Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opuszczona27

Najlepszy fryzjer z ŁODZI poszukiwany!!!

Polecane posty

Gość gość
Ja byłam w salonie Paul Dobrzycki u Pana Damiana, którego naprawdę polecam. Miły , sympatyczny człowiek, widać, że zna się na tym co robi, dobrał super kolor odpowiedni do typu urody oraz fryzurę, wyszłam bardzo zadowolona, a Pan Damian napewno zyskał nową klientkę. Dziewczyny naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararatam
spokojnie można polecić Salon Paul Dobrzycki Hair Design w Pasażu Łódzkim. Byłam tam u Damiana i jestem bardzo zadowolona. Piękne ścięcie i dobór farby. Super!!! ceny trochę duże za ściecie + farba zapłaciłam 260zł ale włosy się dobrze układają i nareszcie nie wyglądają na poszarpane tylko jakby było ich więcej :) polecam Damiana !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italiana1234
Super, dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczkaEwcia
a ja chodze od roku na Zachodnia 10 do Foxa strzyze tam Pani i ona sama prowadzi salon. przyprowadzam tam mame i siostre bo wszystkie jestesmy zadowolone.. Ta Pani potrafi dobrac kolor i fryzure. ostatnio zrobiła mi piekne ombre.. polecam a jej dzieła mozna zobaczyc na FB fryzjer fox chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam świat kobiet na tymienieckiego 25 - wyszłam wczoraj zeszpecona - ostrzyżona niechlujnie, dziwnie i za krótko. Kompletnie nie mogłam się dogadać z panią fryzjerką i żałuję, że nie zrezygnowałam ze strzyżenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejo26
Poszukiwałam dobrego fryzjera na terenie Łodzi gdyż chciałam rozjasnić włosy i obciąć grzywkę (zaznaczę że moja grzywka to wyzwanie ;) ). Zachęcona opiniami na różnych forach odwiedziłam salon IZIS PRO na ul.Piotrkowskiej 220... i nie zawidołam się. Pani Agnieszka jest naprawdę dobrym fachowcem, potrafi doradzić a do tego miła obsługa, kolor ładny, choć jeszcze muszę poczekać na efekt który sobie wymarzyłam no i moja niesforna grzywka w końcu została okiełznana :) Osobiście mam zamiar wracać do Agnieszki i szczerze polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszego nie znam,ale najgorszy to zdecydowanie awangarda tego ordynusa lazama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Dominika G. Kiedyś pracował w Trendy Hair Fashion, a obecnie w Studio Urody na Piotrkowskiej 101. Pierwszy raz trafiłam do niego z kuponem z Grupon'u i mimo tego, że zapłaciłam tylko ułamek ceny nie zostałam obsłużona gorzej nż inne klientki (równe traktowanie u wielu fryzjerów zdaża się niezwykle żadko). Dominik wykonał dla mnie wspaniały, relaksujący masaż głowy i świetne cięcie. Na fotelu nie spędiłam więcej niż 45min, w między czasie zaproponował mi herbatę, był miły i nieco ze mną flirtował ;) Z salonu wyszłam bardzo zadowolona, a mój wizerunek znacząco się zmienił. Po pewnym czasie Trendy Hair Fashion odwiedziła moja mama. Ona także była zadowolona. Fryzurka spod ręki Dominika odmłodziła ją co najmniej o 5lat. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam na Wodnej 25 Klimczak Hair Design, synka strzygł Paweł, natomiast mój mąż strzygł się u właściciela Pana Krzyśka, widać warsztat niema co! piękny salon miła atmosfera i fachowa obsługa . Polecam Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adunia123
Hej No dziś znowu odwiedziłam mój ukochany salon w Łodzi na 6 Sierpnia 11 - Unique jestem taka zadowolona, że sama do siebie się uśmiecham. Kolor wyszedł boski. Pan Marcin to dopiero artysta. Polecam wam ten salon tam zawsze czuje się cudownie. Nie ma co dziś czkam na małżonka i w miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaKlicz
Witam Skorzystałam z rady z ostatniego postu i powiem wam, że tym razem trafiłam na fajny salon. Odwiedziłam Studio Unique i jestem zachwycona. Bardzo ciepłe i miłe podejście ze strony załogi. A najbardziej zachwycona byłam masażem podczas mycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonkoś
Za namową mojej Olgi odwiedziłem fryzjera. Nie jestem zwolennikiem bo do tej pory sam w domu maszynką dałem radę :) no ale czego nie robi się dla lubej kiedy ta namawia na troszkę dłuższe włosy bo podobno nie chce mieć małżonka z stadionową fryzurą :P No i poszedłem tam gdzie ona się wybiera... No wszystko na duży plus... Fajne kosmetyki , obsługa i oczywiście to co mi się najbardziej spodobało to masaż głowy superrrr!!!!!! No nie reklamuje ale polecam Studio na 6 Sierpnia 11.... Polecam super blondynkę :) imienia nie zapamiętałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka_44
Dobry fryzjer w Łodzi to tylko Studio Unique. Zachęcona opiniami tutaj właśnie ich wybrałam. Mam genialne cięcie i do tego super odżywione (takim dziwną parową maszyną) ale efekt jest genialny. Czasem warto poszukać na necie. Byłam już w kilku salonach w Łodzi i dopiero to się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam bardzo Salon Urody BETI na Retkini .Byłam u wielu dobrych stylistów jednak tam czuję się najlepiej i wyprowadzono moje włosy jak należy .wszyscy praktycznie proponowali mi krótszą fryzurkę gdzie jestem osobą dość postawną tam pokuszono się o zapuszczenie i wyglądam dużo lepiej a przede wszystkim dużo młodziej .Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IQ 169
No sorry ale co do klimczaków to nie powiedzała bym. Niedawno byłam w ich salonie na Lnianej u Iwony Klimczak. P Iwona czesała mnie brudnym grzebieniem, wyglądała tragicznie, jakieś stare boby, jakby czesała stado bezdomnych tym grzebieniem, jak to zobaczyłam na koniec wizyty to mi się słabo zrobiło. Ona sama niezbyt rozmowna i sympatyczna, robiła wszystko na odwal się, zainkasowała spore pieniądze i tyle. Odrost był widoczny już po tygodniu od farbowania, tak sobie zapewnia ciągłość pracy :) :) Ogólnie atmosfera do kitu, Nabzdyczone panienki, chyba praktykantki, miałam wrażenie że się nabijają z klientek, masakra :/ Jedynym normalnym był chyba ten p Krzysztof czy jakoś tak. Pierwszy i ostatni raz tam poszłam. Boje się ich grzebieni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznana
jeśli zależy wam na dobrym fryzjerze a nie na wypasionym salonie to polecam skromny salon Fryzjer Fox bo pracuje tam pani Aneta, która według mnie potrafi wyratowac z każdej sytuacji... w moim przypadku - od zielonych włosów. zna się na koloryzacji. ciezko do niej trafic bo to jest Zachodnia ale wejscie od Krótkiej, jednak jak komus zalezy to znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie wróciłam z salonu "Sebastian Wojtczak Studio" na Piotrkowskiej 85. Muszę przyznać, że jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona po wizycie u fryzjera. Poszłam bardzo niezdecydowana, bez jakieś wizji i z myślą o ścięciu (włosy miałam do talii) oraz farbowaniu. Pan Sebastian najpierw zaprosił mnie na fotel, poczęstował kawą i przeprowadził krótki wywiad na temat kim jestem, co robię, czego oczekuję. Włosy ściął mi dość drastycznie (teraz mam do ramion), ale przede wszystkim nadał bardzo fajny kształt fryzurze. Widział, że nie jestem pewna, czy chcę farbować włosy, ze względu na strach przed zniszczeniem, więc mnie nie namawiał i stwierdziliśmy, że jak już będę zdecydowana, to wtedy coś wymyślimy ciekawego. Przede wszystkim, to bardzo sympatyczny człowiek. Dla osób, które do końca nie wiedzą co chcą zrobić i liczą na inwencję fryzjera, jest idealny. Cena ścięcia, to 60 zł (wcześniej ścinałam włosy w Toruniu, jak na Toruń, to dość wysoka cena, nie wiem jak to wygląda w Łodzi), zaznaczył jednak, że jeżeli będzie jakikolwiek problem z układaniem, zauważę coś nie tak, to mam przyjść i on już w cenie tej usługi poprawi. Dla mnie zdecydowanie najlepszy fryzjer z jakim kiedykolwiek się spotkałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również polecam Piotrka Króla z Sensuel na pl. Wolności. Już mam spokojną głowę na święta, dzięki temu forum. Długa rozmowa przed usługą, ogromna świadomość potrzeb kobiet, normalność i fach w rękach, no i...look samego Piotra :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio skorzystałam z usług fryzjerskich w Crystal Clinic na Kasprzaka. Poleciła mi koleżanka i jestem zachwycona. Super miejsce i pani Marzena naprawdę wie co robi. Polecam a to do nich link: www.crystalclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_1988
Ja polecam mały salon nowa fala (www.nowa-fala.pl, w podwórzu na Piotrkowskiej) Trafiłam tam przez koleżankę. Świetne cięcie. Włosy właściwie same się układają. Pani Justyna zaproponowała mi ciekawą zmianę - zdecydowałam się na grzywkę i wyglądam o niebo lepiej. Koleżanka z kolei chodzi na farbę i zawsze wygląda super. Kulturalnie i z uśmiechem. :) Za strzyżenie zapłaciłam 50 PLN, więc chyba nie drogo jak na długie włosy. Zakochała się i teraz polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcona wpisem na blogu modowym skorzystałam z usług Studia Fryzjerskiego Unique i jestem bardzo zadowolona! Blisko z centrum, parking pod salonem i do tego super fryzurka...Polecam z całego serca kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u unique masakra strzygła mnie blondynka, fatalnie nie mogę na siebie patrzeć, tragedia dziura na dziurze. Poczytałam to forum i się zasugerowałam, niestety nie polecam !!! Jutro gdzieś na poprawkę ale nie wiem czy cos da się z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary temat, ale może komuś się przyda :-) Po wielu eksperymentach (łącznie z jeżdżeniem do fryzjera do Sieradza), trafiłam do pani Oli, do salonu Jedwabny Dotyk, na Popiełuszki (Retkinia). Dziewczyna jest młoda, obeznana w nowoczesnych trendach, wie co robi. Potrafi doradzić, zaproponować zmiany, słucha klientki, ale jednocześnie ma swoje pomysły. Do tego nie jest drogo, za strzyżenie krótkich włosów z tego co pamiętam biorą 30zł (z myciem, ale bez modelowania). Są też inne kobitki tutaj, ale ja zawsze chodzę do Oli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam zachęcona blogiem trafiłam do Unique i nie mam na co narzekać...Też byłam u blondynki ale tam pracują dwie blondynki więc wypisywanie, że blondynka tnie źle pachnie konkurencją... Byłaś u fryzjera i nawet nie wiesz jak ma na imię to ciekawe..? Ja polecam Panią Magdę... Jestem zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ta Magda sobie radzi z dlugimi wlosami? Na facebooku salonu ja znalazlam i wyglada na mloda dziewczyne i nie wiem, czy mozna juz zaufac jej doswiadczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaŁodzianka
Bardzo polecam salon WIECZOREK&KUNKA. Od niedawna jestem w Łodzi i dostałam namiary od koleżanki, która chodzi od lat do Pani Kunki. Jest bardzo zadowolona. Ma ten sam problem co ja, cieknie włosy w niezbyt dużej ilości, niesforne i najważniejsze, nosimy grzywkę. Cięcie włosów jest odpowiednie do rodzaju włosa i fryzjer słucha klienta. Jeśli skracamy centymetr, to nie więcej. W tym salonie pracuje również Pan Bartek, którego sobie upodobałam. Bardzo fajnie dopasował mi grzywkę, moje włosy po każdym umyciu bardzo dobrze się układają, "słuchają się" ;) Ceny nie są przerażające. GORĄCO POLECAM! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie Wiesław z salonu Lokers (Zachodnia 79, Łódź) - słucha i nie robi nic czego byśmy nie chciały. Poza nim jeszcze tylko Maciek Zając (Sienkiewicza 71, Łódź) dokładnie tak samo jak w przypadku Wiesława. Jako klientka nigdy nie wyszłam niezadowolona i z pewną nieśmiałością spoglądałam w każdą witrynę sklepową szukając mojego fantastycznego odbicia :) A dla przeciwwagi zdecydowanie odradzam Klimczak Hairdesigners na Lnianej. Niejaka Pani Ania zupełnie nie słucha i dobiera fryzurę wedle jej upodobań a nie rodzaju włosów klientki i jej uwag. Klasyczny przypadek: klient swoje a fryzjer swoje. Na szczęście włosy to nie ręka i odrosną... jeszcze pół roku i znów zawitam do Wiesława.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, szukam fryzjerki Magdy która pracowała u u Klimczak na ul.Lnianej Proszę i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a gdzie polecałybyście zrobic trwałą ondulację? Od zawsze marzyłam o loczkach i szukam kogos sprawdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×