Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opuszczona27

Najlepszy fryzjer z ŁODZI poszukiwany!!!

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem jak w Łodzi, natomiast jeżeli chodzi o dobrego i sprawdzonego fryzjera w Pile to polecam salon www.Beauty-vital.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić pracownię fryzjerską Marcin Kamiński przy ul. Zwitju Cenowo spoko nie wydałam miliona monet. Koloryzacja wykonana prawidłowo za pomocą farby revlona. Widziałam że na opakowaniu hologram był to znak że nie pochodzi z czarnego rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie polecam Klimczaka na Lnianej. Wogole nie wzieto pod uwage moich oczekiwan i uwag. Niestety dlugo bede czekac az wlosy odrosna i cos bedzie mozna z nimi zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płaczę przez fryzjera!. Kobietki proszę Was powiedzicie gdzie mogę znależc doświadczoną dobrą fryzjerkę , która przede wszystkim słucha klientki!. Błagam ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem autorka poprzedniego wpisu zapomnialam dodac nr tel , bardzo prosze , która z pań zna doświadczoną fryzjerkę , słuchająca klientki prosze o tel 511640983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję autorki posta z 2017.11.08 z godz. 14.07 Karolina 790 433 325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P. Krystiana WOJEWODA - Hair Design; Nie wiem skad tyle pozytywnych opinii odn. stylizacji u tego Pana, ale ja dalam sie na nie niezle nabrac !!!!!!!!! Cena za 15 min pracy ( poldlugie wlosy do strzyzenia ) tego Pana byla KOSMICZNA , a efekt taki ze musze szukac dobrego , nie lansujacego sie fryzjera !!! Poza brakiem umiejetnosci w salonie tym dominuja : AROGANCJA , CHAMSTWO !!!!! SZCZERZE NIE POLECAM !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P. Krystiana WOJEWODA - Hair Design; Nie wiem skad tyle pozytywnych opinii odn. stylizacji u tego Pana, ale ja dalam sie na nie niezle nabrac !!!!!!!!! Cena za 15 min pracy ( poldlugie wlosy do strzyzenia ) tego Pana byla KOSMICZNA , a efekt taki ze musze szukac dobrego , nie lansujacego sie fryzjera !!! Poza brakiem umiejetnosci w salonie tym dominuja : AROGANCJA , CHAMSTWO !!!!! SZCZERZE NIE POLECAM !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam

Witam Panowie 🙂 wrócił do łodzi z Barberiana Pan Przemek💈💈💈✂ podobno pracuje na wodnej 25 u Klimczaka ☺ oczywiście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ten salon i tylko ten peruka-sc.pl/. Żaden inny od kilku lat. Szczerze polecam, bo fryzjerzy tam po prostu robią cuda na głowie. Wstyd się przyznać, jakie ja miałam włosy, jak do nich przyszłam. Ciągnąca się guma po samodzielnym rozjaśnianiu. Właściwie musiałam się obciąć na chłopaka, to znaczy oni nie obcięli, a potem z każdym miesiącem były już lepiej. Teraz mam włosy trochę za łopatki i wyglądają jak z obrazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×