Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opuszczona27

Najlepszy fryzjer z ŁODZI poszukiwany!!!

Polecane posty

Gość satusia
hej! ja mogę polecić wam salon"TASS" na Piotrkowskiej 43 przyjmuje tam Pan Tomasz bardzo miły i konkretny ..wie co robić z włosami pracują tam na Matrixie ja tam chodzę od lat i jestem zawsze zadowolona ...miła atmosfera przyjemna muzyczka można się zrelaksować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurtownia kosmetyków
12:44 [zgłoś do usunięcia] Majka_łodz A wiecie może gdzie sa jakeis dobre i tanie hurtownie fryzjerskie? bo chcialam zakupic sobie fabke do wlosow a slyszalam ze nie ma sensu kupowac w drogeriach tylko lepiej kupic taka jaka uzywaja fryzjerzyw salonach- czyli trzeba gdzies hurtowni fryzjerskeij poszukac mam teraz wlosy wpadajace w czerwono miedziane ale chcialam zmienic na brąz zapraszamy do zakupów kosmetyków Welli w najlepszej cenie w całej Łodzi i okolicach możliwy dojazd do klientów sprzedaż hurtowa i detaliczna Maciej -789 187 499 Piotr-510 251 777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewik82
wesele koleżanki tuż tuż a ja miałam odrosty i chciałam zmienić kolor, trafiłam z polecenia do salonu Świat Kobiet, fryzjerka doradziła rudy... nie byłam przekonana ale raz kozie śmierć ... wyszło ślicznie... oj jeszcze to wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafciek
do lilumsp Piotr Król pracuje obecnie w Salonie Sensuel w Łodzi na Placu Wolności 10/11, bylam ostatnio u niego - naprawde facet ma fach w ręku - dobry fryzjer !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojda
Polecam salon Kariny Witkowskiej na Piotrkowskiej 35. Bardzo mily klimat i co najwazniejsze pasja w rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_8787
Chciałam odradzić wszystkim salon Robertino (róg Kościuszki i Żwirki). Pierwszy raz w życiu po wizycie u fryzjera chciało mi się płakać. Mam półdługie włosy, proste, grube i gęste, są równej długości. Poszłam jedynie podciąć sobie końcówki włosów. Strzygła mnie jakaś Pani, a co się później okazało, uczennica,która chyba pierwszy raz miała nożyczki w ręku. Ja oczywiście nie miałam o tym pojęcia, wtedy bym się najzwyklej w świecie nie zgodziła. Moje włosy były krzywo obcięte. Z lewej dłuższe z prawej krótsze. Do tego wystrzępiła mi włosy na końcach i teraz takie strąki mam, których nie umiem w żaden sposób ujarzmić. Jak były tej samej długości ładnie powijały się do wewnątrz. Włosy były jakoś dziwnie ułożone, że od razu się nie zorientowałam. W domu dopiero popatrzyłam sobie na dzieło tej Pani i szlak mnie chciał trafić. Poszłam następnego dnia z reklamacją. Fryzjer (nie pamiętam imienia) próbował mnie przekonać, że tak teraz modnie, ale ja mam gdzieś jak jest modnie. Chciałam A a zrobiono mi na głowie B. Powiedziałam, że albo poprawi mi włosy, albo żądam zwrotu pieniędzy. Poprawiono mi włosy żeby były po lewej i prawej stronie tej samej długości, ale wystrzępienia się nie da poprawić. Muszę teraz czekać, aż odrosną i znowu będzie je można wyrównać. Chciałam dodać, że moje włosy bardzo wolno rosną, więc nie wiem kiedy będą wystarczająco długie :( Dziewczyny omijajcie ten salon szerokim łukiem. Jeśli w tym salonie strzyże nas uczennica, a klient nic o tym nie wie to coś jest nie tak. A potem ma się do niego jeszcze pretensje że śmiał przyjść z reklamacją. Po prostu żałosne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonee
W życiu!! co za kryptoreklama.Ja tam chodziłam.Dlatego teraz jestem na forum. Tam był pan Robert,był niestety już go nie ma w tym salonie nie paracuje. 2 lata tylko do niego chodziłam.Jestem załamana bo nie wiem gdzie teraz pracuje,o ile jest w Polsce bo wspominał o wyjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonee
chodzi o post Albercik 2 czy jak to tam sie zwie. Odradzam stanowczo dziewczyny ten salon na Bartoka szefowa idzie teraz na ilośc przy mnie biedna klientka siedziała z farba na głowie 4 ta godzinę bo ? ze wzgledu na jej stres farba jej sie nie chciała przyjąć moge tu wiele szczegółów podac ale to ze terac szukam fryzjera świadczy o tym ze wiem co mówię Gdyby ktoś wiedział gdzie jest Pan Robert Leks ... plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonee
Salon na Bartoka o nim piszę sory ale jestem zdenerwowana stad tak nie pełne wypowiedzi. Kiedys podobnie załatwiono mnia na Lutomierskiej ,oczywiscie byłam tam ale tej fryzjerki nie było.nie wiem czy tam nie pracuje czy schowała się gdy weszłam do salonu!!! to było przed Panem Robertem Spaliły mi tak włosy ze musiałąm je tonowac ratowac i ściąć na krótko a miałąm piękne zadbane włosy masakra, wtedy znajoma poleciła mi właśnie Roberta.Uratował moje włosy zeby mi nie wypadły.Po wizycie na bartoka mam na głowie tragedie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wracając wczoraj z pracy zauważyłam nowo otwarty salon na Piotrkowskiej 276 postanowiłam wejść i zmienić trochę fryzurę Trafiłam na super fryzjerki bardzo miłe i sympatyczne cudownie mi doradziły i poza cięciem dałam się namówić na kolor wyszedł extra przy wyjsciu dostalam wizytówkę z dwoma stempelkami, gdzie piąte strzyżenie będzie GRATIS A to mila niespodzianka . Na pewno do nich wrócę pozdrawiam ps. dla zainteresowanych podaje numer kom 508 575 676

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wero_inka
Ja mialam wykonywanie strzyzenie, stylizacje wlosow i makijaz - wszystko w dniu slubu, u Pani Anety Smagały i jestem bardzo zachwycona :) poniewaz mialam kilka prob fryzur i makijazy przed slubem jedynie te mnie zadowalaly, mimo ze jestem strasznie wybredna, swietnie doradzila mi fryzure i zrobila makijaz, z reszta mojej mamie w dniu slubu rowniez :) moge polecic z czystym sercem uslugi tej osoby, chociaz zadko wypowiadam sie na forach bardziej sledze i obserwuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona11
hejka, ja polecam świat kobiet na tymienieckiego - fajne miejsce, fajne dziewczyny i miła atmosfera, fachowość też na 6-kę - dobór koloru trafiany i ścięcie - jestem bardzo zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska777
Dziewczyny z Łodzi, poradźcie. Szukam dobrego fryzjera na obszarze Śródmieścia. Chodzi mi o to żeby końcówki podciąć, żadna filozofia. Dlatego też ważne jest dla mnie, żeby cena nie była powalająca. Co możecie doradzić? A może któraś coś słyszała o salonie fryzjer-kosmetyka na Kamińskiego (niedaleko Pomorskiej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andza88
Witam, Ja polecam Panią Ize z salonu Mega Solar w Galerii Łódzkiej obok Empiku. Jeżeli chodzi o moją fryzurę to mam wizje ale niestety moje włosy się do niej nie nadają :) a Ona zaproponowała mi super kompromis i jestem bardzo zadowolonam poleciłą mi Ją moja koleżanka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA OSZUSTKA !!! Znam Panią Anetę Smagałę aż za dobrze. Jest zwykłą oszustką, która nieudolnie stara się wyrwać ze swoich slamsów. Jest pseudo fryzjerką, tancerką, wizażystką i modelką. Oszukuje i wykorzystuje ludzi na każdym kroku. Uważajcie na nią i jej słodkie oczka, bo owija sobie ludzi dookoła palca. A oto dowód: http://www.youtube.com/watch?v=7LVOcPgAiA4 Jeśli jest tak świetną fryzjerką, wizażystką, modelką jak tancerką i nauczycielką tańca, to współczuje talentu. Nie muszę dodawać, że prowadziła zajęcia również z dziećmi bez uprawnień, a kurs tańca ukończyła z ledwością i to dzięki pomocy osób trzecich. Ogłaszajcie to proszę na wszystkich forach związanych z tymi branżami. Nie dopuśćmy aby tacy ludzie żerowali na innych bez karnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam również, że Pani Aneta Smagała ma w zwyczaju podszywać się pod inne osoby w celu schlebiania samej sobie i tworzenia dobrego wizerunku. Tworzy dodatkowe konta i zachwala swoje nieudolne umiejętności. Tak więc "majka_łódź" i "zadowolonakasia", to nikt inny jak Pani Aneta Smagała. Naprawdę żal, jak można tak nisko upaść. Kompletny brak samokrytyki i godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOIKE
Witam, mama pytanie czy macie może jakieś namiary na fryzjera Piotra Króla pracował na ul. Zachodniej w Lokersie - dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włosomaniaczka
Jeśli ktoś nadal jest zainteresowany dobrym fryzjerem, solidnym efektem w rozsadnej cenie to polecam mojego fryzjera http://worldgorger12345.wix.com/wiolafryzjerka#!promocje/c23d3 chodze tam od 2 lat i jestem bardzo zadowolona Mloda ale niezwykle utalentowana dziewczyna, fachowo obcina farbuje i modeluje wlosy a przy tym jest tak niesamowicie miła ze az nie chce sie wychodzic Swietna fryzura, relax oraz atmosfera jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej Goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metamorfoza na wiosnę
Salon Jacka Olejniczaka na Piotrkowskiej to najlepsze miejsce na metamorfozy... Z okazji wiosny postanowiłam zrobić porządek w swoim życiu i na swojej głowie. Po raz pierwszy poszłam do pana Jacka... i teraz już wiem, że nie ostatni.... Byłam bardzo mile zaskoczona , był bardzo miły, rozmowny, pytał mnie o wiele rzeczy związanych z moimi włosami (nikt mnie nigdy nie pytał o takie rzeczy) - czułam ,że jestem w rękach prawdziwego profesjonalisty, później zaproponował mi całkiem nową fryzurę i kolor, wszystko dokładnie wyjaśnił... w czym będę dobrze wyglądać a w czym nie.... nie wiem jak wasze doświadczenia z fryzjerami... ale ja byłam naprawdę pod wrażeniem tego salonu... jest super.... no i super wyglądam... Dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek Olejniczak to w ogóle mistrz... poza normalną pracą w salonie zajmuje się dbaniem o wizerunek znanych osób, czesze muzyków, celebrytów, pracuje przy prestiżowych sesjach zdjęciowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmitkamelton
Zgadzam się z Wami, ale ostatnio trafiłam pod inne nożyczki do salonu Klimczak na Lnianej. Ale mi wyczarowali fryza. Cięcie i farbowanie ombre wykonała Justyna, tak mi fajnie wycieniowała włosy, że do stylizacji potrzebuję jedynie suszary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Nie wiem skąd te podejrzenia o robieniu reklamy dla salonu Paul Dobrzycki. Byłam u nich dokładnie w dzień dziecka z moją Mamą. Strzygł nas obie Pan Damian. Świetny młody człowiek z pasją, bardzo miły, odpowiada na wszystkie pytania, widać, że lubi mieć kontakt z klientem. Co do strzyżenia - wizyta zaczyna się od tego, że sprawdza stan włosów, sugeruje korzystne zmiany, robi ogólny wywiad, dobrze słucha rad klienta, nie robi nic czego nie życzy sobie klientka. Następnie mycie głowy, tu również udziela cennych rad, o niektórych rzeczach nie miałam pojęcia. Strzyże świetnie, pierwszy raz widziałam taką technikę, nie używa degażówek ponieważ - jak twierdzi nie chce strzępić niepotrzebnie włosów, efekt końcowy powalający - pierwszy raz mam pięknie ostrzyżone włosy, tak jak marzyłam. Cena oczywiście spora za włosy za kark 70zł łącznie z modelowaniem, ale warto! W dodatku doradził mi odpowiedni kolor, pokazał palety. Moja Mama również jest zadowolona, cały dzień paplała jaki to świetny fryzjer. Czekam aż moje włosy odrosną (jakieś pół roku) i na pewno do nich wrócę. Widziałam również jak Pani Emilka zajmuje się włosami innej klientki, dobrała jej kolor bez potrzeby dekoloryzacji gdyż chciała jej oszczędzić niszczenia włosów o czym poinformowała ją na samym początku, fryzura mistrzostwo. Super ludzie, wystrój może i zbyt nachalny ale dla mnie liczą się umiejętności fryzjera a nie wystrój salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztuje strzyżenie u Jacka Olejniczaka i jakie są terminy ? Chyba się tam wybiorę ale nie wiem czy mnie na to stać bo po tym co czytałam o nim, to domyślam się że tani nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jej ! dlaczego tylko mój adres email jest widoczny? a innych nie ? mimo wszystko będę wdzięczna za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ania
Ja płaciłam ostatnio 120 zł za strzyżenie, mam długie włosy do ramiom, wiec uważam że to nie jest jakoś strasznie dużo. Gorzej jest z farbowaniem , ok. 260 zł. Ale i tak warto ! Jeżeli chodzi o termin to różnie bywa ale ja i tak zawsze umawiam się wcześniej. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne miejsce, tanie, a jak przyjdziesz z kimś masz taniej lub masaż twarzy. W Łodzi ul.Kościuszki.1 Jeszcze takiego nie widzieliście, fryzjerka super, . słucha co mówisz. Umawia się z Tobą i czas ma tylko dla Ciebie. Ja byłam z mamą i obie byłyśmy zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz70
Odnajduję na tym forum pozytywne odniesienie klientek do kilku salonów, m.in. do pana Olejniczaka, salonu Luisse, salonu w Pasażu- Dobrzycki. Funkcjonujemy na rynku, jako Salon Urody DARIA, od 2002 roku i przedstawione powyżej firmy są nam znane ze swojego profesjonalizmu. Możemy tylko przyłączyć się do tych opinii i podpisać pod nimi. Brzydzi nas nachalny sposób kryptoreklamy poprzez mnozenie avatarów, a już czystą podłościa jest wypisywanie oszczerczych opinii na temat konkurencji. Z żalem odnotowujemy brak wpisów naszych klientek. A szkoda ... Wielokrotnie na przestrzenii minionego czasu działaliśmy niczym pogotowie dla włosów po spartaczonych usługach quasifryzjerów. Aż nie do uwierzenia, jakie "cuda" się zdarzają ! Zapraszamy do nas ! Na pewno na mapie Łodzi nas odnajdziecie. Obok profesjonalizmu naszymi atutami są: cenowa przystepność i wcale nie tak odległe terminy. Pozdrawiam! Arkadiusz Jakubczak menadżer Salonu Urody DARIA Baczyńskiego 132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzna73
no coz widze ze w opiniach kroluja same żenskie opinie ja jednak podziele sie moim meskim doswiadczeniem, staram sie dbac o siebie i regularnie na prosbe zony uczeszczam do salonu przy ulicy Tymienieckiego o dzwiecznej nazwie swiat kobiet, jako byc moze nieliczny mezczyzna ale robie sobie cyklicznie baleyage, wedlug mnie pani fryzjerka robi to profesjonalnie, wlosy mam ulozone i trzymaja sie tak jak chce, ciekaw jestem opini innych panow pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunarossa
Najlepszy jest PIOTR KRÓL! Obecnie pracuje na Placu Wolności 10/11. Obcina rewelacyjnie, kolory dobiera bosko a co najważniejsze uważnie słucha klientów i bierze pod uwagę ich oczekiwania! Wiele lat mieszkałam we Włoszech i miałam obawy czy znajdę kogoś kompetentnego w Łodzi. Skorzystałam po namowie koleżanki. Polecam z czystym sumieniem! Żadna nie wyjdzie rozczarowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam! Polecam! Polecam! www.karinawitkowska.pl super ! przed strzyżeniem dokładnie już wiedziałam co będzie sama dobrała mi fryzurę i po mojej akceptacji do dzieła. Z uwagi, że miałam całe równe włosy chciałam troszkę je podnieść, a z dł prawie nic. Tak też się stało i jak pokazała, że z dł 1cm tak też się stało (nie jak w przypadku innyc fryzjerów 1cm=5cm) super obsługa, klimat no i ten masaż, a włoski w domu po umyciu też się super układają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×