Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Surfitka-wlasnie ogladalam zdjecia na nk-i mialam to napisac ze Ninka to caly tatus-oczywiscie z twarzy:):):)Jest sliczna i slodka.Dobrze ze porod jest juz za Toba-teraz tylko ciesz sie macierzynstwem i zycze Wam duzo spokoju i przespanych nocy bo szczescie juz macie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfi maleńka prześliczna jak lalunia, a włoski faktycznie ciemne i jak ich dużo :) :) ogromne buziaczki 👄 betty twoja mała to jak księżniczka w tej sukience :) 🌼, ale co to jest za pająk na następnych zdjęciach? Jezusie ja się tak panicznie boje pojąków, że szok nawet na zdjęcia takich strasznych stworów nie moge oglądać, to chyba jakaś fobia brrr aisza i malolepsza nasze kochane szpitalne lokatorki ;) wiem, że napewno już chcecie do swoich pieleszy, mam nadzieje, że wszystko będzie ok i puszczą was do domku 👄 🌼 👄 🌼 buziolki dla wszystkich niewymienionych, lece wstawić jakieś pranie bo już mi samo z kosza wyłazi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! Moje dzieciaki dziś ostatni dzien w szkole i przedszkolu ! Jutro rano tylko świadectwo i Wakacje! oh jak fajnie było być dzieckiem i czuć tą rozpierającą radość z wakacji... Surfi! cudownie Cię widzieć ! Gratuluję jeszcze raz szczęśliwego rozwiązania. ja niestety mam 2 porody za sobą więc mnie nie zdziwisz niczym , dlatego trzęsę portkami ...ale nie mogę się doczekać mojego maciusia - rumianego bobaska. Bycie mamą to najpiękniejszy na świecie stan choć okupiony bólem , czasem i wsłasną przestrzenią i celami. Jesteś dla tego dzidziusia całym wszechświatem ...ja zawsze myślę więcej o mamach które rodziły niż o dzieciach. Wszyscy po porodzie myślą już tylko o maluszku , zapominając o tym że mama przeszła swoje trudy! Wracaj do zdrówka! Jagody - oczywiście rozumiem tajemniczy kierunek. Mój M jest w trakcie pisania, chce zakończyć wszystko do jesieni , jeszcze zanim dzidziuś się urodzi.Także nie ma go dla mnie w domu, je obiad i siada do pisania...praktycznie kończy w środku nocy..kończy pierwsza setkę stron:-) Fasolka, tyjemy i co z tego! oby nie przytyć więcej niż 20 kg:-) Maciek pozdrawia Gabrysia! Malolepsza i Aisza- bidulki, macie tam jakies już koleżanki ?Jak leżałam z Piotrusiem w ciązy cały miesiąc to zaprzyjaźniłam sie dosłownie z całą obsługa szpitala od salowej po kucharki:-) Jeszcze trochę , dacie radę! dla wszystkich pozostały po buziaku oczywiście i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko - GRATULUJĘ przeslicznej córeczki!!!!:D:D:D:D:D a jaką ja mam wnusię:D:D:D:D:D Jagody - poczytaj na poprzedniej stronie moje wywody na temat kelnerka:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam papiery do zusu zawiozlam. panele juz prawie polozone tylko zostalo samo przejscie miedzy pokojami do wylozenia panelami.jutro m bedzie konczyl i moze wniesie sie segment jak narazie,bo jeszcze trzeba kupic listwy przypodlogowe ,zylandor juz kupiony,lodowka bedzie jutro, moniś-27-te pajaki to hobby meza takie mielismy a nawet ich bylo 8 czy 9 ja nigdy sie nie moglam doliczyc bo co liczylam to bylo ich wiecej jak byly jeszcze w pudeleczkach po kliszy od aparatu teraz zostal tylko jeden,ale bedzie tez go sprzedawal ale jakos niema kiedy jechac na gielde zwierzat-tam to jest tego dziadostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, jeszcze raz gratulację i teraz to pewnie nieważne te 18 godzin, liczy się następne kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat :) Tak sieciesze, że Ninka już na świecie :D :D :D U mnie beta dzisiaj 566 z hakiem. Mam nadzieje, że to ok? Jagody, Voltare _ tyle brzuszków czeka na przejecie. Łapać, nie obijać się. Omega _ nie wiesz co u Malolepszej, bo nie odpisała na smsa i się martwię o nią. Przesyłam buziaki i takie nieśmiałe fluidki, chociaż strasznie się boję, że przedwczesne * * * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka, tak rzadko się odzywasz, że się zagapiłam. Dobrze, że zdecydowałaś się na leczenie, jakbym ja wiedziała wcześniej to, co wiem teraz, to już bym mogła mieć sporą gromadkę. Ale z badaniem śluzu zwlekałam z półtora roku. No i okazalo się, że jest wrogi. A jakbym się wzięła i od razu wszystko zrobiła, to nie przechodziłabym tego wszystkiego, bo bym wiedziała, że na zapłodnienie siłami natury nie mam szans i od razu podeszłabym do IUI. NIe mówiąc o zmarnowanej kasie, nerwach, zawiedzionych nadziejach, uczuciu rozczarowania i straty, roztrojach nerwowych, dołkach emocjonalnych i takich tam skutkach ubocznych. Bierz sięwiec babo za badania i leczenie, no i do dzieła. Dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolpeszaa
dziewczyneczki moje kochane, dopiero weszlam, puscili mnie do domu, ale oczywscie mam prowadzic mega oszczedny tryb zycia, i nie pokazywac sie do porodu bwczesniej niz za miesiac:p jestescie naparwde kochane, ze sie o mnie tak martwilyscie, bylam w kontakcie zOmega i Ryba i dziekuje za wszystkie mile slowa..... jeszcze nie zdazylam poczytac ale dzisiaj na pewno nadrobie zaleglosci Ryba____piszcze caly czas ze szczescia:D:D:D:D Surfi_____zaraz obejrze fotki, ale obstawiam ,ze jest sliczna w ciemno:D:D:D:D caluje was bardzo mocno moje topikowe truskaweczki, a no i lacze sie z Aisza, bo tez mialam zdawana relacje ze zspitala..... Pani Misiowa❤️ dziekuje za pozdrowienia..... obiecuje ze napisze do kazdej z wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty, tych pająków to nie zazrosze ale nówka mieszkanko po remoncie to az sie chce w nim zyć i sprzata się tylko tak fajowo! Rybko - beta wspaniale wzrasta także iwtaj w klubie brzuchali! Opadły już emocje czy nadal się szczypiesz? Malolepsza - witaj w domu i domu wirualnych przyjaciółek. Masz teraz leżec plackiem i nie waż się przemęczać!założę się że i tak masz dla dzidzi już wszystko gotowe:-) Surfi - niestety niemam konta na Nk...ale może kiedyś dasz małą w stopce? Śpicie trochę w nocy czy nic a nic? Mam pytanie o pozycję porodową , czy w szpistalu którym rodziałaś była inna opcja niż leżenie na plecach? Wszystkie babeczki - dla was po kwiatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - zrób Rybie - lufie wirtualną dzidzię tak jak mi zrobiłaś:-) rybeńko - wpisuj się w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - ty babojago, a gdzie sms że wychodzisz i do tego straszysz nam teraz Rybę???????????!!!!!!! Tylko ja cie proszę, żadnego biegania, sprzatania itd. itp. tylko przykładne lezenie:P:P:P:P fajnie, że już jestes w domu:D:D:D:D:D:D Milla - zrobię Rybce dzidziusia (ale to zabrzmiało:P:P:P), ale muszę znać termin OM lub przybliżony porodu. Rybko, jak chcesz mieć wirtualną dzidzię w stopce, proszę o dane jak wyżej. a ja się dalej byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyczę:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zajrzyjcie na maila, zwłaszcza te które nie mają konta na naszej klasie....wysłałąm wam w iieniu Surfi zdjęcia Ninki - te które ona umieściła na NK...:) Gwiazdeczka mała..... Surfi___z góry przepraszam za samowolkę, chciałam dobrze... u mnie dobrze, na NK nowe zdjątko dodałam, a dla tych co konta nie mają na NK dałam na fotoblogu to samo zdjęcie :) http://www.photoblog.pl/leyla81 wcinam czereśnie - Milla wczoraj narobiła mi apetytu na nie :P Malolepsza___cieszę sie że już w domku jesteś :) oszczędzaj się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A was zamurowała wiadomość, że Malolepsza już w domu????:P:P:P:P Maldunek nie złozony przez wiele, a dzien się kończy.... oj, lanie niektórym się szykuje, oj szykuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zalem przyznaje sie do bledu bez bicia ze musze przystopowac,juz mam mniej sily i wieczorem niemoge juz wstac a jak wstane to pierwsze 2-3 kroki sa troche bolesne tak jak wtety co sie poslizgnelam i nadciagnelam chyba miesnie brzucha. jak zawiozlam papierki do zusu to przy okazji zrobilam male zakupy i po powrocie na odpoczynek polozylam sie na podlodze-panelach i nie moglam sie z niej pozbierac kregoslup mnie tak bolal ze nawet nogi w kolanie nie moglam zlozyc a o podniesieniu nie wpomne.wiem ze zaraz bedziecie na mnie krzyczaly choc tu na topiku nie mozliwe sa odglosy. ciesze sie ze juz jedna z najblizszych z tabelki ma za soba porod teraz niech jeszcze dziewczyny czekaja i rodza w terminie pozdrawiam cala reszte i piszcie piszcie,a i zdiecia tez dostalam i dziekuje slicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chciałam się pochwalić, że dziś odkryłam u Natalki dwie dolne jedynki! HURRA!!!Już się bałam, że jej nigdy nie wyrosną;) Surfitko Nina jest prześliczna❤️ A ty bardzo dzielna- 18 godzin pochwała ci się należy. Ja miałam bardzo łatwy poród, moje dwie godziny przy tobie to pikuś. Dzielna kobitka z Ciebie! Betty twoja córeczka wygląda jak mała księżniczka i jest bardzo do Ciebie podobna. Malolepsza no nareszcie Cię wypuścili. Dbaj o was i nie wypuszczaj malutkiej za wcześnie! Telesforko ja też sądzę, że najwyższa pora na badanka. My oczywiście będziemy Cię wspierały! Omega jak kelnerek:P? Rybka no piękna beta:D Pięknie rośnie, znaczy że dzidzia sobie rośnie\'🌻 Pozdrawiam wszytskie niewymienione i lecę prasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość, że chyba ostatnia na topiku, nie dość, ze padnięta to mi jeszcze posta wcięło 😡 Surfitka - dzielna z Ciebie kobietka :D Witaj na topiku w nowej roli :D:D Malolepsza - dobrze, ze jesteś ale potraktuj zalecenia gina serio i uważaj na siebie. Dzisiaj wracając z pracy usłyszałam jak kobieta woła na moje oko 1,5 roczną dziewczynkę Marcelinka wracaj do mamusi :D A blond bóstwo darło przed siebie ile sil w nogach :D Od razu pomyślałam o Tobie jak biegniesz za swoim szczęściem ;) Fasolka - Surfitka na pewno Ci nie na kopie za rozesłanie fotek bo nogi nie da rady podnieść ;) Poza tym jakby śmiała kopać ciężarną, mnie to co innego :P:P Mimi - nie wiem jak Wam ale Natalce na wakacjach się podobało :D Fotki cudo. Dziewczynki przepraszam,z e tak zdawkowo ale dla mnie to najgorszy okres w pracy, egzaminy, obrony ja chcę już sierpień!!!!!!! Słodkich snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielna jest kazda z nas :) Sa rozne porody, moj byl dlugi i nerwowy i tyle, ale szkoda do teo wrqcac. Wczoraj walczylismy o pokarm, a teraz bedziemy walczyc z nadmiarem :P Mala taki slodziak jakich malo :) Spi, je, robi kupe i tak od nowa :P I smieje sie ciagle, jak spi, przy cycu, jak sobie oglada swiat :) Mialysmy dzis rekordowa pierwsza kupa..no kupa chyba wieksza niz Nina :P Brudne bylo wszystko, lacznie z kolderka...pierwsze pranie za nami :) Malolepsza, jak sie czujesz? Mimi, dwie godziny..tylko pozazdroscic :) Ale coz, jedno mjaa tak drudzy inaczej :) Grunt, ze wszystko jest dobrze i Natalka rosnie zdrowo !!!! Jeju ide bo dalej z siedzeniem ciezka sprawa.. Postaram sie odzywac jak najczesciej :) Buziaki dla wszystkich i trzymam kciuki za kolejne zlapane brzuszki. Aiszy juz tez nieduzo zostalo i Bartus bedzie kolo niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wstałam na chwilę i zaraz idę dalej spać :P Omega, data mojej ostatniej @ to 16 maja, a na usg idę w czwartek i wtedy przepiszę się do tabelki, bo teraz się boję. A z wyjściem ze szpitala Malolepsza również mnie zaskoczyła. Taką niespodziankę chciala zrobić :D Mimi, obejrzałam Twoją królewnę. Jest śliczna! Ty też pięknie z nią wyglądasz :) Betty, dbaj o siebie kobieto, po co się tak męczysz? Odpoczywaj póki możesz Jagody, ty się narobisz z tymi studentami, a potem niektórzy przychodzą do nas na praktyki, staże, czy co tam jeszcze. To jest koszmar :) Chciałam jeszcze Wam wszystkim podziękować za gratulacje i kciuki i życzenia i za to, że jesteście i że między innymi dzięki Wam nie załamałam się i nie odpuściłam, kiedy było ciężko, i teraz jako tako powoli przyjmuję, że to jednak prawda, że te dwie kreski, ciąża, mój brzuch i dziecko kiedyś tam, to jednak coś realnego, a nie mój sen, no i tak żeby nie było za dużo sentymentów, to po prostu jesteście kochane. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wiedzmy kochane❤️ Sniadanie w domu inaczej samkuje:D:D:D:D:D jak tak dluzej o tym mysle to czasami az nierealne sie wydaje, ze magia brzuszkowa dziala, bo przeciez Surfi zlapala Justy, ja Mimi, Ryba Surfi, wszystko w okreslonych terminach i datach, zupelnie bez zadnych wahan w jedna badz druga strone......a dalej idac tym tropem to z tabelki wynika ze jest 6 lapaczek i 9 brzuchow do zlapania:D:D:D:D:Dbno i chyb a zadna nie ma watpliwosci,ze jakis brzuchal sie zmarnuje:P Jagoda_____znowu w wirze pracy, ja cie podziwianm kobieto👄 zwizualizowalam sobie scenke Marcelinowa i mam usmiech od ucha do ucha:D:D:D:D:D Aisza_____wlasciwie jestes na finiszu, jakby Bartus chcial jednak teraz wyskoczyc to juz jest w pelni bezpeiczny i nic zlego by sie nie stalo, a raczej radosc wielka zebys juz smyka trzymala w ramionach......Nelcia wysciskaj Aisze❤️ Omnega_____zerknelam na NK ......Ty terrorystko jedna!!!!!!!! jak mozesz nas meczyc tak pieknymi widokami😭 nawet nie wiesz jak bardzo ci dziekuje za telefony, zainteresowanie wsparcie, nie ma jak nasza topikowa brac❤️ Mimi_____slicznosci, zarowno mam jak i corcia, a jak sytuacja z M? Rybka____co rano sie budze i sobie o Tobie pomysle odrazu sie smnieje od ucha do ucha, pamietasz nasze wszystkie plany jak bedziemy w ciazy???? zdajesz sobie sprawe, ze to juz jest realna wizja, nie jakies tam mzonki, rosnie wTobie nowe zycie, to jest cudne, niedlugo poczujesz ta mala rybke, ktora bedzie plywac w Twoim brzuszu, dziekuje ze sie balas za mnie, tym spopsbem jedno mialamz glowy👄 Surfi_____ja sie napatrzec nie moge na mala krolewne, bylas super dzielna, brawo, teraz tylko czekam, zeby was poznac live, 👄 Voltare_____wrocilam, takze jakby co jestem do twoich uslug pod katem przygotowan.....w sierpniu sa az cztrey brzuchy do zlapania, takze ja tam wierze w sukces👄 Ani_____pisz co u ciebie, moze cos podopowiemy👄 Justa____wycaluj lobuza, on jest tu najsrtarszy ze gromady, juz sie moege doczekac jak bedzie rzadzil dziewczynami👄 Milka, Telesforka, Milla, Fasolkaa, Monis, Mezatka, Betty, Martunia, agness🌼 oj napatrzylam sie na oddziale, oszczedze wam szczegolow, bo to nie jest zbyt dobra wizualizacja dla kobiet w ciazy, nie chodzi mi tu o porody, a o wczesniaki. na szczescie w moim szpitalu posiadaja aparature do ratopwania takich juz calkiem malenkich...najlepiej oczywsdcie dzieciatko donosci do konca, ale wielkie szanse na dobre zdrowie ma juz po ukonczeniu 32 tc......zamierzam napisac do jakiegos czasopisma bobaskowego, bo w ogole nie m nigdzie poruszonego tematu pielegnacji wczesniakow, a kupuje przeciez gazety juz od 7 mscy......ale te maluchy sa takie silne, ciudne, sliczne......najpiekniejszy widok to jak matki kangurowaly malenstwa, takie kruszynki ze prawie sie na dloni mieszcza......ech, dlugo by pisac:D ja sobie zalozylam plan minium 34tc......!!!!!a w tej sytuacji co sie znalazlam, moge nawet 43 tygodnie chodzic w ciazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sama sobie skasowałam co napisałam:(:(:( o jeden raz duzo głupi esc witam pogodnie! Rybeńko - Twoja dzidzia: http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=RYBA&year=2009&month=2&day=19&babycount=1 mam nadzieję, że link zadziała:P Malolepsza - zawstydziłaś mnie, przecież to normalne, że przyjaciół się wspiera:D:D:D:D, ale i tak wokół serduszka ciepło mi się zrobiło:P:P:P a mnie się płyta zacięła:P - dalej sie byyyyyyyyyyyyyyyyyczę! I wiecie co? Dobrze mi z tym! Już dawno tak nie odpoczywałam, bo zawsze gdzieś jeździlismy, zwiedzalismy, oglądalismy, a teraz totalne byczenie i nicnierobienie:D spacerki, papu, wy... pełnia szczęścia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega, moja dzidzia wygląda, jak krewetka :D Dzięki Weszłam na chwilkę i wracam do pracy, bo zaraz mi ktoś przyjdzie do pokoju. Malolepsza, odpoczywaj dalej :D i do zobaczenia przy tężniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane za wsparcie to pomaga bardzo jak czlowiek wie ze tyle osob dobrze mu zyczy i o nim mysli :D wczoraj wyszlam ze szpitala ale tylko na 10 dni... 28.06 lub 30.06 mam sie stawic w pelni przygotowana do porodu czyli z torba pelna podkladow podpasek pieluchowatych itp sciagna mi wreszcie szew z szyjki i odstawia leki i miejmy nadzieje ze szybko pojdzie... zwiekszyli mi dawke Fenoterolu i dodatkowo biore Dopegyt na cisnienie nie moge dlugo siedziec bo mnie brzusio boli a chodzic tez ni bardzo bo strasznie mi sie brzuch twardy robi... Bartus wg usg ma ok 3kg no ale zobaczymy jaks ie urodzi glowke ma juz wpasowana w kanal rodny a reszte cialka ma w takie C zwiniete :):) mi sie juz brzuch obnizyl takze duze nadzieje wiaze ze szybko urodze :P:P:P na plusie mam 18kg a teraz pod biurkiem mocze nogi w wodzie z sola bo mam starszne balony... takze mozemy dziewczynki zaczac odliczac i lapac lapac brzusio no chyba ze Jagoda wam jednak zabierze :):):):):) Surfi kochana tak strasznie sie ciesze :D:D:D:D:D:D malenka jest przecudowna tylko do schrupania mam nadzieje ze ja tez niedlugo Bartuska bede tulic :):) Rybciu kochana gratuluje ci z calego serca :D:D jupi :) jupi :) jupi :) dbaj teraz o siebie kochana i niedlugo zamiast krewetki :P bedziesz miala slicznego dzidziolka :):):) Malolepsza zobacz jak to jest Nince sie nie spieszylo a te nasze malenstwa juz chcialy sloneczko zobaczyc :D:D kochana oszzedzaj sie lez dlugo i pod zadnym pozorem nie wychodz sama z domu!! ja tez teraz jestem u Nelci zebny nie byc sama Omega wypoczywaj bo jak oprocz Ninki ci sie jeszcze Bartus urodzi to juz nie bedzie tyle czasu na przyjemnosi:P:P Jagoda jak ty tyle pracujesz to nie zdazysz sobie tego dzidziolka zrobic jak sie Bartus urodzi i co?? inna zwinie ci brzuszek :P przepraszam ze nie pisze do wszytskich ale jeszcze nie nadrobilam zaleglosci w czytaniu... wiec dla wszystkich niewymienionych duzy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabelka :D Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................20.. ....................17.07 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................2........ .................6.07 Ciężarówki: Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Aisza..............24..........36 .........(Bartuś) przelom 06/07.2008 moniś.............27...........33...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25...........31...... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........29...........(Marcelin ka)ok. 26.08. 08 BETTY83.........25............29..........(A licja) ok. 30.08.08 Fasolka81........27...........23...........( Gabriel)...19.10.08 Agness28.........30...........20...........(Rafał, Roksana)..19.10.08 milla77............30...........21............(Maci uś)........02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina .......................3490................16.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Surfitka - mam nadzieję, że Ninka ładnie je i za chwilę \"produkcja\" pokarmu się unormuje. Mówisz, ze kupka większa od małej??? ciekawe ile takich niespodzianek Was jeszcze czeka, a swoją drogą to kto był bardziej zaskoczony takim obrotem spraw - Ty czy Nina? ;) A jak M sobie radzi z nową sytuacją? Omega - nie dobijaj, błagam. Ja właśnie przytachałam do domu 8 prac 😭 Nosa chyba z tych papierzysk nie wysadzę :P A tu się szykują imprezy w zwiazku ze zbliżającą się nocą św. Jana. Fasolka - może umiesz wianek upleść ;) Boja niestety do tego jestem prawdziwy antytalent a jak bym tak zrobiła poprawkę z \"pławienia wianka\" w zwiazku z nocą św. Jana to i może brzuch by do mnie szybciej trafił :P:P Ryba___lufa - tylko na to czwartkowe usg weź chusteczki bo pewnie parę łez utoczysz jak zobaczysz maleńkie serduszko. Ja też tak chcę i mam nadzieję, ze faktycznie topikowa magia działa i się wszystkie doczekamy bo skoro nas jest 6 a brzuchów do przejęcia 9 to nawet moje dziurawe ręce nie powinny stanąć na przeszkodzie :P Malolepsza - jak się jest w szpitalu i popatrzy na to wszystko, posłucha to się można rozchorować :( W takich sytuacjach zawsze sobie powtarzam obym zdrowa była i to niezależnie czy to dotyczy donoszonej szczęśliwie ciąży czy jakiś innych problemów ze zdrowiem. Aisza - ja nie chcę być nachalna ale popatrz na tabelkę - 28 masz się stawić w szpitalu a to jest mój termin @. Jaki z tego wniosek????? Rzucasz brzuchem na wschód, pamiętaj na wschód!!!! I mam nadzieję, ze tym razem nie będę miała dziurawych rąk :( A to że sobie nie zdarzę dziecka zrobić bo dużo pracuję to ja czy dużo pracuję czy nie to jak na razie efekt taki sam 😠 Voltare - coś podejrzewam, ze tak namieszaliście z tymi kablami, ze bez fachowca sie nie obędzie :( Kobieto wracaj do nas. Ani - jak tam ostatni dzień roku szkolnego? Jakaś imprezka? Nelcia - skoro Aisza się u Ciebie zakwaterowała to uważaj na nią żeby jej jakieś głupie pomysły do głowy przed 28 czerwca nie przyszły. W każdym razie ja ręce trzymam w pogotowiu :P Betty - mam nadzieje, że to milczenie nie ma zwiazku z kolejną akcją porządkową która ostatnio ostro uskuteczniasz? Milka, Telesforka, Martuniadiablica, Moniś, Mężatka, BETTY, Agness, Milla77, Justyna, Mimi 🌻 Dziewczynki pozdrawiam Wszystkie serdecznie i nie wracam do moich papierzysk. Jak chcę jutro się ukulturalniać to dzisiaj dłuuuuuga noc przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - a weź ty przeleć po łebkach te 8 prac, albo mi jakąś podeslij i luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzik!!! Ale bardzo się ciesze, że mnie godnie zastepujesz w stawianiu do pionu naszych wielkich nieobecnych:D:D:D:D dla ciebie cały bukiet🌻🌻🌻. Aisza - rzuć dobrze swoim brzucholkiem na wschód, trzeba pomóc Jagodzie w podjeciu decyzji o wolnym:P:P:P może zrobię sobie dzisiaj kilka fotek, to podeslę. uwaga! młotek! byyyyyyyyyyyyyczenia cd.:D:D:D:D:D:P:P:P:P:P idę na spacerek nad morze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×