Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Nelcia, ode mnie również ucałuj Aiszę. Mam nadzieję, że szewek założony i teraz na pewno wszystko bedzie dobrze. A Aisza niech wypoczywa i dba o siebie. Buziaki 👄 U mnie na razie żadnych objawów :) Wczoraj miałam rano lekkie plamienie, ale nie trwało długo i dziś nie ma po nim śladu. Wiem co to może oznaczać, ale postanowiłam się nie nakręcać. Jedyne miejsce, w którym nie myślę o tym, za ile dni mogę zrobić test, jest praca. Ale za to staram się dbać o siebie. Jem śniadania (bo zazwyczaj wybiegalam w panice wypijając tylko kawę), no i za przykładem Jagody staram się codziennie przygotować jakiś obiad :) Ani, trzymam kciuki i mam nadzieję, że ten listopad i grudzień to bedą nasze miesiące :) i Voltare :) Voltare, oby ta @ w ogóle nie przyszła do Ciebie przez najbliższe 9 miesięcy. Przesyłam dla wszystkich 👄 i wracam do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.N.A _ ja o śluzie nie mam zielonego pojęcia, tym bardziej, że on jest właśnie przyczyną moich niepowdzeń. Mam go za mało i jakiś taki nie za dobry. Ale myślę, że na topiku ktoś na pewno Ci pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nelcia, przekaz Aiszy duzo buziakow od nas 😘😘😘😘😘 Wazne by sie teraz nie denerwowala i wierze, ze naprawde wszystko bedzie dobrze :) Rybka, no,no...ale spokojnie czekamy dalej :) Volatare, no i super 🌻 A ja znowu mam nadzieje :D Malolepsza, faszerujesz Groszka kofeina bo myslesz ze zacznie wreszcie kopac? Poczekaj, wkrotce go poczujesz i bedziesz bujac jak ja mojego skarba ;) Jagody 🌻 Telesforka ??? Co slychac? Monis, nie marw sie...no coz, my kobiety w ciazy mamy swoje humory..ja wczoraj ogladalam film od poczecia do narodzin i na koncu sie poplakalam jak sie dzidzie urodzily ;) tez mi powod do placzu... A my pelnoprawnie wczoraj zaczelysmy ostatnie trzecie okrazenie..i juz siodmy miesiac trwa :) Weekend zapowiada sie na zapracowany, mam miec gosci i goscie maja przywiezc ubranka dla Michalinki :) Bedzie ogladania :D A tak wogole to u nas zmienili czas juz i jakos nie moge wstac..stale mam z tym problem, ale teraz czuje sie strasznie niewyspana i zmeczona :o Pozdrawiam was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aisza już po zabiegu ,jest troche na haju ale wiadomo jak działa narkoza:(,oczywiście wyściskam ją i ucałuję od was i dam jej takie buziaki 👄👄👄. Ja dzisiaj do niej nie jadę bo nie ma sensu ona ciągle zasypia wystarczy jak przy niej siedzi kochany mąż.W trakcie pisania postu zadzwoniła i kazała wam podziękować ze jesteście z nią i pamiętacie ❤️❤️❤️❤️.W szpitalu będzie prawdopodobnie około 7-10 dni.Pozdrawiam was wszystkie 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiscie tylko na slowko bo na dluzej sie nie daje:O:O:O mam jakis wkurw na maxa, maz mnie leczy i wszystko i wszyscy😡 mysle ze to na to @ no i dobra niech przylazi! wczoraj widzialam bb i robili tam sushi wiec i ja zrobilam:) troche sie az balam bo ostatnio jak robilam to bylam na samiusienkim poczatku ciazy i tak mi sie sushi kojarzy a w ciazy byc teraz nie chce! moj urwis daje sie we znaki jak 3 dzieciakow! mysle ze niestety duzo w tym winy tatusia bo sie opierdala - bo on PRACUJE, ja to cholera leze do gory dupskiem zapewne:O:O:O:O ajjjjjjjjjjjj nie bede uzywac nie cenzuralnych slow bo tu tez dzieciaki na okolo, pozdrawiam was serdecznie, szczegolnie aisze - wiadomo 🌻 myslalam ze se chlopa wychowalam a tu masz babo placek, moj jakis niereformowalny jest! ile mozna sie wydzierac i obrazac? parapetow mi na kwiaty zaczyna brakowac:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Justyna - nie ma sie co denerwować faceci są na ogół niereformowalni :( Musicie znaleźć jakieś wyjście z tej sytuacji bo nie da się tak żyć na dłuższą metę. Postaraj się spokojnie porozmawiać z M przecież to duże dziecko i czasami trzeba dwieście razy coś powtórzyć zanim zrozumie. To, ze mężczyźni mają większy mózg o niczym nie świadczy :P Nelcia - to jak najbardziej zrozumiałe, że się denerwujesz nie da się nie myśleć ale musisz być sina przede wszystkim dla Aiszy bo jej jest potrzebna Twoja siła. Trzymam za was kciuki 👄 Voltare - za Ciebie kciuki w dalszym ciągu zaciśnięte :) Telesforka - rozumiem, że macie teraz czas staranek ale listę na topiku podpisz ;) Betty - jak samopoczucie? Mam nadzieję, że mała jednak Ci nie sprzedała wirusa i ten ból żołądka to incydentalna sprawa :( Malolepsza - a ile to można pić kawę ;) Wpadłaś na chwilę i zaginęłaś :( Moniś - wszystkie miewamy gorsze dni, a wiadomo kobieta w ciąży może mieć humory. Parasolka rzecz nabyta - będzie nowa. Mam nadzieję,z ę już czujesz się lepiej, pewnie częściowo to wina pogody. U mnie dzisiaj było wszystko, słońce, wichura, deszcz a nawet grad - istne szaleństwo jak ja już chcę wiosny. Ryba___lufa - chwali się,z e po śniadaniu wychodzisz z domu, grunt to dobrze zacząć dzień :D Trzymam kciuki za efekty IUI 👄 Surfitka - rewelacja :D Trzeci trymestr, strasznie szybko to płynie przecież niedawno robiłaś betę. Ani się obejrzymy a Michasia będzie się do nas uśmiechać po tej stronie brzuszka :D Omega - wystaw nos z papierów, ktoś niedawno nam udzielał nagany za milczenie ;) Nie mogę uwierzyć, ze za chwilę święta byłam dzisiaj u rodziców i tradycyjnie dostałam swoją działkę. Muszę zrobić listę co kupić bo w przyszłym tygodniu to już będzie masakra w sklepach. Na ostatnią chwilę zostaną tylko rzeczy, które nie mogą poleżeć. Porządków nawet nie zaczęłam i się zastanawiam czy to warto jak za oknem taka pogoda, chyba poczekam z tym jak się trochę ociepli i wtedy zrobię już generalne wiosenne porządki. Przy okazji wizyty u rodziców dowiedziałam się,z ę kuzynka jest w ciąży z drugim dzieckiem. Gdyby mi się udało miałybyśmy praktycznie ten sam termin porodu :( Cóż los chciał inaczej. Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody------ZWRACALAM,I MIALAM BIEGUNKE,ALE TROCHE PRZESZLO TYLKO TEN ZOLADEK.MDLILO MNIE JESZCZE ALE MAMA PODPOWIEDZIALA MI ZEBYM WZIELA TROSZKE SODY OCZYSZCZONEJ DO CIEPLEJ WODY I WYPILA I JAKBY PRZECHODZILO,ALE JESZCZE NIECHWALE.BALAM SIE ZEBY TO NIE ZASZKODZILO BOBASKOWI ,ALE PRZECIERZ JAK SIE TAK MORDUJE TO TEZ NIE DOBRZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, co się odwlecze to wiadomo. Bedziesz miała nieznacznie młodsze dziecko od dziecka kuzynki. Ale i tak bedą sięrazem bawić :) Nie tylko po śniadaniu wychodze z domu, ale w pracy zjadłam drugie :P Justyna, widzę, że daleko Ci do żartów, ale dwójka, czy jedno, to już mała różnica. Moja siostra ma trójkę i daje radę, a mój szwagier mówił, że przy czwartym to bedzie już z górki. Nelcia, trzymaj się i pozdrów córkę i wnuka. Na pewno wszystko bedzie dobrze 👄 Surfitka, obawiam się, że zwariuję przez ten tydzień. Dzisiaj już zastanawiałam sie, kiedy mogę iść na betę, ale wiem, że to bez sensu 😭 No ale czekam, bo co mi pozostaje. Ucałuj Kubusia 👄 Moniś, na szczęście dół ma to do siebie, ze się człowiek z niego podnosi. Oby jak najszybciej to nastąpiło. A parasolem to naprawde się nie przejmuj. Ani, Twój ostatni wpis z poprzedniej strony mocno mnie zaskoczył optymizmem :D Ale cieszę się. Z takim nastawieniem to musi się udac! NIe ma innej opcji Voltare, mam nadzieje, że @ nadal nie ma? Malolepsza, ile Ty tej kawy sobie zrobiłas? Co z Donkichotką? Dawno się nie odzywała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 wlasnie niedawno wyszla ode mnie Majka, strasznie ie za nia stesknilam, wyrosla, to juz prawdziwa pannica, juz za chwile bedzie miala trzy latka, porobilismy troche zdjec i na pewno juz do konca ciazy nie wyjde z domu, hipcio to przy mnie krasnoludek:P:P:P Justa____no pieknie.....]wez kobieto zwolnij nagnaj w koncu chlopa do roboty, bo juz niedlugo calkiem znikniesz, zostaw czasem malego z ojcem, a TY zrob sobie wypad babski, Tobie sie tez cos nalezy od zycia.....Tata sie dzieckiem zajmie, a ty sie troche odstresujesz, szkoda,ze tak daleko mieszkasz, juz ja bym ci humor poprawila👄 Rybka____dumna jestem z ciebie i z tego podwojnego sniadania👄 Surfi____oj zebys wiedziala zebym chciala ale cos mi sie wydaje,ze to moje dziecko bedzie sie ze mna droczyc i szybko to ja kopow nie doznam, czekam jak zakleta, wsluchuje sie ze az uszy bola i nic cisza jak makiem:O Jagoda___znajac Ciebie to bedziesz robila same pysznosci jak zwykle z reszta, jak bedziesz miala jakis nowy fajny przepis to czekamy z niecierpliwoscia.......mam nadzieje,ze pogoda dopisze i bedzie slonce na swieta, przeciez to juz troche wiecej niz tydzien Betty____zeby jak najszybciej odpuscilo wlasnie don kichotka dawno nie zagladala.......????? a oto jaki zakup dzisiaj poczynilam na allegro...a co, swieta ida, mam krolika, wiec chyba moge sobie jeszcze pozwolic na malego zajaczka:P:P:P pozdrwaiam cala bande wieczornie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, przesyłam jeszcze buziaki dla Michasi :D Dla Kubusia zostawie na przyszłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny słuchajcie, już nie mam doła, ale poprostu ręce opadają!!!! no więc na poprawienie humoru postanowiłam odświeżyć sobie kolor włosów, no więc cała zadowolona odbierając małą ze szkoły wstąpiłam do sklepu i kupiłam sobie farbe, piękną ciemną czerwień, ponieważ mam od kilku miesięcy bardzo ciemne włosy więc mówie sobie taka ciemna wiśnia mi wyjdzie cudo, wróciłam do domku nałożyłam farbe, no i w tym czasie przyszła koleżanka mojej córki ze swoją mamą, po lekcje. Otwarłam drzwi troche mi głupio było z tą farbą na włosach no ale, mała dała lekcje, chwile porozmawiałyśmy no i czas na spłukanie farby, przeprosiłam i poszłam do łazienki (myślałam, że ta koleżanka i jej mamusia pójdą, ale gdzie tam mamusia usiadła sobie na fotelu i siedzi) i wtedy się zaczeło!!!! ja tu ładnie zaczynam plukanie a tu mi się umywalka zapchała!!! no to niewiele myśląc dawaj pod prysznic, a tam to samo!!! boże tu się mi zgłowy leje czerwień jkby kogoś zarzynali :) , farbe trzeba spłukać a ja nie mam gdzie!!!!! (woda stoi w umywalce i w prysznicu nie wspomne o kolorze!!!!!!) jezu babka siedzi w najlepsze w pokoju a ja normalnie dylerii dostaje!!! gdyby jej nie było, to siup do kuchni i pod zlew, a tak gdzie ja z tą \"zakrwawioną\" głową będe biegła przez mieszkanie a pozatym akurat kuchnie i zlew mam naprzeciwko tego fotela na którym owa dama się rozsiadła!! siedze w tej łazience i nie wiem czy ryknąć śmiechem, czy płakać! w końcu wziełam zawinełam włosy w ręcznik i pognałam do kuchni jak gazela, chwyciłam kubełek i siup z powrotem do łazienki bo juz mi z ręcznika zaczęło przeciekać. Kubełkiem zaczęłam wylewac wode z prysznica i umywalki do sedesu a farba na włosach jak była tak jest!!! po ok 15min słysze, że koleżanka z mamusią wychodzi!!!! więc jak tylko zamknęły drzwi to o mało nie wyrobiłabym na zakręcie tak gnałam do kuchni!!!! włosy spłukałam i umyłam pod zlewem, a efekt tego wszystkiego taki, że kolor mam pomarańczowoczerwony!! 😭 😭 a w łazience wyglądało jak w rzeżni!!! 😭 😭 do syfonów wlałam aż trzy krety w żelu ale chyba na wiele to nie pomogło!!! posprzątałam i czekałam na męża.... stwierdził, że kolor włosów mu siępodoba :P :P :P :) a w łazience zatkały się rury i będzie musiał je rozbierać!!!! i tak to ci mam.... od samego rańca, ale po tych przygodach poprawił mi się humor, bo już sił mi brak :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis____:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dno to sie usmialam:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D niezle:P ale fakt jest taki,ze w ciazy na banka wychodzi inny kolor niz zwykle, juz zdazylam to sprawdzic na sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KObietki! Ano nie odzywalam sie bo nasz kochany kompek zaczal miec humory i raz dziala a raz nie-tak sie sklada ze jak chcialam cos napisac to akurat wypadalo na \"niedzialanie\" U mnie schemat sie powtarza-do staranek -hura optymizm a potem to juz jakos nastroj siada. Surfitka masz racje z ta zmiana czas-zwlaszcza w te strone co teraz to masakra-tez rano nie moge oczu otworzyc.Hm...trzeci trymestr-ja chyba naprawde sie do Ciebie wybiore jak juz Michasia bedzie na swiecie:):):) Jagody-dziewczyny maja racje-ja tez wierze ze bedziesz miala dziecko tylko niewiele mlodsze od dziecka kuzynki. Aisza-na pewno bedzie dobrze.Z takim zabezpieczeniem moja przyjaciolka w Polsce spokojnie donosila ciaze i jej synek ma juz 6 lat(ojej jak ten czas leci)Buzki dla Was obydowjga-mam nadzieje ze Nelcia przekaze. Malolepsza-jak to Twoje dziecko to taka przekora to cos czuje ze potem tylko do sierpnia bedziesz na kafe bo potem zorganizuje Ci czas co do minuty i nawet nie bedziesz mogla wpasc na chwilke tak jak Justyna:) Monis-uroki bycia w ciazy to nie tylko biale ucho ale i smuteczki na przemian ze smiechem-czyli pora na smiech.Nie smuc sie-popatrz masz najblizszych zdrowych,jestes w ciazy ,wszystko gra-tylko cieszyc sie zyciem. Betty-przegnaj chorobsko-no chyba ze to zwiazane z ciaza ale wtedy to chyba tlyko czas by pomogl. Justyna-pogadaj spokojnie z mezem ze masz dosc-ja wiem ze dopuki sie piekle to maz mysli ze pogadam pogadam i mi przejdzie-ale jak widzi ze mowie spokojnie ale cholernie powaznie to wtedy wie ze nie ma przepros.Buzki dla Adrianka. Voltare-alebylby numer jak ty sie cieszysz ze przesuwa Ci sie @ bo uda Ci sie miec IUI a tu bach i ciaza sama z siebie:D:DNo ale nie mialabym nic przeciwko takim numerom;) X madziara-jak pisala Malolepsza podejmuj decyzje i startuj po swoje szczescie. Ani-ciesze sie ze Ty te decyzje juz podjelas i tylko czekac na efekty-mam nadzieje ze tak jak u Malolepszej za pierwszym podejsciem bedzie super. Ryba_lufa-i ten zdrowy zwyczaj jedzenia sniadania mam nadzieje ze przetrwa cala ciaze i po niej-no i trzymam kciuki za efekt pomimo ze mam przez to utrudnione pisanie(OOOOO!jak nie pisze to zgonie teraz na Rybke bo to przez nia kciuki trzymam zacisniete:):D) Zaraz bee wertowac nasze pisanie wposukiwaniu przepisow na salatke-gdzies o tym pisalysmy-zachcialo mi sie robic sniadanie Wielkanocne dla mojej i meza rodziny to juz musze sie szykowac. Buzki dla wszystkich.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis a nie mowilam ze po smuteczkach pora na smiech????Nie wiem czy Tobie do smiechu ale jak czytajac Twoj post sie usmialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mówie wam... sama sie teraz śmieje :D :D :D a mąż z moim tatą walczą z rurami :D :D i co chwile Monika przynieś szmate, przynieś wiadro.... hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane adrian ma 5 miesiecy i tyle juz walcze z mezem, raz lepiej raz gorzej ale raczej to drugie, zostawic malego z tata...nie mam sumienia, kazde moje wyjscie konczy sie tym ze maly siedzi na kolanach u taty przed kompem i dawaj ebay, allegro...a za monitor robi 42calowy tv i siedza od niego moze z metr:(:(:(:( dziecka mi szkoda, aa i jeszcze musze dzwonic zeby go nakarmil o dobrej porze! no i badz tu babo marda i pisz wiersze:( wspominalam przeciez o moich parapetach - gadka skutkuje gora na dzien-dwa! napisze jutro bo dzis nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza, telesforka----juz o niebo lepiej jako pozadne jedzonko robie ksiel na kolacje,bo moim obiadem byly wafle ryzowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!Prosba!Szukam i szukam i gdzies mialysmy przepisy na salatki-tylko nie umiem znalesc stronki-no ale to nic-jakby ktoras miala sprawdzomy przepis na jakas swoja ulubiona salatke to wklepcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka____ oczywiście że przekażę dlaczego miałabym nie przekazywać pozdrowień, uścisków i buziaków. Aisza czuje sie juz lepiej tylko najwieksza kara dla niej jest to ze musi lezec bo jak narazie nie moze wstawac,dla wszystkich czarownic 👄👄👄👄. Moniś __nie przejmuj się kolorem ja na głowie tez mam pomarańczowo- -czarno-wiśniowo i kazdy mówi :ale fajnie\"kolor pomaranczowy miał być blond a nie jest.:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelcia-nie mam sprecyzowanej jakiejsc konkretnej-szukam jakis ktore pasowalyby na Wielkanoc-moze z kurczakiem,albo z pieczarkami .Byleby dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu, dopiero wróciłam z pracy a jutro jadę na cały dzień na konferencję, więc tez Was nie zobaczę, dobrancka, bo padam na pysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wpadam podpisać listę i uciekam do łazienki - robiłam dzisiaj z takim zapałem farsz do krokietów, że poparzyłam paluchy i zaraz normalnie się wścieknę tak pieką!😠 Pcham je co chwila pod zimną wodę, ale to pomaga tylko na chwilę 😭 Normalnie sierota ze mnie!:P Mam nadzieję tylko, że bąble nie powyskakują:P Jutro mężuś ma 2 zmianę, więc będę miała dla Was więcej czasu;) 🖐️ PS. Mówiłam, że będzie powtórka z rozrywki z poprzedniego miesiąca - 29dc zbliża się ku końcowi, a @ nadal brak. Nauczona przykrym doświadczeniem nie napalam się- przyznam się że nawet postanowiłam trochę \"pokusić\" los w tym cyklu - imprezka na Dzień Kobiet:P, po 2-3 kawy dziennie i w ogóle zero uważania na siebie. Testu nie robię - pobijam kolejny \"rekord\" - ostatnio było 34 dni, więc teraz zatestuję dopiero wówczas, jeżeli dobiję do 35dc :P:P:P:D Spadam pod kran:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelcia-dzieki z gory.Nie pali sie bo to dopiero za tydzien ale przezorny zawsze przygotowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ania_K23.............23.......................1......... .................30.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................26....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................21 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................16...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................17........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................15......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................9........ .. ...........19.10.08 Milla77............30............................7...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare , ja pocichu trzymam kciuki żeby @ nie przyszła:-) Ostatni emoje wylistowanie oczekujących na @ przyniosło efekty! telesforka, przesyłam sałatki pychotki tanie, wszyscy się zajadają i mało czasu zajmują 1) Sałatka z kukurydzą Potrzebna: puszka kukurydzy, pomidory, szyneczka, kukurydza i 3 łyżki majonezu, sól i pierpz do smaku.do tego trzemy dużo zółtego sera uwaga- szyneczka kroimy w paseczki 2) sałatka z kurczakiem Gotowany kurczak( z rosołu pierś), rodzynki, ryż, ananas z puszki do tego majonez 3) sałatka tuńczyk & feta Tuńczyk w oleju, ser feta, papryki 3 kolory, pomidorki koktajlowe, zielony ogórek piertuszka zielona lub szczypiorek....mmmm pychota. Papryka kroimy w paski, pomidorki na pół, fetę w kostki sypiemy na końcu. Mieszamy.Nie potrzeba żadnego sosu.Odstawić do przegryzienia. 4) sałatka szpinakowa mniam liście szpinaku świeżego( nie mrożonego), pomidorki małe, winogrona ciemne, orzechy włoskie,rodzynki. To wszystko mieszamy w salaterce i na wierzku posypujemy płatkami parmezanu. Polewam viengretem lub sosem ( oliwa z oliwek, czosnek, ocet balsamiczny, bazylia świeża, kropelki cytryny, cukier, sól , pieprz.) SMACZNEGO ŁASKUCHY Potrzebny tuńczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSTATNIE ZDANIE MIAŁO BYĆ W SAŁATCE TUŃCZYKOWEJ." potrzebny tuńczyk" a się wycięłło na koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare...............30........................70.. ....................11.03 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 No i Rybka do tego :-) za powyrzsze babeczki trzymam kciuki. Mierzycie tempkę>? Czy Pokemonowa to sie odzywała? bo juz po terminie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×