Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opuszczona27

Najlepszy fryzjer z ŁODZI poszukiwany!!!

Polecane posty

Gość Laleczka Kasia
Hmmm co do Paul Dubrzycki to nic nie sugeruje,ale aktywność ich zadowolonych klientów zdecydowanie tylko na tym forum ,bo klikając i skacząc po różnych forach nie ma o tym salonie wpisów:) mam nadzieje,że" te fanatyczne klientki" nie przejmą pozostałych forum,bo wiem juz wszystko ze szczegółami :) Ja natomiast szukam Fryzjera,fryzjerki na Polesiu co prawda wylęg salonów jest tu ogromny ( jak i w całej Łodzi) ale ostatnio nie trafiłam najlepiej, na Lipowej strzygł mnie taki chłopak krótko obciachany maszynką ,prężył się i prężył zachwalając przy tym,że to jego salon,a na głowie klapa jakbym od ucznia pierwszego roku wyszła...Potrzebuje teraz naprawić co nie co gdzieś w tych okolicach. Jakby ktoś dał namiar na solidnego fryzjera ( i w miare rozsądne ceny) to pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emelianenko
Chciałam Wam wszystkim polecić z czystym sumieniem bardzo fajny salon fryzjersko-kosmetyczny mieszczący się na ul. Więckowskiego 24. Pani Iwonka z serdecznością pomoże dobrać odpowiednią fryzurę oraz kolor włosów, co najważniejsze za naprawdę rozsądną cenę. Chodzę do niej już od kilku lat i zawsze jestem zadowolona z efektów jej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfanka
Ja mogę Wam polecić salon Avangarda, Retkinia, ul. Wyszyńskiego 73A, tel. 42 278 77 76, zgłoście się do Tomka 501 724 160, zajebisty fryzjer, chodzę do niego od lat, bardzo dobrze tnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba najlepszy jest Berendowicz i Kublin. Mają salon w tym dobrym SPA Good Time Day. Jak na taki dobry salon, to muszę przyznać, ze naprawdę mają przystępne ceny - za prostowanie włosów metoda Global Keratin spodziewałam się dużo więcej, a tu taka miła niespodzianka. Dobrze wiedzieć gdzie można fachową pomoc fryzjerska uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Professi
Salon Fryzjerski Coiffeur Budynek Instytutu Medycyny estetycznej "Nowa Europa" ul. Al. Kościuszki 106/116 90-442 Łódź-Centrum e-mail: info@fryzjer-lodz.pl www.fryzjer-lodz.pl tel: 665 756 509 tel: 504 698 847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensuelle27
Chcialam wybrac sie do tego salonu w pasazu,ale jak widze tyle w sumie podejrzanych wpisow,co chwila ktos niby zadowlony z uslug tego salonu,to zaczynam sie zastanawiac..czy ktos moglby mi polecic naparwde dobrego fryzjera?najlepiej na teofilowie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfanka
zadzwon do Tomasza on ma fyach w reku d 20 lat! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensuelle27
szukam fryzjera..ktory jest jednoczesnie swietnym kolorysta,nie jestem funka fryzur od tzw"mistrzow",nie jestem fanka asymetrii,lubie kobiece fryzurki,najlepiej takie ciecie ,w ktorym wlosy same sie ukladaja i nie zajmie mi to duzo czasu...chcialabym tez zrobic koloryzacje,poniewaz mam kolor tzw mysi blond,chcialabym uzyskac polaczenie cieplych i zimnych kolorow stworzyc wrazenie trojwymiarowosci...mam wlosy podatne na falowanie...czy ktos poleci mi naparwde dobrego fryzjera,,,ogolnie wole mezczyzn....wiec rozwazam tego fryzjera w Pasazu Lodzkim i znalazlam Luisse na kilinskiego...maja swoja strone w necie,piekne wnetrze styl,klasa sama w sobie,jednak najwazniejsza dla jest jest fachowosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychodelka
ja też polecam salon jacka olejniczaka piotrkowska 51, chodzę tam do Tomka! zawsze jestem na maxa zadowolona, ten facet czyta w myślach, dopiero teraz jak do niego chodzę mam naprawdę pięknie obcięte włosy - właśnie podkreślone falowanie, co nie każdemu wychodzi-a wręcz często efekt był opłakany. co do koloru,przeważnie robię go w domu, ale tam też robiłam parę razy i było ok. warto zaryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość businesswomen
WITAM DROGIE PANIE Z CAŁĄ PEWNOŚCIA POLECAM SALON LUISSE NA KILINSKIEGO JEST TAM WYSOOKI POZIOM ESTEYTKI MOZNA SIE ODPREZYC PRZY MASAZU GLOWY ORAZ MIŁA OBSLUGA ROBIŁAM TAM TRWALE PROSTOWANIE WŁOSÓW NAJNOWSZA METODA MINĄŁ MIESIAC A MOJE WŁOSY WYGLADAJA JAK BYM DOPIERO CO WYSZLA OD FRYZJERA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z USLUG TEGO SALONU I NIE OMIESZKAM SKORZYSTAC Z JEGO USŁUG JESCZZE NIE RAZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akw
Niedawno odwiedziłam ten salon i dostałam się pod ręce Marleny. Mój mąż też korzysta z usług tego salonu. Wrażenia same pozytywne: miła atmosfera i przyjemny design, ceny bardzo przystępne i najważniejsze - po wizycie aż miło spojrzeć na siebie w lustrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz dwa
do Olesia idźcie,czyli Jacka Olejniczaka,nie znam Go ale byłem na pokazie u Niego i powiem tak-wycina,wyrzyna,tnie jak popadnie ale przynajmniej jakoś to wygląda a nie jak kask na motor.z punktu widzenia fryzjera mogę Wam Go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupno
ten cały paul dobrzycki to kaszana. własciclel paweł bardzo miły ale nic więcej. po 2 tygodniach po strzyżeniu musiałam iśc do innego fryzjera bo włosy absolutnie się nie układały, mimo, że powinnam miec spokój 5-6 tygodni. ten drugi wlascicel jakby wszystkie rozumy pozjadał. nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina2345678
Nie mów, że kaszana bo ja tam chodzę i jestem zadowolona. To że Tobie nie odpowiada to nie znaczy, że jest to zły salon. Wystarczy spojrzeć ile maja ludzi i jak długo czeka się na wizytę. Nie jest to tani salon więc raczej niska cena klienta nie przyciąga tylko jakość usługi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erge
to, że ty tam chodzisz i jestes zadowolona to nie znaczy, ze jest to super salon. kazdy ma prawo wypowiedziec swoje zdanie, a moje jest wlasnie takie - porażka. nie bylam zadowolona ze strzyzenia, nie odpowiadala mi nadeta atmosfera, a ceny absolutnie nie sa miarodajne co do jakosci. teraz bylam w salonie luisse na kilinskiego i jestem bardzo zadowolonoa. nie duzo drozej niz na pasazu, a poprostu bosko. fryzjer łukasz przemiły, zna sie na swoim fachu, lokal przepiekny i swietna atmosfera. fryzjer w pasazu, tak jak pisalam, moze i mily - ale niestety nic wiecej. a i jeszcze słowo o kosmetyczce kasi - kolezanka byla tam na pazurach. wiecej nie pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfdsac
W Pasażu nie byłam więc wypowiadać się nie będę, natomiast mam swoje zdanie na temat Pana Łukasza i salonu Luisse.... Umówiłam się tam na obcięcie włosów, wizyta wypadła na mniej więcej środek dnia. Gdy doszłam do salonu światło było zgaszone, myślałam, że jest zamknięte. Fryzjer zapalił żyrandol dopiero gdy weszłam do salonu... (czyżby oszczędność prądu?) W salonie nie było żywej duszy po za mną i fryzjerem, przez cały czas nawet nie zadzwonił telefon ani nikt nie wszedł. W pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać czy ja napewno jestem w dobrych rękach. Nie było żadnych innych pracowników, klientów, telefonów...cisza i dołujący klimat jak w wymarłym mieście. Co do fryzury to nawet nie ma specjalnie o czym mówić, chciałam zaszaleć, coś zmienić, a wyszłam z najnormalniejszą w świecie, zwykłą fryzurą. Nie mówię że złą, ale takie samo proste strzyżenie mam w osiedlowym salonie za połowę ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clientelle
to ja też dodam swoje 3 grosze w kwestii salonu louisse na kilińskiego, byłam tam dwa razy pierwszy raz zachęcona pozytywną propagandą w necie i drugi raz bo zarezerwowałam czesanie na wesele i nigdzie więc już nie zdążyłam się umówić. Cięcie fatalne co niestety słyszałam od koleżanek i siostry, czesanie na wesele - no cóż - bez fajerwerków, jedyne co przedstawia wysoki poziom to koszt tych usług, więcej nie poszłam i nie pójdę. i nadal szukam dobrego fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam "Be Beautiful" jest to chyba jedyna firma fryzjerska w polsce ktora miesci sie w Lodzi ktora zajmuje sie uslugami fryzjerskimi U KLIENTEK W DOMU !! polecam Anete ! jest mega ! :D zastanawialam sie czy sie zdecydowac ale kumpelka mi ja polecila , ma fach po angielskeij szkole z tego co ja wypytalam obciela mi wlosy i wymodelowala na slub i jak dla mnie po prostu super zwlaszcza ze nie musialam sie ruszac z domu :) przyjechala do mnei do domu i cala usluge wykona;a na meijscu. Za ciecie z modelowanie i stylizacja i dopiecie welona zaplacilam 140 zl z dojazdem do domu juz :) nie musialam sie bawicw jezdzenie po calym miescie :P jak ktos bedzie zinteresowany to piszcze do mnie na maila to podam jej nr :D polecam a nie robie reklame hehe :P wiec jak ktos chetny to pisac do mnie lea.artist@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukacie naprawdę dobrego stylisty fryzur w Łodzi proponuję zajrzeć na http://www.naszauroda.pl/Fryzjer/Lodz/. Znajdziecie tam wielu sprawdzonych i poleconych fryzjerów, którzy fachowo zajmą się waszą fryzurą Oprócz dokładnej oferty i adresu, znajdziecie tam również galerie zdjęć lokali, a także, co najważniejsze opinie klientów, którzy najlepiej wiedzą czy warto korzystać z usług danego lokalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukacie naprawdę dobrego stylisty fryzur w Łodzi proponuję zajrzeć na http://www.naszauroda.pl/Fryzjer/Lodz/. Znajdziecie tam wielu sprawdzonych i poleconych fryzjerów, którzy fachowo zajmą się waszą fryzurą Oprócz dokładnej oferty i adresu, znajdziecie tam również galerie zdjęć lokali, a także, co najważniejsze opinie klientów, którzy najlepiej wiedzą czy warto korzystać z usług danego lokalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onetgirl
Do Albertk2 chyba sobie kpinę robisz reklamując tą stronę naszauroda ! Ledwo wskazane 5 adresów z czego 2 to SPA a jeden dietetyk. Beznadzieja i żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic na tej nasza uroda nie ma - link do bani. Szukam fryzjera - najlepiej facet - w łodzi - ktoś coś poleci by było w miarę tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w Lodzi ciezko znalesc kogos kto na prawde dobrze nam wykona strzyzenie czy inna ingerencje we wlosy za niska cene ;/ wszystko to drozyzna ;// ale znam osobiscie 2-3 osoby ktore sa dosc tanie ale fajnie i dobre robia strzyzenia :) tylko ze to sa osoy ktore dzialaja prywatnie czyli stylizuja u ciebie w domu sama kozystam z tego typu uslug bo nigdy nie mam czasu jezdzic o salonow-salon przyjezdza do mnie :P a taniej jest niz w normalnym salonie :D Do "Noktorun" - a co konkretnie chcialas zrobic z wlosami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam anete z "be bautiful" , tak jak "lea.artist " czasem do domu ktos przyjezdza zeby mnie sciąc :D i zrobila mi wlasnie cs w tym stylu fryza strzyzenie z modelowaniemm w domu u mnie za 50 zl :D dla mnie fajowo :D jak cos to piszcie na priv to podam jej aktualny kontakt bo jakis czas temu zmienila na nowy a strzyze mnie juz od 3 lat w domciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do salonow to Budny jest na prawde dobry ale cholernie drogi i za nic w swiecie nie da sie wepchnac u niego w terminarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogi boooboo
zakładów coraz więcej ale fachowców coraz mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×