Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

dea-to tylko net...czy to ma znaczenie? (Twoje święte słowa)...:) a ja mam pewnośc że to Ty a nie Twoja sąsiadka na tych zdjęciach jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam inne! Tomi mam inne! hahahaaaaa czy ja wyglądam na takiego jełopa co potem by to wkleil i powiedział: \"hahaaaaaaaaaa, zaliczyłem deę!dała mi nawet swoje fotki :classic_cool:\" ???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani naprawdę nie zalewam...nie moge nic wysłac...nawet na mój inny adres nie dochodzi...jebany onet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejśc mogę, odbieram wszystko ale nic nie wychodzi...nie uzywam outlooka więc nie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie taki dobry-muszę się uczyć teraz a po liceum to ja już zapomniałem jak to się robi...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów nic o uczeniu się:O mam tyle do zrobienia w ciagu nastepncyh kilku tygodni, że zaczynam się zastanawiac czy nie zrezygnować z sylwestrowego wyjazdu:( jak wyjade to na bank się nie wyrobie i cos zawalę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam mało i to jest gorsze bo jak się rozleniwię to potem już za cholerę z niczym nie ruszę...i czytam 10 stron w 2 godziny co chwilę odlatując myslami...w kraine marzeń :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam się usprawiedliwiam...wyrzuty mam jak jakaś poprawa się przypałęta...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz...ja nie umiem tak ale poprawek też mam mało ... to dlatego że zazwyczaj mam po prostu szczeście albo zerżnę coś...:) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D nie lubisz bo byśś chciała sobie w sesji poswintuszyć a tu kaganiec...:O :D:D:D ja też się uczę (staram się) ale kończy ię na rżnięciu...pare osób ode mnie też to wkurwia (maja poprawki choc podręcznik 3 razy na egzamin przeczytany...:D:D:D ) ale co zrobić...:D:D:D czasem nawet jak kto mi pomaga się uczyc to potem dostaje gorszą ocenę...cóz-uczeń przerasta mistrzów...:D:D:D:D:D:D:D:D ale średnia to mam chyba mało imponującą...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
czesc robaczki :) tylko nie gadac o nauce :( mi się wszystko wali, powoli :O echh, szkoda gada a taki fart przez tyle lat był :P uciekam do nauki :( paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:( 🌼 nie chce mi się logowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
briggs, ja sobie ogólnie żartowałam:) właśnie na mnei się zawsze wkur.., że ja sobie uczę się na ostatnią chwilę, mam mnóstwo braków, a zwykle trafiam w pytania i jeszcze ściagnę:P z praktykami tez była przewałka:D wiekszość zapieprzałą jako przynies wynies pozamiataj, a ja sobie jeden podpisik załatwiłam i 5 do indeksu:P wtedy to sobie pluli w twarz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to chudnięcie jest jakieś gwałtowne i patologiczne ze tak o tym ciągle mówicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to szczęście że nawet jak sie opierdalam to prowadzące mnie lubią...mam wygląd takiego zagubionego chłopca który stara się pokazać że taki nie jest...:D:D:D :classic_cool: łapia się na to i zawsze mi jakoś uchodzi...gorzej z egzamem-na ostatnim wykładzie byłem półtora roku temu...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×