Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opuszczona27

Najlepszy fryzjer z ŁODZI poszukiwany!!!

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem dlaczego usunieto moj komentarz; Może salon fryzjerski klimczak przestanie sobie komentarze pisac? Myślicie że tego nie widac? bylam u was w salonie z moim synem u pani pauliny. szalu nie ma a kasy ciagniecie duzo. Poza tym co to ma byc, ze fryzjer obok opowiada jakie to on przygody z "trawa" nie mial i jaki to z niego żigolak. naprawde kazdy tego musi sluchac ? zwlaszcza dziecko ktore siedzi tuz obok? nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Byłam w Salonie Royal Hair w Łodzi. Renomowany fryzjer, który miał zdziałać cuda na moich włosach. Powiem tak - personel super miły. Wystrój również, ale jakość wykonania usług jak dla mnie na średnim poziomie. Nie pisze tego celowo. W skrócie: 1. miałam rozjaśniane włosy z brązu do popielatego blondu--wyszedł żółtawy blond 2. farba miała pokryć siwe włosy---nie pokryło, pojedyncze włosy zostały a po tygodniu powrót stanu sprzed farbowania 3. miało być z podcięciem ---było owszem ale niedokładne, chciałam trochę grzywki, pani oznajmila, ze moze następnym razem 4. wlosy zaczęły potwornie się elektryzować, zaraz po wyjściu z salonu koszt 500zł czy warto było? na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak siedzę sobie i myślę o tych fryzjerkach. Odnoszę wrażenie , że w szkole wyuczyły się jednej techniki strzyżenia konkretnej fryzury, może dwóch. Najlpiej przy wizycie u fryzjera pytać jakie strzyżenie najlepiej potrafią wykonać i może wtedy by to jakos wyglądało. Niestety zyczeń odnosnie konkretnego strzyżenia nie potrafia spełniać . Tylko zawsze można pogłębiać swoje umiejętności jesli sie chce. chocby w internecie jest mnóstwo filmów na temat strzyżenia. Ale musi się chcieć. Taka osoba któa sie nie rozwija nigdy nic nie osiągnie. Przychodzi do pracy , opeka parę klientek, dobrze czy żle , wszystko jedno. Fryzjerka ktora cos spiepszyla powinna moim zdaniem byc zwolniona z pracy i przyjęta gdy sie dokształci. Złe obcięcia włosów wynika z braku wiedzy, braku wiedzy na temat techniki strzyżenia na która składa się wiele aspektów takich np jak kąt strzyżenia , znajomość rodzajó włosów i jaka technikę można zastosować np czy można dane włosy degażowac. Nieznajomośc tego wszstkiego powoduje , że fryzjerka jest zła , ma kiepski warsztat. Wykonywanie zawodu bez tego wszytskiego jest zwyczajna nieuczciwoscia. Niucziciwi sa równiez pracodawcy ktorzy takich ludzi zatrudniaja. Włosy to wygląd, dobre samopoczucie, poczucie bycia atrakcyjnym. Znam dziewczyne , ktora po strzyzeniu płakała pzrez dwa tyg. Odjęto jej urodę po prostu. Powinnno powstac jakies zrzeszenie ktore pomagałoby uzyskac odszkodowanie za oszpecenie, . Fryzjer - salon by nie zapłacil to trafia na czarną liste co równa sie z utratą prestiżu. Sama tez jestem ofiarą i uważam , ze cos takiego powinno powstac. Pokrzywdzone dziewczyny napisze co myslicie. Moze zebrałyby sie chetne osoby by cos razem wymyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekanie na odrosnięcie włosów po złym strzyżeniu to czas wyjęty z zyciorysu. To unikanie znajomych , szukanie sposobu na szybszy porost, Nieustanne spoglądanie w lustro. Nie cieszy cie nowy ciuch czy cokolwiek innego bo nie mozesz na siebie patrzeć. Weżcie się do roboty fryzjerki i dokształcajcie się bo kiedys jakas babka nie będzie grzeczna po nieudanym zabiegu. Jesteście zbyt pewni siebie jak na razie bo nie ponosicie konsekwencji swoich czynów. Każda niezadowlona potulnie płaci i wychodzi ze łzami w oczach. To musi się skończyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naczytałam się na różnych forach na temat fryzjerów i dziś mogę powiedzieć, że znalazłam swojego. Od kilku dobrych lat miałam ten sam kolor, to samo (prawie) cięcie i przyszedł czas na zmiany. Ciężko było podjąć decyzję, ale potrzebowałam innego spojrzenia na mnie, kogoś kto doradzi, zaproponuje coś innego niż miałam do tej pory - inny kolor, kształt fryzury. Jedyna sugestia z mojej strony dotyczyła długości włosów - miały nie być krótsze niż do ramion. Wybrałam salon Beauty hair na ul. Anyżowej - TRAFIONE W DZIESIĄTKĘ. To co zaproponowała P. Aneta wyszło cudnie. Kolor, cięcie - bez zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolona i wiem, że nie jest to pierwsza i ostatnia wizyta w tym salonie. JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ, JESTEM ZACHWYCONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do Nowej Fali (mają 2 salony - jeden na Piotrkowskiej, a drugi gdzieś na Widzewie) i bardzo sobie chwalę. Jest to pierwsza fryzjerka po wyjściu od której nie mam ochoty płakać z rozpaczy, a raczej z radości. Szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat. Zależy mi zwłaszcza na lokalizacji Widzew lub Śródmieście. Chodzi mi szczególnie o profesjonalną koloryzację i stylizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada244
Ja osobiście polecam poszukać fryzjera na znanystylista.pl. Sama osobiście odnalazłam tam swojego stylistę na długie lata. Pan Łukasz z salonu Luisse spełnia wszystkie moje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś szuka fryzjera w łodzi to niech po prostu wpisze w wyszukiwarke https://www.pkt.pl/ "fryzjer łódź" i wyskoczą najlepsze wyniki. Jak ja potrzebuje jakiś usług to właśnie tam szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie łatwiej wpisać w Google "fryzjer Łódź" tylko szukać przez jakiś badziewny prl-owski portal? A tak w ogole to żałosna reklama pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studio 10 lutego w Łodzi . To co mnie tam spotkało to brak na to słów i zastanawiałam się czy o tym pisać, gdyż Pani właścicielka słysząc, że po tym co mnie spotkało z jej strony zostanie wystawiona odpowiednia opinia na forach internetowych poinformowała/postraszyła mnie, że umieszczenie przeze mnie opinii na temat usług w tym salonie na stronach internetowych „to są groźby karane”. Droga Pani wyrażenie swojej opinii na temat usługi z jakiej się korzystało w naszym demokratycznym kraju nie jest karalne, przynajmniej na razie. Umówiona byłam na wizytę u Pana Łukasza, który jest fantastycznym fryzjerem i chodzę do niego od około 3 lat. Po zgłoszeniu się w umówionym dniu do salonu zostałam poinformowana przez inną fryzjerkę , że Pana Łukasza nie ma, bo jest chory, ale ona ma mnie przyjąć w zastępstwie. Mimo wątpliwości jakie miałam zgodziłam się gdyż wieczorem miałam imprezę i zależało mi na zrobieniu fryzury. Pani podekscytowana wizytą Radia Parada umyła mi głowę , zrobiła saunę na włosy i je podcięła. Fryzurą miały być loki , jak można to tak nazwać, bo loki zaczynały się nie u nasady głowy tylko od ucha. Wracając do domu zadzwoniłam do innego fryzjera i wybłagałam wizytę aby uczesał mnie ponownie. Po umyciu głowy okazało się, że mam źle ścięte włosy. Pomyślałam sobie, że każdy fryzjer tak mówi , wiadomo na konkurencję trzeba trochę ponarzekać, a może uda się przejąć klienta. Jakież było moje zdziwienie kiedy po imprezie i umyciu w domu włosów okazało się, że jednak fryzjer miał rację. Źle obcięte włosy, nie układające się. Próba dodzwonienia się z reklamacją do Studia 10 Lutego nie powiodło się, ponieważ była majówka i nikt nie odbierał telefonu. W końcu po majówce udało mi się dodzwonić i umówić do Pana Łukasz na poprawkę. Zgłosiłam się wyznaczonym terminie Pan Łukasz dokonał poprawek , spytałam czy mam zapłacić za poprawki. Pan Łukasz skonsultował się z obecną w salonie córką właścicielki i powiedział, że nie musze płacić. Wróciłam do domu i po jakimś czasie dzwoni telefon. Sama właścicielka salonu zaszczyciła mnie pretensjami, że jaka reklamacja, dlaczego po takim długim czasie, dlaczego naciągam ich salon na robienie poprawek po innym fryzjerze i jeszcze kilka innych obraźliwych stwierdzeń . Droga Pani to nie czasy komuny, że można klienta zmieszać z błotem bo wydaje nam się, że mamy władze absolutną. Teraz władzą jest klient, który po takiej obsłudze z Pani strony więcej do salonu nie wróci i ostrzeże każdego kto będzie chciał odwiedzić ten salon. Już wiem dlaczego salon mimo znakomitego fryzjera Pana Łukasza musi wystawiać Grupony , żeby zdobyć klientów. Pozdrawiam Pana Łukasza z którego usług chętnie skorzystam gdy będzie to możliwe „gdzieś” byle nie w Studiu 10 Lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Vena na ul. Wici jest na prawdę porządny, a znalazłam go na www.znanystylista.pl. Polecam każdemu kto szuka salonu fryzjerskiego. Mają ponad 18 tys salonow, bardzo dużo rzetelnych opinii i do niektórych salonów można umówić się przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, daj se siana z reklamą jakiegoś nowego śmiesznego portalu. Pośredników niedługo będzie więcej niż fryzjerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty Hair na Anyzowej 7. Omijajcie ten salon z daleka. Mam wrażenie ze wszystkie dobre opinie pisane są na zamówienie lub zabieg dokonywał ktoś inny niż P.Aneta! Zniszczyła mi włosy. Miałam piękne włosy do pasa. Przyszłam ze zdjęciem ombre. Od razu zakomunikowano mi ze jest to do zrobienia. Z perspektywy czasu i wiedzy o wlosach jaka teraz mam Nie wiem jakim cudem mogła tak stwierdzić skoro miałam przez lata farbowane na czarno włosy mocno napigmentowane. Wiadomo ze włosy można tylko zniszczyć rozjasnianiem a na pewno nie wyjdzie z tego piękne ombre jakie okazała na zdjeciu. Ja sama teraz odradzilabym taki zabieg! Prosiłam o podciecie 10cm. W dwie minuty odcieto mi 35cm włosów. Dodatkowo tak krzywo, nie pocieniowano, ze ukladaly się w zęby. Dodatkowo zrobiono to przed rozjasnianiem a wiadomo, ze po rozjasnianiu nalezy koncowki znow podciac bo sa zniszczone! Prosiłam o nałożenie brązowej farby na odrost. Nałożono mi praktycznie czarną i to przed rozjasnianiem a przecież robi się to w trakcie i przeciąga na całość. Nie odseparowano mi rozjasnionych pasm folia przez co miałam plamy na włosach. W efekcie wyszło mi rudo-miedziane pseudo ombre (zrobione zresztą bardzo nisko). Nie nałożono choćby tonera by zgasić te marchewkę. Udałam się po wszystkim do kilku salonów, gdzie usłyszałam wszędzie ze zabieg jest wykonany nieprawidłowo. Dysponuje pisemną opinią o stanie moich wlosow wykonana przez pracownika sieci renomowanych salonów Walla Design oraz zdjęciami przed i po zabiegu w "Beauty hair". Właścicielka obiecała mi w zamian zwrócić 100 zl których do dziś nie otrzymałam. Od znajomych słyszałam ze moje włosy wyglądają jakby zabiegu dokonała mało zdolna koleżanka. Żal mi moich włosów. Uważam ze prawdziwy fachowiec potrafi przewidzieć efekt na wlosach i nie robi tak kardynalnych podstawowych bledow! Ponadto brak wzięcia odpowiedzialności za zniszczenie komuś włosów ! Moja opinia nie jest odosobniona! Trzymajcie się z daleka od tego miejsca!!!! Niech moja historia będzie dla Was dziewczyny przestroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Poszukuję salonu fryzjerskiego gdzie dobierają również fryzurę komputerowo. Możecie mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia z salonu Beaty Miśkiewicz niestety wyjechała do Anglii. Też żałuje bo strzygła rzeczywiście świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaKordas
Salon Luisse - Łódź ul. Kilińskiego 25 lub Zgierz ul. Dąbrowskiego 5 , polecam , super obsługa i super wnętrza; o to chodzi w salonie , kochane nie zawiedziecie sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna hurtownia fryzjerska - http://www.fryzomania.pl/ Pytanie jakie macie oczekiwania - w takich miejscach najlepiej robić od razu duże zamówienia i o ile one takie będą, to pewnie uda się wam coś sensownego ustrzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam fryzjera Jakuba Denysa który kiedyś pracował na Piotrkowskiej 116, salon CUCA Vision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fryzjerzy...wezce sie do pracy, doksztalcajcie bo to jest zalosne ro robicie, Za wasz brak profesjonalizmu powinny byc kary, najlpiej dozywotnia dyskwalifikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Klimczak Hair na Wodnej najlepsi męscy fryzjerzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy chruśniak
najlepszy jest salon na Karskiego w manufakturze http://salony-jeanlouisdavid.pl/lodz/manufaktura-karskiego-5 bez dwóch zdań - rewelacyjni są. Jak się ktoś wybiera to polecam sobie kartę stałego klienta wyrobić - wtedy portfel nie będzie cierpiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś orientuje się gdzie pracuje p.Michał z salonu na Wodnej 25. Najlepszy męski fryzjer jakiego znałam - mąż wyglądał zawsze świetnie po strzyżeniu p. Michała. Pomóżcie proszę, bo widzę że o podobny warsztat trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, czy któraś z Was wie może, gdzie pracuje teraz Łukasz z studia 10 lutego? Tam podobno już nie pracuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukam Łukasza z 10 lutego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownia Fryzjerska Aneta Malesa ul. Tylna 4e - wcześniej Beauty Hair na Anyżowej 7. Pani Aneta Malesa miała mi podciąć włosy na podstawie okazanego zdjęcia oraz je rozjaśnić. Strzyżenie trwało kilka minut (dosłownie rach-ciach) i w niczym nie przypominało fryzury, o którą poprosiłam. Miałam długość prawie do ramion, prosiłam o lekkie podcięcie do linii brody - po strzyżeniu tej długości miałam tylko grzywkę, z tyłu włosy obcięte były na wysokości połowy uszu a na wierzchu (w założeniu Pan Malesy sombre) ufarbowane były na jasno (jestem brunetką). Wyglądałam jak borsuk! Złożyłam reklamację (3 tygodnie prób połączenia telefonicznego) a Pani Aneta Malesa po namyśle PRZYZNAŁA, że usługa została źle wykonana i zobowiązała się do zwrotu pieniędzy, których do dziś nie otrzymałam, mimo zapewnień, że będą a nawet już SĄ wysłane! Minęło 5 miesiący:/ W skrócie: właścicielka nie potrafi strzyc i kłamie. Pani Aneto: w dzisiejszych czasach lekceważenie klienta do duży błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×