nauczyć jeść. Jestem trochę zaskoczona bo widzę jak gryzie chrupki zanim mu się rozpuszczą w buzi, ładnie też sobie radzi z owocami a tu klops :O Pozdrawiam serdecznie Wszystkie niewymienione i zmykam do papierzysk bo jeszcze duuuużo przede mną 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno czy korzystałyście ze śpiworków do wózka? zastawiam się nad zakupem i sama nie wiem. W sumie jeżeli przykryję Michasia kocykiem akrylowym i założę osłonkę z przodu to powinno wystarczyć, oczywiście od spodu też ma koc. Przecież jak będą duże mrozy to i tak spacery będą ograniczone czasowo wiec nie powinien zmarznąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×