Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Czolem! Z gory przepraszam za brak polskich znakow, ale cos mi sie od kilku dni sypie z netem, do wczoraj jeszcze sie przegladarka uruchamiala, ale dzisiaj to juz kicha totalna:( Myslalam, ze to wina neta, ale to chyba przegladarka padla, bo GG sie uruchomilo normalnie. Dobrze, ze jeszcze mam jedna w zanadrzu, ale okazuje sie, ze nie chce mi klepac polskiej czcionki! Rany i na dodatek nie moge przechodzic enterem do nowej linijki 😭 No nic - bedzie zatem jednym ciurkiem:P MILLA --> gratuluje mamusko! Super, ze juz po wszystkim, a przede wszystkim po strachu;) Mam nadzieje, ze rzucalas dzielnie brzuchalem w strone martuni - szkoda by bylo, jakby sie taki fajowy brzusio zmarnowal; FASOLKA--> Tobie rowniez zycze szybkiego porodu:) Ja jak bylam mlodsza (tak jeszcze w podstawowce), to tak sie balam perspektywy przyszlego porodu, ze postanowilam sobie, ze znajde sobie takiego faceta, ktory nie bedzie chcial miec dzieci:P A tutaj przewrotny los splatal figla - oboje chcielismy od samego poczatku, a tutaj nie chciaBo sie udac... JAGODA --> ja pozostaje przy poprzednim obstawianiu co do plci:) Jeszcze nie mialam Ci okazji napisac, ale wygladasz kwitnaco z tym brzuchalkiem:) Tak opierajac sie na tych przesadach, ze dziewczyny odbieraja urode a chlopcy jej dodaja - u Ciebie wszystko wskazywalo by na malego mezczyzne, ale mimo to pozostaje przy Borówce;) My na USG jedziemy w poniedzialek - to juz bedzie koncowka 12 tygodnia (ktos skopiowal nieaktualna tabelke, potem ja poprawie, ale to wkleje ja do oddzielnego posta, zeby nie bylo jakiegos zamieszania spowodowanego praca mojego kompa:P ) Czyli jeszcze odrobina i I trymestr bedzie za nami:) a propos szkoly rodzenia to ja mam mieszane uczucia - poczytalam sobie w necie i z tego wynika, ze jedna szkola koncentruje sie na fazach porodu, inna na pielgnacji niemowlat, a na porodzie juz nie. Jeszcze kolejna na czyms jeszcze innym. A zycie i tak wszystko weryfikuje:P Czytalam ostanio super ksiazke (niestety nie pamietam dokladnego tytulu) gruba jak nieszczescie - od momentu zaplodnienia, az do 3-latka. Fazy porodu, sposoby oddychania itp, sa opisane tam tak dobitnie, ze kazdy jest w stanie zrozumiec. Co z tego skoro nie mam pojecia czy bede w stanie nad tym wszystkim podczas porodu pamietac - pewnie nie:P BETTY --> mam nadzieje, ze zwalczylyscie wirusy. A mnie cos znowu lapie :( nos zabity, gardlo drapie - ratuje sie jak moge domowymi sposobami - mam nadzieje, ze mi pusci przez weekend jak nie bede nigdzie wylazila z domu. A jak nie, to bede musiala w poniedzialek wymusic na moim doktorze jakas dodatkowa porade:O JUSTYNA --> mam nadzieje, ze nie dasz sie malemu;) i poradzisz sobie sama bez pomocy super niani;) A swoja droga jak ogladam ten program i popisy co niektorych dzieciakow, to jakos popieranie bestresowych metod wychowawczych staje sie dla mnie malo przekonywujace:P Moj K. ostatnio obserwujac zachowanie naszego kilkuletniego sasiada stwierdzil, ze on chce dziewczynke:P moze bedzie chociaz troche grzeczniejsza:P Powiedzial, ze dziewczynce tez mozna kupic na allegro samochodzik akumulatorowy do smigania po podworku:P RYBA --> to rzeczywiscie kawal chlopa z synka!:D Przy ktorym lekarzu ostatecznie zostalas? OMEGA --> odespalas juz wojaze? Super jest pewnie wracac do odremontowanego apartamentu;) AISZA --> A Wam zaycze na dzien dzisiejszy ( i nie tylko) nieco lepszego humoru 🌻 Buziaki 😘 dla wszystkich! Milego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33..........................20... . .......................... Ani77..................31..........................13... . ......................... Martuniadiablica.....32.........................7....... . ..............8.11 mimi1981.............27...........................3..... ....................... A.N.N.A...............30.........................10..... ..................10.11 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........40..............(Gabriel) ............19.10.08 Agness28.........30...........40............(Roksanka). ..........19 .10.08 milla77............31............38.............(Maciuś) .........od.10.10.08 Ryba_lufa........33............22............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............21...........(Jagoda/Mi chał).....09.03.09 Voltare..........31...............12.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 Sprawdzcie ta tabelke, czy kazda ma aktualne dane, bo ja juz raz zmienialam tydzien a tutaj nadal mialam 10 - a nie chce mi sie juz szukac w czym tkwi blad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki!!!!!!!:):):) Ano wróciłam, ale jak widzę - na dzień dobry same dobre wieści!!!!!!! MILLA - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻❤️🌻 Lekko przeleciałam w nocy topik, bo spac nie mogłam, co nieco już wiem, nawet zdązyłam Jagody pocieszyć:P mam nadzieję:D Voltare - otarłam się o Ciebie niemalże, byłam przejazdem całkiem blisko... Fasolka - o Twoją nową miejscowośc także, przejazdem byłam, na drogowskazie było 12 km...:P Jak zgram zdjęcia, gdzies umieszczę, to dam wam linka... na razie, ide prać, potem oczywiście sie odezwę... a teraz jak uzupełniam tabelkę: staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33..........................20... . .......................... Ani77..................31..........................13... . ......................... Martuniadiablica.....32.........................7....... . ..............8.11 mimi1981.............27...........................3..... ....................... A.N.N.A...............30.........................10..... ..................10.11 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........40..............(Gabriel) ............19.10.08 Agness28.........30...........40............(Roksanka). ..........19 .10.08 Ryba_lufa........33............22............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............21...........(Jagoda/Mi chał).....09.03.09 Voltare..........31...............12.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - mam nadzieje, ze jak juz sie maluch urodzi to nie skonczy sie tylko na "ocieraniu":P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA, UWAGA: Teraz będe wredna, złosliwa i nie wiem jeszcze jaka: polecam naszym zapracowanym mamuśkom lekturę (przejrzenie) wypowiedzi dziewczyny o nicku "to tylko ja" na tym topiku: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3221472&start=6150 Gwoli wyjasnienia: dziewczyna ma dwie pary bliźniaków i CODZIENNIE znajduje czas i chęci na pisanie postów, i to jakich... ja nie wiem, jak ona to robi, ale robi... Co prawda ja tez biję się w piersi, że nie zawsze mam czas na pisanie, ale.... może mnie nie znielubicie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla__serdeczne gratulacje mamusiu ;-) Daj znać jak już wrócisz ze szpitala no i czekamy na pierwsze foteczki Maciusia ;-) Fasolka__a jak ty sie miewasz??? Wytrzymasz jeszcze troszkę, dasz radę. A tak wogóle to ma ktoś twój numer telefonu w razie jakbyś zaczęła rodzić, Milla w szpitalu to nam nie da znać o Tobie???? Aisza__dzieki za porade, ta biegunka jest jakaś dziwna, bo teraz robi taką luźną kupke ale rzadko, w nocy tylko raz go przewijałam a potem dopiero rano, więc to chyba normalne, sama nie wiem?? A jak twoje sampoczucie??? Jagódka__jeszcze musze to przemyśleć co am ukrywasz w brzuszku ;-) Obstawiałam u innych dziewczyn płeć dziecka i za kazdym razem nie trafiałam, może u ciebie sie uda ;-) Voltare__dobre z tym autkiem na akumulator ;-) Och ci faceci, oni te zabawki tak naprawdę sobie kupują pod pretekstem, że niby dla dzieci. Mój M juz sie do tego przyznał, hehehe, powiedział, że nakupuje Kubusiowi karabinów i bedą sie strzelać :-) Justyna__miłego odpoczynku w Polsce i nie daj sie małemu smykowi :-) Trzymaj się dzielnie ;-) Miłej soboty dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Omega -- witamy w domu :D - wróciłaś i bedziesz teraz porzadek na kaffe trzymać, bo jak kota nie ma w domu to myszy harcują i u nas na kaffe czesto pustki są :) no to byłaś blisko mnie :) - czekamy na zdjecia z wojaży... Męzatka-- też o tym pomyslałam i na wszelki wypadek wymieniłam sie z Jagódką numerem tel. wiec jakby coś sie działo to napisze do Jagódki i ona wam przekaże - bo mój M. pewnie nie bedzie miał głowy do tego :P a u mnie nadal bez zmian - brzuszek sie standardowo napina - twardnieje, czuje jak mały sobie od czasu do czasu kopyta na siłę prostuje i mi piramidę Cheopsa na brzuchu robi - z przerwami na czkawkę :P - a tak poza tym, że mnie plecy wysiadaja pod cieżarem brzucha to czuje sie całkiem dobrze jak na dzień przed terminem :P - ...i chyba nie nadarmo moje podejrzenia, że przenosze - skoro na jutro termin - chyba, że bedzie jak mówiłaś \" SZYBKO i niespodziewanie\" ....oby oby :) Voltare -- a widzisz jak ten czas szybciorem leci :) juz jesteś przy koncu I trymestru i teraz przed tobą ten najpiekniejszy okres :) ...swoja droga ja tez kiedyś dzieci nie chciałam jak byłam małą dziewczynką - potem chciałam i nie miałąm z kim :P - aż w końcu przygarnęłam mojego M. :P i sie zgraliśmy :) ide zetrzeć kurze i bierzemy sie za sprzątankoa potem za smażenie placków ziemniaczanych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla - wielkie gratulacje ❤️ całkiem spory z Maćka chłopiec :D Wracajcie szczęśliwie do domu i czekam na fotki synka :D:D Fasolka - podeślij mi tych placków ziemniaczanych 😭 ja uwielbiam jeść tylko trzeć i smażyć nie znoszę, M w ogóle nielubi - nie mam pojęcia jak można nie lubić placków więc jem je tylko od przypadku do przypadku gdzieś w knajpie albo u rodziców. Omega - z tym pocieszeniem to trochę tak na zasadzie nie narzekaj zawsze może być gorzej :P:P:P:P :D:D Voltare - muszę Ci powiedzieć,z ę ja do 3 roku życia miałam więcej chłopięcych zabawek niż wszystkich lalek razem wziętych. Najfajniejszy to był taki pistolet na piłeczki pingpongowe jeszcze z 10 lat temu widziałam go u dziadków na strychu ;) Nie mówiąc już o wszystkich samochodach. Nie wiem czy to był efekt niespełnionych marzeń tatusia czy moje zainteresowania ale wieść gminna niesie, ze dopiero jak poszłam do przedszkola to samochody zamieniłam na lalki :D No proszę koniec I trymestru, nie wiem jak Tobie ale mi się wlókł strasznie a potem jak ruszyło to zanim się spostrzegłam to już zaczęłam 21 :D Mężatka - kto nie ryzykuje ten nie wygrywa :D A tak w ogóle to patrząc na tabelkę dochodzę do wniosku, ze obie z Voltare powinnyśmy mieć dziewczynki wtedy byłoby do pary po 7 chłopców i tyle samo dziewcząt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! u mnie dwa dni pod rząd temp. 36,8 nie wiem czy to już podwyższona bo w pierwszej fazie zawsze mam 36,6 nie mniej, wogóle ten cykl jest jakiś dziwny od wtorku śluz płodny i bóle brzucha i kręgosłupa nie wiem czemu tak jak na miesiączkę takie bóle ciągnące. dziś 20 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - a mi sie wlasnie nie wleklo:P Bo nie mialo kiedy:P Rano do pracy, po pracy do wyrka i znowu rano do pracy i tak w kolko:D Tylko w weekendy jako tako funkcjonuje - przynajmniej do poludnia:P Slowem zlecialo jak z bicza strzelil! Oby tak dalej do szczesliwego konca. No moze potem zacznie sie wlec jak na L4 pojde, ale narazie leci blyskawicznie! Spadam dokonczyc obiad:) Zaraz wroci K. z kolejna porcja miodu, bo juz mi sie konczy - bleee juz mi sie przejadl, a gardlo i tak nie puszcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka - ja ścierać też nie lubię, a mój M. też by nie tarł ręcznie - więc zmuszona byłam kupić taką maszynkę za 70 parę zeta - z róznymi wkładkami i tam tylko wrzucach kartofla i krecisz reką jak w tradycyjnej maszynce do miesa i ziemiaczki sicznie i prosto ci ściera po tem dorzut cebulki jest i masz wszystko gotowe - w sumie scieranko trwa 5- 10 minut, zależy od ilosci ziemniaków...może też sobie kupisz taką, od razu przyda ci sie na ścieranie buraczków czy marchewki bo tez taka wkładke ma, czy też na tej od zimniaków mozną zetrzeć jakbłko i marchwkę z myslą o dziecku :) możesz ja kupić na allegro - z tej firmy jest jak najlepsza - b juz sprawdzona przeze mnie a wczesniej przez moja mamę - wiem ze w sklepach na co dzien ciezko ja dostać...a myslę zę warto jednak kupić :) masz tu linka - to włąsnie ona :) http://www.allegro.pl/item455457393_maszynka_do_rozdrabniania_warzyw_lux_domik.html a w razie jakbyś nie zdecydowała sie na zakup, mój M. poweidział że on chętnie zetrze ci te ziemniaki (oczywiście naszą maszynką) - bo jak stwierdził on sie na tym zna :P - podejrzewa, że jednak na obiedzie by wtedy u ciebie został :P w każdym razie polecił się do pomocy conajmniej \"jak produkty z Biedronki \" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zaczełam kopiowanko naszego kaffe - przyznam, że praca dość nieciekawa :P - ale efekt bedzie spory..:D...udąło mi sie skopiować 12 stron kafeterii, a w Wordzie zajęło to juz 62 str. tak, że jak dojde do końca bedzie tego bardzo dużo :) potem zapisze to w PDFie, żeby u kazdej sie otwierało tak jak powinno- i nie przestawiało textu - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla-GRATULACJE!!!!!-z Maciusia chlopczyk o modelowych wymiarach🌼Dobrze ze wszystko w porzadku. Odezwe sie pozniej bo wlasnie wybywam z domku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla - Gratulacje !!! Nina spi, wstanie bedziemy probowac jesc slodkiego ziemniaczka :) Pozdrawiam. Omego, dwie pary blizniakow to nie lada wyzwanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze was Dziewczynki wejdzcie na stronę http://www.dbajobociany.pl/ załóżcie swojego bociana :D - kazde 1000 założonych bocków pozwoli Energi na wybudowanie platformy lęgowej dla bocianów, a jak wiemy wszystkie bociany są w Polsce potrzebne :D - a my dodatkowo lubimy bardzo bociany -:D to nic nie kosztuje - załozenie boćka nie zobowiązuje do niczego - więc czemu nie .... szczerze ja załozyłam aż dwa na swoje konto - a na konto M. jednego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! u na dzisiaj dzionek szybko przelecial :P wzielam sie z rana za sprzatanie bo blok ocieplaja i tego stropiany to pelno bylo i nosilo sie po mieszkaniu - tak w ogole jestem ciekawa ile im to jeszcze zajmie co mam wam pisac? narazie nic nowego sie u mnie nie dzieje M dalej w gipsie tylko mu w piatek paznokiec zerwali :( i go boli , a zeby bylo lepiej przyniosl mi ten paznokiec pokazac :O no ale niewazne... ja juz humorek mam lepszy tylko Bartulek troskze marudny sie zrobil ale moze to ta pogoda... szczerze mowiac nie mam co wiecej pisac... Milla GRATULACJE kochana !!!!!!!!caluski dla Maluszka!!!!!!!!!! Surfi widze ze Nince niezle idzie jedzenie nowych rzeczy :) ja jeszcze dwa tyg i tez zaczynamy :) zobaczymy jak to bedzie :) Fasolka zycze wytrwalosci w kopiowaniu topika :) Mezatka u mnie na poczatku byly zapracia ...robil kupki takie zielone jak smolka to wygladalo i strasznie brzydko pachnialy . teraz robi kupki zolte luzne z takimi grudkami a z zapachem to roznie :P wiec u mnie kochana ze skrajnosci w skrajnosc, jezeli dziecko jest apatyczne senne malo sie smieje i w ogole to wtedy jest problem i jak najszybciej nalezy udac sie do lekarza...ja ci polecam Dicoflor to jest probiotyk nie zaszkodzi a moze pomoc :) Omega jakies aluzje:P:P ale podpuszczasz :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za cisza... oj nieladnie nieladnie maly nakarmiony a ja nie umiem spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Aisza - nie dość, ze gasiłaś światło na kafe to jeszcze dzisiaj zrobiłaś otwarcie :D Skąd Ty masz tyle energii ja niby się wyspałam a już się zastanawiam czy jakiejś małej drzemki sobie nie uciąć, chyba ciśnienie spada i stąd moja obniżona aktywność ;). Voltare - mam nadzieję, że komp się nie zbuntuje i nie odetnie Cię od nas :( Fasolka - ja korzystam z maszynki elektrycznej więc w sumie ścieranie ziemniaków nie byłoby jakimś strasznym problemem ale pozostaje jeszcze usmażyć a tego szczerze nie lubię :O Telesforka - chyba wybyłaś na dobre bo już nie wróciłaś na kafe :P Surfitka - no i jak słodkie ziemniaki wchodzą do menu Niny czy też jej nie smakowało? Justyna - już pewnie walizki masz spakowane i nie możesz się doczekać wyjazdu. Malolepsza - za Tobą to niedługo trzeba będzie list gończy wysłać :( Betty - jak zdrówko? Mam pytanie do mamuś czy korzystałyście na początku z kaftaników a może od razu body? Bo czytam rożne fora i zdania są podzielone, część osób uważa,z ę dopóki nie odpadnie pępuszek to jednak lepiej zakładać kaftanik :O i bądź tu mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody sama nie wiem skad we mnie teraz tyle energii :) tak jakos wyszlo:P:P jezeli chodzi o kaftanik to ci powiem ze warto kupic te zapinane normalnie z przodu , bo te zapinane czy wiazane z boku to w sumie nie oplaca sie bo jednak jest body, jak nasze mamuski kupowaly kaftaniki to body nie bylo a teraz to juz nie problem.Kaftaniki zapinane z boku - szybko sobie podarowalam natomiast te zapinane z przodu to dlugo zakladalam (az Bartulek z nich wyrosl) np ubieralam body z krotkim rekawkiem na to spodenki, skarpetki no i taki kaftanik z przodu zapianany zamiast bluzeczki :) takie jest moje zdanie :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - z Twojego opisu wynika, że jednak body bo mi chodzi o to co najbardziej przylega do ciałka. Zwróciłam uwagę też na jedną kwestię, ze wiele osób uważa, ze najlepiej sprawdza się wszystko co ma metalowe zatrzaski, natomiast krytykowane są wszelkie guziczki bo niby dziurki się wrabiają, maluch się kreci i potem wszystko porozpinane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstałam o 11 :) - nocka bez zmian i żadnych rewelek... dziś nasz termin porodowy :P - nic sie szczególnego nie dzieje - Gabryś nie robi sobie nic z moich próśb, a tak bardzo chciałam żeby sie urodził 19 w niedzielę :) - co prawda dzień się kończy o 24 - ale nie sadzę żeby mu sie udało wyprowadzić do tej godziny... Jagódka - czyli smażenie gorsze :P - mnie nie przeszkadza :) - moge ci posmażyć jak chcesz :) - u mnie w domu rodzinnym plackami to częściej sie tata zajmował bo mu lepsze wychodziły :) co do rodziców - kupili nowe autko - i mama mówi, ze tato całe dnie po pracy spedza w garażu, dotyka, zagląda z każdej strony itd. cieszy sie nim jak dziecko nową zabawką :D śmiałam się z niego, że szkoda, że takie duze to autko bo by do łóżka ze sobą wziął jak to dzieci z zabawkami często robią...:P Betty - co słychać? Voltare- jak kompiuter? Agness -- czyżby Roksanka jednak sie zdecydowała na desant z maminego brzusiua ?? Omega - wpadłaś na chwilkę, pewnie odsypiasz ... Aisza - no wiesz nie dość że nie spałaś pól nocy to jeszcze tak rano na kaffe...trzeba było chociaż poleżeć 🌻 dzielna kobieto. Nelcia - a co u ciebie?? jak noga M. ? telesforka - jakby co to rzucam do ciebie ten brzuszek :) Milla - tej to dobrze - tuli już Maciunia do piersi :) Martunia - mam nadzieję, ze udało sie przechwycić brzuszek :) Mężatka, Malolepsza, i reszta naszego klanu - piszcie co u was?? buziaki 👄 ide pałaszować śniadanko -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dziewczynki czy temp. 36,8 może świadczyć o przebytej owulacji jeśli w pierwszej fazie cyklu jest 36,6? czy wzrost o 0,2 kreski to nie za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane babolki🖐️ Milla-------moje GRATULACJE!!!!!!!!:) ucałuj Maluszka od babci:) Fasolka-------noga od M.lepiej,tylko on sam jest okropnie upierdliwy,niz pójdzie do pracy to chyba bedzie wazył 100kg:D,nic nie robi tylko je i upycha sie słodyczami.Aty jak sie czujesz? Betty-------gdzie jestes?:( Jagoda-------tak jak juz pisała Aisza najlepsze sa body w niczym pepuszkowi nie przeszkadzaja Martunia-------chwyciłaś dobrze brzuszek? Telesforka-----chwytaj dobrze brzuszek od Fasolki,bo to juz niedługo Omega-----a ty gdzie jesteś? Jutro jade do mojego kochanego wnusia,ale bedzie tulenie i rozpieszczanie::P :D Surfitka----------twoja Ninka to istne cudo a jak juz ślicznie pozuje do zdjęć:D Gdzie reszta dziewczyn? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem:) Ja póki co tylko na sekundę się zameldować, bo K. się pcha do kompa:( Wczoraj wojowałam, wojowałam, aż wywojowałam :D - komp działa - okazało się, że to nie wina neta tylko przeglądarki. Przez to, że ostatnim razem przy przeinstalowaniu systemu kolega męża trochę namichtał i zamiast podzielić nam dysk tak jak był wcześniej, to podzielił po swojemu, że niby tak lepiej. A nie jest lepiej! Pół dnia mi wczoraj zajęło zanim doszłam do tego w czym tkwi problem, na szczęście był to problem takiej rangi, że na szczęście poradziłam sobie sama. Ale co tam poleciało pod adresem tego kompa, to poleciało:P:P:P Jagoda i Aisza - dzisiaj w nocy śniło mi się, że byłyśmy na jakimś wspólnym weselu, a potem wspólnie wybierałyśmy ciążowe i pociążowe biustonosze:D:D:D O ile jeszcze obecność Jagody przy tym przedsięwzięciu była zrozumiała, o tyle nie wiem po co Aiszy na dzień dzisiejszy taka część garderoby:D:D No chyba, że coś się kroi:P Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zasiadam do posta to mnie cos od kompa odciagnie, wiec dam znac ze chociaz zyje, bo nie licze ze znowu cos uda mi sie napisac, zyje, czytam i jestem na biezaco, takze zeby nie bylo,ze opuszczam topikowa brac, co to to nie!!! jutro jak przyjdzie dziadek i troche sie ogarne obiecuje nasmolic w koncu cos konkretnego, tymczasem chcoiaz poczte sprawdze poki mam minute na kompie, [usta dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×