Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

ANNA - masz racje nie zaszkodzi a pomoc może :D Aisza - no to faktycznie mądry ten lekarz co tak do Twojego M powiedział, ręce opadają. Nie dość że faceci są \"wrażliwsi\" w przeżywaniu chorób w porównaniu z nami to jeszcze jak im się dobrych rad udzieli to gotowi umrzeć na zwykły katar :P:P Fasolka - byłam dzisiaj na wizycie bo coś mnie kuło od kilku dni i się bałam czy aby z szyjką wszystko ok. Moje dziecko mnie wykończy :O W trakcie badania obróciło się 5 razy, gin tym razem stwierdził, ze już się nie dziwi, ze ja od 15 tygodnia ruchy czuję :P Takiej wiercipięty to trudno nie poczuć. Pomimo, ze zrobił mi usg przez powłoki brzuszne i dodatkowo dopochwowe to niestety dalej nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka. Z szyjką jest ok, twarda i na tym samym poziomie co przed dwoma tygodniami także zostałam pochwalona za dobre zachowanie ;) Kolejna wizyta za dwa tygodnie. Póki co jest dobrze i to mnie bardzo cieszy. Jeżeli chodzi o to kłucie to raczej nie są to skurcze, przynajmniej nie wskazuje na to szyjka, brzuch miękki wiec widocznie taka moja uroda. Zresztą tak jak mówiła Surfitka wszystko rośnie i się rozciąga więc pewnie to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka----supoer ze szyjka bez zmian :) a mały/a wiercipięta to skrab - znaczy ze cwiczy teraz fikołki i bezdzie zywotnym maluszkiem :) moze jakis akrobata ?? kto wie ...:P Aisza - biedulko 🌻 moze zelazo daj swojemu M. to na krzepliwosc pomaga ponosc wiec na pewno mu nie zaszkodzi...i mam nadziej ze Bartukowi sie zminia te kupki na lepsze ...🌻 bądx dzielna kochana Nelcia - oby twój M. tez w miare szybko wrócił do zdrowia [ kwiat] - ty to pewnie nie tylko o M. sie teraz martwisz ale i o Bartulka i o Aiszę , której ciezko :( 🌻 ciesnienie mierze - i sskacze mi jak cholera :( juz sama nie wiem czemu i co robic....przeczytała ze w ciazy powyzej 140/90 moze byc grozne dla mamy i dla dziecka - do tego mam wtedy straszny ból głowy :( - czy złym pomysłem by było: że poczekam jeszcze 2 dni -pomierze cisnienie i jak nadal tak bedzie to zadzwonie do szpitala - powiem co i jak i zobaczymy co mi kaza zrobic...??? co wy na to?? mały jest ruchliwy na szcescie - bo inaczej juz bym w schize wpadla i nie czekaął z tel. do szpitala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wybaczcie że mało zaglądam ale jest mam i były agi urodziny - dziś znowu usg i wizyta położnej także wytrzymałam do czwartku jak widać! oczywiście mama wszystko robi a ja jak miałam skurcze przy zapierniczaniu w domu tak teraz jak leże nie mam wcale:-) Jesteśmy gotowi w razie czego na jutrzejszy poród - wózek złożony w łóżeczku pościel:-) wszystko już czeka, to dziwne uczucie mieć łóżeczko w sypialni bez dziecka! Ja oczywiście nie spiesze do porodu i zakładam że dam radę jeszcze ponosić kangurka! Milka - wspaniale że jesteś z nami znowu - koniecznie bądź cały czas, my tu wszystkie ciągle mamy różne perypetie jak nie z płódnością to z facetami także pogadanki dobrze robią:-) w grupie raźniej przeżywać nawet smuteczki! Dla martusi i adrianka - sto lat w zdrówku i główek pełnych samospełniających się marzeń!! Fasolka - a może by tak się połóżyć jak betty do szpitala wcześniej? już zostaniesz do porodu a po co te nerwy masz mieć! Kochane wybaczcie że nie pisze do każdej ale postaram się chociaż meldować że żyję...mam mega młyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja na chwilkę bo malutki pomału sie budzi Na początek: martunia__spóźnione, ale szczerze życzonka z okazji urodzinek--duzo zdrówka, spełniena marzeń i i połknięcia piłki plażowej :-) Justynka__najlepsze urodzinowe życzonka z okazji urodzinek Adrianka ślę JA :-) oby był zdrowy,zawsze uśmiechniety, grzeczny i słuchał mamusi :-) Jagódka__no to uparciuch z tej twojej Boróweczki, jak chyba jednak zmienie moje obstawianie i szczelam, że mieszka u ciebie wstydliwa panna ;-) Milla__pokoik prześliczny :-) I tyle bo mały sie niepokoi, że mama nie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdziez to was wszystkie wywialo ????? Milla, trzymaj sie jak najdluzej. Pokoj boski, niebainsko powalajacy :) naprawde mi sie podoba, taki przytulny, ze az chcialoby sie w tym foteliku przytulic maluszka i dac cycusia..Ech wzielo mnie :o Mezatka 🌻 Jagoda, no coz..nie chce starszyc, ale czy pozniej tym trudniej zobaczyc..moze borowka bedzie anonimowa do konca ;) Wybierasz sie na 4D? Fasolka, nie zaszkodzi trzymac reki na pulsie. No a reszta milczy jak zakleta. Jak Milla, fasolka, jagoda, rybka i voltare sie rozsypia, to juz nikt tu nie zagladnie..:( No coz, trudno...... Nawet Betty zaniemowila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Milla----------pokój dla Maciusia śliczny,ty też bardzo ładnie wyglądasz widać że ciąża ci służy:D Jagoda--------------ale masz uparciucha i wiercipietę:D:D cos mi sie wydaje ze dopiero po porodzie dowiesz sie co urodziłaś:P,a tak swoja droga za moich czasów nie było USG i musiałam czekać 9 miesiecy zeby sie dowiedziec ze urodziłam córkę:D, Mnie przez całą ciąze wmawiano ze bedzie chłopiec i wyobrażcie sobie ze jak położna powiedziała ma pani córke to byłam bardzo zdziwiona i kazałam jeszcze raz sprawdzić,ale miały ze mnie ubaw:D:D:D JAK SIE dowiedziały ze to moje pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie było mnie wczoraj bo walczyłam dla odmiany tym razem z migreną :( Ech ja to na prawdę za pogodynkę powinnam robić :P Pogoda zmieniła się diametralnie, mgła, ciemno, zimno, ponuro :O M wstał do pracy a ja pół przytomna go zapytałam dlaczego się po nocy tak tłucze, przecież ma jeszcze czas a to już była 7. Fasolka - czyżbyś za radą Milli pojechała do szpitala? A może jednak Gabryś się zdecydował? Milla - ech kiedy ja już tak będę miała wszystko zapięte na ostatni guzik? pokoik super nie pozostaje nic innego tylko czekać na pojawienie się Maciusia a swoją drogą ciekawe kiedy ta wielka chwila nastąpi? Agness - Ty wciąż w dwupaku czy może o czymś nie wiemy? Mam nadzieję, ze wygrzebałaś się z choroby. Ryba__lufa - tak patrzę na tabelkę i nie da się ukryć ,z e jak się dziewczyny teraz rozsypią to następne to już my w kolejce :P ANNA - no i jak będziesz robić te badania na własną rękę czy czekasz do wizyty u gina i na to co powie? Mężatka - no to jak będzie zmieniasz swój zakład? ;) będzie dziewczynka czy chłopiec? masz na razie dwa tygodnie na decyzję no chyba że moje dziecko postanowi się ujawnić dopiero w dnu porodu to trochę więcej :O Surfitka - nie wybieram się na 4D z prozaicznej przyczyny w moim mieście nikt tego nie robi a jakbym bardzo chciała to muszę jechać przynajmniej 120 km więc nie bardzo mi się to uśmiecha. Nelcia - dwa lata temu też tak mówili mojej koleżance, wyglądała kwitnąco, cera lepsza niż przed ciążą na 200% miał być chłopczyk a urodziła się dziewczynka :D Jak się miewa M, już się trochę przyzwyczaił do gipsy, może spać w nocy? Aisza - palec M dalej krwawi? czy udało się opanować sytuację? Betty - co u Was? Malolepsza - wiem, że Marcelinka Cię pochłania bez granic ale jak tak długo się nie odzywasz to nie wróży nic dobrego? tfu, tfu co u Was? Milka, Ani, Mimi - mam nadzieję, ze sie nie pogniewacie ale wykasowałam z tabelki daty Waszych @ i ilość cykli. W związku z różnym zawirowaniami w Waszym życiu trochę dziwnie wyglądały terminy jeszcze z lipca :( Jak któraś ma coś przeciwko to obiecuję poprawić i przywrócić starą wersję. no i nie da się ukryć, ze kolejny tydzień się rozpoczął :D staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33......................................................... Ani77..................31........................................................ Martuniadiablica.....31.........................6....... . ..............15.10 mimi1981.............27........................................................ A.N.N.A...............30.........................10..... ..................10.11 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........39..............(Gabriel) ............19.10.08 Agness28.........30...........38............(Roksanka). ..........19 .10.08 milla77............31............37.............(Maciuś) .........od.10.10.08 Ryba_lufa........33............21............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............20...........(Jagoda/Mi chał).....09.03.09 Voltare..........31...............10.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3300...... ..........30.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Jagoda----------mój M. juz sie przyzwyczaił do gipsu,noga zazwyczaj boli go w nocy, u mojego ziecia wygląda na to ze sytuacja została opanowana wczoraj bandaż bandaż był czysty ,P. sie praktycznie nie rusza ale zobaczymy dzisiaj ma wizyte u ortopedy zobaczymy co mu powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie mam czasu na nic Natalka ma problemy z kupkami i mimo ze daje jej wode i herbatke koperkowa zaczelam mniej -o drobine sypac mleka do wody.wczoraj tak plakala i cierpiala bo kupsko nie chcialo wyjsc-JA JUZ NIE KARMIE CYCEM. w nocy sie budzi z placzem to przewijanie,potem mleko 30 min nieraz czekam by sie jej odbilo jak ja poloze to po godzinie znow placz to robie jej picie i po godzinie znow picie i po godzinie mleko.miedzy czasem tez nie raz nie spi. suknia dotarla do mnie:) myslalam ze bedzie za mala ale sie okazalo ze jest dobra a nawet troszke luzna.psiapsiula stwierdzila ze mnie wyszczupla i ladnie wygladam.musze tylko doszyc zakladke bo widac nitke(lekko sie odpruła)i wymienic kwiatka +pranie przepraszam ze nie pisze do kazdej ale mala juz placze i czas na mleko potem Asi sniadanie trzeba zrobic i na koncu sobie a i wczoraj zakupilam sobbie skakanke.:) poprawiam tabelke bo sie dopatrzylam ze Natalka byla odchudzona :P staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33............................... .......................... Ani77..................31............................... ......................... Martuniadiablica.....31.........................6....... . ..............15.10 mimi1981.............27................................. ....................... A.N.N.A...............30.........................10..... ..................10.11 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........39..............(Gabriel) ............19.10.08 Agness28.........30...........38............(Roksanka). ..........19 .10.08 milla77............31............37.............(Maciuś) .........od.10.10.08 Ryba_lufa........33............21............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............20...........(Jagoda/Mi chał).....09.03.09 Voltare..........31...............10.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baboliny! dzieki za zyczonka i mile komenatrze na nk! 🌻 ja nadal \"walcze\" z adriankiem i juz z pewnym skutkiem - mam nadzieje ze nie jednorazowym, otoz dzis przespal grzecznie cala nocke od 8 do 6:15 ! w swoim wlasnym lozeczku:)) teraz spi, jak wstanie to lecimy na zakupy bo jutro urodzinowa imprezka nr2, wiec mama ma kuupe roboty:) ja lece sie ubierac bo od rana w szlafroku i zjesc szybko poki mam szanse:) pozdrawiam was kochane serdecznie, trzymajcie sie😘 poprawiam tabelke bo za pusta, ilosc staranek zostawie bo maja byc w toku, az do skutku!!!! i moze te wymazane @ faktycznie znikna:) wrazie co prosze zmieniac, tak mi jakos samo przyszlo.. staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33..........................20.... .......................... Ani77..................31..........................13.... ......................... Martuniadiablica.....31.........................6....... . ..............15.10 mimi1981.............27...........................3..... ....................... A.N.N.A...............30.........................10..... ..................10.11 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........39..............(Gabriel) ............19.10.08 Agness28.........30...........38............(Roksanka). ..........19 .10.08 milla77............31............37.............(Maciuś) .........od.10.10.08 Ryba_lufa........33............21............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............20...........(Jagoda/Mi chał).....09.03.09 Voltare..........31...............10.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane, od razu zaczynam od przeprosin: Justyna - dla Adrianka najlepsze zyczonka, wycałuj \"kleszczyka\" od babci❤️ Martunia - dla Ciebie również cały bukiet🌻 Nelcia, Aisza - biedne jesteście:( wiem co to znaczy uziemniony chłop, ktego jeszcze na dodatek cos boli! Masakra! ale jesteście swoje baby, dacie radę:D Remont był i się zbył, teraz zostało układanie, czyli to, co tygrysy lubią najbardziej:P:P:P A ja jutro wyjeżdżam na tydzień i niestety, będę odcietka od świata. Ale oczekuję, że dowiem się drogą sms-ową o narodzinach nowych wnucząt. Jagody, Malolepsza - liczę na smsy!!!!!!!! Powoli będę się z Wami żegnac, jeszcze ostatnie zakupy, małe pakowanie i znowu w Fasolkowe strony pędzę!:D:D:D:D pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję, że jak wrócę, to będe miała co poczytać:D:D:D:D ❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - czego dotyczy ten link bo oczywiście nawet po skasowaniu spacji nie chce się otworzyć a jak skrócę adres to owszem odnajduje stronę tylko tak jest tyle różnych artykułów że dalej nie wiem co miałaś na myśli :O Jeżeli tylko Borówka pozwoli mi siadać do kompa to oczywiście dam znać sms-em jak się sprawy mają :D Betty - to super, ze jesteś zadowolona z sukni tylko skoro sukienka już jest luźna a jeszcze zamierzasz się odchudzać bo po to jak sądzę jest ta skakanka to chyba sporo będziesz musiała zrobić poprawek? Justyna - ta imprezka to całkiem spora się szykuje sądząc po ilości dzieci na fotce z nk. Oj biedna sąsiadka :P:P Dobrze jej tak w końcu niech kobieta zrozumie pierwsze urodziny obchodzi się tyko raz więc trzeba z zrobić to hucznie :P Nelcia - mój M też w nocy najbardziej cierpiał :( Aisza - mam nadzieję, ze traficie na jakiegoś normalnego ortopedy i tym razem nie będzie Ci M straszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wczoraj cisnienie było normalne - wiec nie wiem - moze to tylko jakies było chwilowe - dzis od rana tez sie dobrze czuje - a do szpitala nie usmiecha mi sie jechac wczesniej - skoro cisnienie miałam skaczące przez 2 dni ....albo by mnie odesłali albo zostawili na tydzien po czym gdyby Gabrys sie nadal nie pchał to by mnie wypisali - bo do terminu jeszcze 9 dni a skierowanie do szitala mam jak 7 dni po terminie bedzie...wiec generalnie daje to 16 dni na dzien dzisiejszy.... wczoraj nie pisałąam bo M. prowadził okupacje komp. i nie miaąłm jak za bardzo sie rozpisac... poza tym maluje farbami obrazki, zanim urodze zeby farby wykorzystac maksymalnie - bo po tem nie bedzie czasu a mi sie zaschna w koncu - a dosc drogie sa....i nie krzyczec - to sa farby bez zapachowe i nie szkodliwe bo sa dla dzieci przeznaczone .... i jeszcze wczoraj nazbieralismy z M. kasztanów - powkładaąłm do łożka żeby odganiażły żyły wodne .... czy wam sie tez tak biedronki pchaja do domu?? bo mi na potegę - wczoraj wywaliłam chyba 6 lokatorek - i dzis juz 4 zdarzyłam wysiudac z mojego mieszkania... i ciesze sie bo znalazłam pająka jedengo u mnie w domu - a u mnie w rodzinnym domu pająki przynoszą szczescie - :) \"pająk w dom - bóg w dom\" :P heheh Omega---ty znów w moje legnickie strony :) ale ci zazdroszcze - sama bym pojechała - :) włąsnie tesciu podrzucił kolo podgrzybków wiec czeka mnie obieranko i ususze - bedzie na wigilię - w legnickich stronach - bo sie wtedy tam juz w trójkę wybieramy :) a co do mojego małego - no jwemu sie nie spieszy ---niby miałam przedwczoraj juz takie mocniejssze wyrazne skurcze - trwajace nawet 3 minuty ale po 2 godzinach przeszło - wczoraj to samo - kuzynka mówi ze to juz niedługo - wiec moze moje dziecko na 13 sie szykuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się melduję! Dziś nie rodzę:-) Zdaję relację co z wczorajszych wizyt wyszło. USG - maluch ma 2910 g , łóżysko 2 stopień , przepływy ok. Spotkanie z położną wieczorkiem - nie ma sensu nic przyspieszać bo wyniki usg sa dobre więc czekamy do kolejnego piątku a w tym czasie na nowo rozkręcamy program - herbarka z liści malin, kąpiele sex itd... Szyjka się nie skróciła, jest miekka na 1,5 cm rozwarcie, czopa prawie nie ma:-), Główka nie wstawiona jeszcze. Także mama u mnie już stacjonuje na dobre, M wkurzony bo mu się biznes baby plan rozsypał, no i ma focha z racji stresu przed narodzinami dziecka w niewiadomym czasie. i też ma dosyć już tematu porodu dzieci krocza itd. A ja już też mam chyba dosyć...buu.Ledwo ciągnę- w głowie mi się kręci, zmęczona jestem...ach wiecie mamuśki jaka końcówka ciąży jest okropna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszona
Heyy Justyna M Jest staraczka ha Ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! M byl dzisiaj u ortopedy - po antybiotykach palec zaczyna sie lepiej goic i juz o wiele lepiej to wyglada :):):) nastepna wizyta w poniedzialek... Nelcia ma o wiele gorzej niz ja bo ojciec jest strasznie upierdliwy a M az tak nie daje mi w kosc nawet stara sie pomagac przy malym oczywisice w miare mozliwosci :) nie pisalam wam ale od jakis 2 tyg cwicze a od tygodnia cwicze aerobik - mam taka plyte fajna caly trening trwa 55min wiec jak koncze to padam kapie ze mnie pot ale juz mi sie kondycja poprawila i w ogole jest lepiej mam nadzieje ze mi wreszcie ten brzuchol spadnie :P:P:P Bartus dalej robi zadkie kupki i we wtorek ide z nim do tej lekarki co zawsze bo juz wroci z urlopu :) moze ona cos poradzi ... przepraszam ze nie pisze do kazdej ale nie jestem na biezaco \' koncze bo maly juz piszczy... buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - to dobrze ze z M. juz lepiej :) i nawet pomocny sie stara byc :) oby tylko Bartulkowi te kupeczki przeszły - informuj w tej sprawie na bieząco - co - jak i dlaczego? ja z racji wiadomej -zainteresowana jestem tematyką kupkową :P bo kto wie co mnie czeka jak sie młody urodzi.... no i dobre wiesci :) dzis póki co również cisnienie w normie -nawet na pewnien czas lenius pospolitus mnie opuscił :P - ugotowałam zupke fasolową, fasolkę po bretońsku :) wiec jest wyżerka równiez na jutro :) fasolkę mama mi przywiozła jak byli ostatnio i wczoraj mówie do M. obierz i sie jutro cos zmontuje - tak że mój chłopinka wczoraj pierwszy raz w życiu łuskał fasolkę :) i smiał sie że jest już w tej materii rozdziewiczony...:P potem sie zabrałam za grzyby od teścia - wyszły mi trzy sznureczki do suszenia - bo ja za sosami grzybowymi nie przeadam - co jak już to pieczarkowy lubię - a suszone grzybki zawioze mamie na świeta to bedzie do uszek :D moze jeszcze jakies pranie zrobię....hmmm Milla--- no to widze ze ty w pełnej gotowości jak ja :) a pokoik piekny :) moje łozysko tez ma II stopien...co do rozwarcia to nie wiem jak to u mnie... wiecie nie mogę mojego M. przekonac na mały sexik :( a moze by sie coś ruszyło - a on sie boi - ma jakieś wizje ze małego w oko trafi albo mu guza na głowie nabije - ja go tylko tak delikatnie potpytuje - czy moze ....ale on nie i juz - zmuszac go nie zmuszam bo mi sie jeszcze chłop nabawi traumy z sexem ale szkoda mi ze nie chce spróbowac...i mu juz przedstawiłam wszystkie argumenty n uspokojenie ale do iego jakos one nie trafiły...no cóż :) ot i pierwszy raz mój facet choc widze po nim ze chce to twardo sie upiera ze wytrzyma :P wysle wam na maila zdjecie jak susze grzybki :P ja mma ubaw - ale innego sposobu nie znalazłam - u babci jest piec to zawsze suszylismy nad piecem - trzeba bedzie w przyszosci pomyslec o suszarce do grzybów i owoców ....:) a co u reszty ???????????? meldowac sie - bo omega jak wróci to wam da popalic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze mały apel - do Ani77 i Moniś - dziewczynki zróbcie porzadek z waszymi skrzynkami mailowymi bo macie przepełnione i nie dochodza do was nasze maile !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - dokładnie w tym miejscu kasowałam spację i w dalszym ciągu nic z tego :( udało się na piechotę i powiem szczerze ręce opadają o nogach nie wspomnę :( Najgorsze, ze w tej kwestii najwięcej mówią Ci, których problem nie dotyczy :O Fasolka - apropos Twoich grzybków - patent na suszenie bomba :D - to poniżej nawiązanie do flory w formie żartobliwej ;) Dziewica pospolita - roślina krótkotrwała, wymagająca pielęgnacji, chętnie poddaje się flancowaniu. Po przepikowaniu przestaje być dziewicą. Stara panna - roślina długotrwała, pnąca, czepiająca się wszystkiego i wszystkich. Żyje w miejscach odosobnionych, nie wiadomo dokładnie z kim. Kochanka - roślina pasożytnicza, mięsożerna, z gatunku motylkowatych. Wymaga dużo wilgoci i częstych zmian klimatycznych. Z uwagi na znaczne koszty, w naszych warunkach jest trudna do hodowli domowej. Przez dłuższy czas kwitnie nocą. Żona - pożyteczne zwierzę pociągowe, bardzo nerwowe, ale wytrwałe. Żywi się odpadami z hodowli domowej. Bardzo opłacalna, przynosi duże korzyści. Rozwódka - należy do owadów występujących w dużych ilościach, gromadnie. Znana w przyrodzie pod nazwą szarańczy. Samiczki zostawia w spokoju, samców niszczy od korzeni. Czyni szkody w ubraniu, szczególnie w kieszeniach. Wdowa - wierzba z gatunku płaczących. Szybko próchnieje. Z powodu braku zdrowego korzenia nadaje się jedynie do przeróbki na fujarki. Kawaler - ptak przelotny, dzieci swe często podrzuca innym i wówczas zmienia miejsce pobytu. Jest przebiegły i trudno go schwytać w sidła. Stary kawaler - grzyb jadowity o smaku gorzkim. Żyje przeważnie samotnie lub w symbiozie z purchawką pospolitą. Mąż - zwierzę domowe z gatunku leniwców, ze względu na dużą żarłoczność w warunkach domowych przynosi duże straty. Pochodzi ze skrzyżowania trutnia z osłem i padalcem (oczywiście są wyjątki...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka ---dobre to :D flora bywa zaskakująca :D heheh :D no a grzybki moje sie suszą ładnie pachnie mi w pokoju :) - co prawda musałm pociac co niektóre ładne okazy ale to dlatego zeby szybciej sie ususzyły - wiadomo u babci nad piecem to sobie moga w całosci schcnac ale u mnie lepiej niech schna w okrojinej formie :P w końcu do uszek i tak przez maszynkę je potem trzeba zemlec - wiec co to za róznica ...:) ja nadal prowadze propagande nad moim M. w sprwie sexu - wreszcie sie przyznał ze poczytał cos na necie - nie artykuły tylko jakies komentarze ludzi :( a wiecie jak to ludiz pisza - klepią co im ślina przyniesie na język i ot..masz babo placek ja musze mu treraz wykładac ze dziecko jest chronine przez wody płodowe przez czopa który mi nie wypadł i ze dla niego to tylko kołysanie bedzie i sie nie zdemoralizuje ani nic :P ehhh zobaczymy co mi z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Witam po długiej nieobecności:P U mnie po staremu - nadal więcej śpię niż funkcjonuję:P Ale nie powiem, żeby mnie to specjalnie martwiło, tylko czas jakoś tak tak szybko biegnie...;) martunia - zaległy urodzinowy 😘 i najserdeczniejsze życzenia! Justynka - dla Adrianka również 😘 - kawał chłopa już z niego!:D A jakie macie tam doborowe towarzystwo!:D To na ile osób ta imprezka?;) Omega - ten artykuł...:O Szkoda gadać. Niecenzuralne słowa same się na usta cisną! Dla dobra własnego dziecka nie poruszam podobnych tematów we własnym otoczeniu, ale to jest jeden z tematów wyzwalający u mnie wyjątkową agresję:P:P:P Pozostaje mi tylko każdego dnia dziękować Bogu o to, że zdążyłam z IVF przed jakąś mądrą ustawą i prosić Go o to, aby nadal nad wszystkim trzymał pieczę i pozwolił mojemu dziecku na szczęśliwe przyjście na świat. Żal mi tych wszystkich par, dla których jest to jedyna nadzieja na posiadanie własnego potomstwa, a muszą wysłuchiwać albo czytać podobnych do tej bzdurnych, nieprawdziwych opinii:O Fasolka - grzybki bomba!:D Ja też tak suszyłam swoje w ubiegłym roku, tylko ja miałam wówczas ich znacznie więcej, więc oprócz tego, że na suszarce, to wisiały wszędzie! Nawet na oknie zmontowałam odpowiednie \"zawieszenie\":P A w tym roku kicha - w mojej okolicy nie ma grzybów w ogóle! K. był znowu w tygodniu zobaczyć i w miejscach skąd normalnie przywoziliśmy ich na pęczki - teraz znalazł raptem jednego podgrzybka:( Pozostanie nam chba w tym roku pozostać przy pieczarkach - bo mój mężuś powiedział, że do 3 razy sztuka i już tam więcej nie pojedzie, a ja teraz to się boję trochę po lasach biegać - bo u nas jest taki teren, że te lasy to same \"góry i doliny\" i można w pewnych miejscach całkiem sprawnie wylądować na tyłku!:P I jak udało Ci się przekonać M. do przytulanek?:P Jagoda - Ech to wstydliwe to Twoje dziecko!:D K. ostatnio powiedział, że on to może by nawet nie chciał znać wcześniej płci - miałby potem niespodziankę. Więc mu powiedziałam, że to przecież proste - ja go wcale nie ciągnę do gabinetu na czas badania - wcale nie musi wchodzić, a ja wcale nie muszę mu potem niczego zdradzać:P To też mu nie pasowało \"bo jakby jednak się potem namyślił i jednak chciał wiedzieć, to bym mu ściemniała, że niczego nie było widać\":P A mówią, że to kobiety nie wiedzą czego chcą:P Milla - pokoik super i taki przytulny:) Chciałabym być już na takim etapie, jak jesteście teraz Wy z Fasolką;) Nelcia, Aisza - dużo zdrówka dla tych Waszych Panów! 🌻 Niech szybko \"stają na nogi\" w przenośni i dosłownie! Buziaki dla wszystkich! Poprawiam jeszcze tabelkę: staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33..........................20... . .......................... Ani77..................31..........................13... . ......................... Martuniadiablica.....31.........................6....... . ..............15.10 mimi1981.............27...........................3..... ....................... A.N.N.A...............30.........................11..... ..................10.11 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........39..............(Gabriel) ............19.10.08 Agness28.........30...........38............(Roksanka). ..........19 .10.08 milla77............31............37.............(Maciuś) .........od.10.10.08 Ryba_lufa........33............21............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............20...........(Jagoda/Mi chał).....09.03.09 Voltare..........31...............11.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Voltare- juz niedługo bedziesz na tym etapie co ja i Milla- czas tak szybko leci tylko własnie przy takej końcówce jak my to sie dłuzy bardzo :P a wiesz - udało mi sie wreszcie - wczoraj podrzuciłam mu kilka konkretnyh artykułów na ten temat żeby sobie facet poczytał coś fachowego :) a nie głupie komentarze ludzisk ---no i rano były przytulanki....nie weim chyba M. jest w szoku ze głowki nie poczuł - :P ale jest ok :) w sumie chyba w wielu miejscach brak w tym roku grzybków :( - moi rodzice tez narzekają ze w ich miejscach nie ma urodzaju - dlatego ja własnie wspomagam tegoroczna wigilię w sensie grzybowym :P zmykam na sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wronika
cześć dziewczyny, od kilku dni siedzę i czytam wasze forum, polubilam je bardzo, a jestem w tym dziale bo oczywiscie staramy sie z mezem o dzidziusia, moj mąż twierdzi że jest snajperem hehe no ale czas pokaże, miałam dni płodne , jestem pewna bo cykl itp. i do tego objawy na bieliźnie, i robiliśmy dzidziusia, ale niewiem czy coś z tego będzie, generalnie jestem pełna nadziei, czuję się źle, jakby mnie na wymioty brało, jestem senna, rozdrażniona, i co chwilę zmienia mi się humor, płaczę jakoś tak bez powodu, i wczoraj jak się kochałam z moim mężusiem było tak dziwnie, tak strasznie ciasno, pierwszy raz to czułam, każdą jego żyłkę hehe, powiedzcie mi podobno szyjka macicy jest miękka tak? a jak się ogóle sprawdza miękkość szyjki macicy > pewnie durne pytanie, ale kto pyta nie błądzi, myślicie że może być wąska hmmm pochwa objawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×