Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Czołem! Ale boosko chorować i siedzieć w domu:P:P:P:P Najpierw spałam sobie do 8:00, potem spokojnie śniadanko, kawka, luzik...;) Za oknem wichura z deszczem - brrr... - a ja nie muszę nigdzie wychodzić;) Moja psina dzisiaj poszła z K. na spacer i w lesie pozbyła się kolczatki - K. nalatał się jak dziki po całej okolicy, żeby ją znaleźć, ale nic z tego - wrócił zły, za to psina przeszczęśliwa!:P malolepsza - hmm pierogi - ja chyba jutro będę robić, ale ruskie - siedzę w domu, to trochę to wykorzystam. Dzisiaj jeszcze nie, bo trochę mi jeszcze we łbie szumi, ale jutro już dam radę;) mężatka - a wołałyśmy Cię na ciasto? Wołałyśmy! To trzeba było przyjść:P - wszystko było przepyszne - a Jagoda to jak usiadła w sobotę do stołu, to ani wczoraj, ani dzisiaj nie miała czasu żeby tutaj wpaść i się chociażby zameldować:P:P:P Jagoda - :P 🖐️ niepokorna - 🖐️ napisz coś o sobie i swoich dotychczasowych starankach:) ani77 - no tak już jest - ja niby też mam świadomość, że bez pomocy medycyny raczej do przodu się nie posunę - ponad 5 lat starań niestety rozwiewa wszelkie złudzenia - a mimo to człowiek zawsze się łudzi i liczy na cud, a gdy ów cud nie następuje - każdego miesiąca dopada nas smutek... No cóż -ostatnią rzeczą którą powinniśmy zrobić - to się poddać! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka - co Ty - ja niczego nie piekłam w tym tygodniu, bo liczyłam na drapane - tyle słodkości było tutaj serwowanch, że wystarczyło się odpowiednio zakręcić :P i człowiek wyszedł sam aż cały słodki od tego wszystkiego:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!niepisalam wczoraj o wizycie u ginekologa bo sie okazalo ze go wogole niebylo i musze czekac do srody na zwolnienie i moze cos wiecej sie dowiem o malenstwie ,moze utarguje sie o zdiecie :) z nudow to mi tak bije w glowe ze siedze na allegro i ogladam lozeczka wozki lezaczki -odbija mi :) siadam z kuperkiem przy kompie i siedze z malymi przerwami na jedzenie i herbatke i zabawy z mala ,no i sprzatanie. jak w srode sie dowiem ktory to tydzien i termin porodu to sie wpisze w tabelke -jesli pozwolicie......pozdrowienia i buziolki,widze ze cos sie wreszcie rusza na topiku malolepsza-wstrzymaj sie z wychodzeniem ,bo jak sama piszesz jest slizko dzieki za pozdrowienia i powodzenia dla staraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc coś o mnie...,w maju skończę 27 ale póki co mam 26 lat:)....obecnie przebywam na obczyźnie ale w maju wracamy do Polski...wracamy czyli ja i mój narzeczony.....Od roku staramy się o maleństwo...bez rezultatów....ale czytając wasze wypowiedzi jestem pełna nadzieji na przyszłość :)Pytanie do was,czy któraś z was może mi polecić dobrego gina we Wrocku?? jeśli oczywiście któraś z was jest z tego miasta....pozdrawiam i dziękuje za słowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałam się do waszej tabelki,mam nadzieję że nie macie mi tego za złe:) Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Niepokorna26.......26........................13.......................17.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................20......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................14 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................10...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................10........ .. ............ok 26.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko co sie dzieje, byliśmy z psem na spacerze i waliło tak gradem, ze biduś sie chował za mnie a waży 30kg. Zmarzlismy i zmoklismy strasznie, teraz ide jakas kawke zrobić, może psu też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepokorna_____super,ze sie wpisalas w tabelke, jesli moge cos zasugerowac, wpisujesz date kolejnej@ a nie tej co przyszla obecnie, tym sposobem wiemy, ktorej zbliza sie franca@ i stosujemy czary mary zeby oczywiscie nie przylazla:P jak widze, narazie staracie sie bez zadnych badan co jest oczywiscie zrozumiale jesli przebywacie z granica, warto wykonac takie badania, bardzo czesto problem jest blahy i mozna byc blizej upragnionego szczescia, ale problemu moze w ogole nie byc i wystarczy tylko troche poczekac,zeby usmiechnelo sie szczescie, czego ci zycze z calego❤️....a jesli chodzi o Twoje urodziny....chyba mamy kolejnego byka:P Voltare____prawda,ze super jest nie pracowac:P, wprawdzie wolalabym zebys doswiadczala uroku blogiego lenistwa bez bolu glowy....rany boskie jak ja kocham ruskie pierogi:D:D:D:D:Dchyba jednak wpadne do ciebie na kilka sztuk, bo mam poprostu slinotok.....u mnie dzisiaj leniwie, zupelnie jak ich wlascicielka:P:P Kuruj sie kochana👄 mezatka_____kto wie.....ale mam nowy konkurs dla dziewczyn:Pktora z Nas pierwsza sie rozpakuje:D:D:D Ani____uszy do gory.....kazdy dzien sprawia,ze jestes coraz blizej, dwa cykle i zaczniesz walke, ktora WYGRASZ!! Betty____w takim razie czekamy do srody i wpisuja sie do tabelki jak tylko bedziesz znala wiek babelka:) Cala reszta wzywana do napisanmnia!! Ryba____tesknimy....jutro domniemamy termin @, wpadnij choc poprawic tabelke👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - dopiero teraz doczytałam o ruskich, uwielbiam :) zrób więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKi...poprawa tabelki,a teraz dziewczyny czekam na czary mary:) Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................20......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................14 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................10...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................10........ .. ............ok 26.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................20......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................14 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................10...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................10........ .. ............ok 26.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 no i pieknie, w takim razie Niepokorna zaczynamy czarowac:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzylam sie !mezus chcial sie ubezpieczyc u siebie w pracy i powiedziala mu kobitka ze okres karecji jest 9 miesiecy i jak nasze dzieciatko sie urodzi to on nic niedostanie.z tego co pamietam to bylo 3 lub 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza,,,,,,miałam tylko usg po których przepisała mi Clostilbegyt ale nie zaczęłam przyjmować tych tabletek po waszych wypowiedziach... zrobię dodatkowe badania i zmienię gina.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest jak sie ma upartego meza.tlumaczylam mu ze lepiej jest sie ubezpieczyc bo nigdy niewiadomo ,ale jemu bylo szkoda 40 zl.no trudno teraz to nic niezrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepokorna.-ja bralam clostilbyget i po 4 miesiacach dopiero wysepilam badania cytohormonalne po ktorych wyszlo brak owulacji i brak hormonu progesteronnowego i estrogennego.dolaczyl mi luteine i 2 cykle z luteina i jestem w ciazy.niemialam wczesniej usg -monitoringu ani nic takiego.wiec glowa do gory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę obecności i zmykam bo ta pogoda działa na mnie fatalnie,dzisiaj mogę spać 24 na dobę 😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc No macie szczescie :D Niepokorna witaj 🌻 Dajcie tych pierogow...chociaz za ruskimi nie przepadam :P Dla mnie osobna porcja z truskawkami. A na slodkie jak cie ciagnie malolepsza to bedzie baba..tak mi powiedzialy czerwcowki..i u mnie sie sprawdzilo :P Zmykam dalej do roboty. Papa. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)) Niepokorna - na dobry początek 🌻 Dziewczynki dziękuję za wszystkie miłe słowa i kartki 👄 Rany jak ciężko było dzisiaj wstać do pracy po dwóch dniach imprezowania. Na dodatek ta pogoda - tragedia, ani iść piechotą ani jechać autem. najpierw ulewa teraz zamieć śnieżna. Miałam iść na pocztę ale się poddałam, załatwię to jutro. Voltare - bardzo dobrze, ze zostałaś w domu na zwolnieniu - trzeba sie doleczyć i zebrać siły na nowe staranka ;) Malolepsza - może jednak nie róbmy tego konkursu na rozpakowywanie, najlepiej jak dzieciaczki przyjdą na ten świat w terminie. Przez te konkursy jeszcze któryś wpadnie na pomysł, ze za wszelką cenę chce być pierwszy ;) Zostało troszkę pierogów leniwych dla mnie ;) Nelcia - ja dzisiaj jestem po dwóch kawach a po przyjściu z pracy pierwsze co zrobiłam to zaliczyłam malutką drzemkę ;) Także mogę Ci potowarzyszyć w spaniu.:D Mężatka - to w sierpniu się przekonamy ile w tym teście prawdy i czy na topiku przybędzie jeszcze jedna panna :D Ani - nie martw się @, dobrze że przylazła - tym samym przybliżyła Cię do prawdziwych starań o maluszka. Jeszcze jeden cykl i będziecie mogli rozpocząć protokół. Betty - sprawdźcie jeszcze ten czas w jakim M musi być ubezpieczony, może uda się coś zawojować? Surfitka - a czy ciągotki do słodkiego prze ciążą też wróżą w przyszłości dziewczynkę? ;) Bo ja nie umiem żyć bez słodyczy, oczywiście staram się jak mogę ale z marnym skutkiem. Jedyny sukces na tym polu to prawie 99% wyeliminowanie słodyczy z kakao. Ryba__lufa, Milka, Telesforka, Aisza, Moniś, Omega, Justyna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka_no ta pogoda paskudna, u mnie tez rano deszcz, a teraz pada śnieżek, ale zamieci nie ma :-) I nie ma to jak w taka pogode siedzieć w cieplusim domku :-) Co do konkursu, nie bedziemy sie ścigać z malolepszą która sie pierwsza rozpakuje, może uda nam sie w jednym czasie :-) A co do płci dzidziusia to ja mam przeczucie na dziewczynkę, nie wiem czemu, takie mam wewnętrzne przeczucie :-) Dla mnie nie ma różnicy, ważne żeby było zdrowe :-) A co do smaków, ja przed ciążą i słodycze i potrwy mięsne, a teraz na mięso nie moge patrzeć, ale słodycze-nie mogę sie bez nich obejść, chociaż staram sie ograniczać :-) A gdzie reszta babolek?? Stawiać sie do raportu :-) Nelcia_co ty bedziesz w nocy robić, jak zamierzasz teraz spać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos obstawiania terminu narodzin - to mi się taki trochę stary polski film przypomniał o narodzinach "milionowego" obywatela:P:P:P Tak że malolepsza zanim podsuniesz jakiś pomysł to się zastanów jak nie chcesz na finiszu jakichś "zawodów" zorganizować:P:P:P Surfitka - a skąd ja Ci w połowie stycznia w Polsce truskawki do pierogów wezmę?:P Przecież mrożonych tam raczej nie napakuję!:P Mówię Ci ruskie są najlepszejsze;) Ale to dopiero jutro:) betty - wiesz co - może rzeczywiście jak któraś z dziewczyna napisała - upewnij się co do tego terminu - pisałam Ci - kumplowi jakieś pół roku temu mówili że starczy 6 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka, moja dieta tez taka byla..i tez w pierwszym trymestrze na mieso patrzec nie moglam :P Wiec moze cie intuicja nie zawodzi :) Jagody, w grudniowym M jak mama jest przepis jak zrobic chlopca lub dziewczynke..i wedlug tego co tam przeczytalam na 90% powinien u mnie byc chlopak. Dieta przed ciaza - mieso, warzywa sprzyja poczeciu chlopca, nabial na dziewczynke. To samo sie tyczy czasu \"prdukcji\" malenstwa - w sama owulacje podobno ma sie wieksze szanse na chlopca. Tak wiec sie wcale nie zdziwie jak jeszcze sie okaze ze zamiast Michaliny na nastepnym usg wypatrza Michalka ;) Voltare, kobiecie w ciazy sie nie odmawia..a ja wlasnie pakuje mrozone do pierogow :P A tak wogole to truskawkowo- czeresniowa jestem ostatnio...tata wnuczusi kupuje truskaweczki, a maz coreczce czeresnie :D A ja to wcinam :D:D:D:D:D Lubie byc w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey mogę do WAs dołaczyć?? mam 26 lat póki co...10 kwietnia skończę 27... ja i mój przyszły mąż staramy się o dzidzię od niedawna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare ja dzwonilam do obslugi klienta pzu i tam powiedziala mi ze jest okres karencji 9 miesiecy na swiadczenia z tytulu urodzenia dziecka i 6 miesiecy na inne.mojemu M tez w pracy tak powiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty__w sumie logiczne,ze PZU tak sie zabezpiecza i chce 9mscy skladek, szkoda, na pewno pieniazki by sie przydaly, pamietam,ze ja zaczelam placic odkad pracuje, nigdy nie wiadomo co czlowieka czeka, dzieki temu mialam zaplacone za pobyt w szpitalu kiedy bylam na laparoskopii, fortuna to nie byla, ale zawsze grosz Surfitka____o rany boskie ja tez chce truskawki, czeresnie, wisnie, sen mi z powiek spedza mysl o tych owocach, M sie smieje,ze przeciez on dla mnie wszytko ale pór roku nie jest w stanie przyspieszyc:Ptak mnie nosi na owoce....narazie musza mi wystarczyc banany, jablka, pomarancze.....cwany organizm rzada witamin:) Jagodka____no nareszcie, widac imprezka byla w deche skoro nawet nie zajrzalas na moment, juz interpol byl gotow......👄 Voltare____swietny film.....:P:P:P:Postatnio puszczaja \"Zmiennikow\"boki zrwyam jak ogladam absurd tamtej epoki, i z tego rodzily sie najlepsze komedie obyczajowe, najfajniejsze jest to,ze my jeszcze 30stolatki na wlasnej skorze tego doswiadczylysmy:P:P:P:P:P: Czekamy na Fasolke_______od niedawna tzn od kiedy??:P:P:Pwitaj w naszym gronie🌼 na zachete no i oczywiscie owocnych staran. Mimii_____jak Natala po dniu babci??? Justa_____kobieto juz chyba odliczasz kochana do wyjazdu, jak szkoda,ze ja teraz nie jezdze na wybrzeze👄 Aisza, Omega, monis, Telesforka, Milka, Nelcia po wielkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza, no twoj groszek to nie ...groszek :) To juz maly czlowieczek :) Chyba w 10 tc konczy sie etap zarodkowy :) To ogonek sila rzeczy musi zniknac :) A moje dziecko to juz normalny dzidzius :) Taki pozwijany..ktory w rzeczywistosci usilnie chce sie wyprostowac :P a moi panowie placa \"fortune\" za te smakolyki, ale jak mi to tak bardzo smakuje...;) czeresnie z wenezueli..a truskawki to nie sadze by mialy jakies witaminy :P Witamy czekamy na fasolke..pisz do nas :) To jest szczesliwy topik, mamy kilka sierpniowek, wrzesniowke i czekamy na ochotnika na pazdziernik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×