Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Czesc wszystkim!No komputer na chwile moj-mezus wyleguje sie w wannie wiec mam troche czasu bo u niego to trwa.Jagody u mnie sniegu ani widu ani slychu-pogoda super,piekne slonce,kolo -1st C tak wiec zyc nie umierac.Chyba zasypalo okolice NY z drugiej strony od Kanady bo w New Jersey nic nie ma,cos zapowiadaja na wtorek.MIelismy wybrac sie dzis na narty bo stoki sa nasniezane ale wstalismy za pozno i jakos nam sie odechcialo.Wlasnie wrocilam z zakupow-pare laszkow na ktore T mowi ze mi niepotrzebne bo i tak niedlugo pewnie sie rozrosne z wiadomego powodu:).Chcialabym podzielac jego optymizm-na razie usilnie pracujemy nad rozwojem rodziny. W drodze do centrum handlowego nie obylo sie oczywiscie bez scysji-na razie jedynym powodem sciec w naszym malzenstwie jest to ze maz kaze mi jechac jak najruchliwszymi autostradami a ja na nich nie czuje sie za pewnie-on twierdzi ze sa najbezpieczniejsze bo najprostsze a ja jakos nie do konca sie z nim zgadzam.Byc moze dlatego ze ich dobrze nie znam.Wszystkie te zjazdy,rozjazdy doprowadzaja mnie do pasji.On jest na tyle kochany ze kazdy moj atak zlosci i paniki przyjmuje ze stoickim spokojem a mnie potem jest glupio ze na niego sie wkurzalam bo przeciez chce dobrze dla mnie.No ale to silniejsze.Moja mama ktora jest u nas trzyma oczywiscie strone swojego zieciunia i to ja jestem ta\" niedobra\" choc moze i tak troche jest:)ale i tak mnie kocha. No ale sie rozpisalam.pozdrowienia dla Was wszystkich. lapie chetnie fluidki od Justyny-wieczorem staranek ciag dalszy-oby owocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telesforka owocnego starankowania...rzucam zaklecie na poczecie....awista,plemniora,adaptora,komora,zagniezdzora.....bec,hehehe.....no to pa,morfeusz juz wzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Malolepsza!-mam nadzieje ze wkrotce bede pokazowym egzemplarzem skutecznosci Twoich zaklec-nawet jesli nie w tym miesiacu to w ktoryms z nadchodzacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1981
Przyjaciólka oczywiście postawiła mnie na nogi! Zaczynam tydzień z nowymi pomysłami i znowym optymistycznym podejściem:):) Stwierdziłam, że takie zamartwianie się nic dobrego nie robi, a na pewno nie sprzyja rozmnażaniu;) Stwierdziłam, że jednak nie jadę na to usg-dam sobie na luz-może to ciągłe myślenie o ciążyźle wpływa, może psychicznie się blokuję? Nie wiem co myśleć, ale w tym cyklu nie badam się - zacznę od przyszłego. Malolepsz koniecznie daj wieści co u ciebie. Telesforka życzę ci z całego serca owocnych staranek. Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 MALOLEPSZA!!!!!!! Zrób jeszcze raz taki numer jak w niedziele to osobiście Ci nogi urwę przy same głowie :D To my się tutaj zamartwiamy a Ty na zakupy sobie w najlepsze idziesz ????????? Jednak miałam dobre przeczucie, że nie masz nad nami litości :) Justyna – widocznie należysz do tej grupy kobiet, które są bardzo czułe na zmiany w poziomie hormonów. Czasami jest tak, że zanim nie zacznie się zaokrąglać brzuszek to nikt nie domyśla odmiennego stanu. A u Ciebie wszystko wypisane jak na dłoni a raczej twarzy :D A z tymi przetłuszczającymi włosami to mnie zaskoczyłaś bo wydawało mi się, że właśnie w tym okresie włosy się nie przetłuszczają a rosną szybciej i mają „zdrowszy” wygląd. Ale jak widać od reguły jest wyjątek. Napisałaś, że mama przyjedzie do Ciebie na czas porodu czyli jak dobrze rozumiem postanowiliście zostać w UK. Zrobiłam dzisiaj na obiad pierś z kurczaka z pieczarkami wg Twojego przepisu. REWELACJA!!!!!! PALCE LIZAĆ. Dziewczyny jak nie macie na jutro pomysłu na obiad to radzę Wam wypróbować ten, szybciutko się robi a jak smakuje………….. No i mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę mogła skorzystać z waszych sprawdzonych przepisów :D Telesforka – nie wiem gdzie faktycznie spadł ten śnieg usłyszałam tylko, że okolice Nowego Yorku więc sobie resztę dobudowałam :D U mnie dzisiaj znowu mróz -5 a na dodatek wieje więc potęguje odczucie chłodu. Wszystko zasypane na biało – zima w pełni. W sumie to dobrze bo od dzisiaj u mnie ferie. Malynka – gdzie ty się kobieto podziewasz? Daj znać co u Ciebie i dzidzi. Mimi - nie ma jak rozsadna koleżanka :D Ty sie nie staraj o zajscie w ciażę, Ty tylko meżowi nie przeszkadaj :D Byłam dzisiaj na zakupach w sklepie z zabawkami. Mamy iść na zalegle odwiedziny do znajomych – chłopiec ma już pół roczku a my się jakoś nie możemy przybrać. Obłędu można dostać, gapiłam się i gapiłam na rożne zabawki, a najgorsze jest to, że nie mogłam za skarby świata się zdecydować co wybrać. W końcu wyszłam z trzema pluszakami :D Błękitnym słoniem z zabawnie zawiniętą trąbą. Klasycznym misiem – trochę przypomina mi mojego z okresu wczesnego dzieciństwa oraz pomarańczowym lwiątkiem, któremu coś w brzuszku grzechocze. Dokupię jeszcze tylko coś z ciuszków. Mąż się ze mnie śmieje, że dobrze, że na trzech pluszakach się skończyło bo w przeciwnym razie trzeba by ciężarówkę wynająć na te odwiedziny :D Ale jak mogłam ich nie kupić skoro one takie słodkie :D Zastanawiałam się nad zabawkami edukacyjnymi ale nie wiem co dziecko już ma a bez sensu jest się powtarzać. Uznałam wiec, że pluszaki będą w miarę bezpieczne. Czy lubicie grzane wino? Ja uwielbiam i wyobraźcie sobie, że dzisiaj w sklepie wpadła mi w oczy herbatka o znajomej nazwie ‘grzaniec’ firmy BIO-ACTIVE. Pięknie pachnie a jak smakuje. Niby zawiera alkohol ale w porównaniu z prawdziwym grzańcem to są to ilości śladowe. Pycha :D Niestety będę czasowo odcięta od kompa. Już dzisiaj maż go rozkręcił na czynniki pierwsze ale jakoś go ubłagałam, żebym mogła chociaż z internetu skorzystać. Teraz obok mnie leżą jakieś części i kable strach dotykać. Właśnie poszedł na noc do pracy wiec mogę trochę popisać ale w ciągu najbliższych dni niestety będę poza zasięgiem bo czeka nas generalna renowacja kompa. W piątek przyjedzie ‘moje dziecko\" wiec też będzie okupowało kompa a ja jak zwykle na końcu Malolepsza jak mąż udoskonalał kompa to przy okazji padło moje gg i nie mam Twojego numeru. Możesz wysłać mi na pocztę bo obwiam się, że w najbliższym czasie nie będę mogła nic go sobie zapisać ani wyeksportować na serwer. Pozdrawiam serdecznie 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko aż sie przestraszyłam ile mi wyszło tekstu w ostatnim poście :D ale to tak na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasta z makreli: makrela wędzona - duża 3 jajka ugotowane na twardo 2-3 cebule nie za duże majonez, musztarda, pieprz makrelę obrać ze skóry i ości, dodac jajka, cebulę (ja to wszystko wrzucam do malaksera), ale można ugnieśc widelcem, a cebulkę drobno posiekac, dodac majonez (nie za duzo, żeby nie rozrzedzić za bardzo - na 1 makrelę - 1-1,5 łyżki stołowej), musztardy do smaku i pieprzu tyle, ile kto lubi. I pasta gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no wlasnie tak jak omega napisala:D tyle ze ja daje 1 srednia cebulke starta na malych oczkach, 2 jajka na \"ledwo\" twardo i ugniatam widelcem;) zeby cos z rybki poczuc pod zebem:D mozna tak zrobic jaja faszerowane;) b. dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a kujciaka z pieczarami uwielbiam! i kocham go tez za szybkote robienia;) pisze z wyrka, muli mnie przeokrutnie... a i tak wyszlo, rodze w uk... po 1 mamy za duzo zaplanowane do maja, tzn teraz paryz, pozniej badania, pozniej hiszpania i znowu badania i juz chyba za pozno i za stresujaco by bylo pakowac manatki do kraju...moze w grudniu??? sama nie wiem:O ale mi zle...blee, chyba zaraz postaram sie zasnac, sen to dla mnie najlepsze lekarstwo. pozdrawiam was kobitki drogie! i sle xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1981
Jagódko dobrze powiedziałaś-nie będę przeszkadzać mężowi;) Ja dziś od rana latałam po urzędach i przeżywszy 26 lat cały czas nie mogę się nadziwić, czemu te baby są takie nie miłe...musiałam latać od pokoju do pokoju..echh... Dosyć tego narzekania, potem bobuszowałam po sklepach i kupiłam na wyprzedaży piekne buty-wiem, że nie powinnam ale nie mogłam się powstrzymać:):) Teraz biorę się za sprzątanie i gotowanie. Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wspieraczki🌼 zanim cokolwiek napisze co sie dzieje u mnie prosze,zeby zadna z czytajacych nie brala sobie tych moich problemow do siebie,chodzi mi glownie o dziewczyny,ktore do nas zagladaja a nie pisuja,bo o was moje kochane babolki to jestem spokojna❤️ kazdy przypadek jest indywidulany i jesli ktoras ma problem z zajsciem w ciaze to wcale to nie znaczy,ze musza byc jakies zaburzenia natury fizjologicznej, w wiekszosci to psycha:D ale do rzeczy..... sytuacja nie jest rozowa,ten piekny dorodny 26mm pecherz wzial i nie pekl nawet po zastrzyku z pregnylu,takze oszansy na ciaze nawet mowy nie ma,ale nawet nie w tym problem,chodzi o to,ze kolejna owu udana do polowy,znowu sie zrobil pecherz luteinowy,czyli taki ktoremu ani w glowie pekanie i uwalnianie komorki jajowej,problem polega wlasnie na tym,ze ta sytuacja sie powtarza....zastanawialismy sie z ginem o co w tym chodzi iprawdopodobnie jest za gruba otoczka bialawa i poprostu nawet po silnej stymulacji za silna,zeby moglo dojsc do pekniecia.....no a to juz maly dramat:( ustalilam z nim laparoskopie na czerwiec,musza mi dziury zrobic w tych jajach,bo zwykle zaklecia tu nic nie pomoga, do tego momentu dalej bedziemy sie obserwowac jak to przebiega i nie odpuszczam monitoringu...ale powiem wam,ze jakos powietrze ze mnie uszlo....wszystko znowu oddala sie w czasie w calych miesiacach.... no ale i tak nie mam na to wplywu.... jak to ja dzis polatam po necie i sobie o tym wszystkich poczytam i jak boga kocham trzasne w koncu ten doktorat z ginekologii:D pozdrawiam was mocno i caluje👄 odezwe sie w miedzyczasie jak sie ktoras pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem grzeje mnie juz zdrowo,zamiast sobie pospac znowu po necie latam.....ide sobie jeszcze oko potrenowac,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda podaj maila....to ci wysle, bo nigdzie go nie moge znalezc,pod nickiem nie ma......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po przerwie 🌻 Komp dalej rozgrzebany ale już można nawiązać kontakt z otoczeniem :) Malolepsza w zwiazku z moją fobią prywatności nie umieściłam pod nikiem e-maila ale już wysłalam swój numer gg na Twoją pocztę :D Jk czytam te Twoje wypowiedzi z dziedziny ginekologii to u mnie doktorat już masz :) Swoją drogą to nie tak trudno jest z nuk medycznych zrobić dr, wystarczy dobry przypadek trafić, który do tej pory nie był opisany w literaturze i można obronić tytuł dr n. med. Ale nie o tym chciałam pisać. Dlaczego umówiłaś się z ginem na ten zabieg dopiero na czerwiec? Nie można wcześniej, a może w grę wchodzi jeszcze jakieś leczenie farmakologiczne? Im bardziej sie zagłębiam wdany problem tym bardziej sobie uświadamiam jak mało wiem :( Mimi - widzę, że stosujesz znany od wieków sposób na poprawę nastroju - zakupy :D U mnie też się zawsze sprawdza ten sposób. Urzędnikami się nie przejmuj oni chyba przed podpisaniem umowy o pracę przechodzą test \"jak być nieuprzejmym w stosunku do klienta:D Nie wszyscy co prawda ale gro jeszcze wciąż żyje w starych czasach. Towarzystwo dzisiaj pewnie troszkę świętuje Walentynki :D Ja po powrocie z pracy musiałam postawić swojego męża do pionu ale poza tym jest miło i przyjemnie :D Miłego wieczoru :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1981
Witajcie Malolepsza głowa do góry wierzę, że wszystko będzie dobrze! Nie będę się wypowiadała na tematy ginekologiczne bo to ty jesteś dla nas największym autorytetem w tej dziedzinie:) Ja miałam jakiś rok temu torbiel na jajniku, ale na szczęście po @ sama się wchłonęła. Gin powiedział, że czasem ciałko żółte nie pęka i stąd ta torbiel. Bardzo dziękuję za link do stronki:) Dziś poleciałam do apteki i nakupowałam tych witamin i kwas foliowy i nawet termometr! NOWY CYKL NOWE STARANIA! Od przyszłego cyklu zaczynam mierzyć tempke - mam nadzieję, że w razie wątpliwości pomożecie mi?? Liczę zwłaszcza na Malolepsza-nasz autorytet! A może w tym cyklu się udało... Piersi mnie bolą tak jak nigdy, dosłownie nie mogę się do nich dotknąć i mam chyba podwyższoną temperaturę, muszę zmierzyć.. Nie chcę się nastawiać ale same wiecie jak to jest. Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie babolki!Malolepsza-nie za pozytywne wiesci ale moze to i lepiej wiedziec mniej wiecej co moze szwankowac i starac sie jakos to przeskoczyc niz bladzic po omacku i nie wiedziec o co w tym wszystkim chodzi.U mnie po starankach-mam nastawienie ze raczej w tym miesiacu nie poszlo ale co tam-za to bylo duzo przyjemnosci i radosci.POzostaje poczekac,nie przejac sie i od nowa ....Zawialo mi drogi-prace sobie dzis odpuscilam,siedze w domu i szperam po necie.Tu u nas szalenstwo walentynkowe-kazdy kazdemu daje kartki,czekoladki i co tam tylko ale w sumie tu to swieto sie narodzilo wiec jakos tak fajnie jest.Kartki sa dla wszystkich-babci,mam,mezow,corek itd-pelen odlot:)Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi - pewnie teraz zamiast śniadanka będziesz sobie serwowała porcję witaminek :) Bardzo dobrze tylko pamiętaj, że nie należy przesadać z witaminam rozpuszczalnymi w tłuszczach, bo czasmi ich nadmiar bywa gorszy niż niedobór. Obiecuję, że nie będę wiecej straszyć. Telesforka czyli zima jednak do Ciebie dotarła :D Justyna - co u Was, bo nie tylko mnie nie było ale i Ty gdzieś przemykasz. Te dojazdy nam Cię zabieraja, ja nie chcę żebyś jeździła do tej pracy 😭 Tym razem ja poszperam w necie może jeszcze któraś wpadnie tutaj na moment :D Aczkolwiek obwiam sie, że w tym dniu mam silną konkurencję w postacj bliskich Wam mężczyzn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1981
Jagódko mój bliski mężczyzna na noc w pracy, także jestem cała dla was;)! Dał mi piękny prezent walentynkowy w postaci boskiego przytulanka!!!!!!!!! Jagódko napisz coś więcej o tych witaminach Ile powinnam dziennie ich brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz jakieś łatwiejsze pytanie? To wszystko zalezy od diety jaka stosujesz (a raczej jej brak) i jak się te witaminy wchłaniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi przejżyj to co kupiłaś czy w składzie róznych preparatów nie powtarzają się te same witaminy. Jeżeli tak jest to z czegoś trzeba zrezygnować. Wiem, ze w składzie witamin dla cięzarnych jest kwas foliowy wiec wtedy już sie nie bierze go oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza chyba miałaś wolne przedpołudnie a teraz to pewnie firmę Ci przyjdzie zamknąć> No chyba że oddajesz sie innym przyjemnościom - to zmienia postać rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×