Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opuszczona27

Najlepszy fryzjer z ŁODZI poszukiwany!!!

Polecane posty

Gość opuszczona27

Witam wsyztskie forumowiczki!!! prosze pomozcie mi. ostatnio przezywalam ciezkie chwile - rozstalam sie po 10 latach z chlopakiem i dostaje bialej goraczki. chce cos w sobie zmienic. najlepiej wlosy. czy moglybyscie doradzic mi jakiegos naprawde dobrego fryzjera-styliste z Łodzi, ktory dobierze mi kolor, fryzure itp., ktory nie bedzie mnie pytal co chce zrobic, jakin kolor , czy pocieniowac czy na ktortko, tylko sam zaproponuje mi w jakiej fryzurze najlepiej bede wygladala. licze na wasz pomoc. pozdrawiam Was wsyztskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ( z całą odpowiedzialnością ) Jacka Olejniczaka. Ma salon na Piotrkowskiej 51. Nie bedzie Cię pytał co zrobić ani jaki kolor oczywiście jeśli mu powiesz żę pozwalasz mu na dobór fryzury. Moim zxdaniem jest świetny. Nie zamieniłabym go na żadnego innego. Przez kilka lat odkad chodzę do niego, miałam juz rozmaite kolory i fryzury. Za kazdym razem czułam sie w nich bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się strzygę u Jacka. Krystian też jest fajny. Ale jak zaczynałam sie tam strzyc to Krystian nie pracował. To jest salon o bardzo specyficznym klimacie. Może trochę szokowac ich wygląd. Ale ... warto się tam wybrać. Ja mimo, że mieszkam w Warszawie to jeżdże do Jacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opuszczona27
dzieki jeszcze raz za porade. chyba wlasnie sie tam wybiore. slyszalalam cos wlansie o tym salonie i o kilku innych w lodzi ale Ty tylko utwierdzials mnie w tym zeby isc wlansie do salonu Jacka Olejniczaka. dzieki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co :) Mam nadzieję, że poprawisz sobie samopoczucie. Życzę Ci tego bardzo , szczerze. Wiem co to znaczy być porzuconą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opuszczona27
koszmarne uczucie. 10 lat kawal mojego zycia. spotykalam sie z nim od 17 roku zycia - gdziekolkiek teraz jestemw syztsko kojarzy mi sie z nim. to potworne. dlatego chce cos w sobie zmienic i najlepiej jak wyjade na urlop gdzies do cieplych krajow :)) ile kosztuje farbowanie w tym salonie wlosow dlugosci do ramion?? mam ciemne ale chyba zrobie sobie jasniejsze. jak szalec to po calosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrażam sobie jak się czujesz. Tego sie nie da opisać. Wiem ... Masz rację, najlepiej bedzie jak sie troche oddalisz z tego miasta gdzie wszystko Ci się kojarzy z byłym. Zlapiesz troche dystansu. Pod warunkiem, że będziesz chciała wykorzystać ten czas. Bo pamiętaj \" Gdziekolwiek nie pojedziesz zawsze zabierasz siebie ze sobą\" Mam nadzieję, że postarasz się trochę tej biednej, spłakanej kobiety zostawić w domu. Niech sobie tam na Ciebie czeka. Farbowanie ze strzyżeniem i modelowanie to kwota 150-160 zł. Nie jest tanio :( ale ... efekt wart pieniędzy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opuszczona27
i tak chyba trzymam sie niezle bo jakos funkcjonuje. nagorsze jest gdy zostaja sama ze swoimi myslami. ale jestem dobrej mysli i wiem ze bedzie dobrze. mowi sie "co cie nie zabije to cie wzmocni". dzieki za slowa otuchy - to tez bardzo pomaga. chce zamknac pewnien rozdzial w moim zyciu i rozpoczac kolejny ... m.in z nowa fryzura :) hih wiec nie bede zalowac tych pieniedzy. :)) trzymnaj sie cieplo. ja juz zmykam bo za 10 min koncze prace a balagan okropny mam na biurku. pozrawaim jeszcze raz cieplo i dziekuje. paa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1982
piotr aleksander - bardzo bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrkowska 39, Pani Małgosia, polecam, chodzę do niej już któryś rok,nigdy nie byłam niezadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polcem salon LOKERS a w szczególności fryzjera Piotra Króla - jest on pełen pasji i wie jak dobrze klientce doradzić by była zadowolona!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr Król, zdecydowanie! Weszłam na to forum, aby sprawdzić kto robi ładne fryzury ślubne, bo Piotrek nie robi koków. Ale widzę, że ktoś go tu polecał, więc się dołączę. Facet ma taką łapę do pięknych kobiecych fryzur, że jak się od niego wychodzi, to wszyscy się oglądają na ulicy. Używa świetnych farb do włosów, niestety nie pamiętam nazwy, jakieś włoskie i mało znane, no ale co włoskie to włoskie. Pracuje na Zachodniej 79 w salonie Lokers. Polecam gorąco i życzę pięknego odbicia w lustrze:) A kogo polecicie do koków, które wytrzymają całą noc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kr.Edit
mam pytanie odnoście JAkuba Denysa :) bo mam właśnie problem, bo potrzebuje właśnie porady co do fryzury i dobrego ścięcia, ale mam ograniczone fundusze. mogły byście mi powiedzieć jakie są mniej więcej ceny u Jakuba Denysa? z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafciek
ma ktos moze kontakt do Piotra Króla? bo do tego Salonu Lokers na Zachodniej 79 wogole nie moge sie dodzwonic...albo mam pecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wskoczyło mi na maila, więc odpowiadam:) Pan Piotr był ostatnio na urlopie... no ale powinien już wrócić...hmm... Podaję komórkę, mam nadzieję, że nie naruszam jego prywatności:) 503-008-427. Kurcze, przypomniałaś mi, że czas się umówić:) Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafciek
Bardzo Dziekuje :) Mam nadzieje, ze jezeli zadzwonie i grzecznie zapytam....to nie bedzie mial pretensji ;) Ale juz gdzies widzialam ten numer na jakims forum...tyle ze nie zapisalam niestety, a nie moglam odnalezc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopaczek^^
czy któryś z przez was podanych sina włosy też facetom? potrzebuje dobrego fryzjera męskiego... jak do tond żaden nie przypadł mi do gustu i żaden nie obciął mnie tak ze wyszedłem z bananem na buzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocorillo
Witam, Ja też byłam w tym nowym salonie "Dobrzycki" z Pasażu Łódzkim i jestem bardzo zadowolona. Fajni ludzie, zaproponowali mi kolor i cięcie, zrobili analizę kolorystyczną typu urody. Do nowego koloru dostałam poradę odnośnie makijażu. Generalnie skakało przy mnie trzech stylistów. Najfajniejsze jest to, że nie są zmanierowani i widać że chce im się pracować. Jak chodziłam do innych fryzjerów to miałam wrażenie, że robią mi łaskę, że mnie obcinają i jeszcze płaciłam za to fortunę np. u wiecznie obrażonego Stasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli szukasz dobrego fryzjera
Polecam skorzystanie z wyszukiwarki salonów na stronie dourody.pl :) tam kliknij sobie w Łódź i masz listę najlepszych salonów fryzjerskich wraz z recenzjami klientek. Ja akurat nie jestem z łdz więc nie mogę Ci nikogo konkretnego polecić, ale na tej stronie powinnaś znaleźć to czego szukasz ;) no i pochwal się efektem końcowym swojej metamorfozy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolitka86
Zachęcona opiniami poprzedniczek poszłam dziś do salonu "Paul Dobrzycki" na koloryzację, zaproponowano mi farbę INOA. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. To droższa farba i generalnie nowość u fryzjerów, ale rzeczywiście jest świetna. Tak jak mi obiecał fryzjer kolor jest tak naturalny jakbym się z nim urodziła. Dobrze tną, dobrze farbują i dopieszczają klienta, czułam się jak jakaś ważna klientka. Mnie obcinał młody chłopak Paweł ale w sumie cały zespół doradzał kolor i udzielał się przy mnie. Aha i co najważniejsze, kolor dobrano mi do typu urody i osobowości. To nowy salon, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona Ala
Wczoraj wybrałam się na podcięcie moich włosków do salonu "Paul Dobrzycki Hair Design". Salon zajebisty!!! Wystrój klasa, fajna załoga i obsługa super. Włosy obcieli mi bardzo dobrze i bardzo dokładnie, w sumie to pierwszy raz spotkałam się z taka metodą cięcia.Fryzjer obcinał mnie długo, włosek do włoska ale efekt jest zajefajny. Nie lubię modelowania chcę aby włosy bez szczotki dobrze się ukladały i tak mam. Dziś rano wstałam ruszyłam rękami i fryzura jak z salonu:) To jakiś nowy salon ale godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffjjj
Dobry jest fryzjer stylista pan Radek, który ma salon na ul.Gdańskiej blisko 6-Sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbsgbfew
ile kosztuje strzyzenie w pasazu lodzkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xsyk
Cennik znalazłam tu www.pauldobrzycki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos wie jak strzyga inni fryzjerzy? bo nie wiem czy usilnie upierac sie na tego paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga!!!!
wydaje mi sie ze ewidentnie ktos robi bezczelnie reklame temu pseudo salonowi paul dobrzycki na pasazu lodzkim. Wnetrze beznadziejne ,totalne bezguscie i pstrokato tak samo jak stronka internetowa gdzie w galerii sa zamieszczone fotki merylin monroe tylko nie wiem co to ma wspolnego z fryzjerstwem???? Wtym salonie obcina jakas przegieta ciota ktora sama ma beznadziejna fryzure zapuszczona i zero drygu w rekach bawi sie nozyczkami i grzebieniem jak uczen.masakra. nie polecam !!!! kolejny knot na rynku fryzjerskim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytresdfgh
Tak się składa że tą "bezczelną reklamę" robimy my - zadowolone klientki! A w zasadzie ja bo ostatnia wypowiedź nalezała do mnie. Trafiłam do salonu przez to forum i dlatego dałam tu opinię o swoich odczuciach! Gdyby były negatywne też bym napisała bo własnie po to jest to forum. Twoja wypowiedź to stek kłamstw i bzdur. Po pierwsze gdybyś była/ był klientem salonu wiedziałbyś o co chodzi z Merlin na stronie i w salonie. Wszyscy klienci wiedzą, że w tym wypadku marlin to nie przypadek. Kolejna rzecz to wystrój, o gustach się nie dyskutuje ale jeśli Ty uważasz ten salon za badziweny to gustu nie masz za grosz. Salon jest bardzo elegancki i ma klasę. To co pisały dziewczyny to prawda fryzjerzy tną bardzo dobrze i dokładnie. Coś mi się wydaje, że nie mamy tu do czynienia z promowaniem salonu ale z zazdrosną pseudo konkurencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki
MAM DO CIEBIE PYTANIE.CZY FACETOW ROWNIEZ TAM SCINAJA? ZALEZY MI NAPRAWDE NA PROFESJONALNYM PODEJSCIU ABYM NIE MUSIAL CZEKAC GODZINAMI W KOLEJCE.ZALEZY MI ROWNIEZ ABYM ZOSTAL DOBRZE I DOKLADNIE OBCIETY TAK ABY WLOSY SIE DOBRZE PREZENTOWALY I UKLADALY .NIESTETY KILKA RAZY TRAFILEM W ROZNYCH SALONACH NA OSOBY KTORE CHYBA SIE UCZYLY NA MNIE BO EFEKT BYL KOSZMARNY, A MAM DOSC JUZ TAKICH NIESPODZIANEK. CZY POLECISZ JAKAS KONKRETNA OSOBE Z TEGO SALONU? DZIEKI ZA ODP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×