Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

aż się zaczerwieniłam:P Teraz to Wy mi cukrujecie:P Fasolka - chodź na zupkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka____a moze cie zainteresuje pomidorowka, wyszla mi lekko kwaskowa, czyli cos pod Twoj gust:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja bym sobie pomidorówkę machnęła, ale mam tylko pół przecieru - małooo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Volatre_____wypowiadanie sadow o prawdziwej tresci niczym niepodbarwionych nie jest cukrowaniem, kochana, sie doczekamy malego Voltaratka......a moze calej gromadki, hm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - lej miseczkę malolepsza pomidorówka kawskowa też mniamu ale zostaw mi na jutro tycio już dziś nie dam rady po kapuśniaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie voltare - jatam ci nie cukruje bo mi fujj sie robi na myśl o słoddkim więc to była czysta prawda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare____eeeeee to ja przeciez moge podrzucic, mam pelno, wszytko wlasnej roboty "kochanej tesciowej":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mamla też obi przetwory - bede musiała nawieźć sobie ogórków kiszonych w ten weekend...jak bede wracac ze zkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze ja poprawiam spadając na dołek: o ktoś mnie wywalił z poprzedniej, co ja mam o tym myśleć :/ Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ani77..................31.......................11.......................18.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................22....... .. .............14.06.08 Aisza..............23...........................18 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................11 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................14...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................14........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................12......... . . .ok.22.08-10.09 Fasolka81........26............................6........ .. ....ok.19.10.2008 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do smakow..ja wczoraj po raz pierwszy w ciazy zjadlam..POMIDORA :D:D:D:D I niesamowicie mi smakowal :D A male Voltaratki beda przecudne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka_____w sumie takie ogorki kiszone, chrupiace, tez mi cos pachna.......przywiez wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani______no ze to byla pomylka, wykasowane przez pomylke, no juz usmiechnij sie smutasie, juz za chwile bedzie marzec, Twoj miesiac, Ty bedziesz teraz bibe robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - ja tam też narobiłam sobie całą spiżarkę przetworów, ale przecieru nie robiłam, bo mi za rzadki wychodzi - ja lubię taki z biedronki - jest pyszniasty! I gęsty tak w sam raz;) Fasolka - chciałam Ci zrobić kapuśniaczkową wizualizację, coby Ci lepiej smakowało, ale na wikipedii nie wkleili żadnego zdjęcia z zupką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - a Ty widziałaś kiedyś jakieś "niecudne" maleństwo?:D Wszystkie są śliiiczneee! Ani - a Twoje wywalenie z tabelki to przepowiednia, że w tej górnej części absolutnie nie ma dla Ciebie miejsca:P - za to jest ci go pod dostatkiem w tej piętro niżej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, babcia Omega w tabelce poprawiała tylko datę porodu, to chyba ciocia Malolepsza:P kopiowała tabelkę i cię wpisała do zaciążonych, a może się mylę co do cioci. Voltare - czy to aby na pewno był normalny, regularny, obfity normalnie trwający okres? Może jednak co się dzieje pozytywnego? To Twoje zmęczenie, smaki na różności - hmmm, daje to do myślenia:D Ja dzisiaj ubrana w dresiku poleguję z laptopem (moim najlepszym przyjacielem ostatnio):D, ale kaszel nie chce odpuścić:( Na pomidorówkę to i ja zapraszam, skoro żadna wczoraj rosołku nie chciała, to go tyle zostało, że dzisiaj pomidorowa jak znalazł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anii - to nie ja - ja tylko poprawiałam po imprezowiczowej Omedze może jej sie coś usunęło , co jak wyżej dobrze stwierdzono znaczy brak miejsc na órze w tabelce .... konkurujesz o zaszczytne miejsce macowej imprezy razem z Voltare !! najlepiej obie zróbcie w jeden dzień i nie bedzie trzeba konkurowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega to był najnormalniejszy na świecie @:D Trwał do bitego 5 dnia nawet z hakiem i to w ilości nie pozostawiającej najmniejszych złudzeń:P Jak ja nie mam być śpiąca jak dzięki Wam kładę się spać po 23:00 (przynajmniej muszę Was poczytać jeszcze raz przed snem:P ) a wstaję o 4:45, żeby się na mężusiową taryfę do roboty załapać?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje sie zatem że od górnie Ani wywalona została z tabelki - to znak normalnie znka musi być :) tiaaaa Voltare może to jednak nie był typowy okres !!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej beczki, bo wlasnie spojrzalam na Amele, dzisiaj moj krolik nauczyl sie sam wraca do klatki, do tej pory musialm ja lapac i zamykac, jak juz nie moglam jej pilnowac, a dzis przyszla na wyrazne wolanie, sama weszla i po klopocie:Dbede miala z nia mniejszy problem jak zostaniemy same.......ale zwierzatko ma ost trudny okres i zroki pokazuje, nie pozwala dotknac swojej miski, warczy i rzuca sie z zebami,unikam wkladania w tym ukladzie reki do klatki, bo w tej sytuacji nie da sie nic zrobic, poprostu niektore kroliki tak maja i trzeba im poprostu ustapic.......za to cwaniara jak potrezbuje czulosci to przychodzi i sie lasi,zeby ja glaskac, a tak michy nie daje dotykac, musze w tajemnicy jej pokarm sypac....wariatka normalnie, aktualnie wlasnie walczy z pojakiem, probuje go odkrecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani_____dzisiaj na forum invicty kolejna dziewxczyna oznajmila ciaze, co tam nie wchodze ciagle dobre wiesci, kochana naprawde sie udaje i moim zdaniem coraz czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ci króliczka jedna :P ja mialam chomika ale padł bidolek ze starości - teraz nie mam żadnego zwierzaczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - taak - zwierzaki z wiekiem nabierają nowych przyzwyczajeń ;) mój stwór na przykład od pewnego czasu zaczął nam wydrapywać dziury w ścianie w kuchni - normalnie jedną obok drugiej - dzisiaj znowu - K. nie nadąża zaklejać - dobrze, że pod stołem - nie rzuca się tak w oczy:P - już są 2 zalepione i 2 nowe :P Mała była to nie szalała, a teraz 2 lata i jej odbijać zaczyna... Aaa - żeby nie było - dzisiaj dodatkowo pogryzła K. latarkę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(K. się obuził z poobiedniej:P drzemki - zaraz pewnie będzie koniec mojej wizyty na kafe:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nawet slowa M nie wspomnialam,ze Amela zezarla moje dzinsy, w sumie i tak srednio je lubilam apoza tym i tak w nie nie wchodze, ale kiedy skubana sie dostala do suszarki to pojecia nie mam, przeciez caly czas ja pilnuje......cwana bestia:) Fasolka____ja jeszcze ma Rybke bojownika, kiedys kupilysmy sobie z Ryba, co mialo nam zdecydowanie ulatwic zajsc w ciaze, a poza tym moglysmy chwile o czyms innym noiz o ciazy pogadac, hahahaha Ryba ma na imie Tymoteusz i jest dosc leniwym bojownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez powoli uciekam.....ide jeszcze nakarmic grosia wieczorna porcja tabsow, kapiolka i lozeczko, jutro gin......ach te emocje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×