Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opuszczona27

Najlepszy fryzjer z ŁODZI poszukiwany!!!

Polecane posty

Gość Weronika1987x
Bylam kilkakrotnie w Royal Hair i Louisse natomiast ceny troche wysokie, jesli ktos szuka uslug na tym samym poziomie za nizsza cene to zdecydowanie polecam uslugi Pani Lidii, jestem mega zadowolona robilam ostatnio kolor a teraz bede sie wybierac na upiecie poprostu prefeska i klasa , wczesniej tez experymentowalam z mobilnymi fryzjerami ale tak swietnych uslug jeszcze nie mialam okazji doswiadczyc, jakby ktos byl chetny to jej numer 792-497-205 Jeszcze polecam salon Lokers - fachowo. A sieciowki to bym raczej omijala szybko drogo i byle jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinkaaaaa
Royal hair i grandsalon jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wie ktoś może gdzie jest Marcin z pl Kościelnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mi wiadomo Marcin przeniósł się do Salonu w Hotelu Światowit. Nazwy nie znam, ale musisz szukać w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie o jakiegoś anonimowego Marcina o 19.15, dokładna odpowiedź (no, bez podania nazwy salonu, bo jakieś pozory trzeba zachować) już o 20.00... Beka. To całe forum to wielka ściema. Ludzie, idźcie do fryzjera, tam gdzie Wam poleca Wasz najlepszy znajomy. A nieznany Marcin to już hit sezonu. Mistrz nożyczek z pl. Kościelnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żebyś wiedział (wiedziała), że hit. Nazwy salonu akurat nie pamiętałm. Mi odpowiada, Ty iść nie musisz. Super, że odpowiedź dostałam tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No hit sezonu, faktycznie. Już widzę tłumy u Marcina. Ale jaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, nie ma to jak spróbować zrobić sobie reklamę, a wychodzi antyreklama i żarty na forum.... :P Podobne uczucia mam do większości salonów, których nazwy tu zadziwiająco zbyt często padają. Olejniczak, Luisse, Royal Hair, Beauty Hair, Piotr Król, Unique, Lokers... Te salony dzięki temu forum już omijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To omijaj, nikt nie karze Ci sprawdzać ani tam chodzić. A z Twoich opisów wyziera obraz smutnego fryzjera, któremu nożyczki rdzewieją ha ha ha. To są dopiero jaja... A jeżeli nie potrafisz rozpoznać normalnego pytania od reklamowania swoich usług, to może lepiej naucz się czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa, że nie jestem fryzjerem, a klientką, która tu kiedyś zadała pytanie. Od tego czasu obserwuje to forum, bo przychodzą mi powiadomienia, i raczej najczęściej mam ubaw. A jak zobaczyłam wpis o jakiegoś nieznanego gościa, który przeniósł się z (pewnie) podrzędnego saloniku do innego (pewnie) podrzędnego saloniku i odpowiedź na to pytanie po 45 minutach, to już musiałam zareagować, bo to było śmieszne jak nie wiem... Chyba tylko idioci łykają te wpisy... Widać po odpowiedzi, że to forum jednak śledzą jedynie właściciele ww. salonów... No i fryzjer Marcin, który musiał powiadomić o swoim przejściu, tak jakby to kogoś interesowało... To są dopiero jaja... I jeszcze wmawiania, że to nie było reklamowanie swoich usług. Cieszę się, że bierzesz swoich klientów za idiotów. Dzięki temu będziesz miał/a ich zapewne mniej. Mimo wszystko serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa, że weszłam na to forum (pierwsze lepsze o fryzjerstwie) bo zależało mi na znalezieniu tego faceta. Szybko dostałam odpowiedź - fart. Z mojej strony nie jest to żadna reklama. Po sobie wiem, że każdemu odpowiada co innego. Kończę wpisy bo po raz kolejny nie będę pisała ze "nie jestem wielbłądem" Ktoś myśli inaczej jego problem. Nie trzeba wszędzie szukać spisków i ukrytych reklam. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika bbbgość
najlepsi fryzjerzy to salon la grand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagość
w piątek byłam w salonie zebra na retkini jestem bardzo zadowolona,polacam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj byłem pierwszy raz w salonie na ul.Wodnej w Klimczak Hair Designers strzygła mnie p.Justyna nie pozorna osoba ale klasa jeśli chodzi o fachowość w męskim design look polecam :-) pozdrawiam już stały klient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlekceważona klientka
Piotr Król Witam, Chciałam się podzielić swoją opinią na temat pana Piotra Króla. Umówiłam się na cięcie włosów na określoną godzinę. Godzinę wcześniej wyszłam z pracy aby dojechać do centrum na wizytę. Niestety w trakcie jazdy otrzymałam sms od pana Piotra, że wizyta nie może się odbyć i zostaje anulowana. Postanowiłam zadzwonić i spytać się czy możliwe jest jej przełożenie na inny termin, ale pan Piotr nie odebrał ode mnie telefonu ani nie oddzwonił. Czekałam kilka dni na kontakt ale niestety się nie doczekałam. W związku z tym przestrzegam wszystkie Panie przed wizytą u tego "eksperta", gdyż za grosz nie ma szacunku ani przyzwoitości. Być może woda sodowa uderzyła temu Panu zbyt mocno do głowy, żeby nawet nie starać się o pozyskanie nowych klientek. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym szukaniu idealnego fryzjera (ja jeszcze nie znalazłam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pana Rafała. Panie Rafele pisanie przez Pana opinii w imieniu zadowolonej klientki jest żenujące. Rzekome skupienie sie nad pracą a w związku z tym brak kontaktu z klientką jest beznadziejnym tłumaczeniem. Pan był skupiony ale napewno nie na pracy. Nie zapytal mnie Pan czy zyczę sobie by wygolil mnie Pan do zera. Panie Rafale Pana rozpiera pycha. Moze Pan będzie fryzjerem , ale napewno jeszcze nie teraz .Musi Pan jeszcze duzo popracować i to nie ze względu na Pana wiek tak mowie, bo jest bardzo młody i nie ma Pan jeszcze doswiadczenia w zawodzie. Mowie tak dlatego , bo Pan nie ma po prostu talentu i wyobrazni ktora w tym zawodzie jest tez potrzebna. Dltaego praca i zaangazowanie i trzeba lubic swoja prace, bo Pan wykonuja ja tak jakby z musu. To widać . Tak jakby rodzice kazali...I powiem jeszcze raz ... Pan mi sp...olil wlosy, siedziałam miesiąc w domu by troche odrosly i moc je poprawić. Nie wychodzilam bo sie wstydziłam . Kto mi wroci stracone szanse? Praca i polub Pan swoja robotę bys wiecej zadnej kobiety nie skrzywdzil!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze dla tych co nie wiedzą Pan Rafał obraca klientkę z fotelem bokiem do lustra, kaze schylic głowę i tnie jak chce, nie ma zadnej mozliwosci w tym momencie obserwować co robi fryzjer Rafał i ewentualnie reagować na jego poczynania. Milczy i nie pyta. Tłumaczy sie na forum ze skupiony, powtarzam jeszce raz, napewno nie myslal o tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do fryzjerów! Nie zdajecie sobie sprawy jaka odpowiedzialnosc na was ciązy kiedy decydujecie sie na ten zawod. Swoim dzialaniem mozecie albo odmlodzic o 10 lat, albo postarzec, sprawic ze kobieta albo bedzie wygladala atrakcyjnie albo zrobicie z niej paszteta. Dobry wyglad jest dzis bardzo wazny i potrzebny chocby w zdobyciu odpowiedniej pracy. I teraz tak: konczycie te krotkie kursy i uwazacie sie juz za fryzjerów. Znam niejedna osobe - kobiete ktora chetnie by wam dala niezly wpie...dol.Nie umiecie, kiepska technika, z włosow robicie siano bo zła technika , strzyzecie za krotko i pozbawiacie mozliwosci jakiejkolweik poprawy przez dłuzszy czas . W zwiazku z tym chodza dziewczyny sflustrowane. Włosy sa dla kobiety najwazniejsze, nie rozumiecie tego?Abyscie sie porzadnie przylozyli zwlaszcza do pracy nad soba, szkolili sie systematycznie, ćwiczyli ale nie na klientkach to chyba trzebaby was bylo pozywac do sądu , kto wie moze w koncu sie ktos tym zajmie i stworzy jakies stowarzyszenie przeciw pseudofryzjerom. Bo nie moze tak byc ze oszpecacie kogos i jeszcze bierzecie za to pieniadze. Nawet jesli zostana zwrocone za zle wykonana usluge to to wlosow nie wroci. Jak czytam wpisy, ktos ma spalone wlosy ktos nie poszedl na swylwestra bo wlosy.. Zastanowcie sie , za zle wykonana usluge na kobiecych wlosach powinny byc wysokie kary, za brak kompetencji i niechlujstwo. Zastanawiam i sie i juz pilnie poszukuje jak zalozyc stowarzyszenie przeciw nieuczciwosci takich " specjalistow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja dorzuce swoje 3 grosze. Za tydzien wyjezdzam na wakacje, mialam wlosy troche krotsze niz do ramion. Chciałam je skrocic i pocieniowac .Fryzjerka pokazala przyblizona dlugosc i do jakiej mi scieniuje i tak zrobila. Pozniej w polowie tej dlugosci zaczela ciąc degazowkami. Nie wiem co ona zrobila czy pod zlym katem czy za gleboki degaz bo mam siano na glowie , wlosy wygladaja jakby byly popalone. Za nic nie mozna ich wymodelowac. sterczy mnostwo pojedynczych wloskow i wygladam jak najezony jez. Ja nie wiem co teraz zrobic. Nie jest mozliwe zostawic wlosow po zmoczeniu by same wyschly- jade nad morze. Jest jez , szczotka i siano.Wyglada to tragicznie, bab mi zepsula to lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, pilnie poszukuję Marcina, który z przerwami pracował w salonie Stanisław na ul. Narutowicza? Niestety nie pamiętam nazwiska, więc trudno jest mi go odnaleźć. Czy ktoś może wie, gdzie teraz pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za chwile ktoś napisze, gdzie pracuje mistrz nożyczek niejaki Marcin i znów będzie ubaw na forum z Marcinka i jego nadzwyczaj szybkiego odnalezienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Daria w salonie przy ul.Baczyńskiego 132. Moje wszystkie znajome do niej chodzą i są mega zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuccheroAVelo
Niestety jestem jeszcze na etapie szukania najlepszego fryzjera w Łodzi.Z moich doświadczeń mogę podpowiedzieć: Jest ok: --> "Walewska" na Żeligowskiego, masz pewność, że nie zniszczą Ci włosów, strzyżenie, farba i pasemka bez zarzutów, miła obsługa. Minusy: wysoka cena i to , że każdej klientce proponują to samo. -->Wojewoda na Tymienieckiego, poprawili mi włosy po beztalentnej fryzjerce z okolicy Zielonego Rynku(podobno są mistrzami w poprawkach, słyszałam to już od kilku osób), strzyżenie ok, farbowanie ok, obsługa super. Minusy: wysoka cena. --> Loco na Żeligowskiego: nie zniszczą włosów, mają dobre kosmetyki(włosy rozjaśniałam na końcach a mimo to nie były zniszczone), strzyżenie, farbowanie i sombre ok. Minusy: wysoka cena i proponowanie tego samego wszystkim -->Envy na Kościuszki: cena ok(tylko 160 zł za pasemka, farbe na odrosty, obcięcie i saunę), obsługa ok, rozjaśnianie i farba w moim przypadku średnio(niekoniecznie wina fryzjera, sama wybrałam zły odcień) ale u moich kolezanek zawsze ok, Panie zostały ze mną do 22.00 wiec to duzy plus bo pracowały po godzinach. Minusy: brak wolnych terminów, częste przekładanie wizyt. Średnio: --> "10 lutego"- byłam kiedyś z grouponu, zrobione ombre, Obsługa miła i kulturalna, cena nie wysoka. Minusy: proponowanie wszystkim tego samego ( to że ombre jest modne ie znaczy, że każdy wygląda w tym dobrze), strzyżenie przyzwoite ale bez rewelacji. -->"Laufer" w Tesco na Pojezierskiej. W zasadzie niby nie najgorzej ( w porównaniu do salonów poniżej to nawet rewelacja- jesli za kryterium weźmiemy niezniszczone włosy) W rezultacie: strzyżenie żadne ( nie wystarczy podciąć niedbale końcówki żeby fryzura się układała), farbownie nijakie- w domu sama tak zrobisz. Cena stanowczo przesadzona. Odwiedziłam ten salon tylko raz(2-3 lata temu) więc może coś się zmieniło. Absolutnie nigdy nie chodzić do: -->"Profeska" ul Zielona ( przy Rynku Barlickiego)-tragedia, spaliły mi włosy, kolor zamiast brązu wyszedł rudy, obcinać teżnie potrafią ( z jednej strony dłuższe włosy, z drugiej krótsze) W dodatku absolutny brak kultury i dosadnie mówić "wiejskie chamstwo": frazjerka (bodajże) Kinga ma pretensje, że musi zostać pół godziny dłużej w pracy przez Ciebie i mówi, że powinnaś brać urlop żeby się do niej umówić bo ona jak idzie do lekarza to bierze urlop( WTF? Po pierwsze fryzjer to nie lekarz, po drugie to nie klient jest dla fryzjera, tylko fryzjer dla klienta- nie muszę się nikogo prosić żeby łaskawie spie****** mi fryzurę :)); w kółko gada jaka to jest niby profesjonalna, jacy klienci są straszni, jak maja pretensje itd.; ponadto 2 niezbyt rozgarnięte stazystki kłócą się która ma umyć włosy a która wymodelować bo im się nie chce. W skrócie: cyrk, nie fryzjer. --> Fryzjerka przy ul Tuwima, między Sienkiewicza a Pietryną (nazwy nie pamiętam). Byłam tam kiedyś z grouponu: strzyżenie, farbowanie i sauna na włosy. Strzyżenie nieciekawe, włosy się nie układały w ogóle, farbowanie nierówne i nie ten kolor, który chciałam-sama w domu lepiej to robie ( w dodatku miałam całe czoło ubrudzone w farbie), sauna owszem była ale bez ampułki. Obsługa klienta średnia, pani miała skwaszoną minę, nie odpowiadała na pytanie tylko "burczała" pod nosem. Przynajmniej nie musiałam się nasłuchać bezczelności niewychowanych ćwierćinteligentek jak w wspomnianym wcześniej "salonie". Cena niby ok, ale lepiej nie wydawać kasy i zrobić to wszystko samemu-efekt będzie ten sam. -->Mały zakład fryzjerski na ul. Piłsudskiego przy szpitalu Korczaka. Wpadłam tam kiedyś przed wyjazdem, chciałam na szybko podciąć włosy. W rezultacie ścięła mi włosy za krótko, co na moich kręciołkach nie wyglądało dobrze. Cena ok ale co mi po tym, ze jest tanio skoro fryzjer realizuje swoje wizje zamiast zrobić o co proszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuccheroAVelo
Jak już wspominałam dalej szukam fryzjera, który potrafi dobrać fryzurę do kształtu twarzy, kolor włosów do karnacji i oczu, i który potrafi to zrobić w rozsądnej cenie,dla porównania: dobry fryzjer= 270-350 zł, wizyta u prywatnego lekarza=100-170 zł, Taniej w Łodzi jest zachorować niż mieć rozdwojone końcówki ;) I mam dużą prośbę , słyszałam przychylne opinie o paru fryzjerach ale nie miałam możliwości zweryfikowania ich na sobie więc jesli ktos moze mi udzielić informacji o poniższych salonach ( opinie i kontakty) byłabym wdzięczna: - salon fryzjerski przy "Iron horse" róg Sienkiewica i Tuwima, mały szary budynek z solarium i manicurem. Nie ma go w google ale istnieje ;) korzystałam tam kiedyś z solarium, przyszła jedna dziewczyna, fatalna fryzura po jakimś nieudanym grouponie, wyszła wyglądając jak gwiazda filmowa ;) Ktoś coś o nich wie? Jakaś strona internetowa lub na fb? - Damian Kowalski z Hotelu Światowid -Enigmatyczny "Stanisław z Narutowicza"- rzeczywiście jest dobry, czy opinie w necie to autoreklama? -Aleksander, nazwisko nieznane, chyba przyjmuje gdzieś na Żwirki ale pewna nie jestem. Kiedyś poznałam dziewczynę, której zrobił fantastyczne ombre. Ma ktoś namiary i zna cene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o Royal Hair? Bo mam zarezerwowaną wizytę za 2 tyg? W sumie to ich foty na Fan Page wyglądają super no i ta Natalia Siwiec ma tak bajecznie zrobione te włosy a tez widze u nich robi. Jak nie umrę na zawał w czasie wizyty to napisze po co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh Royal Hair. Dziwne. Wydawałoby się, że w pierwszej kolejności sprawdza się opinie o salonie do którego się umawia. Siwiec ? Chciałabym ją zobaczyć bez wizyty u fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam kiedys u kosmetyczki (właścicielki) i byłam zadowolona. Nie wiem jak fryzjerka, ale widziałam ze sporo lud******olejce było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam salon Ewa, rewelacyjne ciecie i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przetestowałam setki fryzjerów, nie tylko w Łodzi, jest wielu profesjonalistów, ale to ludzie jak wszyscy inni, tez zdarzają im sie błędy, maja słabsze dni, nie uważacie? Pozdrawiam czytelników forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×