Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

meldujemy się :D u nas upał juz od 7 rano :/ - nie spię bo mi za gorąco...własnie zjadłam śniadanko i teraz myslę niezbyt intensywnie co tu robić....:P - ...........za 4 miesiące bede takie chwile wspominać z nostalgią :P heheheh..... Surfitka___Ninka jest boskia 👄 - a te jej włosy normalnie miodzio - mam mi mówiła, ze jak się urodziłam też takie własnie miałam.... Aisza___brzuchalek przepiekny masz :) a nożki ci zejdą już niedługo jak syneczek na swiecie będzie - pogłaskaj sie po brzuszku od nas i pozdrów Bartusia od Gabrysia :) Voltare___kobieto - powinni ci odłaczyć dostep do wszelkich stron i zostawić tylko dostep do naszego kaffe :) łap 🌻 i oczywiście ze wrócisz z kliniki z dzidziusuem w brzuszku - a może nawet z dwoma :) Nelcia___opiekuj sie Aiszą - dobrze jest mieć mamę przy sobie w takim momencie, Aisza ma wiele szczęścia.!!!! ..moja mama niestety meszka 80 kilosów ode mnie i brakuje mi matczynych \"skrzydeł\" jezeli chodzi o jej doświadczenie ciązowe i w ogóle...aż mi się łezka zakręciła w oku...mogę jedynie na telefonie powisieć.... Jagódka__ty utknęłaś przy sprawdzaniu tych prac studentów czy co?? zakopałaś sie w nich a mówiłysmy sprawdzaj byle jak...pogoda za ładna na to i generalnie to przecież nie chce ci sie tego czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Malolepsza - masz rację ja odkąd pamiętam uczestniczę w tego typu imprezach. W ogóle to mam pewne skrzywienie jeżeli chodzi o sztukę ludową ;) A przy okazji zaliczyłam jeszcze wczoraj otwarcie wystawy malarstwa i grafiki miejscowego artysty. Było miło i okiem też było na co rzucić. Część prac mogłabym zabrać do domu tylko sponsora musiałabym znaleźć :P Bo jakby nie było obrazy olejne są jak na moją kieszeń drogie :O Ale przynajmniej nacieszyłam oko :D Fasolka - oczywiście, ze mi się nie che tych prac czytać ale co zrobić, taka praca. Ja tam wychodzę z założenia że lepiej przeczytać raz od deski do deski niż brać ta prace 10 razy i za każdym razem coś tam pomazać. Później to wygląda tak, że człowiek sam siebie poprawia bo nie pamięta co zmienił w poprzedniej wersji. Zresztą ja mam zwyczaj sprawdzać od razu całe prace a nie po kawałku. Mówisz, ze u Ciebie upał? U mnie też niby na termometrze 30C ale ja wczoraj przy okazji puszczania wianków tak zmarzłam, że spałam w skarpetkach, pod kołdrą i kocem i przytulałam się jak mogłam do M a i tak mi było zimno :P Tym samym dzisiaj z przyjemnością powygrzewam się na słoneczku :D Voltare - niestety Twój wianek do mnie by nie dopłynął bo Odra nijak nie chce płynąć na wschód ;) Daj spokój już tym ślęczeniem w necie, głowa też musi odpocząć ;) Aisza - pewnie spora cześć z tych Twoich kg to woda jak już Bartuś pojawi się na świecie to wszystko zejdzie. A brzuch faktycznie masz już nisko. Surfitka - niestety dieta młodej matki na początku jest dość rygorystyczna :( Miejmy nadzieję, że wszystko szybko się unormuje i takie nocne sensacji was ominął. A swoją drogą dlaczego dzieci w większości mają brzuszkowe kłopoty w nocy???? Omega - a ty dzisiaj jeszcze balujesz nad morzem czy wracasz już do domku? Ani - ja na własną rękę nie kombinowałabym z lekami jak już to podpytaj gina, szkoda byłoby coś \"przedobrzyć\" A siwymi włosami nie masz się co przejmować, zawsze można sobie kolor zrobić :P:P Justyna - z Adrianka to już naprawdę kawał faceta :D Cudze dzieci szybko rosną. Miłego odpoczynku i wracajcie do nas szybko. Pozdrawiam serdecznie Wszystkie i zmykam jakąś kawkę zaparzyć bo wróciłam po północy i trochę bym jeszcze pospała ale jak się wczoraj balowało to dzisiaj od rana trzeba pracować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkie w niedzielne przedpoludnie pokoj juz skonczony!brakuje tylko zylandora ale sadze ze w poniedzialek moze juz byc.(i drzwiczki w segmencie trzeba wprawic)pokoj jak ta lala.listwy zalozone i meble juz sa. nie pisalam wczesniej bo wczoraj do wieczora sprzatalam by dzis miec spokoj. lodowke wcisnelismy do kuchni narazie zastawia pol okna ale do poki m nie zrobi remonciku u Asi w pokoju o kuchni nie mam co marzyc-trzeba przerobic zlew w inne miejsce! (pokoju jeszcze nie zaczol) i zaczynamy nowy tydzien Jagody- to bylo dobre z ta -\"forma na core\" Surfitka- tylko Ci poza zdroscic. po 1 juz masz malenstwo przy sobie po 2 jeszcze nie placze tylko sie usmiecha.i dobra mysl o rodzenstwie,ja widze jak moja ciotka przyjezdza na dzialke z wnuczkami i jak tylko sa to moja Asia wiekszosc czasu spedza przy plocie a wnusia ciotki ja totalnie olewa.-az serce boli,ale juz niedlugo i bedzie miala dzidziolka :) staram sie by kolezanka przychodzila do nas z corka,albo inne dzieci rzychodzily ale to nie to samo co rodzenstwo.teraz sa juz wakacje wieksza mozliwosc na rozrywke. voltare -Asia ustawia wszystkich tak jak ona chce ma byc,jednak z nami jej sie tak nie udaje :) w przeczkolu jak chodzila ustawiala 5- latki a ona miala wtedy -2.5 roku. dziewczynki dziekuje za zdiecia sa sliczne jak mi sie uda jakies ladne- w miare zrobic to przesle albo wrzuce na fotosika wedlug daty wyznaczonej przez ginekologa jestem w 31 tyg ciazy Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................20.. ....................17.07 Ani77.................31........................14...... .................16.07 Martuniadiablica...31......................2........ .................6.07 Ciężarówki: Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Aisza..............24..........36 .........(Bartuś) przelom 06/07.2008 moniś.............27...........33...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25...........31...... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........29...........(Marcelin ka)ok. 26.08. 08 BETTY83.........25............31.....................(Alicja). 30.08.08 Fasolka81........27...........23...........( Gabriel)...19.10.08 Agness28.........30...........20...........(Rafał, Roksana)..19.10.08 milla77............30...........21............(Maci uś)........02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina .......................3490................16.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabelke, tym razem postanowilam liczyc z dolu a nie z gory, czyli ukonczone tygodnie, koncze we wtorek wiec tym razem zrobie jeszcze wyjatek i wpisze 31 chociaz zostalo dwa dni:P Ciężarówki: Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Aisza..............24..........36 .........(Bartuś) przelom 06/07.2008 moniś.............27...........33...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25...........31...... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........31...........(Marcelin ka)ok. 26.08. 08 BETTY83.........25............31.....................(Al icja). 30.08.08 Fasolka81........27...........23...........( Gabriel)...19.10.08 Agness28.........30...........20...........(Rafał, Roksana)..19.10.08 milla77............30...........21............(Maci uś)........02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina .......................3490................16.06.08 Jagoda____jak zobaczylam te pysznosci, to tez ide po kawe, nagrzesze przy niedzieli, co mi tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz bo zgubilam staraczki, .......bo pewnie juz niedlugo nimi beda:P Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................20.. ....................17.07 Ani77.................31........................14...... .................16.07 Martuniadiablica...31......................2........ .................6.07 Ciężarówki: Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Aisza..............24..........36 .........(Bartuś) przelom 06/07.2008 moniś.............27...........33...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25...........31...... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........31...........(Marcelin ka)ok. 26.08. 08 BETTY83.........25............31.....................(Al icja). 30.08.08 Fasolka81........27...........23...........( Gabriel)...19.10.08 Agness28.........30...........20...........(Rafał, Roksana)..19.10.08 milla77............30...........21............(Maci uś)........02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina .......................3490................16.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! jagody - ja sie byczę do 26.06:P:P:P wracam w czwartek:( Malolepsza - Bałtyk pozdrowiony i poglaskany od ciebie:D Ryba - chyba pierwszy szok juz minął???:P:P:P mogłabys się już odezwać!:D do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty____imponujacy brzuchal, chyba mnie przegonilas rozmaiarowo, bo moj tez w sumie jest niczego sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Ja dzisiaj wpadam się tylko przywitać - i uciekam do wanny - dzisiaj cały dzień przesiedziałam na powietrzu i teraz marzy mi się chłodna kąpiel:) Jak mnie później jeszcze mężuś dopuści do kompa, to postaram się zajrzeć:) Buziaki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, ja dzisiaj też cały dzień na powietrzu. Byłam na działce u rodziców. Leżałam na leżaku w cieniu, przeglądałam gazetkę M jak mama (znam ją już na pamięć :P ) i przysypiałam. Było miło. Justyna, do tabelki przepisze się w czwartek, po usg, wcześniej się trochę boję :) Omega, już sie melduję :) Samopoczucie ogólnie dobre, zero dolegliwości i objawów ciążowych (oprócz ciągłego braku @ i senności), co mnie trochę niepokoi Malolepsza, mam nadzieję, że odpoczywasz. Ja idę się położyć. Wprawdzie wypoczęłam na działce, ale podróż mnie wykończyła :P Przesyłam Wam wszystkim buziaki 👄 i ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba - coś mi się przypomina, że nie kto inny jak Ty goniłaś malolepszą, żeby sobie stopkę zmieniła!:P:P:P A teraz proszę uprzejmie - okaz niedowiarka!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wpadam sie przywitac i od razu powiedziec dobranoc...jakos nie mialam czasu wczesniej zagladnac. Aisza, zdjatka urocze..a nozki juz niedlugo beda wygladaly jak dawniej. Jakiez bylo moje zdziwienie w poniedzialek, kiedy po wileu miesiacach zobaczylam swoje kostki i wzgorek lonowy :P Rybko, ciezko uwierzyc, ale naprawde rosnie w tobie dzidzius :) Glowa do gory. Voltare 🌻 Betty, no mnie przescignelas napewno juz - chyba pod koniec mialam mniejszy brzuch. Z reszta wogole teraz mam juz na wadze tyle ile przed ciaza, w piatek udalo mi sie wcisnac w ciuchy przedciazowe - bylo troche niekomfortowo, ale spodnie sie zapiely :P Ale najwazniejsze, zeby dzidzia zdrowo rosla , a brzuchal niedlugo zgubisz. Malolepsza, a ty pewnie stanelas z waga podczas dietki ? Czy spadlo cos? Jagody, super ze wieczor udany :) Fasolka, oj bedzie nostalgia..ja sie nie moglam doczekac porodu, a teraz juz wspominam jak mala kopala mnie od srodka i tego niezapomnianego uczucia temu towarzyszacemu. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie, zmykam bo wlasnie moje serduszko sie budzi . Dzis w nocy byla grzeczna, przespalysmy troche :) Za to w dzien jej goraco, wlaczylismy klimatyztor to dopiero usnela i spi :) Ale chyba zaraz burza bedzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacjei moje czarownice🌼 Meldujue sie z rana, zaraz wypije mala kawe i troche sie poloze, bo laze juz od rana i czas pionu zaznac:Pwiec tylko po krotce, wieksze wypociny wieczorkiem:P Surfi____zobaczysz jaki z ciebie bedzie chudzielec za kilka tygodni jak Ty juz masz wage przezd ciazy, to ja sie boje zebysmy jakies ankrektyczki nie zobaczyli:P:P:P👄Ninka jest urocza, co zajrze w stopke to sie rozczulam:D:D:D:D u mnie waga spadla jakies 4 kg, nawet jak te 4 nadrobie do konca to swiat sie nie zawali, wparwdzie przed wrzucilam 15😭 przed ciaza, ale w ciazy narazie 8 wiec tragedii ciazowej nie ma!!!! z reszta narazie to sie modle zeby wytrzymac jeszcze te sztyery tygodnie!! Ryba_____wklej swoja rewecie od Omegi w stopke, bedzie wszystko dobrze zobaczysz👄 dla wszystkich po poarnnym 👄 lece na kawe a poniej pion i fiszki z angielskiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item381517893_bobo_szyk_lux_wyprawka_nowa_62_super_jakosc.html jakie to sliczne :) witam wszystkie bez wyjątku dzis jestem nie do zycia jakby ktos mnie tak podladowal bym byla wdzieczna. co tak Was malo na kafe?\\ o 7 rano juz niespalam bo muchy mnie gryzly i Asia tez mi juz nie dala spac. wczoraj skrecilismy lozeczko tak na próbę i stoi na razie w pokoju Asi. dzis rozpoczynamy remont u Asi w pokoju. od rana padalo teraz sie rozpogadza ale nadal duchota. dziewczyny co u WAs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega3- sliczne zdiecia ,tez bym chciala byc nad morzem w taka pogode co za frajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki. Malolepsza, a slyszalas kiedys, ze zanim gruby schudnie, chudy umrze ? :P:P:P Ale az zwazylam sie dzis i ubylo mnie 10 kg od porodu :D:D:D Czyli jestem juz 2 kg do tylu :D:D:D Maly ssak robi swoje :P A ja jestem wyrodna matka i po nocnym maratonie kamienia co godzine przez pol godziny :o Dalam jej flache bo myslalm, ze odjade przy niej, wogole bak nie chcial spac tylko jesc ciagle, a moje piersi sie nagle totalnie puste zrobily :P no i dalam jej flache i przespalysmy z sukcesem 5 h :D:D:D Ale ty tez calkiem niezlie zjechalas z wagi w ciazy..4kg, ho ho :) Omega, zdjecia przeurocze. Betty 🌻, a ciuszki przeurocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) u mnie nadal upał :( cięzko duszno gorąco ani wiaterku i nawet kropelka nie spadnie z nieba.... ubawiłam się dziś - wróciwszy z kursu zabrałam sie do przygotowania kapusty na słodko :P mniam, bo mi mamusia przywiozła młodą kapustke z ogródka jak była teraz z tatą w sobotę u nas.... .....no i jak chyba wszystkim wiadomo kapustka młoda się dość szybko gotuje w porównaniu z taką starą....ale jak widać nie wszyscy bo po jakimś czasie,... jak już skończyłam gotować - teściowa ze zdziwieniem i pełnym szokiem zapytała: \'\'już skończyłaś gotować?\"\' ja na to, że \"tak - przecież to młoda kapustka sie dośc szybciutko gotuje - zwłaszacza ze drobno pokroiłam to tym bardziej\" - i wyobraźcie sobie że z tym szokiem na twarzy kobieta odeszła do swego pokoju. Ale pewnie pomyślała sobie że i tak nie dokładnie ugotowałam...grrrr a co jak co ale ona mnie gotowania uczyć nie będzie!! jutro kapustka do ziemniaków będzie jak wrócę z kursu :D a teraz ide sobie coś zjeść bo se zmęczyłam tym gotowaniem :P a i zmiana tabelki : Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................20.. ....................17.07 Ani77.................31........................14...... .................16.07 Martuniadiablica...31......................2........ .................6.07 Ciężarówki: Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Aisza..............24..........36 .........(Bartuś) przelom 06/07.2008 moniś.............27...........33...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25...........31...... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........31...........(Marcelin ka)ok. 26.08. 08 BETTY83.........25............31.....................(Al icja). 30.08.08 Fasolka81........27...........24...........( Gabriel)...19.10.08 Agness28.........30...........20...........(Rafał, Roksana)..19.10.08 milla77............30...........21............(Maci uś)........02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina .......................3490................16.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ugotowałam się dzisiaj :P Co prawda ominęły mnie dzisiaj burze ale w zamian można się było udusić. Powietrze ciężkie, mimo że wiatr ratował sytuację to i tak czułam się jak bym weszłam do sauny ;) Surfitka - Ninka od małego wie, ze do spania korzystniejsza jest niższa temperatura, spryciula. Zawsze mi szkoda takich maluchów latem, bidule zapakowane w te plastikowe pampersy ale cóż zrobić. Za miesiąc to przy takim tempie będziesz musiała garderobę wymienić bo wszystko będzie za duże :D Ale to musi być frajda dla młodej mamy. Omega - szkoda, że nie widziałaś mojej miny jak oglądałam Twoje fotki znad morza nawet M się zainteresować w co ja się tak wpatruję. Musiałam mieć tzw. minę smutnego szczeniaczka :P Na samą myśl, że jutro powrót do tego piekarnika w pracy a okna mam od słonecznej strony to normalnie żyć się odechciewa :( Malolepsza - czytając Twoje posty jestem przekonana ze u Ciebie upał i troszkę Ci gorąco było :D Na prawdę chodzić w ciąży latem to nie lada wyczyn, ale jak sie czeka na swój największy skarb to nawet upał nam niestraszny!!! Proszę jesteś kolejnym żywym dowodem, ze będąc w ciąży można schudnąć czyli jedz dla dwojga a nie za dwoje faktycznie da sie zrealizować brawo 👄 Ja nawet nie śmiem głośno powiedzieć, ze zjadłam dzisiaj litr lodów waniliowych - były pyyyyyszne :P:P Tylko ciekawe co na to moje biodra????? Ale w końcu o ile mnie pamięć nie myli lody sprzyjają zajściu w ciążę ;) Betty - a Ty dalej w wirze remontu i to przy takiej pogodzie? Podziwiam ja \"tylko\" siedziałam w pracy ale mam dość. Te kompleciki dla maluchów śliczne, Jagódce wybrałabym pomarańczowy, uwielbiam ten kolor :D Dokładnie tak samo jak nie lubię różowego :P Fasolka - bo widzisz człowiek się uczy całe życie ;) A swoją drogą czasami się zastanawiam jak niektórym udaje się przejść przez życie bez podstawowych nieumiejętności typu takie gotowanie mając rodzinę,która generalnie jada posiłki ;) Ryba__lufa - a czemu niby senność Cię niepokoi? Przecież to normalny objaw ciążowy? Vczoraj - wpadłaś na chwilkę to mam nadzieję, ze dzisiaj wejdziesz tutaj na dłużej. Czy udało Ci się coś ustalić jeżeli chodzi o zakup leków do inf. u naszych sąsiadów? Dziewczynki ja tradycyjnie zmykam do papierzysk ale Wam życzę miłego wieczoru i słodkich snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza!:) Witajcie po dłuższej przerwie. Zaczynam oddychać bo ostatnio to było zupelnie zbyteczne, tak jak jedzenie i spanie. Tylko praca i praca i nerwy. Co do lekarza to szczerze mówiąc jeszcze nie zapisaliśmy się nigdzie. Ale niedługo urlop to akurat kilka dni wykroimy na wizyty. A dzisalbo jajeczkujęalbo co bo mnie jajnik tak boli i jakoś się czuję jak wielka komórka jajowa chętna do zapłodnienia:) Pozdrawiam I tabelkę wklejam. Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................20.. ....................17.07 Ani77.................31........................14...... .................16.07 Martuniadiablica...31......................2........ .................6.07 Ciężarówki: Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Aisza..............24..........36 .........(Bartuś) przelom 06/07.2008 moniś.............27...........33...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25...........31...... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........31...........(Marcelin ka)ok. 26.08. 08 BETTY83.........25............31.....................(Al icja). 30.08.08 Fasolka81........27...........24...........( Gabriel)...19.10.08 Agness28.........30...........20...........(Rafał, Roksana)..19.10.08 milla77............30...........21............(Maci uś)........02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina .......................3490................16.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga! :D Siedzę w pracy i odliczam dni do urlopu. Chociaż najpierw odliczam godziny do usg :) Idę w czwartek na 12.20. Trochę się boję, ale już nie mogę się doczekać. Rozmawiałam z lekarzem i jednak jedziemy nad to Morze Czarne do Bułgarii. Pojedziemy samochodem z dwoma noclegami po drodze, żeby się za bardzo nie przemęczać jazdą. Zakupiłam sobie pierwszy kosmetyk dla kobiet w ciaży :) Jest to żel do biustu AA z serii Mama i ja. Smarujesieod dwóch dni i wydaje mi sie, ze te cycki mnie mniej bolą, ale może to siła autosugestii :) Omega, pamiętam, że polecałaś jakaś herbatkęna przeziębienie. Czy mogłabyś przypomnieć, co to było? Chyba majeranek, ale ja nie stosowałam nigdy takich cudów i nawet nie wiem, czy to można kupić w torebkach, czy jak? Boli mnie gardło i mam katar. Ogólnie przeziębienie, ale raczej łagodne. Piję herbatę z miodem, niestety, nie pomaga. Jagody, ja się nie boję tej senności, tylko tego, że nie mam żadnych innych objawów :) Ale dzisiaj pojawił się kolejny. Stanęłam w łazience i siegnęłam po wodę toaletową, której używam na co dzień i mnie odrzuciło, jak pomyślałam, że mam się nią psiknąć. To mnie nie zniechęciło i chciałam użyć takiej mgiełki zapachowej, ale też jakoś nie mogłam. Mam parę zapachów do wyboru, ale każdy wywoływał wyraźną niechęć. No więc został mi tylko dezodorant bezzapachowy :) Malolepsza, co u Was? Jak Marcelina? Wczoraj zrobiłam sobie kolejny test (to przecież swego czasu było moje hobby :P ) i tym razem dwie krechy są już grube, bardzo widoczne i pojawiają sięniemal natychmiast. W czwartek będę miałą trochęczasu to porobię zdjęcia i jakąś dokumentację załozę :) Voltare, to prawda z tym niedowiarkiem :( Nie uwierzę, póki nie zobaczę. Mam nadzieje, że nie będzie: nie uwierzę, póki nie urodzę :) Surfitko, ale musisz być szczęśliwa :D Nina jest naprawdę prześliczna. Dla Was ❤️ ❤️ I dla wszystkich buziaki 👄 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Rybko, to co polecałam, to najzwyklejszy w świecie napar z majeranku, tego kupowanego w spozywczaku, sypiesz łychę na szklankę, zalewasz wrzątkiem, przykrywasz, żeby sie dobrze zaparzyło i... pijesz. Nie musi byc gorący, może byc ciepły, letni, zimny... co komu smakuje:) Nie obraź się, ale dość sceptycznie podchodze do decyzji Twojego lekarza odnośnie wyjazdu. Ja wolałabym jednak chuchać na zimne... Martunia - oooooooooooo, zguba się znalazła:D agness, milka - a wy gdzie się schowałyście????????? Mamusia niedługo wraca:P:P:P:P, bo teraz to jestem z doskoku, ale jak wrócę, to............ (tu dopisek co mogę z wami zrobić:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌼 :) :) tabeleczka Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................20.. ....................17.07 Ani77.................31........................14...... .................16.07 Martuniadiablica...31......................2........ .................6.07 Ciężarówki: Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Aisza..............24..........36 .........(Bartuś) przelom 06/07.2008 moniś.............27...........34...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25...........31...... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........31...........(Marcelin ka)ok. 26.08. 08 BETTY83.........25............31.....................(Al icja). 30.08.08 Fasolka81........27...........24...........( Gabriel)...19.10.08 Agness28.........30...........20...........(Rafał, Roksana)..19.10.08 milla77............30...........21............(Maci uś)........02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina .......................3490................16.06.08 witajcie kochane, u nas jak narazie ok. mały się rusza, coś mnie napiera na krocze od kilku dni, ale skurczy brak wię wszystko jest ok. u nas pogoda przepiękna, mała ma frajde bo wakacje, jak będzie jutro tak ciepło to wytargam jej basen, ale się będzie cieszyła!!! buziaki, i przepraszam, że tak ogólnikowo, buzioooole 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×