Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opuszczona27

Najlepszy fryzjer z ŁODZI poszukiwany!!!

Polecane posty

Gość gość
Każdy zawód, gdzie liczy się praca manualna, wykonana wprost na żywej osobie tak ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, czy ktoś z Was może orientuje się gdzie obecnie pracuje fryzjer Paweł z salonu Klimczak na Wodnej? Niestety niespodziewanie zmienił miejsce pracy, a to jedyny stylista jak dotąd, który bezbłędnie radził sobie z koloryzacją moich włosów. Będę bardzo bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez zastanawiam sie nad Royaj Hair czy ktos korzystal?zalezy mi na dobrze wykonanym zabiegu flamoyage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowmimała
Z czystym sercem mogę polecić Patryka Szymczaka z Pierwszego Piętra! To pierwszy fryzjer któremu mogę zaufać bez obaw:) Bardzo profesjonalny i kreatywny. Atmosfera w salonie wspaniała, chodzę tam już od roku. Jeśli chcecie to same sprawdźcie, na ich facebooku są zdjęcia metamorfoz:) a tutaj cennik www.pierwszepietro.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Pan Paweł z KLIMCZAK HAIR DESIGNERS pracuje na Piotrkowskiej 69.Zyczymy powodzenia i wielu sukcesow:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byłam u Pana który poprowadzi studio Tass jedynie co mogę napisać tp PORAŻKA! !!!!! Odradzam wszystkim przez tego Pana muszę na szybko szukać fryzjera który poprawi po nim cięcie które jest wykonane fatalnie i przedłużyć włosy żeby jakoś na świeta wyglądać wiele razy bylam niezadowolona przyznaje ale nigdy nie płakałam tak jak wczoraj już na fotelu chciało mi się ryczec a Pan jedynie się glupkowato śmiał. Tragedia odradzam szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie najlepszy Salon Fryzjerski w Łodzi to Beauty Hair ul.Anyżowa 7. kilka razy miałam robione refleksy na włosach oraz strzyżenie i zawsze byłam bardzo zadowolona. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona22
Paulina z salonu Karina Witkowska pracuje w salonie na Wodnej 25 Klimczak Hair Designers, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki Paulina za wpis, gdzie pracujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra k
gdzie można zrobić keratynowe prostowanie włosów, dobrze nie ważna cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz sobie "fryzjer Łódź" w Google albo cos o keratynowym i znajdziesz fryzjera, zadzwoń i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą keratynę jaką miałam to w salonie Royal Hair Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kreatyne robilam w klimczaku na wodnej u p. Justyny, i szampon dostałam gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreatyne to na pewno zrobiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita33
ja też robiłam keratynę na Wodnej u Klimczaków ale szamponu nie dostałam...i tak jestem zadowolona:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankzappa1
Salon Klimczak Łódź - Zdecydowanie nie polecam!! Jestem stałym klientem od kilku lat i zostawiłam tam już kilka tysięcy złotych ale więcej się nie wybieram. Po pierwsze - za dużo klientów na godzinę więc Państwo fryzjerzy się nie wyrabiają. Fryzurki takie sobie a ceny kosmiczne. Byle szybciej. Ostatnio tak długo siedziałam na myjce z mokrymi włosami i czekałam na swoją kolej że zaczęłam trząść się z zimna. Po drugie, ceny zdecydowanie za wysokie - poszłam tam z dwuletnim dzieckiem. Cennik znam - 40zł za strzyżenie ale przy dwuletnim dziecku? Zwykłe przycięcie grzywki i skrócenie tyłu bez mycia i żadnych zabiegów pielęgnacyjnych??? po trzecie - pan właściciel - totalny burak. Chciałam z nim pogadać o tych cenach za dziecko a on nawet na mnie spojrzał i rzucił, ze on nie ma czasu i jak mi się ceny nie podobają to on ze mną nie będzie gadał. Odwrócił się na pięcie i tyle. Ani be, ani przepraszam - nic. Fatalnie podejście do klienta i właściwie żal bo kiedyś to był fajny salon. Zdecydowanie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olekziom
Ciągle salon Klimczak, to nie forum o Klimczakach ! :D Az konkurencja wam negatywy wystawia :D Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dwuletnie dziecko to polecam salon w porcie, zapłaciłam 50zl za strzyzenie mojego synka 1,5 rocznego i jestem bardzo zadowolona. Cierpliwy i miły personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam okazuje się że negatywne opinie pisane przez zazdrosną "konkurencje" mogą mieć pozytywne oblicze. Część zaciekawionych nowych klientów przyszło nas odwiedzić i sprawdzić wiarygodność dość kontrowersyjnego wpisu oczywiście informując nas o tym zbiegu okoliczności :-) Nie pozostaje mi zatem jak podziękować szanownym koleżanką i kolegą za umożliwienie w pozyskaniu nowej grupy klientów :-) Pozdrawiam Krzysztof Klimczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"koleżankom" i "kolegom"... Jezu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, gościu, jeśli opisana sytuacja nie jest prawdziwa, to zgłoś to na policję, bo jeśli ktoś pisze takie bzdury, to powinien za to odpowiadać - niszczy Ci renomę i w konsekwencji powoduje straty finansowe. Oszukuje i szkaluje. Oczywiście przy założeniu, że to nieprawda. Nie lubię takiego frajerstwa, powinno się wytępić tych komentujących nieprawdę w internecie, szczególnie jeśli to konkurencja, bo zbyt bardzo czują się bezkarnie. A nikt w internecie nie jest anonimowy i odpowiednie służby szybko dojdą, kto wypisuje takie kłamstwa (dalej przy założeniu, że to kłamstwo - ja nie wiem, jak jest naprawdę). Trzeba zgłaszać i zaraz konkurencja się nauczy, że tak nie wolno robić. Ja prowadzę też salon usługowy, co prawda nie fryzjerski, i już jednego delikwenta mamy, który pisał kłamstwa. Dlatego nie radzę nikomu wypisywać bzdur w internecie, bo łatwo można dojść, kto to napisał. A jeśli to prawda, to sorry, przyjmij z pokorą. Nie wiem, nie wnikam, nie mój interes. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tańczę z koleżanką", "Rozmawiam z kolegą". Natomiast, jeśli liczba mnoga, to "chcę podziękować moim koleżankom i moim kolegom", przyglądam się moim koleżankom i moim kolegom". Nie douczaj kogoś, jak czegoś nie rozumiesz, podając przy tym jakieś pseudoźródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, dobry typ. Wrzucił źródło, z którego jednoznacznie wynika, że P. Krzysztof napisał to niepoprawnie w tamtym kontekście i poucza gościa, który słusznie zwrócił uwagę... Nieźle się typ z tym komentarzem z dojrzewamy.pl ośmieszył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina- wcześniej pracowała w manufakturze, ale ją zgubiłam, jednak odnalazłam w Klimczak na wodnej. Nikt tak jak ona nie obcina boba, włosy układają sie mi po samej suszarce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Salon Klimczak a wszczegolnosci Michała pracuje na Wodnej jestem zawsze zadowolony jak wykonuje swoją pracę. Salon jest w porządku oby wszyscy tak podchodzili profesjonalnie do tego co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalona Mamuska28
Proszę o głos na córe http://bitly.pl/69Fu3 Głosów można oddac 5, co 30 sek, a łaska Pańska spłynąć na was może usmiech.gif Bóg zaplac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poszukuję Pana Darka, który pracował w Salonie Pana Stanisława Komadowskiego w Łodzi, przy ul Narutowicza 32. Bardzo chciałabym go odszukać, by móc korzystać z jego umiejętności fryzjerskich. dzięki wszystkim za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×