Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

witajcie dziewczyny 🌼 ani po Aiszy ja z miłą chęcią oddam brzuszek :) ryba co tam u ciebie, odezwij się babo bo się niepokoje 🌼 malolepsza, aisza trzymajcie się dzielnie kobietki duuuuża buzia :) :) dla wszystkich 👄 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babolki🖐️ Macie wszystkie pozdrowienia od Aiszy👄 Jagody----------------twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie wiec nic ci innego nie pozostało tylko chwytac brzuszek---zycze powodzenia:D:D Mężatka------------moje gratulacje🌼,mgr przed nazwiskiem to jest coś :D Jak na razie to Aisza ma perspektywe leżenia w szpitalu do 2 lipca ale ona wciaz ma nadzieje ze zostanie wczesniej wypisana.Jest troszeczke załamana bo twierdzi ile mozna spac i ksiazki czytać. Omega---------super fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem. Jutro idę jeszcze na betę, zobaczę czy rośnie. Mam nadzieje, że tak, bo po @ słuch zaginął. W przyszłym tygodniu idę do ginesa na usg, to wtedy się przepisze do tablki, no i jakieś zwolnienie może dostanę. Bo wątpię, czy mojego szefa przekonałby test, nawet jeśli jest z dwiema kreskami, jakbym mu przyniosła :) Najgorsze, że dzisiaj przyszedł, że mam jechać na tydzień do Brukseli na początku października, a ja mu jeszcze nie chcę mowić, że jestem w ciąży, z drugiej strony nie chcę rozpoczynać tu jakis rezerwacji hotelu i kupowania biletów na moje nazwisko, żeby potem wszystko odkręcać. Na razie pościemniam jak długo się da, a potem się zobaczy ;) Póki co, strasznie dużo śpie. Wczoraj wyszłam z pracy o 17 i poszłam się położyć. Od razu zasnęłam, a koło 20 się obudziłam, wykonałam podstawowe czynnosci higieniczne i położyłam się na kanapie, żeby obejrzeć mecz. Kawałek nawet widziałam, ale potem zasnęłam. Na koniec przeniosłam się z kanapy na łóżko i tak spędziłam całe popołudnie. Dzisiaj mam dyżur i nie wiem, jak to przeżyję. Już mi siechce spać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba ciesze się, że wszystko ok, trzymam kciuki za wizyte u ginia, co do spania to jest najzupełniej normalne na początku ciąży, u mnie godz 20.00 to był środek nocy!!!! ale odpoczywaj ile się da i niczym się nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Rybko - masz typowe objawy ciąży - SPANIE...ja tak mam do dziś:-0 Moja rodzinka o 21 sama ogląda tv...ja już śpię..i jeszcze mój mąż zakupił mi taka wygodna poduchę dla ciężarnych wyglądającą jak wąż- to dopiero wygodne do spania! Odpoczywaj ile tylko sie da. Szefem póki co sie ni emartw. Ja niestety miałam 2 wyjazdy w ciąży - bo oba sama organizowałam - nad morze i w góry..ale pierwszy trymestr bywa różny. Pamiętam jak 3 dzien po teście gdzie się dowiedziałam byłam już w delegacji na samym występie magików biegałm do kibelka bo miałam pierwsze wymioty...taki urok. Ogromnie sie cieszę, pamiętaj na usg możesz jeszcze nie zobaczyć dzidziusia także się nie martw . Najlepiej zrobić w 8 tygodniu ciąży ! ps: lekarz wystawi Ci zaświadczenie po wynikach bety że jesteś w ciązy także nie martw się! Jagody - obeszło mnie co wykładasz? nie doczytałam nigdzie. Mój mąż też wykłada na AM i pisze teraz doktorat ( to tak a pro po ostatnich tematów o stopniach itd) Surfi - tęsknimy za Tobą Malolepsza i Aisza!! zdrówka i powrotu w dwupaku jeszcze. Fasolka - jaki wynik USG , nie trzymaj nas tak w napięciu!! buziale dla wszystkich ps- oglądacie reality tv o narodzinach codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak przez gadu dziewczyny serdecznie oficjalnie wam gratuluje! jaki pon taka reszta tyg:)) jagoda, na psyche mi wjezdzasz!!! a ja nie mam zadnego wytlumaczenia:O:O:O no malego nie zwale bo slodziak coraz to fajniejszy i na te pare slow mam czas! to wszystko JAAAA! JAKIES PRZESILENIE LETNIE mnie chyba dopadlo:O:O:O:O:O:O wybaczcie!!! jeszcze dzis sie z moim poklocilam...wrrrrr... buziole kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeklejam z forum czerwcówki 2008 o surfi 18.06.2008] 14:52 agula78 Mam wiadomosci od Surfitki. Wracamy dzis do domu.Czujemy sie dobrze, walczymy o pokarm bo cos go malo a z Ninki silny glodomorek. Rowniez pozdrawiamy.Sprubuje sie dzis pojawic na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczynki więc ja po ginie zaraz na kurs pojechałam i niedawno wróciłam... wszystko w porządku - dzidzia rozwija sie pięknie, mieści sie ze swoim wzrostem w środkowej normie wzrostu :) przypominam tabelkę: Fasolka CH -> Milla, Martuniadiablica, Voltare,Telesforka DZ - > Mężatka, Jagody, Surfitka, Fasolka, Malolpeszaa, Betty,Omega3,Aisza po pierwsze dzidzia się srasznie chowała i wstydziła :P ruchliwe to, to jak mały perszing tak chce się obrócić głóką w dół, bo ma niewygodnie już....ale udało się podejrzeć na jednym ujęciu kto to, choć to i tak raczej na 70%, ale jest chłopaczek :) zatem zdecydowana większość z nas poszła z torbami przez te zakłady...:P włącznie z matką czyli mną..:P a lekarz powiedział że jest ruchliwy i znaczy, ze dobrze, bo od małego walczy o swoje :P - no i waży 510 g. :D cukier na czczo - 97, po glukozie - 143 poza tym pani połozna mnie obsztorcowała ze za dużo przytyłam, ale jak ja nie jem wcale więcej - to skąd pytam?? ona mi kazałą ograniczyć ilość spożywanych płynów. no i masz babo placek - a jak tu w lecie ograniczać płyny? jak duchota taka... ehhhh..... ale wązne że wszystko ok :D właśnie mnie znów kopie jak do was pisze,. zanczy że pozrawia swoje e-ciocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekazuję wiadomości od Malolepszej: jeszcze w szpitalu, może wyjdzie w piatek, ale kto wie czy tylko nie na weekend, juz ma dość tego szpitala, ale musi lezeć:( pozdrawia wszystkie, dziekuje za przekazane życzenia i buziaki i pozdrowienia a ja się byczę:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla ___słońce od poczatku ciazy przytyłam 8 kg. moze to dla jednych duzo moze nie duzo ale moze to sie tez jakoś przkłada na wzrost...i sie wtedy inaczej patrzy, ja jestem niewysoka - jakies 155 i moze to dlatego .....tak mnie obsztorcowała, i zaleciła ograniczenie płynów... no i mam nadzieje ze te moje 70 % chłopczyka zmieni sie na 100% - bo ja zawsze marzyłam o syneczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka81 -polozna moglaby ci tak powiedziec jakbys juz miala 20 kg na plusie bo sa i takie co tyja nawet do 30 kg.przez cala ciaze.gratulacje synka a ja ide z torbami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wwreszcie znam date przewidywaanego porodu Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................2........ .................6.07 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Aisza..............24.......................35 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27........................33...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25.......................31...... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33.......................29...(Marcelin ka)ok. 26.08. 08 BETTY83.........25........................29..........(A licja) ok. 30.08.08 Fasolka81........27.......................23....(Gabriel / Julia)...19.10.08 Agness28.........30......................20...(Rafał, Roksana)..19.10.08 milla77............30.....................21.......(Maci uś)........02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina .......................3490................16.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty__no nie wiem :( - generalnie moja mam też będąc w pierwszej ciązy ogólnie przytyła 20 kg. a ja jako byłam zdrowa, i nawet mała bo wazyłam 2600 jak sie urodziłam..... no mimo tych 70% peweności co do pitolka mojego :P zmieniam i mie w tabelce : Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................2........ .................6.07 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Aisza..............24.......................35 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27........................33...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25.......................31...... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33.......................29...(Marcelinka)ok. 26.08. 08 BETTY83.........25........................29..........(Alicja) ok. 30.08.08 Fasolka81........27.......................23...........(Gabriel)...19.10.08 Agness28.........30......................20...(Rafał, Roksana)..19.10.08 milla77............30.....................21.......(Maciuś)........02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina .......................3490................16.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka- Ja też nie jestem wysoka- 164cm a miałam 7 kg na plusie ponad tydzien temu także idziemy łeb w łeb nic sie nie martw. W pierwszej ciaży przytyłam 15 kg, w kolejnej już przestałam sie ważyć jak dobiłam 18 kg:-) teraz tez czuję że rosnę...z ciuchów najbardziej . Na zdj. widziałm Ciebie jeszcze w normalnych jeansach a ja juz od 2 mcy w ciażowych pomykam i z niektórych niestety już wyrosłam. Dziewczyny opowiem wam ze kupiłam dziś 1 kg czereśni i zjadłam zanim mąż wrócił...nawet sie nie przeznałam ...strasznie mam ssanie ostatnio. Od kiedy wasi mężczyźni czuli ruchy dziecka kładąc rękę na brzuszek? Ja mam łozysko na przedniej ścianie i przez to ruchy mam tylko wewnatrz odczuwalne.. buziale !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córeczka wykapana mama...zazdroszcze moje nic do mnie nie podobne -słodka! Miłych snów laski, ja juz padam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeci raz zaczynam nową stronkę :-)))) ale farciara ze mnie Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla ___pocieszyłaś mnie kobieto :) jedz owoców dużo, ja też sobie nie załuję, bo i dobre i zdrowo nie tylko dla nas ale dla naszych chłopców :) mój poczuł kopniaczki wczoraj i przedwczoraj po raz pierwszy :) (czyli 23 t.c.) był w szoku i jest za każdym razem jak mały kopnie mocniej, to mój M. pełen zachwtyu i niedowierzania odskakuje od mojego brzuszka i nie moze sie nadziwić, że to tak mocno, a ja mu mowie że to jeszcze nie jest tak mocno...:P Betty___twoja Asieńka prześliczna księżniczka :) 🌻 dla ciebie za taką ładną córunię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ktoś miał wątpliwości to żyję :P Trochę mnie papiery przywaliły ale bez przesady pół godz. przerwy każdemu sie należy :P Ryba__lufa - jak zrobisz betę to się zapewne uspokoisz ale sądząc po objawach to będzie piękny przyrost. Ja robiąc swoją w 30dc miałam wynik na poziomie 23 jednostek, to jak Ty możesz wątpić w to że jesteś w ciąży :D Milla - przepraszam ale na forum nie odpowiem czym się zajmuję bo to tak rzadka dziedzina, ze jeszcze dzisiaj wszyscy wiedzieliby kto ja zaś :D Na moim terenie jestem jedyną kobietą mającą taką specjalizację. Powodzenia Twojemu M życzę trochę to zdrowia kosztuje ;) Jeden z moich znajomych rozmawiając ze mną w czasach (ale to brzmi) kiedy pisałam swoją prace i już pomysły mi się kończyły na uzasadnienie wyników zadał mi pytanie na jakim jestem etapie tego nieszczęsnego wiekopomnego dzieła jestem? A że akurat trafił na gorszy dzień bo nie dość że coś mi się wena zacięła to jeszcze był to czas zaliczeń i studenci żyć nie dawali usłyszał, że ja już na tą pracę patrzeć nie mogę, nie na widzę jej itd. Z uśmiechem odpowiedział - kochana to tobie się tylko tak wydaje, teraz jeszcze jesteś na etapie miłości wzajemnej. Prawdziwa nienawiść jest wtedy jak pięknie wydrukujesz 5 egzemplarzy, oprawisz (dla niewtajemniczonych prace dr się zszywa i nie można kartki podmienić) złożysz do obrony i wtedy znajdziesz jakiś feler typu zaginiona strona, przestawiona strona, zaginiona rycina lub tabela, brak jakiegoś autora w spisie literatury - o moja droga wtedy to będzie nienawiść :D:D:D Mnie co prawda takie niespodzianki ominęły ale dzisiaj wiem że miał rację. M jest mocno zaawansowany w swoim wiekopomnym dziele? Już nienawidzi swojej pracy czy wszystko jeszcze przed nim? A swoją drogą wydaje się że obrona to taka doniosła chwila itp. bzdety a jak już jest po wszystkim i przewodniczący ogłasza wynik głosowania to przynajmniej ja tak miałam - w duchu sobie myślałam - to już???? żadnych fanfar???? :P:P uniesienia??? :P i ogólnej ekstazy??? :P :D Eeeeeeeeeeeeee to po to ja sie tyle namęczyłam :P:P:P:P Fasolka - no pięknie, drugi raz się pomyliłam :P Źle obstawiłam u Betty a teraz się wyłożyłam u Ciebie ;) Betty - chyba się zagapiłam bo nie mogę sobie przypomnieć ile lat ma ta Twoja panna :D Duża dziewczynka z niej. Justyna - ciekawe przesilenie letnie?????? oby nie przeszło w jesienne :P Surfitka - nie poddawaj sie z tym pokarmem, pewnie lekko nie jest ale warto próbować. I wracajcie do nas koniecznie :D Malolepsza - babo wiem, że nie leżysz w super hotelu ale jak mus to mus. Cel jest szczytny!!!! Poza tym jest chętna na przejęcie brzuszka w sierpniu więc chcesz czy nie musisz Marcelinę przekonać żeby się tak nie śpieszyła do nas. My \"cierpliwe jesteśmy\" ;) poczekamy na nią do terminu. Agness - już tylko Ty nas trzymasz w niepewności czy będzie chłopiec czy dziewczynka? A tak w ogóle to daj znak życia bo zaczynam się martwić czy u Was wszystko ok jak ostatnio z nami rozmawiałaś to byłaś chora :( Omega - jak tam wizyta u kelnerka ;) Pozdrawiam serdecznie wszystkie niewymienione i zmykam do swoich papierów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka__a może to dobrze, ze przgrałaś :) i cała reszta tych co ciagle źle obstawiają, jak to mówią, kto nie ma w kartach ten ma w miłości :P a zatem wniosek jak nie mcie w naszym topikowym hazardzie to macie w naszym topikowym łapaniu brzuszków :) ja już sie pożegnam na dziś z wami, połozyć sie ide bo zmęczona jestem...dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to na swój wiek jest wysoka??? Chyba że to zdjęcie oszukuje? Przeciętna 4-latka ma ok 100-110 cm. Ja zawsze wysokość ciała powyżej 90 centyla, a masę poniżej 25. Ale Ty jesteś wysoka M pewnie też nie najmniejszy więc czemu tu się dziwić. http://bi.gazeta.pl/im/8/1326/m1326948.jpg A tak w ogóle moje drogie jeżeli suma wysokości ciała jest mniejsza niż 320 cm to jesteśmy z rodzin niskorosłych, między 320 a 340 średniosrosłych a powyżej 340 wysokorosłych. Oczywiscie jakiś gen od przodka zawsze sie może trafić i np. w rodzinie wysokorosłej trafi się ktoś niski albo odwrotnie. Jednak często już na starcie mamy "przydzieloną" wysokość ciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaa niby na miłość nie mogę narzekać tylko z tym łapaniem kiepsko mi idzie :P:P Surfitka miała rację - dziurawe ręce i jak sie okazuje nie tylko ręce :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda ja ci dam! i mi tu o dziurawych lapach nie krzandol tylko w magie przechodniego brzucha uwierz:P surfi zlapala ode mnie, od surfi ma ryba, zaraz sie kilka brzuszkow zwalnia to sie na ktorys zaczaj:D:D:D pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki! Ja tylko wpadam zmienic tablelke-nie wiem-wycielam ostatnia ktora zobaczylam ale Ryba tam jeszcze w staraczkach to jak cos to poprawcie.Jak widac znowu sie nie udalo-od tego miesiaca zaczynam robic badania. A....no i z torbami nie pojde:)Fasolka-buzki dla twojego chlopczyka. Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................20.. ....................17.07 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................2........ .................6.07 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Aisza..............24.......................35 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27........................33...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25.......................31...... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33.......................29...(Marcelin ka)ok. 26.08. 08 BETTY83.........25........................29..........(A licja) ok. 30.08.08 Fasolka81........27.......................23...........( Gabriel)...19.10.08 Agness28.........30......................20...(Rafał, Roksana)..19.10.08 milla77............30.....................21.......(Maci uś)........02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina .......................3490................16.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - no pięknie jak tak to przesilenie letnie a jak człowiek troszkę po marudzi to go od razu do pionu postawi :D:D Cudna z Ciebie moderatorka 👄 Telesforka - ta wygrana to na badania ;) Ale w sumie jak sie miało udać jak Ryba tak od razu przejęła od Surfitki brzuszek - pozbawiła nas nawet 1% szansy :P U mnie też raczej nic z tego ale żeby Justyna znowu nie krzyczała to poczekam grzecznie do @. Dziewczynki słodkich snów życzę i zmykam lulu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Rybka, dostalam wiadomosc o tobie to az podskoczylam z radosci..tak mi zalezalo zeby ten brzuchal nie przepadl..justyna rodzila to ja robilam bete, ja rodzilam to ty..oby tak dalej :D Jednego nie zycze...Justa i ja mialysmy piekielnie ciezkie i dlugie porody...Wiec jednak lekkiego rozwiazania. :) GRATULUJE !!!!!! Pamietam jak sama nie moglam w to uwierzyc. Przepraszam ze do kazdej nie pisze, ale siedze jeszcze na jednym poldupku :P Urodzilam naturalnie, ale ryzyko cesarki bylo ogromne. To ze sie udalo zawdzieczam tylko mojemu lekarzowi. Uwaga, moj maz wytrzymal i byl ze mna do samego konca. Przy parciu trzymal mi noge i glowe..mozna powiedziec ze rodzil ze mna :D W sumie Nina urodzila sie o 4 rano w poniedzialek..moj porod zaczal sie o 7 w niedziele..ale pierwsze 3 godziny to skurcze byly nieregularne i nie wliczam tego. Porodu lepiej nie opisywac, ze wzgledu na ciezarowki :P Ale 18 godz meczarni...ostatnie kilka przyznam sie ze juz pod znieczuleniem i kazdemu to polecam. Historia dluga i moze kiedys jak juz wszystkie bedziemy na \"macierzynskim\" opowiem :) Ale Nina wynagradza kazda minute cierpienia, jest bardzo grzeczna i ciagle sie usmiecha przez sen . Bardzo pomaga mi w walce o pokarm, i wydaje mi sie ze wreszcie zaczal sie pojawiac, mala ssie az milo :) Postaram sie wrzucic do fotosika i nk jej zdjecia a jutro dorobic troszke nowsze juz z domu. Z lokami to za wiele powiedziane, ma glowe pelna czarnych wlosow ale prostych, jak mama..a buzka cala tata :D Zreszta same ocenicie :) Pozdrawiam. Nawet nie sadzilam ze mozna kogos tak kochac...moge na nia patrzec godzinami. Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×