Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opuszczona27

Najlepszy fryzjer z ŁODZI poszukiwany!!!

Polecane posty

Salon URODY dori fryzura świetna, cena przystępna! jestem zachwycona :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2Bozena22
a Ja Polecam Salon PATI na Kościuszki 93 wejście od Wólczańskiej tylko do Pauliny... za kazdym razem kiedy tam jestem wychodzę bnardzo zadowolona Kosmetyki i farby których używają też sa wysokiej jakości... Naprawdę Dziewczyna Ma rekę do tego co robi :) Bardzo Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_asiulek
Ja osobiście polecam Panią Emilię Chmielecką z Salonu Fryzjerskiego mieszczącego się przy ul. 6-go Sierpnia 7. Strzyżę się i farbuję u tej fryzjerki od paru lat i jestem mega zadowolona. A naprawdę miałam niejeden kolor i niejedną fryzurę. Godna zaufania osoba. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo POLECAM Panią z salonu Dori przy Łukowej 18! Obcięłam się u niej i jestem zachwycona :) Ceny bardzo bardzo przystępne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha1980
też polecam panią Emilkę Chmielecka z 6 sierpnia 7 profesjonalna dziewczyna, tez od bardzo dawna korzystam z jej "pomocy" jesli chodzi o moje włoski :) Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a ja polecam p.Olę z Gabriela. Dobrze doradziła i porządnie wykonała usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilka_s
Witam, szukam fryzjera w Łodzi dla nastolatki, czyli takiego trochę odjechanego który nie boi się zrobić niestandardową fryzurę. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam zdecydowanie Panią Anetę , tak jak tu juz chyba nie jedna osoba wspomniala, Pani Aneta przyjezdza do domu co jest bardzo wygodne, zwlaszcza dla mnie bo mam 3 miesieczne jedno dziecko a drugie ma 2 latka jak dla mnie obcina na prawde swietnie. Widze ze kolezanki nie podaly namiaru , ja tez ja znalazlam w internecie to jest jej mail anetia0@poczta.onet.pl i jeszcze telefon 501 036 537 dane mam z tej strony http://www.favore.pl/228020_wizazystka-fryzjerka-badz-piekna-dojazd.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. zrobię reklamę mojemu fryzjerowi,a co:) polecam Kubę,ma salon (KUKA vision), Piotrkowska .. chyba 116, brama przy Macu przy pasażu Schillera. świetnie ścina, z koloryzacją też zawsze się udaje trafić w mój gust, bardzo lubię jego inwencję. cena - przystępna jak na salon w samym centrum. poza tym, fajnie się z nim gada. telefon na pewno jest ne stronie salonu, nie chce mi się szukać :P pozdrawiam niezdecydowane forumowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosicka33
wybieram się do salonu fryzjerskiego na kilińskiego przy rewolucji. salon luise czy coś takiego. wnętrze wygląda całkiem ekskluzywnie. napisze opinie we czwartek zobaczymy.życzcie mi powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjer łódź rewelacja
studio urody DORI - jak dla mnie pierwsza klasa ;) i tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola-p
Ja jeżdżę z Łodzi do Konstantynowa.Mam tam świetną fryzjerkę Panią Agatę na Łódzkiej 2.Jeszcze się nie zawiodłam i zawsze wychodzę uśmiechnięta.Mimo dużej odległości bo mieszkam na Stokach nie mam zamiaru zmieniać mojej fryzjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei zawsze przed podjeciem decyzji w sprawie kupna czegos lub uslugi, sledze forum i tak przegladalam sobie to i zdecydowalam sie na pania Anete z "be bautiful" ktora przyjezdza do domu , poniewaz jestem szczesliwa posiadaczka malego dzidziusia to nie barzdo mam czas gdzies wychodzic, i szczerze przyznam ze jestem bardzo zaskoczona, oczywiscie pozytywnie, obciela mnie fenomenatnie, taniej niz w salonie do tego okazala sie bardzo mila i ladna kobieta, i dojechala jescze do mnei do domu, osobiscie jestem pozytywnie zaskoczona i bardzo ja polecam widac ze ma talent i kocha to co robi , nie ma salonu dojezdza prywatnie dlatego ciezko znalesc do niej nr ale dzieki kolezance wyzej ktora podala linka moglam do niej zadzwoni, dla leniwych ktorym nie chce sie wchozic na stronke przepisuje ze stronki nr do niej : 501 036 537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elf_ldz
Salon DORI przy Łukowej 18 - polecam, potwierdzając poprzednie wpisy - fryzjerka świetnie strzyże (i niedrogo). Doradzi, wytłumaczy, bez zniecierpliwienia i pośpiechu. Do tego bardzo sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megy251
chejka ... fakt coraz trudniej o dobrego fryzjera, ostatniuo byłam w salonie świat kobiet przy tymienieckiego 25 dawna fabryka chyba scheiblera czy coś i było tak jak chciałam dobrana farba, stylizacja, wyszłam zadowolona polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego punktu widzenia ważnym jest aby fryzura dobrze się układała nie tylko po wyjściu od fryzjera ale i w domu, gdy sama muszę ją okiełznać :) Lecz najważniejszy jest kolor (blondynka;) i tutaj liczy się farba. Moim skromnym zdaniem jedyny taki efekt zapewnia Alfaparf Milano (próbowałam wcześniej wiele farb co doprowadziło moje włosy do ruiny). Niestety z tego co wiem są tylko dwa salony, które mają te kosmetyki. Przemek, u którego jest po prostu drogo i Izis Pro. Trafiłam do Izis Pro właśnie z powodu farby i już zostałam, w dodatku nie zamierzam nigdy zmienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GotowaNaWszystko
WItajcie. Ja z czystym sumieniem mogę Wam polecić salon Zebra Studio w Łodzi na Wyszyńskiego. Sama jestem tam klientką, jak i moje przyjaciółki. Więc to chyba najlepsza rekomendacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub Denys
Drogie Panie.Z przyczyn ekonomicznych byłem zmuszony zamknąć salon na Piotrkowskiej 116 ( KUKA VISION ) ale w pracuję dalej i przyjmuje na ul Odyńca 38. Studio urody Skarabeusz. Pozdrawiam i zapraszam do korzystania z moich usług. Kuba Denys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia tyzler
post do gosicka33 odważyłam się pójść do salon luisse. tak jak zachwalałaś kolor i miejsce. faktycznie piękny salon każdy szczegół dopracowany. jestem bardzo zadowolona z koloru chociarz nie miałam robionego balejagu tylko jeden kolor. cynamonowy blond. jestem zadowolona. warto odplakać, wydane pieniążki:) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilumsp
Hej, wiecie może, cz p. Piotr Król jeszcze pracuje w 'Lokers'? Zależy mi na wizycie u niego a nie mogę się nigdzie dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_łodz
Wczoraj mialam wykonane strzyzenie wlosow z modelowaniem i makijazem poniewaz szlam na wesele u Pani Anety ,wygladalam po prostu pieknie !!!! jestem strasznie zachwycona.. zazwyczaj nie udzielam sie na forum zazwyczaj tylko sledze opinie i sie nimi kieruje przy woborze np fryzjera, wizazysty itp. Ale tym razem musialam sie z wami tym podzielic. Pani Aneta Smagała o ktorej juz tutaj byla mowa nie raz..przyjezdza do domu z "be bautiful"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_łodz
A wiecie może gdzie sa jakeis dobre i tanie hurtownie fryzjerskie? bo chcialam zakupic sobie fabke do wlosow a slyszalam ze nie ma sensu kupowac w drogeriach tylko lepiej kupic taka jaka uzywaja fryzjerzyw salonach- czyli trzeba gdzies hurtowni fryzjerskeij poszukac:P mam teraz wlosy wpadajace w czerwono miedziane ale chcialam zmienic na brąz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga na oszustkę!!!
UWAGA: Aneta Smagała kompletnie nie umie ciąć. Pokazałam jej prostą fryzurę w internecie, której nie umiała zrobić (strzygła mnie dwie i pół godziny!!!!!!), wmawiała mi, że to ja jestem wymagającą klientką i nie wiem czego chcę. Za moją namową kilka razy spojrzała na fryzurę, którą miała mi zrobić, ale nie pomogło. Teraz szukam fryzjera, który zrobi coś z moimi włosami, bo wstydzę się wyjść na ulicę. Ze sposobu wypowiedzi pani Majki z Łodzi wnioskuję, że to p. Aneta we własnej osobie robi sobie reklamę. Po fakcie dowiedziałam się, że p. Aneta jest "tancerką", "stylistką", "modelką", "fryzjerką" itp. Fachowiec od wszystkiego = do niczego. Mam nadzieję, że mój post uratuje kilka pań przed nieudolną ręką tej pani, a sama chyba zwrócę się do Rzecznika Praw Konsumenckich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widze ludzie zrobia wszystko zeby zniszczyc sobie konkurencje :/ masakra nie moge patrzec na to jak jedni oczerniaja innych tylko po to zeby pozbyc sie konkurencji... pisze tak poniewaaz to nie prawda, akurat ja strzyze sie i moge polecic pana Budnego z Budny hair design ,kolo manufaktury, jest na prawde dobry i sympatyczny ale troszke drogi ;) za to moja mama strzyze sie od dawa u pani Anety i zawsze jest bardzo zadowolona, moja dobra kumpela tez sie u niej ciela juz dwa razy i nie ma zamiaru z niej zrezygnowac, dlatego wiem co mowie, ja sie strzyze tam gdzie sie strzyze bo mam czas dopiero po 19 bo pracuje a z tego co wiem to pani Aneta po 18 nie przyjezdza do domu to jedyny ewentualny minus.... Dlatego ta pani ktora dala nade mna komentarz na pewno jest konkurencyjna firma i chce sie pozbyc najlepszych, ale na szczescie, wiele osob wie, o zdolnosciach pani Anety, z reszta nie jedna osoba wypowiadala sie juz na jej temat na tym forum bo tak na prawde moja mama tez ma do niej kontakt poprzez polecenie jej znajomych, z tego co wiem ta Pani zajmuje sie jeszcze wizazem i niczym poza tym... ludzie potrafia byc podli... Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga na oszustkę!!!
Aneto (zadowolona Kasiu), dziwne jak szybko zareagowałaś na mój post. Czyżbyś podejrzewała, że mogę tu coś o tobie napisać? Wiesz, że twoją konkurencją nie jestem i zajmuję się zupełnie czymś innym. "Strzygłaś" mnie w sobotę, ale ci nie wyszło, a teraz piszesz bzdury, których nawet nie skończyłam czytać. Dziś byłam u fryzjerki, która musiała poprawić twoje "dzieło". Wszystkie fryzjerki w salonie były pełne podziwu dla twojego "talentu". Gdybyś chociaż była uczciwa i przyznała się do błędu, nie byłoby tematu (wierz mi nie jestem osobą złośliwą). Ale ty zaczęłaś obrażać mnie... Uważam, że jesteś zwykłą oszustką, która znalazła sposób na dobry zarobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cake
Swoim wpisem moge jedynie odradzic salon pana Jacka Olejniczaka na ul. Piotrkowskiej. Od kilku lat bylam stala klientka,jakos uslug pozostawia wiele do zyczenia,ciecie marne, kolor nietrafiony(nie pierwszy raz),nie zrezygnowalam po jednej "wpadce"z ich strony ale po kilku;/Kilkakrotnie spedzilam w tym salonie 4 h (ciecie i farba),co uwazam za przesade, nie bylo to przyjemne siedziec na sofie i czekajac w foliach na glowie az sobie ktos w koncu o mnie przypomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje osobom na forum ,bo tak na prawde przy wyborze fryzjera kierowalam sie waszymi wypowiedziami i polecam Pania Anete, mialam wczoraj strzyzenie tzn takie stopniowanie wlosow na 4 dlugosci -mam dlugie do pasa i bardzo jestem zadowolona :) ,szczerze powiem ze pierwszy raz fryzjerka zrobila mi to o co mi na prawde chodzilo.Dla chetnych moge przeslac foty jak teraz wygladaja moje wlosy , do tego doradzila mi jakich produktow mam uzywac do ich pielegnacji :) piszcie na anna.krzemionka@onet.pl. Widze tutaj tylko jeden negatywny komentarz od jakiejs osoby,balam sie cokolwiek napisac po jego przeczytaniu, zeby ktos i mi nie zarzucil ze sie pod kogos podszywam :P hehe Zawsze zdazy sie jedna owca w calym stadzie ktorej cos tam sie nie bedzie podobac, albo to konkurencja faktycznie albo faktycznie komus sie cos nie podobalo nie wiem tego,mysle ze jak ktos sie na sobie nie przekona nigdy sie nie dowie, ja jestem jak najbardziej zadowolona z uslugi. Po to sa fora zeby o tym dyskutowac dlatego dziele sie z wami moimi spostrzezeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dłuższego czasu chodzę do salonu HAIR COIF w Tulipanie i niestety po raz trzeci mnie tam zawiedziono. Jest mi przykro bo za strzyżenie z farbowaniem i modelowaniem zapłaciłam 202 zł Efekt jest następujący. Źle rozjaśnione odrosty (za krótko trzymana farba) i w dodatku po to bym nie zauważyła położono mi bardzo ciemny toner.Spowodowało to taki zimny szarawy kolor blondu. Miałam platynowy. Żeby było zabawniej poprzednio trzymano mi farbę ponad godzinę co skutkowało strupami na głowie. Wymagają od fryzjerek,by jak najwięcej klientek zostało obsłużonych w międzyczasie, co skutkuje takimi obrażeniami. Nie można mieć wszystkiego. Brak profesjonalizmu? Czy nikt tam nie potrafi położyć farby?? Byłam u różnych pań. Do strzyżenia nie mogę się doczepić jedyny plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magick
WITKA. DLA ZAINTERESOWANYCH PROFESJONALIZMEM!!! PAWŁA NAMIERZYŁAM JAKIEŚ TRZY/ CZTERY LATA TEMU W JEDNYM Z SALONÓW W MANU. JESZCZE NIGDY NIE BYLAM TAK ZADOWOLONA Z CIĘCIA, POMYSŁOWOŚCI ITP. NIESTETY PRZY KOLEJNEJ MOJEJ WIZYCIE (NIE BYŁO MNIE PRZEZ KILKA MIEŚ. W ŁODZI) OKAZAŁO SIĘ, ŻE PAWEŁ JUŻ TAM NIE PRACUJE (WTEDY OTWORZYŁ SWÓJ SALON), NATOMIAST NAJBARDZIEJ STRZEŻONĄ TAJEMNICĄ JEGO BYŁYCH PRACODAWCÓW, BYŁY NAMIARY NA NIEGO. DŁUGO SZUKAŁAM - NA SZCZĘŚCIE ZNALAZLAM GO PONOWNIE, JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ PONIEDZIAŁKOWEJ WIZYTY, WRESZCIE BEDĘ WYGLĄDAĆ JAK CZLOWIEK!!!:-) A WSPOMNIANY PRZEZE MNIE SALON, JAK WYNIKA Z MOICH OBSERWACJI I DOŚWIADCZEŃ(PO ODEJŚCIU PAWLA DALAM SIĘ IM OBCIĄĆ AŻ RAZ I O JEDEN RAZ ZA DUŻO) STRACIL WIELE KLIENTEK... POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×