Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opuszczona27

Najlepszy fryzjer z ŁODZI poszukiwany!!!

Polecane posty

Gość gość
Konkurencja i zakochani w sobie STYLIŚCI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez ostatnio byłam u pana Rafała i uważam że ma talent. Nigdy wcześniej nie mogłam ułożyć sobie fryzury bez użycia szczotki a teraz mam tak obcięte ze wystarczy suszarka i włosy się same układają. Faktycznie może nie jest rozmowny ale mnie to odpowiada ze na sile nie próbuje być miły. Wysłuchał o co mi chodzi i skupił się na pracy. Na pogaduchy to idę do koleżanki. Jak na razie dla mnie to fryzjer nr 1 w Łodzi a kilku ich zmieniłam. Atmosfera ok. Nikt nie opowiada o swoich sprawach prywatnych. Każdy skupiony na kliencie. Na pewno tam wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczy się ilość nie jakość
Ja wam dziewczyny napiszę tak od kuchni bo sama jestem fryzjerką pewnie każdy z tych fryzjerów o których piszecie ma fach i doświadczenie większe bądź mniejsze tylko myk polega na tym że nie zawsze maja przeznaczoną odpowiednią ilość czasu na klientkę i tu jest pies pogrzebany bo od wieków wiadomo że pośpiech jest złym doradcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczy się
A włos włosowi nie równy. A dla pań które są niezadowolone z braku rozmowy podczas wykonywania usługi to nie ich gburowatość tylko profesjonalizm gdy koncentrują się na tym po co przyszłyście a nie na zabawianiu was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Nie lubie wystawiać negatywnych opinii, z zasady do tej pory jak nie byłam zadowolona więcej nie korzystałam z usług danego fryzjera. Jestem po wizycie w salonie Luisse w Łodzi u Tomka , którego poleciła mi koleżanka. Chciałam przyciemnić o jeden ton włosy blond ( jestem naturalną blondynką zawsze robiłam pasemka lub balejaż , nigdy całego koloru) kilka razy byłam u niego na podcięciu i regeneracji -i tu mogę go pochwalić , włosy układają się dobrze nawet po zwykłym pocięciu końcówek, ALE... PRZESTRZEGAM WSZYSTKIE BLONDYNKI PRZED FARBOWANIEM. Zapłaciłam nie mało bo 250 zł za włosy kóre są szare , wpadają od połowy w zeleń, a od czubka w rude... Jestem załamana... Wstydzę się wyjść na ulicę. I mogę mieć tylko pretensję do siebie , ponieważ do tej pory jeździłam do Pabianic i byłam zadowolona , niepotrzebnie szukałam dobrego fryzjera z Łodzi. Zastanawiajace jest , że salon ten jest wyróżniany na podobnych forach , ale Pan Łukasz , nie Tomek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakiego fryzjera polecicie na zrobienie fryzury Panny Młodej? Nigdy nie lubiłam chodzić na czesanie do fryzjera i teraz kiedy muszę uczesać się do ślubu mam dylemat gdzie pójść...co sądzicie o Royal Hair? Tam byłam obciąć włosy i byłam zadowolona, tylko nie wiem jak im idzie z czesaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabi są, moja kuzynka była przed ślubem i do dzisiaj nie lubi oglądać swoich ślubnych zdjęć, tak ją zje...li

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wróciłam od fryzjera. Tym razem chciałam je trochę rozjaśnić, a mój naturalny kolor to bardzo ciemny blond - po 2 godzinach i 130 zł wyszłam RUDA! Ponoć mają mi się po tygodniu dwóch rozjaśnić.....jasne. Salon w domu jednorodzinnym, obok l'Eclerca na Inflanckiej. Pan Przemek. Nie polecam. Drogo, niby nowocześnie, ale efekty jak od p. Jadzi z osiedla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka 13
Poszukiwania w necie zaprowadziły mnie do Piotra Króla i już zostałam, nie ma sensu dłużej szukać. Bałam się tych pozytywnych opinii, bo wiadomo jak bywa. Sprawdziły się i chciałam się tym podzielić. Powiem tylko, że wizyta u niego to klasa sama w sobie bez udziwnień. Skromny do bólu facet, ale pieruńsko doświadczony. Fajne miejsce, czyściutko, intymnie. Fryzura i kolor wspaniałe. Uśmiech pana Piotra bardzo ładny ;) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam jakiegoś fryzjera w Łodzi, który nie będzie miał problemu z farbowaniem włosów na kolorowo. Pastelowy fiolet/niebieski/róż itp. Może ktoś coś polecić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 2222222f
W "Aneta kreuje" farbowali mi kiedyś włosy na kolorowo, wszystko wyszło bardzo ładnie. Salon jest przy Matejki. Link www.anetakreuje.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, spoko, dzieki za namiary do nich, nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję młoda fryzjerka NA Narutowicza 25p Wiole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki pomysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż chyba lepsze sa doświadczone. Ja nie mam zaufania do młodych fryzjerek, jak i kosmetyczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dodawałam opinii, dopóki się nie przekonałam. Chodziłam do różnych fryzjerów i zawsze moje wizyty kończyły się na drugiej usłudze. Dlaczego ? Fryzjerzy starali się tylko na pierwszej wizycie. Drugi raz zawsze kończyło się tragedią. Trafiłam przypadkowo do Salonu Damiana Kowalskiego na ul. kościuszki w Hotelu Światowit. Byłam już czwarty raz i... Za każdym razem czuję zadowolenie i świeżość w moich włosach. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja za namową znajomej trafiam do Studia Fryzjerskiego Kariny Witkowskiej. Chciałam obciąć włosy i zrobić refleksy. Włosy zostały podcięte o 2cm stworzono mi pseudo grzywkę do połowy twarzy (wyglądającą jak opadający na buzie pejs) a jeśli chodzi o refleksy to ja ich w ogóle nie dostrzegam!! No i uwaga zapłaciłam 340zł!! Zdecydowanie NIE polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaa198
Poszukuję fryzjerki Karoliny, która jakiś czas temu pracowała w salonie The69HairStylist na Piotrkowskiej. Fryzjerka jest młoda i ma (przynajmniej jakiś rok temu miała) rude włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszym fryzjerem jest p.Krystian z salonu Wojewoda przy ul.Tymienickiego,koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexel03
Byłam u Krystiana. Szczerze to spodziewałam się po nim czegoś więcej. Na dodatek drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon luiss na Kilińskiego koszmar spalili mi włosy są beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam na stale uk,ale odwiedzam rodzicow w lodzi i tam chodze do Tomasz w salonie luisse. kolor i strzyzenie perfekcyjne. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam niedawno otwarty salon Galeria Urody przy Tybury 1 Wchodzi się od ul.Lutomierskiej. Trafiłam tam całkiem przypadkiem gdyż w Moim salonie odbywał się remont. Miałam niezłego pietra ale potrzebowałam zrobić coś extra na Walentynki. Pani Marzenka zaproponowała Mi Ombre. Z salonu wyszłam z szerokim uśmiechem mega zadowolona. Mają Swoją stronę na facebooku , gdzie prezentują efekty Swojej pracy , Swoje Ombre też tam znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w piatek w salonie Royal Hair, zastanawiałam sie tez nad Salonem Louisse, jestem zadowolona i mogę powiedzieć ze pierwsze koty za płoty. Dziewczyny nie czytajcie tych wszystkich pseudo opini , które pewnie piszą sami fryzjerzy lub konkurencja. Ja prawie pol roku przeglądałam foty na Fanpage tych 2 salonów , szukałam tez innych które tu niby polecacie i czasem to bałam sie patrzeć na to co robią z włosami za nasze pieniądze. Mój kolorek jest wklejony na stronie , po zrobieniu go dziewczyny spytały czy mogą zrobić zdjecie i wkleić. Wcześniej myślałam, ze chyba fryzjerom to sie juz nie chce pracować, ale czasem sie dobrze trafi . Ja narazie jestem zadowolona :))). Wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_so
Po pierwsze i najważniejsze - PIĘKNIE WYKONANE OMBRE, dokładnie takie jakie sobie wymarzyłam! Bardzo ładne przechodzenie koloru, ale tak jak chciałam - bez dużego kontrastu. Zdjęcia możecie podpatrzeć na facebooku "Salon Fryzjerski Beauty Hair", choć w rzeczywistości ombre wygląda o wiele, wiele ładniej, subtelniej Bardzo zadowolona jestem również ze strzyżenia! Przesympatyczne fryzjerki, które znają się na swojej pracy. Przytulny salon i ogólnie bardzo przyjemna atmosfera. Włosy po cięciu cały czas bardzo dobrze się układają. Chciałam je tylko trochę podciąć, lekko wycieniować i tak też się stało. Pani Aneta lekko podcięła tylko zniszczone końcówki i delikatnie, ale na prawdę ładnie wycieniowała. Do tej pory u innych fryzjerów prosiłam o minimalne podcięcie, a wychodziłam bez połowy włosów. Jestem bardzo zadowolona, długo szukałam takiego salonu dlatego szczerze Wam polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_so
Z czystym sumieniem mogę Wam polecić salon Beauty Hair na Anyżowej 7. Po pierwsze i najważniejsze - PIĘKNIE WYKONANE OMBRE, dokładnie takie jakie sobie wymarzyłam! Bardzo ładne przechodzenie koloru, ale tak jak chciałam - bez dużego kontrastu. Zdjęcia możecie podpatrzeć na facebooku "Salon Fryzjerski Beauty Hair", choć w rzeczywistości ombre wygląda o wiele, wiele ładniej, subtelniej Bardzo zadowolona jestem również ze strzyżenia! Przesympatyczne fryzjerki, które znają się na swojej pracy. Przytulny salon i ogólnie bardzo przyjemna atmosfera. Włosy po cięciu cały czas bardzo dobrze się układają. Chciałam je tylko trochę podciąć, lekko wycieniować i tak też się stało. Pani Aneta lekko podcięła tylko zniszczone końcówki i delikatnie, ale na prawdę ładnie wycieniowała. Do tej pory u innych fryzjerów prosiłam o minimalne podcięcie, a wychodziłam bez połowy włosów. Jestem bardzo zadowolona, długo szukałam takiego salonu dlatego szczerze Wam polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam umówić się na strzyżenie do Piotra Króla. Zresztą w grudniu tez i nie odbiera telefonu. Trzeba iść umówić się osobiście czy pan ma tyle klientek ze nie zależy mu czy mam po prostu pecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje facet pewnie, trzeba być wytrwałym, może faktycznie wzięty... ja też mam własnie zamiar się do niego umówić pierwszy raz, moze będę miała szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po wizycie u Piotra Króla w salonie na Gdańskiej. Jako, że sama niedawno przeszukiwałam internet w poszukiwaniu dobrego fryzjera postanowiłam się z Wami podzielić swoimi spostrzeżeniami. Piotr rzeczywiście jest fajnym facetem, doradza i nie robi z siebie nie wiadomo kogo. Robiłam kolor i cięcie. Pierwsze nie do końca wyszło tak jak bym chciała, ale też nie przystałam na propozycję Piotra, tylko upierałam się przy swoim (może gdybym jednak się zgodziła byłoby lepiej), drugie tj. cięcie sprawiło, że włosy mi się fajnie układają i jestem naprawdę zadowolona. Jeszcze tam wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Magdę w Studio Unique... Fajną mi fryzurkę zrobiła :-) No i pogadałem sobie fajnie!!! Pozdrawiam Panią Magdę...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×