Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

kto odpadl? mistrz?? hehehe nie bardzo bo mi do mistrzyni baaaaaaaaaaaaaaaardzo daleko:) ja niesmiala jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też...ale trzeba zrozumieć ze i z tego może atut byc...odpadł bo widział że nic nie wskóra skoro go zjedziesz za banalny podryw :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee no ale co Ty mowisz:) przeciez on mnie nie pdorywa wiec co to za roznica jaki rodzaj podrywu mi sie podoba, a jaki jemu??:) briggs przekombinowales chyba;):P ja Tomkowi tylko chce pomoc ale jakos on nie chce nikogo sluchac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boshe Ty pisales o mistrzu a ja zkumalam ze piszesz o Tomku o boshe boshe glupieje ;) zwale to na moj stan podgoraczkowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie wszyscy ucza:) mi to nie grozi usprawiedliwiam sie przeziebieniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaahahahaaaaaaa...zwalaj zwalaj...Tomek juz swoje pomyśli...:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami tak jest ze np. mi sie chlopak nie podoba, on do mnie tanczy to nie chce zeby mu sie glupio zrobilo, to tancze z nim udaje ze jest ok i uciekam jak jest mozliwsoc hehe :) ciezko sprawic tak, zeby w jednym momencie znalazly sie takie osoby co by sie dobraly bardzo dobrze, bo mi np. podoba sie ktos, ja mu np. nie.... ciezka sprawa tak na dysce kogos wyrwac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz Tomek musi Ci wyjasnic..... tzn czego sie tyczy to tez nie wiem hie hie hie ale o czym to...hmm chyba nadal Tomek uwaza, ze tam nikt go nie pokocha przed majem a i potem bedzie ciezko no zreszta co ja Ci bede tlumaczyc ogolnie rzecz ujmujac nastawiania nie zmienil do zycia:| moje nadzieje prysly:P nadzieje na zmiena jego postawy rzecz jasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście...:D nie wiem czy do maja na kafeterii wytrwam ale jak nie to specjalnie wejdę żeby zobaczyc czy jest tu temat \"mam juz dziewczyne-ale czy nie jest ze mną z litości?\" :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha a ja chyba znowu rozczaruje Tomka ten koles jest okropny:P ja bym sie takiemu nie dala nawet palcem dotknac:) a Tomek daj zdjecia jakiesj kobiety co Ci sie podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea -----> pierwszy raz sie zgadzamy w tej kwesti:) widze, ze o niego bysmy sie nie pobily heheheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomus ale masz rozrzut w gustach:) no ja w nich nie gustuje w tych kobietach ale ze nie gustuje w kobietach wogole takze jakos mnie to nie martwi;) moim idealem kobiety jedynym ( tzn takim jakim ja chcialabym wizualnie byc) jest hmm Jenifer Aniston czy ja to sie pisze ( Rachael z Przyjaciol innymi slowy) i tylko ona no ale mi daleko do jej wygladu hehehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek no i co, ze w serialu nazwa glosi, ze sa piekni jak sa brzydcy:P noo cihopek tragedia:P ale dea rzucilas haslo Tomkowi i zaraz nam ja zapoda;) przeciez roze gali mowia, ze ona Piekna;):P a moze briggs sie wypowie na temat tych kobiet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea tez tak sadze;) Ty bys mi oddala dlugo wlosych ja Tobie tych scietych na 3 cm;) i bez krwi by sie obeszlo hehehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie uwazam, ze powinny Ci sie podobac brzydkie:) ja tylko uwazam, ze te co Ci sie podbaja nie sa ladne:) przynajmniej dla mnie;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhaha a ja sie dawwwno temu kochlalam w Jankowskim...:-) i jeszcze sie kochalam w takim aktorze pamietacie go - Jarku Jakimowiczu, chyba dobrze pisze zaraz wygooglam i sprawdze czy mi sie cos nie miesza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sprawdzilam w Jakimowiczu sie kochalam hmmm nadal widze niezle wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo cypryanski ujdzie ogolnie nie moj typ no i za chudy zdecydowanie:) ale ma strasznie cieple spojrzenie wiec jest Ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze nie w 100% czasemrobie wyjatki dla jakis kudlaczy hehehe ale tak dlugie wlosy mnie biora:D nie pamietam a lysy byl??:P bo to by wyjasnialo moja amnestie w tej kwesti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek TzG powinien wygras Sadowski umowmy sie :P no widzisz tu pisali, ze jestes za gruby no i co z tego?? na muche tez pisze, ze jest tlusta a Tobie sie taka podoba no wiec?? kazdy ma swoje kryteria:) dla mnie ten cypryanski jest za chudy i to duzo za chudy :) i juz dla kogos jest w sam raz i tez git;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea to mi irokezy podsylaj hehehe:D dea to te z tego teledysku patrz jakie foto wynalazlam:) http://www.guianos.terra.com.gt/especiales/logos/alejandro_sanz/image_2.jpg hehehe na tej focie wyglada tak ze wsumie moglabym sie pobic z Toba o niego ale nie wiem czy na tej focie tez Ci sie podba bo tu ma dluzsze wlosy;) Tomus a co Ty tak tego cypraynskiego sobie ukochales??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek.... Sylwek Ci sie podoba??:O no to ja bez komentarza bo musialabym Ci idola mooocno obrazic a po co tak na wieczor niezdrowe emocje;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×