Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opuszczona27

Najlepszy fryzjer z ŁODZI poszukiwany!!!

Polecane posty

Gość gość
Ja byłam u Pana Damiana Kowalskiego na Ketlinga 23. Usługa na bardzo wysokim poziomie. Pan doradził kosmetyki, jakich powinnam używać dla zdrowego wyglądu moich włosów i poprawy kondycji skóry głowy. Strzyżenie precyzyjne, a włosy układają się z każdym ruchem ręki. Wielkie dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana na maxa
witam ostatnio miałam przyjemnosć odwiedzić salon luisse na kilińskiego i powiem szczerze jestem bardzo zadowolona Pan Łukasz w kwestii koloryzacji i strzyżenia spisał się na 6. na poczatku usługi została przeprowadzona konsultacja podczas , której Pan Łukasz wysłuchał moich propozycji a następnie zaproponował swoje. zgodziliśmy się i efekt końcowy pozytywnie mnie zaskoczył. włosy układają się świetnie , nie muszę z nimi nic robić a kolor podobał się wszystkim. gorąco polecam ten salon !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana na maxa
witam ostatnio miałam przyjemnosć odwiedzić salon luisse na kilińskiego i powiem szczerze jestem bardzo zadowolona Pan Łukasz w kwestii koloryzacji i strzyżenia spisał się na 6. na poczatku usługi została przeprowadzona konsultacja podczas , której Pan Łukasz wysłuchał moich propozycji a następnie zaproponował swoje. zgodziliśmy się i efekt końcowy pozytywnie mnie zaskoczył. włosy układają się świetnie , nie muszę z nimi nic robić a kolor podobał się wszystkim. gorąco polecam ten salon !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, z całego serca polecam salon Unique na 6 Sierpnia. Świetnie radzą sobie z męskimi fryzurami co nie jest takie proste jakby się wydawało. U większości fryzjerów występuję tendencja do obcinania panów zbyt krótko dopiero w tym salonie spotkałem się z tym, że słucha się klijenta. Marcin jest genialny a gdy nie chce wam się czekać, bo czasami ma zapisy na dwa tygodnie, warto skorzystać z usług dziewczyn, które również dają rade. Oprócz fajnej fyzury można się wiele dowiedzieć na temat technik stylizacji i najlepszych do tego kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta16
Jeszcze wczoraj borykałam się problemem wyboru najlepszego fryzjera w Łodzi. Przeczytałam wiele wpisów ale nadal nie wiedziałam co robic :( Moją uwagę przykuł jeden z fryzjerów,który cieszył się oczywiście dobrą opinią (jak wielu pozostałych) a jego imię brzmiało jak imię mojego syna. Postanowiłam umówic się na wizytę, gdyż rozpaczliwie potrzebowałam zmiany. Dziś poszłam, poddałam się całkowitej metamorfozie zaproponowanej przez tego młodego i cholernie miłego chłopaka.Poszłam jako szatynka ze smutnymi oczami a wyszłam jako blond pięknośc z uśmiechem od ucha do ucha. POLECAM wszystkim spotkanie z tym cudownym człowiekiem o imieniu Damian, salon DK w Łodzi, Ketlinga 23 nr tel. 602 516 219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaś Młody
Zgadzam się z przedmówcą na temat męskich fryzur... Ja bywam u Małgosi w Unique... Zawsze jest miło, sympatycznie i genialnie na głowie... A z Gosią super jest pożartować. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co możecie powiedzieć o Royal Hair??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wie gdzie pracuje Marcin, pracował u Stanisława ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również pilnie proszę o kontakt do Pana Piotra Króla. A ktoś wie może, gdzie pracuje teraz p. Dominik z Wodnej? Właśnie dowiedziałam się, że od 1 kwietnia nie pracuje już w salonie Klimczak, a jest bardzo dobrym fryzjerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z czystym sumieniem polecam salon fryzjerski Ela (ul. Nawrot). Weszłam tam przez przypadek i nie żałuję;) nikt nigdy mi nie ściął lepiej mojej niesfornej grzywki (ktoś może się śmiać, ale u mnie grzywka to 60% wyglądu całej fryzury). potem oczywiście wróciłam na zwykłe ścięcie. bardzo miła atmosfera, profesjonaliści w swoim fachu. Bardzo dobry salon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosiagtds
Witam, jestem klientką Good Time Day Spa z Gdańskiej. Od niedawna funkcjonuje tam salon fryzjerski Baranowski i Król. Jestem bardzo wymagającą klientką, wydam każde pieniądze na moje włosy. Panie z recepcji poleciły mi usługi tego salonu, choć ja zawsze boję się nowych fryzjerów. Zdecydowałam się jednak najpierw na strzyżenie. Doznałam szoku! Nigdy nie wyszłam z tak zregenerowanymi włosami i taką fryzurą, która trzymała się kilka dni! Przyszłam ponownie, tym razem na farbę. Kolor obłędny, staranny, błyszczący z refleksami, pielęgnację do zabiegu dostałam w prezencie - swoją drogą jakąś amerykańska super firmą. Spędziłam w salonie tylko 1,5 h na kompleksowej usłudze, gdzie zazwyczaj siedzę 3h. Nigdy nie piszę opinii, bo nie mam na to głowy, ale po prostu muszę polecić ten salon. Jest tam serdecznie. luksusowo, profesjonalnie. Panowie doświadczeni, fajni, pogodni. Raj dla kobiet. Mam 40 lat i nie w głowie mi eksperymenty. Trafiłam do bajki :). Pozdrawiam pana Piotra Króla, na prawdę Króla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam namiaru na fryzjera ktory pracowal u Klimczaka Pan Dominik. Prosze o jakis namiar . jak co moge przeslac swoj mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti
musialam zmienic fryzjera bo jestem nowa W Waszym miescie, mieszkam w loftach przy Tymienieckiego wiec skorzystalam i poszlam do fryzjera ktory miesci sie przy loftach o nazwie bodajże Swiat Kobiet i Pani fryzjerka uczynila z mojej fryzury blask jaki chcialam wlosy maja gleboki kolor sa miekkie dobrze ulozone, jesli reszta fryzjerow jest tak samo dobra to gratuluje, pojde tam pewnie jeszcze nie raz bo zostane u Was w Lodzi troche dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam, ze ja sie wybrałam do Royal Hair Przekonała mnie ta zmiana Iwony Węgrowskiej która robił ten salon. Unikam fryzjerów jak ognia ale tu pierwszy raz spotkałam sie z pracą w grupie. Dziewczyny konsultowaly sie ze sobą a ja czułam sie naprawdę wyjątkowo. Z efektu jestem bardzo zadowolona. Byłam wysłuchania co chce, ale tez pouczona jak myć głowę i wiele innych, ale nie pamietam:). Czuje sie świeżo i naturalnie :))). Na pewno tam wrócę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam może akurat nikogo nie polecę, ale może uratuję... Odwiedziłam fryzjerkę w salonie Sfera Fryzur. Pani ta daje pokazy i często zaprasza na różne spotkania w klubach. Niestety na tym koniec! Pani Anna nie potrafi dobrze podciąć włosów... Musiałam ratować się po wizycie u tej "wybitnej" stylistki... Stanowczo nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serdecznie polecam panią annę !!!! bardzo dobra fryzjerka !!!!!! chodzę do pani ani ponad rok i zawsze jestem bardzo zadowolona !!! kreatywna stylistka , dużo potrafi , widać że fryzjerstwo to jej wielka pasja w którym jest świetna !!! polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw Dobrzycki teraz Unique przestanie udawać zadowolonych klientów i pisać opinie o swoich salonach a zacznijcie wykonywać usługi na dobrym poziomie bo Wasza pseudo reklama odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Marzenę z Crystal Clinic na Kasprzaka 7/9 w Łodzi. Uratowała moje włosy po totalnej katastrofie. Jestem jej bardzo wdzięczna i będę już jej stałą klientką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz na paru forach widzialam opinie, ze jak jest kilka pozytywow nt danego salonu to jest to pseudo reklama... z jednej strony calkiem prawdopodobne, ale nikogo, kto zna sie na marketingu internetowym nie powinno to dziwic. za odpowiednia oplata kazdy salon, przyslowiowego pana Zdziska rowniez, moze zdominowac wszystkie fora. z drugiej strony... czemu negowac pozytywne opinie, rownie dobrze mogace byc wpisami zadowolonych klientow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa55
ja polecam Jolę z pracowni Joko, na retkini, hubala 1. Jest to kameralny, mały salonik, ale dziewczyna jest świetna. Pracuje teraz z farbami K.Murphy'ego i bierze 130 zł. Uważam, że to nie dużo, bo naprawdę wykonuje swoja prace b.dobrze, jestem bardzo zadowolona, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jesli by taka super byla to ma gruponach by nie leciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homozjer
Ja się zgłaszam !! mogę ci nawet ogolić penisa zębami ! jestem ekspertem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech tam sobie piszą co im się chce... Ja do Unique chodzę od 3 lat i nie planuje zmiany w tej kwestii! Polecam i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paul dobrzycki- odradzam, farbowanie fatalne, modelowanie włosów- tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry fryzjer jest w znanym studiu "aneta kreuje" przy ul. Matejki 9, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynaaaa
Polecam Salon fryzjerski Frątczak w Carrefour na chojnach i ponoć w l'eclerc tez mają gabinet. Mój mąż chodzi do szefa (ma bardzo gęste włosy i jest ich dużo) wczesniej miał nieudolnie obcinane włosy czy to nożyczkami czy maszynka. Odkad chodzi tutaj wyglada bardzo dobrze a wlosy nawet jak odrastaja wygladaja dobrze. Ja obcinam u szefowej i jestem bardzo zadowolona włosy ładnie odrastają i dobrze się układają. Na czesanie umawiam się do pani Karoliny (młoda dziewczyna z czarnymi kreconymi włosami) moje włosy są dośc cienkie a ona potrafi wyczarowac bardzo ciekawe upięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Mam straszny dylemat w związku z wyborem świetnego fryzjera, który wykona idealną dla mnie koloryzację oraz super fryzurkę, która nie bedzie potrzebowala wymagającego układania . Prześledzilam wiele wątków i wpisów na różnych forach izastanawiam się nad: 1. Klimczak ul. Wodna 25 2. baranowski i Król GOOD TIME DAY SPA ul. Gdańska 96 3. DK Damian Kowalski ul. Ketlinga 23 4. Izis Pro ul. Piotrkowska 220 Proszę o szybką pomoc, gdyż dzisiaj chce zadzwonic i sie umówić tylko na razie nie wiem gdzie...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA JASTRZĄB
witam jestem po wizycie w salon luisse . byłam u pana łukasza na koloryzacji ombre, nikt do tej pory mi nie zrobił koloryzacji tak jak oczekiwałam do dnia wczorajszego. aż miło spojrzeć w lustro. jestem naprawde zadowolona . polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×