Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

dziewczynki spodnie mi już przyszły - tak jak sądziłam nogawki do skrócenia :( - dobrze że jutro dam do krawca to na piątek będe miała i mogę mieć święta beż dresu :) Jagody__poproszę o 5-6 cm tych twoich długich nóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, no to super ze spodenki juz sa :) Sama sie zastanawiam w czym w te swieta do kosciola pojde..bo jakos tak wyroslam ze wszystkiego :P A ty naprawde odrobinka jestes :) Nie pamietam zebym kiedykolwiek w zyciu miala rozmiar 34 :P Jagody, u mnie bedzie dziewczynka i juz :P A zielona cebulka po mojemu to to co wyrasta jak cebula rosnie..zielone z niej :P Szczypiorek to calkiem inna roslina, pychota....:D:D:D:D:D Ale nabralam ochote na buleczke z twarozkiem i szczypiorkiem ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih :) Surfitka ___ja odkąd pamiętam same takie rozmiary 34 albo XS noszę i to niektóre za duże na mnie jak widać, ten sam problem z butami....cięzko znaleźć takie ładne eleganckie bicki o numerze 35, bo wszystkie 36 już są za duże na mnie - ja nie wiem jak oni produkują te buty i ciuchy, że człowiek wiecznie ma problem.... ...........a jak chcesz szczypiorek to zapraszam do mnie - u mnie na parapecie rośnie (wstawiłam cebulkę do kubeczka z wodą) - po tygodniu dorodny szczypior mam jak znalazł :) więc z miłą chęcią mogę ci odstąpić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ten problem, bo sama 34 noszę, butów tez kupić nie mogę, bo z kolei mam 37 ale wyjątkowo wązkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, no to lece :D:D:D:D I ciekawa obserwacja z tymi ciuchami..jak ma sie wiekszy rozzmiar niz 42 to tez zycze w Polsce powodzenia znalezc cos na mloda dziewczyne..zanim stad wroce musze sie obkupic w ciuchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - no co Ty??? a ja jak zajdę na zakupy to małych numerów jest zatrzęsienie a 40/41 czasami ze świecą szukać :( Nie mówię już o tym, ze jak popatrzę na 36 to wygląda na śliczny bucik a jak dostanę jakimś cudem 41 do przymierzenia to zero wyglądu :( Najlepiej być pośrodku, ale co zrobić trzeba się męczyć z tym co się dostało od natury ;) Te centymetry to chyba muszę priorytetem nadać żeby do świat doszły ;) Surfitka - szczypiorek i to zielone co wyrasta z cebuli to jednak to samo ;) A swoją drogą jak można coś skomplikować jak sie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - to może chcesz moje 40 z szerokością odpowiadającą 37? Dzięki Bogu za japonki bo inaczej to chyba letnich butów nigdy bym nie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moich rejonach szczypiorek i to co wyrasta z cebuli to dwie inne sprawy i rosliny :P Szczypiorek jest roslina wieloletnia, rosnie takimi kepkami i jest calkiem inny w smaku niz zielona cebulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jedno co moge pochwalic to swoje stopy..jakie buty bym nie ubrala to pasuja..gdyby tylko mi sie podobaly :P Ale ostatnio mi urosly chyba troche i z 37,5 zrobilo sie 38 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka__u mnie własnie ten szczypior wyrasta z cebuli zatem to jest to zeilone co wyrasta czyli twoja zielona cebulka, :) Jagody to nadaj priorytetem i dodaj jeszcze jeden numer ze stopy żebym miała 36 przynajmniej....:p fakt że małe buciki to zgrabne są i ślicznie wyglądają, ale jak ja mam do tego wąską stopę bardzo i niskie podbicie to masakra - nie ubiorę żadnych co nie mają paska przy kostce albo sznurówek bo inaczej zgubię...no chyba ze to japonki - a z tymi to też mam banie - niedawno kupiłam już na lato - zgadnijcie po ile? haha po 5 zł bo takie drogie w sklepach to oczywiście nie ma rozmiaru na mnie a nie kupie takich że mi pieta buta bedzie wystawać poza moja piętę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, ale fajnie byc takim filigramowym :D:D:D:D:D Ja chcialabym, niestety jak zaczeam rosnac to w osmej klasie juz bylo 1,70 i rozmiar 38 . A potem jak mi piersi podskoczyly, to bluzki na 42. I to zostalo do dzis :P:P:P Na szczescie stopy postanowily byc kobiecego rozmiaru i nie urosly za wiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - nie ma problemu a może jeszcze coś być z biustu chciała bo mam dwa numery na zbyciu ;) Surfitka - można i tak to ująć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody ty Fasolce nie proponuj powiekszania piersi, bo jak dziewczynie wkrotce same podskocza to wszystkie biustonosze pojda w odstawke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - ale jesteś :D To ja w trosce o moje przyszłe walory chciałam sobie trochę ulżyć a Ty tak od razu kawa na ławę i gdzie ja teraz znajdę chętnego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka - miomo wszystko jakoś lubię swoje małe piersi :) jedyna rzecz która mi w pełni odpowieda :) fakt że najmniejszy rozmiar stanika ale przynajmniej zawsze jędrne :P a teraz już urosły trochę więc narazie starczą te cm na nogi i jeden rozmiar buta :) ale dziękuję 👄 za Twoją hojność.... Surfitka___fajnie fajnie być filigranowym, mam kuzynki które mają po 14 i 12 lat, siostrzeńca co ma 10 lat - wszyscy są już więksi ode mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie zrobiło zamieszanie z powodu zielonej cebulki i szczypiorku:P:P Jagody_______ już wyjaśniam zielona cebulka to jest to co wyrasta z cebuli i ma grubsze łodyszki a szczypiorek troche z wyglądu przypomina trawkę(dla mnie tak smakuje) i dlatego ja wolę cebulkę . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, bo ja szukam i szukam i nie mam chetnego :P A teraz przydalby sie jakis tragarz..ja nadal mam wiecej w obwodzie piersi niz brzucha !!! A to juz 7-my miesiac !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - a i tu Cię mam :D Trzeba było mówić, że też szukasz kupca a to wyglądało jak niby troska o Fasolkę ;) Nelcia - mówiłam, ze wszystko można skomplikować :D Cebula już zajmuje honorowe miejsce w kuchni na parapecie i sobie rośnie w nieświadomości, ze w sobotę czeka ją marny los :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam raczej chudzinka, na biust tez nie narzekam, ale jak mogę Ci ulzyć to kawałek biustu wezmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu, widzicie to, to chyba jakiś znak :P a moze macie jakis przepis na buraczki, ja kazałam M kupić ale co z nimi dalej, zwykle jadlam taką papkę buraczaną na słodko fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - ja uwielbiam buraczki pod postacią sałatki, może być do obiadu a może być do zwykłej kanapki. Ugotowane i wystudzone buraki zetrzeć na tarce jarzynowej o grubych oczkach, dodać cebulę pokrojoną w kostkę, kukurydzę z puszki, sól, pieprz, łyżkę-dwie majonezu. Wszystko wymieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie prosta i nie na słodko o taka właśnie mi chodziło, pięknie dziękuję Jagody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, do takiej salatki mozna tez zetrzec troszke jablka i dorzucic jajo na twardo :) Palce lizac. A ja zwykle do obiadu robie zapiekane buraczki, ugotowane tre na tarce z duzymi oczkami i zapiekam z lyzka oliwy, dodaje kminek i sol. Nie sa na slodko :) A i tak najbardziej lubie barszczyk czerwony :D A piersi juz kiedys rozdawalm, chyba Telesforka byla chetna i jakos nie stawia sie po odbior :P Kurcze a tak na serio, to jest problem jak tego jest za duzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy :D U mnie zima w pełni, a przy tym słońce walczy z chmurami;) Życzę WSZYSTKIM miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam :) u mnie też zima, jak na ironię -można by powiedzieć, że czekaja nas wreszcie BIAŁE święta, tylko że o nich każdy marzył w grudniu a nie teraz :P idę jeść śniadanko i poczytam ksiązkę, odezwę się później 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany boskie dziewczyny rozmiar 34 to ja chyba w przedszkolu nosilam:P:P:P:Pteraz w tym nieco starszym zyciu to waham sie miedzy 38 a 42, zalezy w jakiej jestem formie:P No i teraz ja mam szpital w domu, myslalam, ze M przejdzie do dzisiaj, ale gdzie tam jeszcze bardziej jest chory, kicha, prycha ,kaszle, smarcze, glowa boli, chory na amen, polozylam do lozka, dawka porzadnych lekow uderzeniowo i czekam na efekty, mam nadzieje,ze mnie to ominie, tzn ja to tam niewazne, ale Groszek.... Jednak chory chlop to katastrofa, moj oczywscie umiera.....ej trezba bedzie juniora jakos inaczej do chorob nastawic:P Milego dnia moje drogie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! u nas narazie dobrze wizyta kontrolna 01 kwietnia ale mam nadzieje ze bedzie oki brzuszek sie nie stawia szew szyjkowy trzyma mam nadzieje ze tak juz zostanie do konca czuje sie jeszcze slaba i zmeczona i nie moge za dlugo siedziec a na kompie to juz w ogole mi sie nie chce... ja nie moge glaskac brzuszka bo to moze stymulowac moja macice do skurczy wiec jakos musze wytrzymac taki szewek sciaga sie ok 2 tyg przed porodem wiec moze byc tak ze Bartus bedzie z poczatku lipca a nie z konca...teraz tylko trzymac kciuki zeby szybciutko ten czas do lipca przelecial... aaa i jeszcze jedna informacja - przytylam juz 7 kg i mam dosyc pokazny brzuszek 🌼 z naszego wyjazdu nici bilety i kasa za nei przepadly takze w tym roku juz nigdzie nie pojedziemy ale najwazniejszy jest Bartus ❤️ Nelcia porobila mi troszke zakupow na swieta bo nas przeciez mialo nie byc...wiec ogolnie w domu byly pustki teraz dziewczynki moge sie troche rzadziej odzywac bo nie daje rady tak siedziec a jakos nie mam nastroju zeby z zasilaczem biegac i laptopa podlaczac buziolki dla was kochane moje dziei za trzymanie kciukow i nie badzcie zle ze nie pisze do kazdej ale narazie nien jestem na biezaco buziole kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze wypada tabelke poprawic... Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................28....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................23 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................16......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................18........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................16......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................10....... . ............19.10.08 Milla77............30............................7...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×