Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Dziewczyny zlitujcie się - przestańcie tyle gadać!!! Głowa boli od hałasu!!!:P:P:P:P:P Co się z Wami dzieje?????????? zamarzłyście czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie panie :-) No fakt, mało dzisiaj rozmowne jesteście :p U mnie jakoś tak szybciutko dzisiaj dzionek zleciał :-) Mam ostatnio mega smaki, co ja bym to nie zjadła. Tylko problem z tym, że narazie jest okres zimowy i nie ma tego jeszcze w sklepach :-( Malolepsza_no taki dresik to wygoda, ja pierwsze co to wkładam dresik jak wracam z pracy :-) Omega_jak idzie twoje czytanie pobiłaś rekord 40 stron? A i wszystkiego najnajnaj z okazji roczncy ślubu 🌼 ❤️ 🌼 Lece coś przekąścić i odpoczywanko :-) Zajrze później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Nie pisze, bo i wy nie za wiele :P Dostalam telefon z laboratorium..glukoza po godzinie podniesiona :o Norma do 135, ja mam 156 😭😭beksa]😭😭...jutro ide na potrojny, trzygodzinny test beda 4 razy kuli, i znowu bede pila ten ulepek...😭beksa]beksa] Cholerne pco :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu ja ciągle sprawdzam, ale tu się nic nie dzieje :( surfitka - nie jest najgorszy ten wynik, nieznacznie przekroczony, nic się nie bój, będzie dobrze!!! jutro punkcja, sie boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Widzę, że nie tylko ja jestem \"aż tak\" rozmowna:P Chociaż u mnie jest to związane z przeprowadzaniem czynności porządkowych w szufladach z papierzyskami domowymi i zdjęciami, których nazbierało się mnóstwo, a nie ma komu ich poukładać, a co gorsza \"większa większość\" pozostała dopiero do porobienia odbitek:O Się trzeba za to w końcu zabrać. A że nie mam L4, ani widoku w najbliższym czasie na niego, więc ze wszystkim muszę zdążyć po południu:O A na dodatek moja upierdliwa piesia jak widzi słonko to natychmiast dostaje małpiego rozumu - wyśpi się do południa, a potem jest nieznośna dopóki się odpowiednio nie przewietrzy:P I jako, że K. teraz pracuje popołudniami - ja biegam na przymusowe spacerki:) A potem jest przymusowe mycie łap - dzisiaj trzeba było 25-kilogramowe bydlę wsadzić do miski bo gąbka nie wystarczyła - efekt: cała łazienka do wycierania:P:P:P Nie rozumiem zwierza - do rzeki sama skacze, a michy się boi jak diabeł święconej wody:P Omega - wszystkiego naj, naj, naj z okazji rocznicy ślubu 🌻 40 stron ciężkiego tekstu to nielada wyzwanie - pamiętam jak miałam na studiach poprawkę z metaloznawstwa :P:P:P - dzienna norma do wykucia to było 30 stron, a potem się zrobiło 40 stron...:P, a potem jak doszło do 50 stron, to dopiero się zabrałam do nauki, bo wiedziałam, że jak jeszcze o kilka dni odłożę początek, to 60 stron w jeden dzień nie strawię na pewno:P jagoda - a propos zakupów, to ja się ostatnio strasznie wygodna zrobiłam - wręczam K. listę i jak jedzie do pracy to wszystko pokupuje i wieczorkiem dostarcza do domu:P A takie \"hurtowe\" to chyba dopiero w sobotę nas czekają - acha - buuuuu 😭 - kolejną sobotę spędzam w pracy 😭 - nie chce mi się. Uważacie że to normalne - lubić swoją pracę, ale nie lubić do niej w soboty chodzić?:D surfitka - trzymam zatem kciuki za kolejny test i oby wyniki były dla Ciebie bardziej zadowalające ❤️, a do tego czasu postaraj się nie denerwować - stres też ma wpływ na poziom glukozy. Wiem, bo u znajomej wykryto w ciąży cukrzycę, ale ona miałam poziom dużo, dużo wyższy. A wiesz co jest najlepsze - że jeżeli wykonuje się kilka badań pod rząd - nawet w króciutkim odstępie czasu - nawet kilkudziesięciosekundowym - wynik za każdym razem wychodzi inny i są one tak rozbieżne, że właściwie to nie wiadomo co o tym myśleć. Widziałam na własne oczy. Mam nadzieję, że u Ciebie do kolejnego razu wszystko się unormuje:) Malolepsza - nie miałam Ci wcześniej okazji napisać, ale ubawiliśmy się z K. nieziemsko z Twojego opisu naszej gnieźnieńskiej wyprawy:D:D:D:D:D:D A co do dresiku, to Ci zazdroszczę - ja to bym najchętniej do roboty nawet w dresie biegała (a trzeba mi było zamiast na polibudę iść na AWF i bym teraz nie narzekała:P ) całe szczęście, że mam taką pracę, która mi umożliwia na codzień latanie w dżinsach - bo sukienki to ja toleruję jedynie w czasie letnich upałów:P Jakieś mi się gdzieś widać męskie pojedyncze geny zaplątały:P Acha - czyżby Ci brakowało przedświątecznego mycia okien, że się nawet w nocy do Jagody firanek przymierzałaś?:P Justyna - przykro mi z powodu straty jaka Cię spotkała. Teraz może być już chyba tylko lepiej... 🌻 moniś - córa zaakceptuje na pewno imię:) Mojej koleżanki córcia jeszcze lepiej - zapowiedziała że w ogóle nie ma mowy, żeby rodzice sprezentowali jej brata, bo ona się z chłopakiem w dom bawić przecież nie będzie:P Mają się tak rozglądać, aż znajdą dla niej siostrę bliźniaczkę:D:D:D ani - niedługo transferek - na kilkanaście dni \"świat wstrzyma oddech\" - przy tylu zaciśniętych kciukach na pewno efekt będzie! :) Dla całej bandy po 🌻 i 😘 i poprawiam tabelkę, bo przecież się w międzyczasie zdążyłam ostatnio zestarzeć:P:P:P Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................28....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................23 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................22 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................19......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................19........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................16......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................10....... . ............19.10.08 Milla77............30............................8...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja was dziewczynki przepraszam ze taka niedobra jestem :( Martwie sie po prostu. Zwalilo sie troche papierwej roboty ktora musze zrobic jak najpredzej, rozliczenia podatkowe i ten szpital pasowaloby odwiedzic...a ja coraz wolniejsza jestem :o Ani, wierze, ze wszystko pojdzie dobrze i jutro pobiora ci te komoreczki, piekne, dojrzale, gotowe do zaplodnienia. Pomysl, ze jutro juz powstanie twoje dziecko :D:D:D:D Jego pierwsza, podstawowa komorka. Volatre, to przynajmniej masz zajecia z tym psiatkiem :D malolepsza, a ciebie to niezle na ploty dzis wzielo ;) Omego, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu 🌻🌻🌻🌻🌻 mezatka, a ty kiedy masz polowkowe? No i pochwalilabys sie brzuszkiem co nieco :) jagody, wiem ze musze im zaufac, jakie mam wyjscie. Ale wiesz jak to jest jak czlowiek sie o czyms dowie to od razu najstraszniejsza wizja :P Monis, dbaj o synusia :) milla, jak widac na moim przykladzie ni emozna tak bezkarnie sie objadac w ciazy. Trzeba jesc zdrowo i nie za dwoch :) I to nie chodzi o wage, ale o zdrowie malenstwa i mamusi. telesforka 🌻 Dobranoc 😴 Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję wszystkim za życzenia:D Surfi - nie martw się, wszystko będzie dobrze. Do czerwca juz tylko 3 miechy zostały! - Jejku, jak to szybko zleciało! Ani - na pewno pobiorą duuuuzo dorodnych jajeczek i już niedługo nam obwieścisz wspaniałą nowinę:D Malolepsza - ty plociuchu! A z nami to niełaska trochę popltkowac, tylko z obcym facetem??? Tyle godzin??? Co na to Twój M.???:P:P:P Zmykam - tym razem w ramach rozrywki poczytac książkę:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pani :) Ja na wczorajszą nieobecność mam usprawiedliwienie, odnalazł mnie za pośrednictwem naszej kasy (cudna jest ta strona) mój dobry znajomy z którym straciłam kontakt 8 lat temu. Jak spora grupa społeczeństwa jest teraz w UK i praktycznie przez cały wieczór przegadaliśmy za pośrednictwem gg. Malolepsza - no pięknie wystroiłaś się i na ploty z jakimś facetem a co M na to ;) Zobaczysz więcej na zakupy Cię nie puści. Omega - z tego wszystkiego to chyba ja jena nie pogratulowałam Ci z okazji rocznicy ślubu :( Gapa ze mnie, ale buziak z tej okazji jest szczery 👄 :D Apropos jak głowa ;) Surfitka - czarne wizje to nasz babska specjalność, niestety :( Ale wierzę, ze wszytko będzie ok i za 3 miesiące powitamy Michasię po tej stronie brzuszka. Jest jeden plus tego,z ę wiesz,z ę cukier jest podwyższony można wprowadzić leki i kontrolować poziom cukru tak żeby stworzyć maleństwu najlepsze warunki rozwoju. Voltare - masz szczęście,z e taki długi post wysmarowałaś, to przynajmniej częściowo Cię zrehabilitowało za długi milczenie :P Ani - mocno trzymam kciuki za punkcję 👄 jak wrócisz melduj od razu ile jajeczek zniosłaś ;) Mężatka - oj te smaki ciążowe, ciekawe czemu zawsze chce się tego czego nie ma w zasięgu ręki ;) Milla - a jak Twoje smaki? W przewadze białe ucho czy maleństwo postanowiło Ci odpuścić. Ryba__lufa - nikt z tobą nie wygra w konkurencji na pracownika miesiąca :) Faktycznie przy takim tempie życia L4 to niezły pomysł. Moniś - ale cudnie, parka - to chyba spełnienie marzeń :D M pewnie pęka z dumy? Fasolka - Wracaj już z tych wojaży bo smutno Tu be Ciebie :( Betty - nie odzywasz sie już dłuższy czas, czy u Was wszystko w porządku? Telesforka - kiedy M się wybiera na powtórkę badań? Aisza, Justyna, Mimi, Pokemonowa, 🌻 Milka - tobie to się porządne lanie należy, całkiem już o nas zapomniałaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................28....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................23 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................22 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................19......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................19........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................16......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................10....... . ............19.10.08 Milla77............30............................8...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, a cóż to za zmowa milczenia? chyba sama ze sobą muszę rozmawiać ? U mnie dzisiaj piękny dzień . Na dobry początek dnia przylazła @, a tak chciałam żeby sie spóźniła bo miałabym większe pole manewru jeżeli chodzi o wyjazd do BS, a ta franca jak zwykle na przekór, czasami to już sił brakuje. Jakby tego było mało wyjeżdżając z garażu ułamałam lusterko. Jak ja to zrobiłam ?????? Pojęcia nie mam 😠 milion razy wyjeżdżałam przecież z tego garażu.Usłyszałam tylko trzask plastiku i dźwięk tłuczonego szkła i było sobie lusterko 😠 Cóż było robić, wysiadłam, obejrzałam straty, pozbierałam nędzne resztki i pojechałam do sklepu, na jutro mi ściągną, krótko mówiąc zarobiłam 😠 Jak zadzwoniłam do M żeby mu powiedzieć co nabroiłam to myślał, że sobie z niego żartuję, dwa razy pytał co się stało i gdzie, a na koniec zaczął sobie ze mnie żartować, ze musi mnie wysłać na dodatkowe jazdy doszkalające. Ręce opadają człowiek od 14 lat jeździ samochodem a tu nagle kolizja z drzwiami :D Wszystkiego się mogłam spodziewać ale nie ataku ze strony własnych drzwi :P:P:P:P W zwiazku z tym, ze dzisiaj przylazła @ jutro powinnam jechać do BS a nie ma na to najmniejszych szans :( tzn. ja bym mogla tylko M nie urwie sie z pracy. Potem ja mam przechlapany początek tygodnia wiec najbliższy możliwy termin środa. I tak sie zastanawiam czy nie pójść jutro (o ile jakieś laboratorium pracuje)i nie zrobić LH, FSH i estradiolu, ostatecznie mogę zrobić w poniedziałek bo to będzie 4 dc. Jak pojadę w środę do kliniki to już będzie za późno na te badania a inne będą mi mogli zrobić na miejscu i określić sie co dalej ze mną. Normalnie jestem w kropce. To ja już sama ze sobą pogadałam , może teraz kolej na kogoś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda____ja bym tak zrobbuila na Twoim miejscu,moze akurat uda ci sie jeszcze w tym cyklu zachaczyc na BS, a badania bedziesz miala w kieszeni, a jakbys jednak sie zdecydowala na pzryszly miesiac to i tak bedziesz miala gotowe wyniki, ktore o ile pamietam sa wazne przez trzy miesiace.a aprpos lusterka, to ja tez mam prawkoprawie 17 lat w zyciu zadnej kolizji, a jak ruszalam z parkingu to przyrysowalam gosciowi bryke, sama nie wiem jak to sie stalo bo mialam hektar miejsca:O Surfitka______obczytalam troche na temat cukrzycy w ciazy, wiem,z e sie martwisz, ale ma pewnooo bedzie w porzadku, jesli nawet tfu tfu dzieisiejsze wyniki beda lekko ponad norme, to wiaze sie to pewnie z bardziej uwaznym odczytywaniem paramertow do konca ciazy, no a jak kruszynka nam za bardzo podrosnie to poprostu wyjmiemy ja przez cc, masz fajnego zdrowego rozbojnika, bedzie naprawde w porzadku❤️napisz koniecznie jak poszlo dzisiaj Ani____kochana, umieram z ciekawosci ile ci tam wyjeli tych chmurek dzisiaj, szybko daj zanc jak bylo👄 Mezatka____ja tez sie nie moge doczekac takich prawdziwych nowalijek i owocow. ech..... Voltare___no narezcie, bo juz puszczalam interpol za Toba, nawet sledzilam na innych topikach czy gdzies sie nie zasiedzialas❤️ Omega_____no a sie wyplotowalam za wszystkie czasy, chyba ze cztery godziny:P:P:Pa potem madrowalam na zebraniu wspolnoty, dobrze ze poszlam , uniekniemy w ten sposb glupich inwestycji, a mnie sie woda na balkonie leje i trzeba zrobic remont dachu i przeszedl postulat na szczescie:D dzisiaj bylam u gina, w sumie taka wizyta sie dla mnie nie liczy:P:P:Pwiecie dlaczego, brak usg:Pale wiem chociaz tyle,ze macica odpowiedniej wlk i szyjka zamknieta, no i waga, szok, gin sie smial do rozpuku, ze zaraz bede w jego spodniach chodzic, zartownis😭 a reszta znowu strajk?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - masz rację takie kolizje są najlepsze :P Kupa miejsca i nagle \"dzień dobry\". Teraz to sie z tego śmieję ale w trakcie zdarzenia to byłam okropnie wściekła 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda____z ciekawszych przygod, to w mojej karierze jeszcze raz mialam mala stluczke, jakis babsztyl w ost chwili zahamowal przede mna, uderzylam jej w tyl auta, starego jak swiat poloneza nota bene, wszytko w nim odpadlo, nie bylo co z niego zbierac, a u mnie mala dziurka w tablicy rejestracyjnej od haka holowniczego, nie moglam sie z kobita dogadac bo umieralam z e smiechu:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc złoteczka moje :) udało mi sie dorwa do neta na moment więc szybko zmieniam tabelkę bo juz koniec tygodnia i bedzie nieaktualne Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................28....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................23 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................22 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................19......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................19........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................16......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................11....... . ............19.10.08 Milla77............30............................8...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 u mnie w porządku, razem z Fasolkiem czujemy sie dobrze - cho był jeden dzień totalnego spotkania z biała słuchawką, ale narazie póki co nie jest żle....tesknię za moim Misiem no i za wami też oczywiście Omega dzięki za przedweekendowe dowcipy :) jak wróce w poniedziałek do domku to bede musiała nadrobic czytanie topicu bo już mam spore zaległości, trzymajcie sie ciepełko i zdrowo 👄 pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wszystko jest ok!! Dzidzia ksiażkowe rozmiary na 8 tyg i 4 dni:-) Bardzo się ciesze , odetchnęłam...ufff a serducho takie małe ale bije jak trza!! babeczki mamy weekend!! całuje wszystkie z osobna a smaki mam fatalne, wszystko mi smakuje jak płyn do naczyń, mam wstręt do słodyczy i mięsa i wędlin...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - not o nieźle potraktowałaś tą kobietę, którą stuknęłaś :D:D Milla - i oby tak dalej, ale to musi być piękne uczucie słuchać maleńkiego serduszka :) Fasolka - w czytaniu to szybko nadrobisz zaległości ale w pisaniu to obawiam się, że nie pójdzie ci tak łatwo. Za każdy dzień nieobecności powinnaś napisać dłuuuugi elaborat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla - ta awersja do słodyczy przywodzi mi na myśl Surfitkę? czyżby miała być dziewczynka :D Surfitka - mam nadzieję, że byłaś dzielna i grzecznie wypiłaś to słodzone paskudztwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za pocieszenia :) Tak, bylam dzis dzielna, wypilam pelna szklane coli ;) i cztery razy bylam kluta :( Wszystko z tej samej zyly i tej samej reki...no bo jak murzynka ma znalezc u mnie prawie niewidoczna zyle na lewej? No nie moze..i tak mam troche obolala reke, ale to niewazne. Wazne by wyniki byly dobre. W sumie nie mam tego wyniku pierwszego najgorszego. Jutro uderze po wyniki, ale nie wiem, czy mi sie uda je dostac...weekend. Ale w poniedzialek rano na pewno :) staram sie byc spokojna, bo stres zle wplywa na corusie.. I jeszcze jedno, czemu usilnie mowicie ze 3 miechy ??? do terminu sostalo dokladnie 2,5 mies. a za 2 dzidzia bedzie juz donoszona :D 3 miechy mnie doluja ze to dlugo..a 2 lepiej brzmia :) W kocu czerwiec zaczyna sie za 2 miesiace i 3 dni :D A my dzis zaczynamy 30 tc :D:D:D Jagody, kierowco dorgi..po prostu kobieta ktora dostaje @ jest roztrzepana i nie zauwazylas ze brama podstepnie sie zbliza :P Malolepsza, jak to wizyta sie nie liczy..kurcze to ja nie chodze do gina od dawna juz :P I dlugo nie pojde :P Tez czuje sie duuuza juz, a a wiem, ze najgorsze przede mna... Buziaczki i do poklikania. A i zmienie tabelke. Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................30....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................23 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................22 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................19......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................19........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................16......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................11....... . ............19.10.08 Milla77............30............................8...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, przepraszam, ze tak pozno ale troszke polegiwałam :) troche mnie brzuch pobolewa, ale ale.. wyjęli 11 komóreczek, z czego 3 juz widać, ze niebardzo, więc wstepnie 8 jest ok, plemniki superkowe, zeby teraz tylko się polubiły, w niedzielę pani embriolog ma zadzwonić co się podziało z tymi komóreczkami, więc niech ta sobota szybciutko przeleci, dobrze ze zmieniamy czas, to jest o godzine krótsza :) dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków, jeszcze nie puszczajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANI będzie dobrze, komóreczki pierwsza klasa a rycerze gotowi do startu, dbaj o siebie i opychaj tym co lubisz...bo ja juz sama teraz nie wiem co jest dobre co nie...wszystko kiepsko smakuje. A TO ŻE MÓWICIE ŻE BEDZIE U MNIE DZIEWUSZKA TO TEŻ TAK MÓWIMY Z NARZECZONYM - OCH BARDZO TEGO CHCĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................30....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................23 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................22 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................19......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................19........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................16......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................11....... . ............19.10.08 Milla77............30............................9..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Ani_no oby wszystko szło po twojej myśli tak jak do tej pory. No i żeby cię ten optymizm nie opuścił :-) Dla ciebie specjalna porcja wirusków **************************************👄*******************************************************❤️***********************************************************************************************************************👄*****************❤️******************************** Dla innych chetnych wirusków wystarczy:-) Jest ich pod dostatkiem :-) Surfitka_nie denerwuj się, wszystko będzie oki. A swoją droga taj ten czas leci.... pamietam jak nam oznajmiłaś, żę jesteś w ciąży a tu Michalinka powita na tym świecie za 2-2,5 tygodnia :-) Suuuuper, następna dama na topiku, potem dla wyrównania Aisza urodzi Bartusia , Moniś ma urodzić synka, czyli na mnie wypada córunia???!!! Albo na malolepszą O ile maleństwo pozwoli sie podejrzeć to dowiem sie w nastepny wtorek, czyli 8 kwietnia co tam dzidzia ma między nóżkami :-) Malolepsza_każda wizyta się liczy :-) Najwaźniejsze, że dowiedziałaś sie, że wszystko jest oki :-) I tak trzymać dalej :-) Jagody__no ja też kiedyś zaliczyłam bramę, przód samochodu się zmieścił....kto by pomyślał, że tył mi sie nie zmieści :p hehehehe Milla_a ty jak? Juz oswojona z tym, że zostaniesz mamusią??? Aaaa i jak tylko zrobie jakieś fotunie to zaraz wam przesle, postaram sie jutro :-) W poniedziałek zaczynamy 20 tydzień, więc za tydzień połowa ciąży za nami :-) Didzia daje mamusi o sobie znać, czuję ją często i wyraźnie, suuuper uczucie :-) Swoją drogą to niesamowite, dajemy życie komuś drugiemu :-) Nosi się w sobie drugie życie :-) Dobrze, że ciąża trwa aż 9 miesięcy, można sie nią cieszyć aż tyle :-) Jestem bardzo szczęśliwa:-) Pozdrawiam , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka, teraz tak mowisz..poczekaj az dotrzeszd o trzeciego trymestru, czy bedziesz szczesliwa ze ciaza tak dlugo trwa :P Ja tam sie doczekac nie moge juz :) No i fajnie by bylo jakby zostalo 2-2,5 tygodnia :D A czas szybko leci, obie z malolepsza juz na polmetku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!Niepisalam bo bylam u mamy a i po swietach dochodzilam do siebie,bo w sobote przed samymi swietami mojemu puscily nerwy i mi tez i o maly wlos bym dostala talerzem ale obok mnie siedzial moj M i moja mama wiec rzucil go na podloge ze kazdy dostal odlamkami,wogole juz niemam sily od kad jest z ta dziewczyna to kapletnie sie zmienil odsuwa go ona od rodziny.4 lata temu jak bylam w szpitalu napisala mi smsa ZADZWON DO SWOJEGO MEZA A NIE DO MNIE W KONCU OD CZEGO GO MASZ ZYCZE LEKKIEGO I UDANEGO PORODU PA-z tych nerwow na drugi dzien urodzilam.buntuje go przeciw rodzinie i przez to ze jej nikt nielubi on traci. i tak sie z bratem nieodzywalam bo juz dawno temu tak wybral,nierozmawiamy ,niewidujemy sie chyba ze jak jestem u mamy ale teraz to juz wogole za to ze sie na mnie rzucil i i to ze nie mogl mnie zlac tak jak to bylo dawniej to go najbardziej bolalo.wogole dziewczyny myslam ze rodzina jest najwazniejsza ale nie kazdy na nia zasluguje i nie kazdy ja chce miec.on ma 30 lat i ze swoja pania mieszka u mojej mamy nieplaci za nic za wode swiatlo gaz.ja mialam 20 lat i po 2 miesiacach musialam placic za wszystko i byc na osobnym wyzywieniu,gdzie zylismy tylko z pieniedzy z mojego zwolnienia a maz szukal pracy potem pojawilo sie dziecko i musielismy sobie radzic sami,czasami pomagala nam mama meza i kupowala mleko ktore bylo dosc drogie,gdy mala miala 3 miesiace wyprowadzilismy sie do meza i mieszaklismy w malutkim pokoju i miedzy czasie dzieki meza dziadkowi postawilismy pokoj z malutka kuchnia i lazienka.zabralismy graty i wszystko co mielismmy i teraz mowiac szczezrze wiem ze tu zyje mam cisze spokoj i niema mowy ze wroce do mamy. ale moze dosc moich zalow ale widzialam ze jednak ktos za mna zatesknil i bardzo za to dziekuje. po sobocie mialam stracha bo mnie zaczol bolec w miare delikatnie brzuch ze maz chcial wzywac pogotowie ale odczekalam i sie uspokoilam i naszczescie przeszlo ale do wtorku-srody maluszka prawie wcale nie czulam i zaczelam sie martwic.teraz jakos tak slabiej kopie moze sie przekrecil -niewiem niechce sie niepotrzebnie martwic bo juz tego stresu mial dosc\\ POZDRAWIAM WAS KOCHANE I TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO ,DUZO SLONKA NAD GLOWAMI I ZDROWKA. POPRAWIAM TABELKE JUZ NA PRZYSZLY TYDZIEN Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................30....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................23 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................22 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................19......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................19........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................18......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................11....... . ............19.10.08 Milla77............30............................9..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu kochane, dziękuję za ciepłe słowa betty - nie martw się, bo to niepotrzebne, za chwilkę bedziecie rodziną i tylko to się liczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzbym była pierwsza o poranku? spać nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani_ ja tez juz wstałam :-) Wybieram sie dzisiaj na zakupy, zamierzam kupić sobie jakieś buty wiosenne bo sie zbuntowałam i stwierdział, żę kozaków już nie założe. Ma przyjść wiosna i koniec!!!!! A przy okazji butów może wpadnie mi w oko coś jeszcze.... :-) Betty-z rodziną najładniej wycho0dzi sie na zdjęciach, stara i sprawdzona teoria, ale nie przejmuj sie tym, teraz najważniejsza jestes ty i twoje dzieciaczki :-) Pozdrawiam, odezwę sie jak wrócę z zakupowych wojaży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 musialam zmienic nick, bo nie wiem czy dostalam bana:P, czy komp mi zwariowal, nigdzie mnie z haslem nie wpuszcza, potem podam wam nowego maila, narazie na predce kilka slow:D Surfi____strasznie sie ciesze,ze wyniki wyszly dobrze:D❤️ Ani____kochana, piekny wynik, trzymam kciuki za randkowanie, a szczegolnie za testowanie i cos ci powiem, jakos dziwnie jestem spokojna,ze wszytko bedzie dobrze, z reszta rozmawialysmy w czoraj z Surfi i jestemy tego samego zdania, hm....moze beda pierwsze bliznieta na topie:D:D:D:D Milla____super, pierwsze usg jest bardzo ekstytujace, bardzo sie ciesze ,ze wszystko w porzadku Fasoolka____przed Toba najfajniesze usg, caly dzidzius na ekranie, mowie ci jakie emocje Betty___to rzeczywiscie przezylas w swieta, pamietaj najwazniejszy jest Twoj spokoj Mezatka___udanych zakupow U nas srednio , wczoraj wieczor w towarzystwie ceramiki, tym razem podejrzewam, ze sie czyms zatrulam, jeszcze takich chlustajacych wymiotow w zyciu nie mialam.....ale teraz jest zdecydowanie lepiej, piekna pogoda, trzeba cos z tym faktem zrobic:D milego dnia dla wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×