Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Milla, Macius cudny :) Maly przystojniak. Wygladacie na przeszczesliwych i napewno tac jestescie. Gratuluje jeszcze raz !!! Jagody, a to mnie zaskoczylas tymi kapturami w pajacach..Nina czegos takiego nie ma i nawet nie widzialam ;) Tylko w bluzach od dresu lub kurtkach :P Aisza, fajny kubeczek. Ja jednak kupie Nuka, bedzie pasowal mi do butelki. Ale jeszcze nie teraz. Nina wczoraj zajadala sie jablkiem. A co do parowki to pewnie nie dlugo ;) za pare tygodni zaczniemy jesc miesko wiec kto wie kiedy bedzie parowa :P Pozdrawiam serdecznie wszystkiech. A nieodzywajacym sie nagana !!! Fasolka - trzymam kciuki. A moze maly przeczeka ze 2-3 dni bys pozdrowiala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki! Milla-jeszcze raz gratulacje-Macius to kolejny przystojaniaczek na naszym topiku-sama slodycz. Mimi-jesli widzisz szanse to walcz o to malzenstwo,jesli zas sprawy i uczucia zaszly juz za daleko to nie warto marnowac tak cennych chwil zycia na zgryzote.Popatrz na nasze dziewczyny-niektorym porozpadaly sie malzenstwa i na nowo sa szczesliwe.Wierze ze Ty tez bedziesz. Fasolka-co za utrapienie z takim upierdliwym wiruskiem-tez nie mial kiedy Cie dopasc. Agness-tez trzymam kciuki za sukces. Voltare-super ze wszystko dobrze na usg-maluszek jak widac od poczatku model:) Jagody-co do mysze to ja ostatnio w sklepie katem oka zobaczylam jakis ruch przy regalach,spojrzalam uwazniej a to myszka sobie calkiem spokojnie wedrowala.Nawet sie zdziwilam ze nieraz kobiety tyle krzyku robia jak takie malenstwo zobacza.Tyle ze dzicy lokatorzy to zupelnie inna sprawa. Aisza- jak czlowiek unieruchomiony to nic dziwnego ze sie pomyslowy Dobromir w nim uaktywnia.Grunt ze pomysl M dziala i jestescie mobilni. Surfitka-widze ze Twoja coreczka zaczyna poznawac nowe smaki-super tak obserwowac co smakuje co nie.Dziecko to jednak nieustajaca przygoda z zyciem. Ja dzis bylam na badaniach tsh-ale pewnie konkretnie to bede cos wiedziala w okolicach piatku-bo to wtedy lekarz obejrzy wyniki i do mnie zadzwonia co z dawka i kiedy po recepte.Poza tym znowu walcze z samochodem-mam jakis przeciek plynu do chlodnicy i co raz musze dolewac-ale jutro M wezmie mi autko do znajomego mechanika-tyle ze bedzie mnie musial zawiezc do pracy a z pracy odbierze mnie kolezanka.Tu niestety nie ma rozwinietej sieci komunikacji miejskiej:):) No i cos gardlo boli ale to jeszcze ten czas kiedy spokojnie moge wziac jakies leki bez obawy ze a nuz.... No zmykam polozyc sie na chwilke. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam wiadomosc od fasolki- ZOSTAWILI MNIE WCZORAJ W SZPITALU-MIALAM 37 STOPNI TEMPERATURY I WYSOKIE CISNIENIE.ZBADALI MNIE ROZWARCIE MAM NA 1.5 CM ALE ZADNYCH SKURCZY I NARAZIE NIE WIEDZA CO ZE MNA ROBIC.TERAZ LEZE,DALI MI COS NA TO CISNIENIE ALE NI BARDZO POMAGA DALEJ JEST WYSOKIE I GLOWA MNIE TOTALNIE BOLI.NA USG WYSZLO ZE GABRYS MA 3800.DZIS PO OBCHODZIE,ZAKAZALI JESC I PIC-SIE ZASTANAWIAJA CO ZE MNA.JA BYM CHETNIE WROCILA DO DOMU,ALE JUZ MNIE NIE PUSZCZA-ALBO MI ZROBIA CESARKE ALBO BEDA WYWOLYWAC.POZDROWIENIA DLA DZIEWCZYN,PISALAM WCZORAJ DO JAGODY,ALE COS SMS NIE DOSZEDL DO NIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Betty - dobrze, że przynajmniej z Tobą udało się Fasolce skontaktować. Nie ma pojęcia dlaczego smsy do mnie nie dochodzą. Wysłałam do niej wiadomość ale nie ma odpowiedzi. Są dwie możliwości być może rodzi i dlatego nie dopowiada albo znowu jakiś bunt sieci :O Surfitka - ponoć pajace z kapturem to najnowszy moda :P Przynajmniej tak mi próbowała wmówić ekspedientka w skalpie z ubrankami dziecięcymi. Chyba myślała, ze ja na głowę upadłam ;) Telesforka - auta to się lubią buntować w najmniej spodziewanym momencie :O Mężatka - dzisiaj wieczorem mam wizytę to zobaczymy czy Borówka się zdecyduje ujawnić, tym razem już się nie nakręcam bo moje uparte dziecko i tak zrobi jak zechce ;) Mila - oglądam ponownie Wasze fotki zaraz po narodzinach Maćka i mimo, ze źle wspominasz poród to wyglądasz na bardzo szczęśliwą także mimo wszystko warto. Aisza - widocznie M też już ma dosyć siedzenia w domu skoro znalazł sposób na jazdę autem :D Nelcia - to mieliście wesoło jak cala trojka pojawiła się u Ciebie. Dwóch częściowo unieruchomionych mężczyzn i dziecko do opieki. Ciekawe kto wymagał najwięcej zainteresowania ;) Ani - dawno się nie odzywałaś, co u Was? A może po cichu łapiesz brzuszek. Miłego dnia Wszystkim życzę i trzeba coś pożytecznego zrobić, papiery wzywają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze zmieniam mini tabelkę bo Mężatka postanowiła jednak zmienić zdania i obstawić u mnie dziewczynkę. Jagody CH===Milla, Fasolka, Telesforka, D====Mimi, Malolepsza, Voltare,Ryba, Mężatka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - a mnie w swojej tabelce zgubiłaś:(:( przecież już dawno obstawiałam dziewczynkę:D No to trzymamy kciuki za Fasolkę:D:D:D:D UWAGA UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! KTOKOLWIEK WIDZIAŁ!!!! KTOKOLWIEK WIE!!!!!!!!! Pilnie poszukiwana jest MALOLEPSZA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiek z wyglądu ok. ... lat Włosy długie koloru blond Humor wysmienity Często widywana przed zaginięciem z wózkiem dziecięcym... Zaginęła przed tygodniem....:(:(:( Kto widział lub słyszał proszony o kontakt!!!! :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak a propos: Czyżby Malolepsza pociągnęła ze sobą Rybę??????????? Też podejrzanie milczy....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa się wyjaśniła, Fasolka źle zapisała mój nr. Widzę, ze Betty już Wam wszystko przekazała więc nie pozostaje nic innego jak tylko zacisnąć kciuki. A swoją drogą czyżby Agness już urodziła skoro się wczoraj nie odezwała????? Omega - miałam problem z odszukaniem tabelki i to była jedyna na która trafiłam :( widocznie marnie się postarałam :P już uaktualniam CH===Milla, Fasolka, Telesforka, D====Mimi, Malolepsza, Voltare,Ryba, Mężatka, Omega coś marnie widzę tą moją dziewczynkę :P do tej pory było tak, ze im więcej osób obstawiało daną płeć tym bardziej nic z tego nie wychodziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja baboliny :) Fasolka trzymam kciukasy i bedzie dobrze :):) hurraaa niedlugo zobaczymy Gabrysia :) Agness powodzenia niech pojdzie szybko i gladko :) Nio wczoraj bylo wesolutko :) strasznie juz mnie ciagnelo do ludzi a nie tylko w domu i w domu ... Bartus wczoraj zjadl swojego pierwszego ziemniaczka przecisnietego przez sitko na papke :) na poczatku nie wiedzial jak z lyzeczki wziasc jedzenie a jak juz sie zorientowal to nie wiedzial co z nim w buzi robic :P polizal sobie tez czekoladke Kinder dla dzieci a jak mu zabralam to byl placz :P bedzie lasuch ten moj Bartus :) dzisiaj kosztujemy marchewke :) tak bede robila do konca pazdziernika a jak sie juz oswoi z jedzeniem to przejdziemy juz na gerberki i bobovity :) M byl dzisiaj u ortopedy noa sie ladnie goi - kolejna wizyta w piatek :) ja dalej cwicze ten moj aerobik i mam nadzieje ze wreszcie ebda jakies rezultaty :) i to by tyle bylo z nowosci buziulki dla was ide do kuchni bo zamiast gotowanej marcheki zaraz bedzie zupka marchewkowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście najmilszy babciny obowiązek::D:D:D:D:D:D:D staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33..........................20... . .......................... Ani77..................31..........................13... . ......................... Martuniadiablica.....32.........................7....... . ..............8.11 mimi1981.............27...........................3..... ....................... A.N.N.A...............30.........................10..... ..................10.11 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........40..............(Gabriel) ............19.10.08 Agness28.........30...........40............(Roksanka). ..........19 .10.08 Ryba_lufa........33............22............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............21...........(Jagoda/Mi chał).....09.03.09 Voltare..........31...............12.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008 Fasolka 81......Gabryś.......................3820................22.10.2008 ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście z radosci wkradł się błąd, ale już poprawiam: staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33..........................20... . .......................... Ani77..................31..........................13... . ......................... Martuniadiablica.....32.........................7....... . ..............8.11 mimi1981.............27...........................3..... ....................... A.N.N.A...............30.........................10..... ..................10.11 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Agness28.........30...........40............(Roksanka). ..........19 .10.08 Ryba_lufa........33............22............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............21...........(Jagoda/Mi chał).....09.03.09 Voltare..........31...............12.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008 Fasolka 81......Gabryś......................3820................22. 10.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - wielkie gratulacje :D :D:D ❤️ ❤️❤️❤️ duży chłopak z Gabrysia :D Agness - to jeszcze czekamy na wiadomości co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, GRATULACJE !!! I juz jestes mama :D Bardzo sie ciesze i oczekuje zdjec..oczywiscie najpierw dojdz do siebie. Aisza, no tak te nasze dzieci beda sie uczyc teraz jesc i poznawac nowe smaki. dzis sprubujemy marchewke, a w sobote jak bedzie wszystko dobrze skosztuje domowej zupki warzywnej ;) Pozdrawiam wszystkich i dla rownowagi Jagodko nie zmieniam zdania..chlopak, jest ich wiecej na topiku :P CH===Milla, Fasolka, Telesforka, Surfitka D====Mimi, Malolepsza, Voltare,Ryba, Mężatka, Omega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka------------moje GRATULACJE!!!!!!!!!:D,ucałuj Maluszka od babci👄 a dla ciebie 👄🌼🌼🌼. Gratulacje takze dla TATUSIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babolki:) Fasolka - gratuluję synusia - Tobie i młodemu Tatusiowi🌻🌻🌻 Kawał chłopa!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo stronka moja:D:D:D:D Jagoda----------masz racje wczoraj miałam bardzo wesoło,kto wymagał szczególnego zainteresowania to możesz sie domyślić:D:D Bartuś to jednak jest słodziak i mały terrorysta swoja słodką minką próbuje postawic na swoim:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Fasolka___gratulaje:Dsuper ze synus juz z wami:D Omega___list gonczy zadzialal👄 a tak serio, kobiety mam jakas cholerna depreche, nie chce was zarazac swoim pesymizmem, tymbardziej,ze jak nie ja, kurwa nie wiem co mi sie z psycha probilo i mam nadzieje,ze wszystko w koncu wroi do normy, bo naprawde niewygodnie mi z tym wisielczym nastrojem!!!! poza tym mam troche zmartwien, nie do pisania na forum, tzn moglabym sie z wami tym podzielic, ale jednak duzo osob to czyta i niepotrzebne mi jeszcze jakies pomaranczowe komentarze! marcelina obok w koszyku looka sobie na lampe na suficie i sie zastanawiam jak dlugo jeszcze bedzie tak zainteresowana, bo cyc sie z niej zrobil straszny i pewnie jak nic z czasem bede wzywac super nianie albo walczyc z mloda jak JustaŁP oprocz tego,ze mi sen z oczu spedza apetyt malej, a raczej jego kompletny brak mala przynosi mi wiele radosci i cale szczescie,ze jeszcze mnie cos cieszy. Nie wracam do roboty, ide po macierzynskim jeszcze na urlop zalegly i sie zwalniam , skladam papiery do innej firmy, nie moge wrocic gdzie pracowalam, bo gwarancji nie mam,ze bym dziecko widywala jak normalny czlowiek, praca swautek, piatek i niedziela, ide tam gdzie bede miala ciepla posadke, na przeczekanie zanim dziunia nie pojdzie do przedzskola, potem sie moze bardziej rozwine, narazie to sie z doliny musze jakos poddzwignac, i wierzcie mi ze pracuje nad tym, no i sobie nie myslcie,ze o was zapomnialam moje drogie kumochy i moje radosci👄 blisko siedzicie❤️, no i tyle, takze postaram sie pisac, i mam nadzieje,ze przezyjecie te moje smuty:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny koniec świata !!!!!! ma być chłopczyk :D:D co za świat, ciekawe czy można gdzieś złożyć reklamację :P:P:P:P M jest w głębokim szoku - na ale jak to w ogóle możliwe on \'robił\" dziewczynkę :D biedny jeszcze nie może do siebie dojść po tej nowinie. A koleżanka w pracy mi mówiła, że to nie możliwe żeby dziewczynka tak wcześnie zaczęła kopać to musi być syn no i miała racje. Rany jak ja się przestawię z Jagódki na Michasia, nic to jak stwierdził M trzeba będzie popracować nad Jagódka w przyszłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33..........................20... . .......................... Ani77..................31..........................13... . ......................... Martuniadiablica.....32.........................7....... . ..............8.11 mimi1981.............27...........................3..... ....................... A.N.N.A...............30.........................10..... ..................10.11 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Agness28.........30...........40............(Roksanka). ..........19 .10.08 Ryba_lufa........33............22............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............21...........(Michał).....09.03.09 Voltare..........31...............12.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008 Fasolka 81......Gabryś......................3820................22. 10.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasoka - ogromne gratulacje dla Ciebie , tatusia i małego smoka🌻!!! jagódka - a pamiętasz moją helenkę? no i mam maciusia...i jest słodki jak miód:-) fajowo masz, chłopaki są super Dziewczynki mamuśki , błagam o opinię - mam problem z karmieniem a konkretnie małuch chce tylko jeść z lewej!!Prawa mu nie odpowiada, troche rótszy jest w niej sutek i twardsza otoczka i koniec, nie i już! Co ja mam robić? odciagam ale nabiera więcej niż lewa...eh uroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka wielkie GRATULACJE🌻 🌻 🌻 Masz już swojego skarba przy sobie❤️ Jagody no nie mogę!!! Byłam pewna, że będzie dziewczynka! Cóż..Chłopaki też fajne są, pomyśl sobie że nikt w przyszłości nie będzie Ci podkradał szminki:D Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki! Fasolka-GRATULACJE!!!!🌼🌼-dobrze ze wszystko w porzadku i Synus juz z Wami.Dla Tatusia tez szczere gratulacje. Jagody:):D:D:D:D to ja moze teraz w Totka zagram????jak mi sie tak dobrze obstawia.Chlopaczka obstawialam ale troche mi zejdzie w przyzwyczajeniem ze Borowka jeszcze nie tym razem.Hm.....jak mi troche zejdzie to co Wy macie powiedziec?:);) Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, no coz..intuicja mnie tym razem nie mylila :) Ciekawe co wygralam. Ale jak pisalysmy, najwazniejsze, ze maly zdrowy i szyjka oki. A ty sie przywyczjaaj do mysli, ze beda niebieskie spioszki zamiast rozowych ;) Chlopczyki tez sa kochane :) Milla, ja karmilam z nakladek silikonowych Aventu. Moze to pomoze malemu sie przyssac do prawego sutka? A moze odciagnij troche przed karmieniem, zeby sutek i otoczka zmiekla i wtedy podsun piers Maciusiowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka__GRATULACJE, daj znać jak wrócisz jak czujesz sie po CC ??? Ucałuj maleństwo Jagódka__i znów przegrałam, a Milla ma rację chłopaki sa super, gratuluje synka ;-) na córkę też przyjdzie pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×