Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

(Uwaga Jagoda - teraz będzie próba przekupstwa:P Może to zadziała): Omega - zapraszam na krokiety z grzybkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, to ja juz jestem :) ach jakie dobre.... A na ciasto wnusia przybedzie tak czy siak :P A tabelka i tak jutro bylaby zmieniona...wiec zapominamy o ostatniej ;) Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................20......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................13 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................9......... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32........................9......... .. ............ok 26.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - smacznego;P Omega widzisz - Twój tajny plan wziął w łeb :P (Malolepsza - no gdzie Ty jesteś - potrzebna odsiecz!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tej stronki tez wyszedl chlopczyk!ale zreszta niewazne co wazne by bylo zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki niewiem o co tam naprawde poszlo bo az tak szczegulowo nieczytalam ale zebyscie sie teraz sprzeczaly i gniewaly?dajcie spokoj zycie jest takie krotkie i tak skaplikowane ,wiec prosze was ZGODA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, ale sobie pojadla...ruszac sie nie moge :D:D:D:D:D:D:D Pychotka, ciekawe czy mezowi straczy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie spalę przez Omegę reszty placków na krokiety, to wystarczy:P:P:P Omega słyszysz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!! Omega_________wracaj i to szybko ,ja sama nie dam rady a jak mnie by nie było to kto by wnuki bawił ?nie przejmuj sie opiniami innych,ktoś cię prowokuje.i ty na przekór zostań z nami natychmiast wpisuj się do tabelki.😭😭😭 Surfitka______moje gratulacje🌼 Witam wszystkie nowe koleżanki🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - nie wiem czy te krokiety przypalone czy jak ale sie nie skusiła. Udaje twardzielkę :D Omega - ja nie chciałabym być w Twojej skórze jak Malolepsza wjedzie na topik, masz jeszcze szansę wracaj do nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no to cos sie dzieje przechodzi ludzkie pojecia!! napisze to raz i nie bede sie powtarzac!!! to jest yopik zalozony przez Justyne i osobiscie siedze tylko na nim jesli chodzi o staraczki drugiego topiku ktore gdzies sie tu dzisiaj na naszym pzrewijal nie czytam wiec prosze nie mieszac tych dwoch topikow ze soba tamten to jedno a ten jest drugi!!! naprawde nie interesuja mnie nisnaski z innego topiku tym bardziej ze wprowadzaja zamet na naszym zgodnym topiku !! sorry jadira i matt ale ja was nie znam nie znam topiku na ktorym siedzicie wiec dlaczego problemy z waszego topiku pzrenosicie do naszego?? chcecie sie dolaczyc do tego topiku prosze bardzo witam was serdecznie i chetnie was poznam a jezeli nie to prosze czegokolwiek tu nie wyjasniac - zrobcie to na waszym topiku i po sprawie to juz drugi raz taka sytuacja ma miejsce za pierwszym razem sie nie odezwalam ale teraz powtorka z rozrywki! wyjasniajcie rozmawiajcie prosze bardzo ale jezeli nieporozumienia sa na waszym topiku to prosze tam je wyjasniac a nie mieszac nas tutaj bo my nie mamy z tym nic wspolnego i tyle pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra przemyślałam sprawę - Omega nie musisz piec ciasta my to zrobimy za Ciebie, tylko wróć :( Bo ta dezercja wygląda jak kara dla nas :( a my niczemu nie jesteśmy winne - no nie bądź taka, wróć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega wracaj natychmiast co my jestesmy winnem temu wszystkiemu??daj spokoj nie denerwuj ciezarowki bo wnuczek / wnuczka tez sie denerwuje :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( smutno mi ze cie nie ma:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dziewczyny poprawiam tabelke bo nie wiem o ktorej jutro wejde na kafe surfi sliczna buzinka na tym zdjatku rosnie nam pannica jak sie patrzy :) Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................20......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................14 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................9......... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32........................9......... .. ............ok 26.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda - nie są przypalone - są pyyyyszneeee:P Omega - no przecież wszystkie wiemy, że czytasz nas teraz!:P Właź tutaj z powrotem!;) No chyba, że lubisz, żeby Cię tak długo prosić!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
ale cyrk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - no i narobiłaś, ślinka mi leci jakbym pół cytryny zjadła :P Siedzę i przeglądam neta potrzebuję coś pysznego i prostego na obiad z rodzicami????? A i oczywiście coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he - no bo generalnie cyrk jest super - zwłaszcza jak pomarańczowe klauny się w nim czasem pojawiają!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, powoli przywracacie mi wiarę w koleżeństwo i solidarność (jajników:P) - ale tak na poważnie, to ciepełko rozlało mi się wokół serducha, jak poczytałam wasze ostatnie wpisy, będę obecna, choć pewnie rzadziej niż do tej pory. Dziekuję za wpisanie mnie na nowo do tabelki, dużo to dla mie znaczy. Ale wychodzi na to, że jednak lepiej trzymac gębę na kłódkę niż komentować cokolwiek. Swoją poprzednią wypowiedź napisałam pod wpływem impulsu - dotarło do mnie, że chyba do was nie pasuję, jestem za stara, itd. itp. A Michalinka jest przeurocza i roztopiła moje smutki:D A ciasto na dzień babci będzie - i to wcale nie sernik nan zimno:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie :D:D:D:D:D:D mądra dziewczynka, grzeczna dziewczynka ;) aczkolwiek nerwowa :D ale to zawsze można zwalić na hormony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś na poprawę nastroju ;) Szef pyta sekretarkę: - Czy zna pani japoński? - Tak, pisałam o tym w swoim CV. - Tak? A gdzie? - W ostatniej linijce, zaraz po rozmiarze mego biustu. - A, rzeczywiście... Widocznie nie doczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Omega zaraz lepiej gdy się odzywasz:) Widzisz jak jesteś potrzebna co by te \"wnuczęta\"robiły bez ciebie,co dwie babcie to nie jedna,więc na poniedziałek musimy upiec duży tort:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza-jak piszesz nie znamy sie i może szkoda,Surfitka mnie zna i na pewno wie,że ja nie zamierzam wam tu mieszać w żaden sposób.Jak dokładnie przeczytasz co pisałyśmy może się sama przekonasz. Chodziło mi tylko o to ,ze nikt od nas oprócz jednej osoby słowa złego nie powiedział na Surfitke.Wiec po co te zwady ,ja tez jak ty powiem to ostatni raz,a właściwie napiszę. Pragnę ZGODY !!!!!!!!!!!! między topikami i o nic więcej mi nie chodzi.Ja też do najmłodszych nie należę mam 35 lat i nie w głowie mi kłótnie i tego typu rzeczy. A ty Omego dobrze,że wróciłaś i masz tu takie wsparcie sama się niedawno o tym przekonałam i wiem ,że jest to miłe kiedy się ma takie osoby przy sobie. A wina tego wszystkiego to te pomarańczowe wpisy,ktoś ma niezły ubaw .Ignorujmy to na każdym z topików i będzie ok. Surfitko-całuski dla ciebie i Michalinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega - i nie szło tak od razu napisać?:P Tylko kilometry musiałam trzaskać pomiędzy patelnią i kompem!:P Nelcia - i mam nadzieję, że na ciasto też się załapię, (a wnusia z mojej strony też zapewniam, najszybciej jak mi się uda!:D) Jedna mała prośba - pomijajmy te wpisy, których czytać po prostu nie musimy:) 🖐️ Kolorowych snów! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Omego, no....upieklo ci sie ;) A na pierwszy dzien babci jak najbardziej sie wnusia wprasza..ona uwielbia slodkie :) Bo potem hulaj dusza ile wlezie ;) Aisza, juz niedlugo poczujesz swojego szkraba :) Ja pierwszy raz poczulam 16t i 3 dni ( wigilia) ...ale bardzo delikatnie. A tak konkretnie to rowno 17 tc i od tamtego czasu codziennie, czasem silniej czasem slabiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×