Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

troche czasu przy zupce schodzi....ale warta gra swieczki.....pycha jest zupa...o wlasnie wlazl moj glodomor z ciachem,stawie sie pozniej,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli masz dzisiaj dzień \"dobroci dla bioder\" :D Ja miałam wczoraj a i jutro w pracy koleżanka ma imieniny. Zapowiedziała się ze śmietanowcem, który uwielbiam i jak tu się nie skusić. Tylko dlaczego człowiek się później dziwi, że ubranko się spiera :D:D:D i potrzebny jest większy rozmiar :( 😠 święte słowa co do tej metryki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyyyy, pomóżcieeee! testy pokazują ze owu bedzie- jak nie jutro to pojutrze, za to śluz- tragedia. mimo wiesiołka nie mam go prawie wcale, a juz na pewno nie płodny. tempka od początku cyklu leżała na 36,1-36,2, a dziś spadła do 35,6. to bedzie ta owu czy nie? kto się zna? i kiedy powinna mi tempka skoczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimonia – ja niestety nie czuję się na siłach aby odpowiedzieć na zadane pytanie. Myślę, że specjalistką od temperatury jest Malolepsza :D Natomiast co ma do owulacji wiesiołek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po tabsach tez nie mialam sluzu plodnego. poszlam do gina 12dc a on mnie bada i mowi o widze ladny plodny sluz...ja se mysle ale gdzie??? moze tez tak masz? ja moglam obserwowac tylko ten niepl. co do owu to czytalam tak: przed spodziewana owulacja na okolo 2-3 dni temp znacznie spada! wiec moze to racja! twoja spadla, testy pokazuja owu za 2dni..:D:D:D:D:D:D:D zabierajcie sie do dzialan;) przed owu wieksza szansa na dziewczynke;) szkoda ze ja nie wiem kiedy byla moja owu..hahaha a moze to i lepiej;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda:D wiesiolek to na sluz jest i jak masz plodny sluz to na ogol dni plodne i szanse na owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak z Wami rozmawiam to uświadamiam sobie, że w kwestiach planowania rodziny jestem zielona. Nigdy nie mierzyłam temperatury. Różnice w śluzie są dla mnie oczywiste – tak mi się przynajmniej wydaje. Poza tym dopiero tutaj dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak test owulacyjny. Rany tyle zamieszania wokół jajeczkowania :D O i jeszcze mi się zrymowało :D Dobrze, że na Was trafiłam to jest nadzieja, że moje wątpliwości będziecie w stanie łopatologicznie rozwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witaj Justyna :D To znaczy, ze wiesiołek ma sprzyjać owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Bogu ja ze śluzem nie mam problemu - jest książkowy. Przynajmniej tak uważam, trzeba byłoby to zweryfikować naocznie a to jak wiadomo nie jest proste jak się nie jest ginekologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jagoda 🌻, podobno te testy owu sa b.dobre, juz kilka osob i gin mi to mowili, tez mialam zamiar kupic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początek spróbuję bez tych pomocy. Chociaż tak się zastanawiam czy nie zacząć mierzyć temperatury. Z drugiej jednak strony obawiam się, ze zacznę świrować jak coś będzie nie po mojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyno, a to mnie pocieszyłaś z tą tempką!!! może faktycznie coś bedzie. jagody!! wiesiołek jest na lepszy śluz, ale u mnie na razie nie zadziałał. dziś kupiłam siemię lniane, podobno działa super na śluz( sam wygląda jak sluż :(), ale ledwo mi te gluty przeszły przez gardło, bleeee. a testy polecam na allegro kupować, najtaniej. ja za 10 szt zapłaciłam ok 20 zł. nie wiem czy dobrze pamietam, ale chyba kupowałam w sklepie starania.pl, ogłaszają sie na allegro. dzieki za szybką odpowiedz, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempke mierzylam przez 3 cykle, udalo sie w nie mierzonym;) tyle ze wiedzialam juz ze jak 34dc tempka byla 36.6 to @ gwarantowana w ciagu doby! no i wiedzialam ze te cykle mniej wiecej takie same sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia, ja dla zdrowia dodawalam siemie lniane do zup, wtedy go nie czujesz, nawet do takich \"kubkow\" np knorra. a mials ten monitoring cyklu? to powinno duzo powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie udało się w tym niemierzonym cyklu - czyli jeszcze raz powtarza sie zasada wyrzucić na luz :D A biorąc z Ciebie przykład termometr odkładam na półkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy przypadkiem ten wiesiołek i siemię nie działa jak placebo, czyli na naszą psychikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza jak poszła jeść ciasto tak przepadła, dobre muszą być te słodycze, zwłaszcza jeden słodki facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze! ludzie jakie ja byki robie! przymiotnik z nie osobna:O:O:O:O wybaczcie...NIEMIERZONA (JAKA) OH...spadam zrobic sobie gorace mleczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, nasza psycha rozne plata figle, o wiesiolku, tzn olejku z wiesiolka duzo czytalam ale sa tez jego przeciwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wkraczamy widze w ziololecznictwo.....:D:D:D:D u mnie z tym sluzem to roznie bywa,narazie nie zaprzatam sobie tym glowy,zobaczymy co jutro gin powie na temat owu...bo to bedzie 12dc...zobaczymy,:D:D:D tak juz na zapas krzycze na jajo....a nawet na oba,zeby mnie tym razem nie zawiodly,no i sie nie ustroily w zadne torby,jedna mi wystarczyla i mam nadzieje,ze zniknela..a kysz...torbo z jaja...haha,to takie zaklecie oprocz wrzasku stosuje:D ciacho pyszne bylo...z truskawkowa galaretka,moj biedny M,pojechal do cukierni,bo ode mnie nie moze sie doczekac wypieku a za slodkim wrecz przepada,ja jednak ze slodkosci to stawiam na dobry schabowy z kapucha,chociaz czasem i na dobre ciacho sie skusze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zawsze czegoś nowego można się na tym topiku dowiedzieć :D taki np. schabowy zaliczny jest do słodyczy :D Krzycz na to jajo - ostatnio rosło jak na drożdżach - czyli są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj męża na noc do pracy wysłałam i tak skaczę po necie. Trzeba korzystac z okazji pełnego dostępu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jagodko wydzieram sie na nie jak wariatka.....ale czy cos tym wrzaskiem osiagne,zobaczymy,dlatego rownolegle stosuje zaklecia,a niezla ze mnie czasem wiedzma,to moze to cos pomoze.... bylam dzisiaj u kumpeli,co jest e 9 tygodniu ciazy,Justyna juz rzucila troche bakterii,no ale ja jeszcze wrzuce takich polskich,angielski i polskie moze razem te wirusy cos zaradza i ta epidemia ciazy sie pojawi,narazie dwie zarazone i w tym miejscu👄 dla Malynki ********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* no a to wirusy dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po takiej ilości wirusów epidemia gwarantowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze całkiem niedawno komp był dla mnie jedynie maszyną do pisania. Ostanio jednak coraz więcej tu zaglądam i stąd ta rywalizacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez latam po stronkach,teraz buszuje po jastrzebiej gorze....babka mi dzisiaj rzucila temat na wypad nad morze polaczone z zarobkiem u niej w pensjonacie, no i mam zagadke co z tym fantem poczac....ech,morze ale i robota,a ja musze od tej roboty odpoczac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie możemy się wszystkie spotkać w jednym czasie na topiku :D Ja też będe uciekać bo mi sie oczy zaczynają kleić Słodkich snów, pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×