Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Voltare kochana__jak nie karmisz cyckiem to Azalia nie jest dla ciebie. ja brałam Azalię jak juz przestałam karmić cycem i miałam okres co 2-3 tygodnie i poszłam do gina i dopiero przepisał mi normalne tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, ta Azalia to niby skuteczna jest, ale totanie zaburz cykl. Ja natomiast po 2 ygodniach jej stosowania dostalam @, mimo ze jeszcze wciaz karmilam. I wtedy rzucilam cholerstwo. A zapomnialam wam napisac. W zwiazku z moimi wynikami z krwi musze odstawic tabsy. Wiec od dzis akurat tylko metformina, plus eurot..to na taczyce ( omega, betty jaka dawke macie?) I postanowilam sie nie zabezpieczac, co ma byc to bedzie :P Chociaz watpie by ciaza byla mozliwa. Ale jak leki mnie podreguluj to kto wie. Jagody, pelen szacuneczek dla Michasia :D Zuch chłopak. A do kotlowni to ja chodzic przy niej nie moge, bo stoi w drzwich i placze :"mama ziaziu", ze niby krzywde sobie zrobie ;) jak tam wejde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare__tak jak napisała Surfi-Azalia bardzo zaburza cykl, poza tym tak jak mówi, to tabletki dla karmiących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, Michas sam sie odzwyczai od jedzenia w nocy. Moja przestala jesc ok 5-6 m.z, ale o 6 rano na flache budzi sie do dzis..teraz ok, 5 po zmianie czasu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, zdrowej spokojnej ciazy...i po tej wysokosci betki sadze, ze jest tam co najmniej dwojeczka. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ WIDZE CZAROWNICE SIE ZEBRALY PRAWIE WSZYSTKIE:) OMEGO CO U FASOLKI-HMM JA TEZ WIEM ALE NIE ZOSTALAM UPOWAZNIONA BY RESZTE INFORMOWAC.SAMA WAM OPOWIE. U NAS BEZ ZMIAN- WSZYSTKO Z DNIA NA DZIEN.DZIECI ROSNA I PSOCA.JA CZEKAM NA @ OSTATNIO MIALAM 18 WIEC TERAZ KOLO 18-26 MOZE BYC A JA MAM PRZECZUCIE ZE BEDZIE NOWA CIAZA :) PRZEPRASZAM ZE NIE DO KAZDEJ ALE NATALKA MARUDNA I PLACZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TELESFORKA !!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!! BO TO O CIEBIE CHODZILO NIE -BRON BOZE O MNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - wielkie gratulacje ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ strasznie się cieszę :D:D:D Możecie sobie teraz wyobrazić jak jestem jutro przygotowana do zjeć :P:P:P A co tam raz się żyje Surfitka - a nie mógłby się już odzwyczaić ;) mamusi bardzo ułatwiłoby to życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się kolorowo zrobiło!:D telesforka, Jezu jak ja się cieszę!!! Gratuluję pesymistko! Będziesz mamą! Super! 🌻😘🌻😘🌻😘 Jagoda - Ania je o 5:30 (jak ja wstaję do pracy) mleczko potem ok 10:00 kaszkę, między 11-12 deserek owocowy, ok.14-15 zupkę, ok. 18-tej kaszkę i między 21-22 upomina się jeszcze "na półśpiocha" o jedzonko więc dostaje jeszcze mleczka, ale już mniej - jakieś 120-150ml i na tym śpi przeważnie do tej 5:30. Czasem zdarza się jej to picie w nocy. A jedzenie bardzo rzadko - no ale jak nie ma wyjścia i picie nie wystarcza, to dostaje małą flaszkę - nie będę jej przecież przekonywać, że nie dostanie, bo w książkach piszą inaczej. dziewczyny mi azalia jeszcze niczego nie zdążyła zaburzyć - ja po prostu jeszcze nie mam @. Ale czy przyjdzie, czy też nie - każda opcja mi odpowiada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - ty się przed ciążą tak nie broń bo los jest przekorny i M się synka doczeka :D Telesforka - teraz się dopiero zacznie :D M pewnie dumy, ze to jego kłucie i poświecenie sprawie ma tak piękny finał :D Teraz będziemy czekać na pierwszą fotkę małej Telesforki lub Teleforka a najlepiej parki od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi Nelcia napisala :):) o matko TELESFORKA super !!!!!!!!!!!!!!!!!kochana wszyscy sie cieszymy jak gluptasy jakies :):):):):):):):):):):):)bedziesz mama!!!! cudownie 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, no to czekamy..;) Ania je podobnie jak Nina w jej wieku :) JAgody, bo chloapki to glodomorki i musza sobie podjesc w nocy :P Nastepna rob Borowke ;), to bedziesz lepiej spac. Telesforka, nie ma za co dziekowac. Bylysmy, jestesmy i bedziemy tu dla siebie nawzajem. Widzisz, ze sie nastepna kolejka zaczya ustawiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas po staremu no i Bartek jak kazdy chlop jak chory to nie do zniesienia :P no ale jakos przezyjemy :P mykam bo cosik go tam slysze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny póki jestescie wszystkie to zapytam bo zapomniałam wczesniej: Czy oge wozic małego w foteliku samochodowym taki powyżej 11kg na przednim siedzeniu przodem do kierunku jazdy 9zaznaczam, ze nie mam poduszek powietrznych)?? Dzieki z góry za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś natomiast je tak 6-7 180 ml mleka 10-11 deserek, ostatnio się zbuntował i nie chce słoiczków więc sama tworzę np. z jabłek je tylko chempiony innych po spróbowaniu łyżeczki nie ruszy,zaciska buzię i koniec :P 13-14 obiadek, czasami zje duży słoiczek czasami 3/4 16-17 150 ml mleka - czasami nie chce więc mu nie wciskam 19-20 180 ml kaszy na gęsto ok 3 210 ml mleka - jak zrobię mniej to obudzi się zamiast 6.30 to np 5 a potem i tak wstanie o 6.30 ;) Pić w ciągu dnia pije bardzo mało, z butelki lub niekapka to nawet nie ma mowy, jedynie łyżeczką coś mu wcisnę. Niby w dzień je tyle co powinien a i tak w nocy się budzi na mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Mezatka o takich malutkich ponizej 11 to wiem ze mozna tylem do kierunku jazdy jak nie ma poduszki ale o tych wiekszych to kurcze nie wiem trzeba w necie poszperac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie , ze dzieci do 12 r.z. wogole nie moga z przodu jezdzic , wyjatek tylko tylem takie maluszki do roku. Ale ekspertem nie jestem. Telesforka, no i kiedy cie zaprosili na jakies podgladanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka - widziałam, że wożą tak dzieci ale czy to jest zgodne z przepisami tego nie wiem :( Surfitka - weź nie kuś z tą Borówką :P Malolepsza - a Ciebie jak takie wiadomości na światło dzienne topiku nie wyciągną to już nie wiem co? Chyba trzęsienie ziemi????? Justyna - wracaj czym prędzej do UK bo tu takie wieści a matki założycielki tez nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - wiedziałam, że tak będzie!!!!:P:P GRATULUJĘ!!!! Surfi - ja obecnie biorę 50 Letroxu (to samo co Euthyrox, ale bez laktozy), chociaż już byłam na dawce 150, ale zaczęłam wpadac w nadczynność... a kg w dół ani ani, a metforminy mi nie chce narazie przepisac:( Betty - to nas sa dwie:( - mam na myśli Fasolkę... No to i ja lecę pospać, bo lata już nie te na zarywanie nocy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - nasze Słoneczko wybrzydza, jeżeli chodzi o zupki. Najchętniej jadła by ziemniaczki z marchewką i dynią i koniec - wszystko inne jest be. Nawet jak już wsadzę jej coś do buzi, to zaciska gardło jakoś od środka i się prawie dławi. Krztusi się, kaszle i pluje. Natomiast wszystkie deserki są dobre - i słoiczkowe i domowe - wszelkiego smaku, koloru - w każdej ilości;) A kaszkę niestety, ale daję jej z flachy. Łyżeczką nie przejdzie więcej jak 40-60ml. Z flachy ok. 140-180 w zależności od dnia. Mleczko też mniej więcej w takiej ilości. No to teraz mogę iść spokojnie spać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omego, tak pytam, bo ja dostalam dawke 75, wydaje mi se duza jak na poczatek, zwlaszcze, ze TSH mam 4,95, duzo przeciwcial, ale inne T3 i T4 w normie. Zobaczymy co bedzie. Jagody, co kus...jak sie wszystkie zaczniemy starac na nowo to przynajmniej topik ozyje. A co do Fasolki to uwazam, ze jak nie chce pisac publicznie o co chodzi to moglaby maila skrobnac. Myslalam ze nie ma neta, ale ie mylilam. A teraz uwazam, ze niefajnie postepuje, informujac czesc z nas, a czesci nie. Ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko-fasolka nie chciala nic mi mowic ale tak ja molestowalam smsami i martwilam sie jak i reszta.pow zebym milczala a jak tylko bedzie ok to napisze do wszystkich meila nie na kafe.nic wiecej nie moge napisac zyje a Gabrys biega i gada (pełen serwis :)) Jagoda-ja juz dziekuje wiecej nie chce STOP!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforko gratuluję ci z całego serca❤️❤️❤️❤️ Cudowna wiadomość bardzo wierzyłam, że Wam się uda!!! Cudowne wiadomości:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×