Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Malolepsza_spóźnione ale szczere zyczonka-wszystkiego naj, naj, naj ❤️ 👄 ❤️ Dziewczyny ostatnio Surfi pisała, że dziewczyna z innego topiku urodziła córeczke 750g i sledziłam ich losy a dzisiaj przeczytałam, że ta dziewczynka umarła-matko czemu ten świat jest taki niesprawiedliwy😭 Aż sie sama popłakałam 😭 Takie dzieci nie powinny umierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna tragedia!Szkoda mi tego malenstwa. Aisza-wszystkiego co najpiekniejsze w dniu Urodzin🌼🌼-oby spelnialy sie wszystkie Twoje marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - w dniu Twojego dzisiejszego święta - wszystkiego co najlepsze, zdrowia, no i siostrzyczki dla Bartusia:P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ze wszystkimi żegnam się do poniedziałku, jadę do kurortu na spotkanie z wnusiami:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza --- Wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzinek..duzo szczescia i jeszcze wiecej milosci oraz spelnienia najskrytszych marzen!! …………… () --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* H A P P Y *~*~*~*} …{ *~*~ * B I R T H D A Y * ~*~* } …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________\\ *”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*° omega -- po powrocie mam nadzieje pokazesz nam kilka fotek :) dla reszty buziaki 👄 noc mineła w miarę -choc pól nocy mój bidok miał stan podgorączkowy - pzez sen mu mleczko wcisnełam dwa razy w nocy - i dzis juz nie miał temp. rano...i wrano wypił 150 ml mleczka...oby juz mu przeszło ...i te zęby wyszły wreszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki :) Dziekuje za pamiec i za zyczonka :):):) nie wiedzialam ze wiecie kiedy mam urodzinki :):):):):):):) MALOLEPSZA spoznione ale szczere zyczenia kochana niech spelnia sie twoje marzenia a Marcelinka rosnie zdrowo!! przepraszam ze tak cichutko siedze ale w poniedzialek bylam u lekarza i dostalam antybiotyk bo mam zapalenie zatok i cala ropa splynela mi do gardla wiec mam chrype jak jakis pijak :P:P wtorek,sroda i czwartek bylam u Nelci i przyjezdzalam wieczorem... Bartek bryka az milo :) u gory juz widac jedynke ale jeszcze sie nie przebila ... a wogole to jestem podwojnie cierpiaca bo oprocz zapalenia zatok mam poparzona skore ze slonca...normalnie bylam z mlodym na spacerze ale biore ten antybiotyk i to razem do kuoy dalo poparzenie sloneczne rak twarzy i dekoldu...wygladam strasznie cala czerwona jestem i pol nocy nie spalam bo mnie strasznie wszystko boli - jedyne ukojenie to pianka na oparzenia ktora kupilam... Voltare ja bralam te skojarzone szczepionki moim zdaniem sa lepsze i dziecko tylko raz kluja.... przepraszam ze nie pisze do kazdej ale Bartek sie obudzil i cosik poplakuje lece i postaram sie odezwac wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, niestety znowu nie zlapałam brzucholka mam jeszcze trzy mrozaczki, może wsród nich jest ten właśnie jedyny. Póki co, zastanawiamy sią nad planem B, jednak to bardzo trudne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, tak bardzo mi przykro :( Aisza, wszystkiego najlepszego !!! Spelnienia marzen, a przede wszystkim duzo, duzo zdrowia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heellooo aisza STO LAT! STO LAT!! Spelnienia marzen, czego tylko zapragniesz!! jagodka, zebole cale:D moment i zapomnial o bolu i dalej sie wsciekal:D ani:( trzeba wierzyc w mrozaczki!!! na bank sie uda!! lece - smok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza_______kochana wszystkiego co tylko najlepsze, wiesz ze dobrze ci zycze, wiec wybierz sobie kilka zyczen a na pewno sie spelnia tak patrze na ta moja mrowkei sie dziwie skad ona bierze tyle energii w tym kruchym cialku nie popisze bo sie wije jak waz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - wszystkiego naj, najlepszego - zdrówka i samych radosnych dni, no i spełnienia marzeń 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza__wszystkiego naj z okazji urodzin, Ostatnio nam sie urodzinkowo zrobiło, mój M też miał wczoraj urodzinki :-) Ani__mimo,że sie nie udało bardzo się cieszę że się nie poddajesz :-) Życzę szczęśia w dalszych staraniach :-) Odzywaj się do nas częściej Mojemu smykowi wychodzą naraz dwójki i trójki na górZe-nie płacze, ale wszystko wkłada do buzi tak go swędzi ;-) I nerwowo śpi, no ale trzeba to jakoś przeżyć Poza tym ostatnio w przeciągu może 5 dni zaczął gadać jak najęty-mówi już baba, mama, dada (mój M tłumaczy że mówi tata :p), nana, lala-zaczął wreszcie sam siedzieć, i nawet z leżenia sobie siądzie-nareszcie bo aż sie martwiłam co on tak nie umie siedzieć, a tu dosłownie w przeciągu ostatniego tygodnia takie zmiany ;-) Zmykam bo mi mały się złości Miłego weekendu dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane jeszcze raz bardzo wam dziekuje za zyczonka !! buziaczki dla was kochane!! ja dopiero dzisiaj bede miec urodzinki takie prawdziwe bo wczoraj M na uczelni i ja sama do 21 siedzialam a dzisiaj przychodza goscie wiec ja tylko tak woadam jak po sol i mykam do kuchni pichcic dla was za pamiec to serwuje dzisiaj: http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_wloska/cassata/files/page74_1.jpg no i oczywisicie: http://www.strykowski.net/kawa/Kawa_czarna,_biala_-_zdjecia._Galeria_zdjec_kawy_i_herbaty_1417.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę napisać bo jutro trudno będzie znależć nasz temat :P Byłyśmy na 3 stronie tak się rozpisałyście :-) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja podnoszę, bo nasz temat znowu spadł :) Pozdrawiam wszystkie, dziękuję za przemiłe spotkanie :) i idę do zoo oglądać słonia-geja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie panienki - nie spać, bo już niedługo nasz topik bedzie na ostatniej stronie:P:P:P Malolepsza, Ryba - dziękuję za wielką przyjemność ze spotkania z wami i waszymi pociechami:D:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Mówię wam, Marcela i Olo są przecudowni:D:D:D:D, a jedno z nich to prawdziwy, najprawdziwszy rzepik:P:P:P Mamuśka, walcz z tym:):), bo niedługo będzie jeszcze gorzej...:( a ja wracam do roboty...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co z Wami? Betty, czy ty na tym rowerze 24h na dobę jeździsz? :P Jagody, jak Michaś? Starszy kolega pyta :) Fasolka, widzę zmiany w życiu jednak przełożyły się na aktywność na topiku :) Aisza, mam nadzieję, że już doszłaś do siebie po urodzinach? Czy razem z Nelcią tak zabalowałyście? :) Mężatka widzę jakoś trzyma fason tego topiku :) Voltare, co u naszej najmłodszej królewny? Telesforka, mam takie przeczucie, że teraz ty zostaniesz mamą. Trzymam kciuki niezmiennie Surfitka, nawet Ciebie nie ma? Ani, podziwiam Twoją siłę i życzę wiadomo czego. Musi się udać! Martunia,już nie możesz wykręcać się komunią syna :P Przynajmniej wiem, co u Malolepszej i Omegi, ale osobiście musiałam się pofatygować :P Pozdrawiam i czekam na wieści od Was. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny! gdzie jestescie jak was nie ma:P:P ?? u nas ok dzisiaj robilam urodzinki w pracy i bylo swietnie no i prezenciki dostalam :D chrype mam nadal ale lepetynka juz nie boli :D strasznie schodzi mi skora z tych poparzonych miejsc i wyglada to nieciekawie :( a tak na pocieszenie powiem ze Bartek ma trzeciego zabka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia - no są są i przekładają się ale tylko tymczasowo - ponieważ nie mamy jeszcze routera czy jak to sie pisze do rozdzielenia netu na dwa komutery...i dzielimy sie jednym ... a pogoda wyśmienita swoja drogą :) sprawia ze siedzenia przed komputerem mniej no i te zeby Gabrysia - mamy górną jedynke prawą już przebita i lewą w połowie :) jest marudny - niejadek - jęczek... i juz zgrzytanie zebami sie zaczyna...brrr no i tyle na moje usprawiedliwienie :) bije sie w piersi i prosze o rozgrzeszenie :P jutro jedziemy do bielawy na jedene dzien złatwic spray z meldunkiem - prawem jazdy M. - i zaszczepić Gabrysia na wzw B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Cześc:) Mam do Was takie pytanie, czy może któras z Was używała testu paskowego, bądź płytkowego?? Co ogólnie sądzicie o tescie paskowym z wlasnego doswiadczenia lub z doswiadczenia znajomych?? Ja sie staram o dzidziusia, jestem na innym topiku i jakis czas temu zakupialam sobie testy paskowe na allegro za 1.25zl i zaden mi nic nie jak na razie ciązy, a jestem 2 dni po @. Wiec dlatego pytam o opinie na ich temat. Bardzo dziekuje za ewentualne odpowoedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA POBUDKA WSTAć!!!!! :D:D:D:D Fasolka widze ze gorne zabki Gabrysiowi wychadza o tym samym czasie :) mimo ze Twoj maluszek mlodszy :) dzisiaj zauwazylam juz druga gorna jedynkle ale jeszcze to taki kawaleczek widac ale widac :) Motylek co to za testy za 1,25 ?? i to jeszcze na allegro ?? ja kupowalam w aptece pre-test za 13 zl i mi wskazal i paskowy i plytkowy... tym z allegro bym nie ufala tylko kupila w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j tez mm usprawiedliwienie na moja nieobecnosc:( na poczatku jednak dziewczyny dziekuje za mile spotkanie, prawda ze spacer po kurorcie byl udany:P a tak serio szkoda tylko ze pogoda nie dopisala:( Mracelinka od niedzieli jest chora:( boze powiem wam ze strefilam jak temp skakala do 39.3, ma zapalenia grdla jakis cholerny wirus, lekarz sugerowal zeby nie dawac antybiotyku, ale jak ja meczyla caly dzien tak wysoka temp to odrazu dalam antybiotyk, od dzisiaj jest w koncu tfu tfu jakis przelom, nie musze wam mowic jak to chorobsko ja wymeczylo:(, taka mizerotka jest ze hej:( po panadolu temp spadala na kilka godzin, a pozniej znowu rosla w oczach, szok, pierwszy raz cos takiego przezylysmy, brrr nie zycze zadnej mamie:(:(:( no i oczywscie 2miedzyczasie przebija sie gorna jedynka, wiec wszystko naraz, najgorsze sa wymioty od tego bolacego gardla, dzisiaj rano znowu wszystko zwrocila co zjadla, rece mi czasami opadaja:( ale coz taki urok macierzynstwa nie tylko jest rozowe:(a dzieci jak to dzieci czasami choruja:(tego wlasnie sie najbardziej balam, ze cos takiego sie wydarzy jak M wyjedzie, minely dopiero dwa tyg a ja naprawde mam dosyc, gdyby nie pomoc rodzicow to nie wiem jak to by bylo, chociaz wiadomo ze maz to zupelnie inaczej, dziadki strasznie przezywaja, gorzej niz ja:( mam nadzieje,ze temp juz nie wroci, bo sobie nawet nie chce wyobrazac jak Mracela sie czula z taka goraczka:( no i wlasnie dlatego nie bylo mnie na topie, bo przeciez nie pozwolilabym zeby tak spadl na dol:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycałuj Marcelę od ciotki, biedulka:(:(:( ale na pewno już teraz będzie tylko lepiej:D a spotkanie było cudne, a zupka - jeszcze mi ślina cieknie:D jutro robię u siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkiego najlepszego mamusie ! A jeszcze nie mamusiom zycze tego na przyszly rok ! Ale wam zazdroszcze, ze sie widzialyscie i znacie sie juz osobiscie :) Ciekawe czy i mi bedzie kiedys dane..no chyba ze sie wybiore na masaze do Ciechocinka :P A moze ktos bedzie Krakow zwiedzial ? A macie jakies pamiatkowe zdjecia? Malolepsza, zdrowka dla Marcelinki . Biedulka sie uchoruje. Aisza, Fasolka, Ninie tez gorne jedynki sie wyzynaja wlasnie. Z tym, ze dwojki juz ma , cos nie po kolei poszlo. Motylek, ja sie nie znam na tych testach - ktos mnie oswieci jaka jest roznica miedzy plytkowymi a paskowymi ? Mi kazdy gin w Polsce powtarzal, ze najpewniejsza jest beta, i jak bedzie mi sie spoznial @ mam isc robic bete :) W USA nie robia bety bez skierowania, wiec kupilam testy przez neta, bo jeden test w aptece kosztuje po przeliczeniu ok 30 zl. A w necie wyszedl 3 zl. I dzialaly. I ciaze tez wykazal, z tym ze rozbilam to dla zabawy bardziej bo bylam juz w 7 tc :) A i krecha do dzis na nim jest :D Pozdrawiam i zycze wiekszych checi do wypocin ;) Aisza, jak tam kaffe team? Zaczelam dodawac przepisy z nudow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko - jak tylko wrócisz, to ci obiecuję, że na pewno dane nam będzie osobiście sie poznać:D lody u Wenzla (pizza lodowa) są nie do pobicia i chętnie się przejadę:P:P:P, żebyśmy mogły z wielką przyjemnością na Rynku posiedzieć. Co do zdjęć, to wyszła śmieszna, patowa sytuacja: Ryba aparatu zapomniała, ja natomiast wzięłam, i nawet zapas 6 baterii - tylko, że wszystkie puste były:( więc robiłam tylko komórką i mam mamuśki z dzieciaczkami, ale nie razem:( jak zgram, to wam podeślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omego, ty to znasz miejsca :) W Krakowie urodzona, wychowana, skonczylam tam szkoly a nie mam pojecia gdzie sa lody od Wenzla :P Wstyd ! A na zdjecia czekam mimo wszystko. A wy sie widzialyscie w Ciechocinku ? To gospodyni nie miala aparatu ? ;) Czy sie kryje ? Moze bede leciec przez Warszawe i jesli bede miec czas mozemy sie spotkac. Ale nastawiam sie na bilet bezposredni tym razem. Bo to czekanie w Wawie i opoznienia sa nieznosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, spotkanie odbyło się w kurorcie, ale Malolepsza zdjęć nie robiła:(:(:( zrobiła za to przeeeeeeeeeeeeepyyyyyyyyyyyyyszną zupę gulaszową!!! a zdjecia zaraz wyslę, jak tylko okaże się, że wyszły... A wracasz LOT-em czy inną linią? w sumie to prawda - najlepiej bezpośrednio, tym bardziej, że takowe loty są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cukiernia-kawiarnia U Wenzla jest na Rynku, naprzeciwko Sukiennic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jeszcze biletow, bede starac sie bezprosednio Lotem, bo tylko ta linia ma takowe polaczenie. A jesli sie nie uda, polece taka linia ktora zaoferuje najlepsze polaczenie i cene :) PS. Watpliwe by byl to LOT :P Jak patrzylam w necie to irlandzkie linie oferuja dobre polaczenia do Krakowa i znakomita cene. Ale musze jeszcze zadzwonic po peirwszym do znajomej co pracuje w agencji turystycznej. I wtedy sie zdecydujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×